Oglądaj gry College Bowl z VPN

Gry College Football BowlSezon piłkarski na studiach zbliża się ku końcowi, ale niektóre z najlepszych akcji są jeszcze przed nami dzięki meczom w kręgielni i play-off mistrzostw. Omówimy pełny harmonogram misek od półfinałów rozgrywek 28 grudnia do meczu mistrzostw, który rozpocznie się w poniedziałek 13 stycznia o 8:30 EST na ESPN. Oglądaj całą akcję dzięki VPN.


Gry College Football Bowl mają długą tradycję w Stanach Zjednoczonych, sięgającą pierwszej Rose Bowl rozgrywanej w 1902 roku. Od tego czasu w sezonie po sezonie rozgrywanych jest 40 różnych gier Bowling Football Bowl. Nie obejmuje to gry o mistrzostwo kraju, rozgrywanej po tym, jak 2 najlepsze drużyny mają normalne mecze w kręgle.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Historyczny czas gry w kręgle wynika z czynników klimatu i łatwości dotarcia do miejsca. Nawet dzisiaj gry w kręgle są zwykle rozgrywane w ciepłych miejscach. Z 40 rozegranych gier w kręgle, 35 z nich znajduje się na wysokości 36 stopni N lub mniej. Wielu fanów futbolu amerykańskiego nie może się doczekać końca roku, ponieważ jest tak wiele gier w kręgle. Popularną tradycją jest oglądanie gier w kręgle podczas święta Dziękczynienia, które przypada na 4 czwartek listopada.

Czy planujesz podróżować poza USA w tym sezonie wakacyjnym? Jeśli tak, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że główne amerykańskie sieci telewizyjne i usługi online nakładają ograniczenia geograficzne. Jeśli planujesz oglądać gry w kręgle podczas podróży, zalecamy korzystanie z VPN. Dobra sieć VPN pomoże ci ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne, na które możesz natknąć się. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych granych misek.

Harmonogram gry College Football Bowl

Wszystkie czasy poniżej są wymienione w strefie czasowej wschodniej.

Playoffs na uczelni:

 • Brzoskwiniowa Miska – Oklahoma vs. LSU – 28 grudnia o 16:00 w ESPN
 • Orange Bowl – Clemson vs. Ohio State – 28 grudnia o 20:00 w ESPN
 • Mistrzostwa Krajowe – Zwycięzcy każdej gry zagrają 13 stycznia o 20:00 w ESPN

Bardziej godne uwagi pojedynki z kolegami

 • Orange Bowl – Floryda vs. Wirginia – 30 grudnia
 • Outback Bowl – Minnesota vs. Auburn – 1 stycznia
 • Cirus Bowl – Michigan vs. Alabama – 1 stycznia
 • Różowa Miska – Oregon vs. Wisconsin – 1 stycznia
 • Cukiernica – Georgia vs. Baylor – 1 stycznia

Dlaczego potrzebujesz usługi VPN?

Jeśli czytasz ten post ze Stanów Zjednoczonych, nie potrzebujesz VPN, aby oglądać mecze w kręgle. Jeśli jednak mieszkasz lub planujesz podróżować poza USA, VPN pomoże ci odblokować wszelkie ograniczenia geograficzne. Sieci blokują ludzi spoza kraju. VPN da ci adres IP w Stanach Zjednoczonych, który otwiera zawartość tak, jakbyś tam był.

Jak korzystać z VPN, aby oglądać gry College Bowl

Użyję ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania gier w kręgle uczelni. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Lokalizacje serwerów ExpressVPN

 • Ponieważ wielu graczy lubi łączyć się z serwerami w USA, wykorzystaliśmy ten kraj jako przewodnik. ExpressVPN ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w USA, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w Wielkiej Brytanii lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To takie proste. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w USA, możesz grać, przeglądać Internet lub oglądać programy tak, jakbyś tam był. Połączenie z serwerem w Wielkiej Brytanii zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy każdego kraju.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Weź udział w akcji, oglądając online relacje z tegorocznych misek akademickich kończących się meczem mistrzowskim 9 stycznia. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się także z akcji. Podążaj za nami @VPNFan dla najnowszych ofert VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map