Oglądaj Citizenfour dzięki VPN

Działania Edwarda Snowdena były obchodzone ostatniej nocy, kiedy Citizenfour dokument zdobył nagrodę Akademii. Oscar trafił do Laury Poitras, jednej z kluczowych postaci w dokumentowaniu działań Snowdena. Laura spotkała się ze Snowdenem w Hongkongu wraz z Glenem Greenwaldem. Kręcili podczas dyskusji na temat informacji, które Snowden publikował światu. Oglądaj Citizenfour na kanale 4 w Wielkiej Brytanii dzięki VPN.


Citizenfour

Choć Citizenfour zdobył Oscara, pokazano go tylko w ograniczonym wydaniu. Nie miałem jeszcze okazji obejrzeć filmu dokumentalnego, ale czekam na niego. Citizenfour ma zostać pokazany na HBO wieczorem o 21:00 EST i na Channel 4 w Wielkiej Brytanii w środę wieczorem. Nie słyszałem, kiedy HBO doda film dokumentalny do usługi HBO Go. Poleciłbym użyć VPN lub Inteligentny DNS oglądać Citizenfour na Channel 4.

Jak korzystać z VPN, aby uniknąć bloków geograficznych

Kiedy mówimy o oglądaniu Citizenfour w HBO Go, Channel 4 lub gdzie indziej, musisz pamiętać o blokach geograficznych. Dostawcy treści, tacy jak HBO, Channel 4, Netflix, Hulu, są zmuszani przez właścicieli treści do blokowania użytkowników poza regionem geograficznym. Oznacza to, że nie możesz cieszyć się ulubionymi programami Netflix US podczas podróży zagranicznych. Przynajmniej nie bez VPN. Po połączeniu się z serwerem VPN w wybranym kraju dostawca przydzieli ci lokalny adres IP. Umożliwi to swobodne przeglądanie treści w tym kraju. Niektóre kanały, takie jak HBO i Netflix, nadal wymagają subskrypcji. Podczas gdy inne, w tym Channel 4 i 4oD, nie.

Fabuła Citizenfour

Oto fragment historii filmu z IMDB:

W styczniu 2013 r. Laura Poitras zaczęła otrzymywać anonimowe zaszyfrowane wiadomości e-mail od „CITIZENFOUR”, który twierdził, że posiada dowody nielegalnych tajnych programów nadzoru prowadzonych przez NSA we współpracy z innymi agencjami wywiadowczymi na całym świecie. Pięć miesięcy później ona i reporterzy Glenn Greenwald i Ewen MacAskill przylecieli do Hongkongu na pierwsze z wielu spotkań z mężczyzną, który okazał się Edwardem Snowdenem. Przyniosła ze sobą aparat. Powstały film przedstawia historię na naszych oczach.

Najlepsza sieć VPN do streamowania Citizenfour

Najpierw będziesz chciał znaleźć niezawodną usługę VPN. W takim przypadku będziesz potrzebować takiego z szybkimi serwerami VPN w Wielkiej Brytanii. Do wyboru jest kilka VPN. Oto kilka naszych ulubionych.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN do oglądania Citizenfour

Użyję IPVanish na przykład, jak korzystać z usługi VPN, aby obejrzeć film dokumentalny Citizenfour. Najpierw chcesz pobrać ich klienta. IPVanish oferuje darmowe oprogramowanie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta IPVanish i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Klient IPVanish Windows v2.0

 • Wybierz lokalizację serwera. Polecam wybrać Londyn, Manchester lub Nottingham.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do przesyłania strumieniowego filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP). Obsługują również PPTP i L2TP. Nadal zalecamy OpenVPN dla najlepszej ochrony prywatności.
 • Kliknij Połącz. Po kilku sekundach zobaczysz, że przycisk u góry zmienia kolor na zielony i pokazuje „Rozłącz”. Zauważysz także lokalizację serwera i adres IP u góry klienta.
 • Po połączeniu będziesz znajdować się w Wielkiej Brytanii, o ile ktokolwiek może to stwierdzić online. Jako taki możemy dotrzeć do dowolnej witryny, jakby siedział w Londynie. To samo byłoby prawdą, gdybyśmy połączyli się z serwerem w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera IPVanish w Wielkiej Brytanii, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. Połączenie z serwerem w USA zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy każdego kraju.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Instant. Nadal potrzebujesz konta dla usług takich jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych.

Obejrzyj film dokumentalny Citizenfour i dowiedz się więcej o Edwardie Snowden na Channel 4 w środę wieczorem. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się także oglądaniem dokumentu. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze recenzje VPN i promocje od wiodących dostawców.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map