Jak oglądać teraz telewizję poza Wielką Brytanią

Teraz telewizjaTeraz TV to usługa telewizji internetowej, która zapewnia członkom dostęp do najlepszych sportów na żywo, filmów i programów telewizyjnych. Jedynym haczykiem jest to Teraz telewizja jest dostępna tylko dla użytkowników w Wielkiej Brytanii. Korzystają z technologii zwanej blokowaniem geograficznym, aby ograniczyć dostęp tylko do osób posiadających adresy IP w Wielkiej Brytanii. Może to stanowić problem, jeśli podróżujesz lub mieszkasz poza Wielką Brytanią. Na szczęście VPN odblokuje dostęp do Now TV z dowolnego miejsca na świecie.


Teraz telewizja uruchomiona 17 lipca 2012 r. W Wielkiej Brytanii. Sky jest właścicielem usługi przesyłania strumieniowego, dzięki czemu możesz cieszyć się relacją z wydarzeń sportowych na żywo dzięki Now TV. W tym tygodniu relacjonują serię krykieta Ashes. Członkowie mogą oglądać Now TV na Windows lub Mac za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Sky oferuje także aplikację mobilną na iOS (iPhone, iPad) i urządzenia z Androidem. Usługi Now TV mają rozszerzoną obsługę konsol do gier, w tym Playstation (PS3, PS4), Xbox One i Xbox 360. Członkowie mogą także oglądać telewizory LG Smart, Roku (LT, XS, 3), Apple TV, Now TV Box, i YourView.

Możesz kupić trzy różne karnety dla Now TV. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z trzech dostępnych karnetów:

 • Teraz telewizja sportowa – ta przepustka daje dostęp do wszystkich 7 kanałów Sky Sports, w tym Sky Sports 1, Sky Sports 2, Sky Sports 3, Sky Sports 4, Sky Sports 5, Sky Sports F1 i Sky Sports News HQ. Sky organizuje popularne imprezy sportowe, w tym mecze Premier League, krykieta Formuły 1., Rugby Union, US PGA i European Tour golf. Teraz bilety sportowe TV można aktywować w dowolnym momencie. Możesz kupić karnety dzienne za 6,99 £ lub tygodniowe za 10,99 £.
 • Teraz filmy telewizyjne – przepustka filmowa daje natychmiastowy dostęp do strumieniowego przesyłania ponad 1000 filmów. Reklamują, że usługa zapewnia członkom dostęp do filmów na 12 miesięcy przed innymi usługami subskrypcji online. Teraz filmy telewizyjne kosztują 9,99 £ miesięcznie po początkowym 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym.
 • Teraz rozrywka telewizyjna – karnet rozrywkowy daje dostęp do 13 kanałów, które nie są dostępne w trybie Freeview, w tym Sky Atlantic, Sky 1, Fox, Gold, Sky Living, Comedy Central, Discovery Channel, MTV, itv Encore, Disney Channel, Nickelodeon, Nick Jr. , ABC i Sky Arts. Obejmuje to także dostęp do ponad 250 zestawów pudełkowych dla popularnych programów. Usługa kosztuje 6,99 £ miesięcznie bez umów.

Jak widać, teraz telewizja ma wiele do zaoferowania. Jeśli obecnie przebywasz w Wielkiej Brytanii, możesz odwiedzić ich stronę internetową i zarejestrować się. Jeśli akurat przebywasz poza Wielką Brytanią, przed odwiedzeniem witryny będziesz chciał połączyć się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii. VPN da ci lokalny adres IP do rejestracji i oglądania ulubionych sportów, filmów lub programów telewizyjnych za pomocą Now TV.

Najlepsze sieci VPN do odblokowania Teraz TV poza Wielką Brytanią

Najpierw będziesz chciał znaleźć niezawodną usługę VPN. W takim przypadku będziesz potrzebować takiego z szybkimi serwerami VPN w Wielkiej Brytanii. Istnieje kilka VPN do wyboru. Oto kilka naszych ulubionych. Wszystkie trzy usługi VPN oferują naszym gościom głęboką zniżkę. Zaoszczędź do 60% zniżki na nieograniczoną sieć VPN, aby odblokować kanały i chronić swoją prywatność.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN, aby oglądać teraz telewizję

Użyję ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania sportu, filmów i programów telewizyjnych w Now TV. Najpierw chcesz pobrać ich klienta. ExpressVPN oferuje darmowe oprogramowanie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows. Pamiętaj, że używamy obrazów z serwerów w Wielkiej Brytanii, ponieważ Now TV jest geograficznie ograniczone do Wielkiej Brytanii.

Serwery ExpressVPN w Wielkiej Brytanii

 • Ponieważ Now TV jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii, będziesz chciał wybrać serwer w Wielkiej Brytanii. ExpressVPN ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych w całej Wielkiej Brytanii.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w Wielkiej Brytanii, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie.

I masz to. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w Wielkiej Brytanii, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. Dotyczy to wszystkich stron internetowych w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu można korzystać z BBC iPlayer i innych lokalnych kanałów. To samo dotyczy kanałów blokowanych geograficznie w innych krajach.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i HBO NOW. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Ciesz się wszystkim, co ma teraz do zaoferowania telewizja z dowolnego miejsca na świecie. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli oglądać sport, filmy i programy telewizyjne w Now TV poza Wielką Brytanią za pośrednictwem sieci VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map