Jak oglądać telewizję Youtube poza USA

YouTube TVYouTube uruchomił usługę przesyłania strumieniowego over-top (OTT) o nazwie YouTube TV. Usługa ma być alternatywą dla telewizji. Oferuje ponad 45 kanałów bez potrzeby korzystania z usług telewizji kablowej lub satelitarnej. Oczywiście większość kanałów ma reklamy. Warto się przyjrzeć, ale jest ona dostępna tylko na terytorium USA lub USA. Jeśli tam mieszkasz, wszystko będzie dobrze. Jeśli podróżujesz za granicę lub pracujesz poza USA, potrzebujesz VPN.


Najlepsze sieci VPN do oglądania telewizji YouTube poza USA

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Rzućmy okiem na niektóre kanały dostępne w YouTube TV.

 • ABC
 • CBS
 • NBC
 • Lis
 • ESPN
 • USA
 • mi!
 • CW

I jeszcze kilka innych. W przeciwieństwie do niektórych swoich konkurentów, YouTube pozwala na jednoczesne przesyłanie do 6 strumieni jednocześnie. Pozwalają także na nagrywanie rzeczy przez DVR oraz na jednoczesne nagrywanie wszystkich ulubionych programów bez ograniczeń danych. Cena tej usługi wynosi 35 USD miesięcznie. Jeśli chcesz dodać Showtime lub Fox Soccer Channel, są to dodatkowe opłaty. Wskazują jednak również, że jeśli podróżujesz za granicę, nie będziesz mieć dostępu do swojego konta.

Dlatego chciałbyś skorzystać z VPN. Niezależnie od tego, czy już się zarejestrowałeś, czy zamierzasz to zrobić, musisz połączyć się z serwerem w USA. Pomoże ci to w obchodzeniu ograniczeń geograficznych. Dlaczego powinieneś przegapić, ponieważ nie jesteś obecnie w USA?

Wybór usługi VPN zależy od twoich celów. Mamy kilka dobrych sugestii, które ułatwią sprawę. Jeśli Twoim celem jest upewnienie się, że możesz oglądać wszystkie kanały, zapoznaj się z funkcją ExpressVPN MediaStreamer (Smart DNS). Jest to usługa Smart DNS, która pomoże Ci odblokować wszelkie ograniczenia geograficzne, które możesz napotkać bez żadnego narzutu związanego z szyfrowaniem. Jeśli twój cel jest bardziej ukierunkowany na bezpieczeństwo, będziesz chciał połączyć się z serwerem ExpressvPN. Ich klient VPN zawiera funkcję „zabicia przełącznika” i nie prowadzi żadnych dzienników aktywności. Możesz korzystać z ich usług VPN lub Smart DNS w dowolnym momencie i przełączać się między nimi w razie potrzeby.

Jak korzystać z VPN, aby oglądać telewizję YouTube

Użyjemy ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania telewizji YouTube. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą pobierać aplikacje na iOS i Androida. Możesz nawet użyć aplikacji routera ExpressVPN, aby zabezpieczyć każde urządzenie w sieci. Wyśle całą Twoją komunikację przez VPN, która rozszerza wsparcie na urządzenia takie jak konsole do gier i urządzenia do przesyłania strumieniowego. Mają nawet aplikację na urządzenia Amazon Fire TV.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows. Pamiętaj, że używamy obrazów z serwerów amerykańskich, ponieważ HBO Now jest geograficznie ograniczone do Stanów Zjednoczonych.

Lokalizacje serwerów ExpressVPN

 • Ponieważ HBO Now jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, będziesz chciał wybrać serwer w Stanach Zjednoczonych. ExpressVPN ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych w całych Stanach Zjednoczonych.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w USA, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w Wielkiej Brytanii lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To takie proste. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w USA, możesz przeglądać Internet lub oglądać telewizję YouTube tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju, ale będziesz chciał połączyć się z serwerem w USA, aby oglądać transmisje na żywo.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Instant. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych.

Obie te opcje odblokują zawartość. Te, które właśnie wymieniliśmy, są świetnymi opcjami. Wybraliśmy je na podstawie szybkości, funkcjonalności, lokalizacji serwerów, niezawodności i ceny. Przed podróżą upewnij się, że możesz łatwo połączyć się i przesyłać strumieniowo. Zapoznaj się z naszą 10 najlepszych usług VPN listę innych opcji, jeśli chcesz więcej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map