Jak oglądać darmowe gry NFL i unikać zaciemnień

NFLTo nasza ulubiona pora roku, ponieważ sezon NFL rozpocznie się w czwartek, 5 września. Packers spotkają się z Bears w Chicago, aby rozpocząć sezon 2019. Jeśli jesteś podobny do większości fanów piłki nożnej, czasami możesz nie mieć dostępu do gier, które chcesz oglądać. Być może podróżujesz poza Stanami Zjednoczonymi lub po prostu nie możesz znaleźć dobrej relacji ze swoim ulubionym zespołem. Wiedza, z których stron należy korzystać wraz z VPN, może pomóc w obu tych sytuacjach. Właściwa sieć VPN pomoże również uniknąć ograniczeń zaciemnienia NFL.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Istnieje wiele sposobów na cieszenie się piłką nożną przez cały sezon. Być może najbardziej popularne jest oglądanie transmisji w głównych sieciach, takich jak CBS, FOX, ESPN i NFL Network. Spójrzmy na inne sposoby przesyłania strumieniowego gry na żywo w Internecie. Niektóre są bezpłatne, a inne wymagają opłaty abonamentowej.

Verizon – To może być najlepszy sposób na korzystanie z gier za darmo. Verizon współpracuje z NFL, aby oferować trafnie nazwane Aplikacja NFL aby pomóc użytkownikom oglądać relacje na rynku, pierwszorzędne pojedynki, mecze play-off i Super Bowl. Możesz dodać NFL RedZone za 1,99 USD miesięcznie. Połącz się z lokalizacją serwera w USA za pomocą VPN, aby pobrać aplikację mobilną NFL i cieszyć się grami na telefonie.

Twitch – Twitch.tv to witryna do przesyłania strumieniowego, która zwykle służy do przesyłania strumieniowego gier wideo. W tym przypadku firma transmituje 11 strumieni z czwartkowej nocy piłki nożnej bez żadnych kosztów. Jest ograniczony do terytorium USA i USA, więc jeśli jesteś poza tym obszarem, musisz połączyć się z serwerem.

Amazon Prime – Dzięki Amazon Prime możesz oglądać wszystkie pojedynki w połowie tygodnia. Osoby, które nie mają jeszcze członkostwa Prime, mogą zapisać się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Ciesz się 30 dniami akcji NFL za darmo w tym czasie, dopóki jesteś w Stanach Zjednoczonych lub masz połączenie z serwerem VPN.

DAZN – Jeśli od jakiegoś czasu przebywasz w scenie przesyłania strumieniowego, być może słyszałeś o DAZN wcześniej. Jeśli jesteś w USA i próbujesz wyświetlić stronę, po prostu uzyskasz informacje o tym, jak oglądać boks. Jeśli jednak jesteś poza USA lub chcesz obejść awarie, możesz uzyskać dostęp do wersji kanadyjskiej. Tam możesz oglądać mecze NFL, a także inne dyscypliny sportowe za 20 USD miesięcznie w pierwszym miesiącu za darmo. Dodatkowo możesz uzyskać cały rok za 150 USD. Byliśmy w stanie zweryfikować, czy potrzebujesz adresu IP firmy innej niż my, aby go obejrzeć, więc najpierw połącz się z serwerem VPN.

Inne usługi przesyłania strumieniowego – Hulu, Youtube TV, Sling TV, DirecTV Now i PlayStation Vue zapewniają dostęp do gier NFL. Każdy z nich ma co najmniej 7-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz cieszyć się grami przez tydzień. Pamiętaj, że przed zarejestrowaniem się konieczne może być podanie prawidłowego amerykańskiego kodu pocztowego (kodu pocztowego) i połączenie się z serwerem VPN..

Odblokuj gry zaciemniające NFL

Oprócz oszczędności pieniędzy, rejestracja się w jednej z metod wymienionych powyżej z innego regionu pomoże ci uniknąć awarii. Wszyscy tam byliśmy. Przygotuj się na kibicowanie ulubionej drużynie tylko po to, by dowiedzieć się, że obowiązują ograniczenia zaciemnienia NFL. Nie stanie się tak z powyższymi metodami i VPN. Po prostu połącz się z serwerem VPN w lokalizacjach, które wymieniliśmy powyżej.

Jak korzystać z VPN do oglądania gier NFL

Użyję ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN, aby oglądać ulubione zespoły NFL. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Test prędkości ExpressVPN w Londynie

 • Wybierz lokalizację serwera. Wybraliśmy Londyn, ale ExpressVPN ma dużą sieć serwerów na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w Wielkiej Brytanii, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To takie proste. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w wybranej strefie, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w USA, aby oglądać amerykańskie relacje z NFL.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w wybranej strefie, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w USA, aby oglądać amerykańskie relacje z NFL.

Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się sezonem NFL. Życzymy powodzenia twojej ulubionej drużynie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map