Jak oglądać ATP Cup 2020 na żywo w Internecie

Logo Pucharu ATPATP Cup to coroczny turniej tenisowy odbywający się w 3 miejscach w Brisbane, Perth i Sydney w Australii. Rok 2020 oznacza pierwszą edycję turnieju, a także po raz pierwszy turniej drużynowy ATP od 2012 roku. W tym roku odbędą się one w obiektach Pat Rafter Arena, Perth Arena i Ken Rosewall Arena od piątku stycznia 3 do niedzieli, 12 stycznia. Istnieje kilka różnych sposobów oglądania tego turnieju, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz, w tym Kanał Tenisowy w USA. Jeśli masz dostęp do sieci, wszystko jest gotowe. Jeśli nie jesteś w Stanach Zjednoczonych lub chcesz oglądać konkretny zasięg, możesz obejrzeć go online, pod warunkiem połączenia z VPN.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak oglądać 2020 ATP Cup z dowolnego miejsca

Jest kilka sposobów oglądania tego turnieju, w tym Tennistv.com, oczywiście, The Tennis Channel w USA.

 1. Zapisać się do ExpressVPN (obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu
 3. Połącz się z serwerem VPN w USA, aby na pewno uzyskać zasięg w telewizji TV.
 4. Zaloguj się na stronie Tennistv.com, jeśli masz poświadczenia lub jesteś poza USA, możesz zarejestrować się w zewnętrznej usłudze przesyłania strumieniowego, która oferuje Tennis TV.
 5. Ciesz się dostępem do transmisji strumieniowej na żywo w Pucharze ATP 2020.

Puchar ATP ma najwyżej oceniani tenisistki z całego świata. Prawdziwe pytanie brzmi: kto wygra ten innyuguralny turniej? Czy będzie to dobrze znane imię, czy zobaczymy niespodziankę? Musisz się dostroić, aby się dowiedzieć. Ponownie, jeśli nie masz dostępu do jednej z różnych opcji, musisz połączyć się z VPN. Sugerujemy połączenie się z VPN w USA lub kraju, w którym chcesz oglądać zasięg na 2020 ATP Cup. W przeciwnym razie prawdopodobnie będziesz podlegać ograniczeniom geograficznym.

Jak korzystać z VPN, aby oglądać 2020 ATP Cup

Użyjemy ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do streamowania 2020 ATP Cup. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania czas na połączenie. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku, korzystając z ich klienta Windows.

Serwery ExpressVPN Australia

 • Wybierz lokalizację serwera. Sugerujemy korzystanie z serwera w Australii. Jak wspomnieliśmy, dzieje się tak dlatego, że zostałbyś zablokowany geograficznie poza regionem. Z tego powodu wybraliśmy serwer w Melbourne.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do przesyłania strumieniowego filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest on szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w Australii lub w dowolnym miejscu, w którym znajduje się twój ulubiony zasięg, o ile każdy może to stwierdzić online. Z tego powodu możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w innym regionie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w Australii, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby oglądać Sky Sports lub US, jeśli chcesz oglądać inne wydarzenia niż tylko puchar ATP.

Dobrzy dostawcy VPN otwierają dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Ciesz się emocjami związanymi z Pucharem ATP 2020 i przekonaj się, która gwiazda tenisa wygra pierwszy w historii Puchar ATP. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się inauguracyjnym turniejem tenisowym z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty, przewodniki i aktualności.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map