Jak oglądać 4oD (wszystkie 4) poza Wielką Brytanią

Kanał 4All 4 to usługa wideo na żądanie od Channel Four Television Corporation w Wielkiej Brytanii. Pierwotnie kanał został wydany jako 4od (4 na żądanie) i zaczął być dostępny tylko na komputerze. Od tego czasu dostęp rozprzestrzenił się na przewodowe konsole do gier oraz systemy operacyjne Android i iOS. Podobnie jak jeden z jego konkurentów, BBC iPlayer, All 4 pozwala ci nadrobić 30 dni swojego ulubionego programu, ale ma także starsze programy, które Channel 4 wyprodukował w przeszłości. Podobnie jak BBC iPlayer, All 4 jest bezpłatny, jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii. Jednak jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, możesz cieszyć się programowaniem z tego wspaniałego kanału na Netflix lub po prostu użyć VPN.


Najlepsze VPN do odblokowania 4oD (wszystkie 4)

Najpierw będziesz chciał znaleźć niezawodną usługę VPN. W takim przypadku będziesz potrzebować takiego z szybkimi serwerami w Wielkiej Brytanii. Istnieje kilka VPN do wyboru. Oto kilka naszych ulubionych.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboru

Jak korzystać z VPN do oglądania 4oD (wszystkie 4)

Użyję ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania programów takich jak One Born Every Minute, My Mad Fat Diary i Tattoo Fixers on All 4. Najpierw musisz pobrać ich klienta. ExpressVPN oferuje darmowe oprogramowanie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows. Pamiętaj, że używamy obrazów z serwerów amerykańskich, ponieważ Big Brother jest ograniczony geograficznie do Stanów Zjednoczonych.

Lokalizacje serwerów ExpressVPN

 • Ponieważ 4oD jest dostępne tylko w Wielkiej Brytanii, będziesz chciał wybrać serwer w Wielkiej Brytanii. ExpressVPN ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych w całej Wielkiej Brytanii.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w Wielkiej Brytanii, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie.

I masz to. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w Wielkiej Brytanii, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był i przesyłać strumieniowo zawartość za pomocą strony internetowej lub aplikacji All 4. Połączenie z serwerem w USA zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy innych krajów.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli podróżujesz poza Wielką Brytanią, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Instant. Ponieważ Hulu nie jest dostępne poza Stanami Zjednoczonymi, do połączenia się z serwerem w USA można również użyć sieci VPN. Nadal będziesz potrzebować kont dla usług takich jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać programy i filmy w dowolnym regionie Netflix.

Najważniejsze informacje o kanale 4 (4oD)

Kanał 4 ma świetne programowanie. Ich aplikacja umożliwia także strumieniowe przesyłanie programów na żywo, które są aktualnie włączone. Rzućmy okiem na kanały dostępne na stronie.

 • Kanał 4 – Krajowa telewizja publiczna i oryginał.
 • E 4 – Stacja początkowo skierowana do osób w wieku 16–34 lat, ta stacja oferuje import z USA, taki jak Desperate Housewives, Hollyoaks i Big Brother.
 • Więcej4 – Ten kanał, skierowany do tłumu osób w wieku 35–60 lat, ma na celu zapewnić bardziej szczegółowe poglądy i wyjść poza nagłówki.
 • Film4 – Chociaż ten kanał początkowo był tylko abonamentem, później się zmienił i stał się jedynym darmowym kanałem filmowym w zwykłej telewizji.
 • 4 – Ten kanał pozwala śledzić ostatnie 7 dni emisji.
 • 4Muzyka – Pokazuje nowe wydania singli i ma między innymi własny pokaz odliczania. Niektórzy powiedzieli, że przypomina amerykańską stację MTV na początku.
 • 4Krótkie – Krótkie artykuły na różne tematy.

Oczywiście nie wszystkie stacje są oferowane na All 4, ale jest ich całkiem sporo. Niezależnie od tego, na co masz ochotę, niezależnie od tego, czy jest to komedia, dramat, programy dla dzieci, muzyka, fakty lub inne, Channel 4 ma program, który zaspokoi wszelkie pragnienia. Niektóre programy z Channel 4 stały się dość popularne poza Wielką Brytanią. Programy takie jak Father Ted, The Inbetweeners i IT Crowd są licencjonowane na Netflix, więc publiczność na całym świecie może się nimi cieszyć. Co jeśli chcesz oglądać All 4 i nie jesteś obecnie w Wielkiej Brytanii? Powiedz, że jesteś emigrantem lub przebywasz za granicą na wakacjach? W tym miejscu wracamy do tematu VPN.

VPN to szyfrowane połączenie z serwerem zlokalizowanym (ewentualnie) w innym kraju. Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do programowania na All 4 bez korzystania z VPN, otrzymasz taki komunikat.

Komunikat o błędzie

Chociaż początkowo wyświetlenie tego komunikatu może być zniechęcające, wystarczy zalogować się do serwera w Wielkiej Brytanii za pomocą sieci VPN i wszystko będzie w porządku. Jak zacząć? Po prostu postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Oglądaj swoje ulubione filmy i oryginalne programy, takie jak Gogglebox i Made in Chelsea na All 4 (4oD) spoza Wielkiej Brytanii. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli również odblokować dostęp do usług przesyłania strumieniowego. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze recenzje i promocje wiodących usług VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map