Jak odblokować ScrewAttack za pomocą VPN

ScrewAttackScrewAttack to bardzo popularny kanał YouTube. Mają bardzo popularne filmy, takie jak Goku VS Superman Death Battle, Five More Fun Facts – Pokemon i One Minute Melee – Scorpion VS Ghost Rider. Podczas oglądania filmów ScrewAttack mogą wystąpić opóźnienia, wolne połączenia, a nawet filmy zablokowane geograficznie. Aby rozwiązać te problemy, poleciłbym VPN. VPN pozwoli ci zmienić adres IP na inną lokalizację. Jeśli wybierzesz adres IP w miejscu, w którym jest lepsze połączenie, będziesz w stanie zwiększyć szybkość połączeń i zmniejszyć opóźnienie. Jeśli wybierzesz adres IP, pod którym dostępny jest film, który chcesz obejrzeć, możesz ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne.


ScrewAttack ma ponad 2 500 000 subskrybentów, a to z powodu filmów. Mają cztery główne typy wideo na kanale. Te cztery to pięć zabawnych faktów, powody, dla których kochamy / nienawidzimy, oraz dziesiątki i bitwa śmierci. Mają też filmy typu teoretycznego, najlepsze gry i transmisje na żywo.

Five Fun Facts to serial wideo, który, jak sama nazwa wskazuje, zawiera pięć faktów. Seria zawiera wszelkiego rodzaju filmy, takie jak Five Fun Facts of Pokemon i Five fun Facts of South Park. Przez większość czasu we wtorki co tydzień w USA. W innych krajach dzień może się bardzo różnić.

Powody, dla których kochamy / nienawidzimy to kolejna seria. Szczególną cechą tej serii jest to, że Evil Craig wykonuje wszystkie filmy z nienawiścią. Filmy miłosne są wykonywane przez innych członków zespołu ScrewAttack. Te filmy podają wszystkie powody, dla których nienawidzą i kochają gry, które robią. Przez większość czasu w czwartek w USA. Czas oczywiście, czas wydania wideo będzie się różnić w zależności od lokalizacji.

Top Tens to seria, w której ScrewAttack wymienia swoje 20, 10 lub 5 rzeczy na różne tematy. Większość filmów to top 10 i są dobre. Mają ponad 100 takich filmów i starają się publikować je co tydzień. Serial jest głównie wydawany w piątki w USA.

Death Battle to seria prowadzona przez Wiz i Boom Stick. Ta seria przedstawia umiejętności zawodnika, ataki i obronę, aby zobaczyć, kto wygra. Podczas analizy wyjaśnią, kim są postacie i w czym są dobrzy. Na koniec będą mieli wideo dwóch postaci walczących na śmierć i życie. Po bitwie wyjaśnią, dlaczego wygrał zwycięzca. Ta seria jest w środy w USA, ale czasami będą miały przerwy.

Oparte na Death Battle istnieją dwie inne serie, które są tworzone przez ScrewAttack. Te dwie serie to One Minute Melee i The Desk of Death Battle. Drugi zawiera interesujące fakty o uczestnikach Bitwy Śmierci, które zespół ScrewAttack dowiedział się podczas kręcenia filmów o Śmierci. Ta seria jest zwykle w niedziele w USA. Czas może być różny w zależności od regionu, w którym się obecnie znajdujesz. Pierwsza seria jest dokładnie taka sama jak Death Battle, z tym wyjątkiem, że nie podano danych. Ta seria nie ma ustalonej daty i może wyjść w dowolnym momencie.

ScrewAttack to bardzo popularny kanał YouTube. Mają wszelkiego rodzaju gry wideo, komiksy i filmy związane z anime. Główną serią jest pięć zabawnych faktów, powody, dla których kochamy / nienawidzimy, top dziesiątki i bitwa śmierci. Ogólnie rzecz biorąc, ScrewAttack to bardzo zabawny kanał YouTube, który jestem pewien, że Ty i Twoi znajomi będziecie się dobrze bawić oglądając i subskrybując kanał.

Jeszcze raz chciałbym polecić VPN do obejrzenia ScrewAttack. VPN pozwoli ci zmienić adres IP na dowolną inną lokalizację, którą wybierzesz. Jeśli wybierzesz adres IP w pobliżu obszaru z dobrym połączeniem, możesz mieć mniejsze opóźnienie i lepsze połączenie. Jeśli wybierzesz adres IP w obszarze, w którym znajduje się film, który chcesz obejrzeć, możesz ominąć ograniczenie geograficzne.

Jak korzystać z VPN, aby odblokować ScrewAttack

Użyję IPVanish na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania ScrewAttack na YouTube. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. IPVanish oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta IPVanish i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Klient IPVanish Windows v2.0

 • Wybierz lokalizację serwera. Wybraliśmy Atlanty, ale IPVanish ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do przesyłania strumieniowego filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP). Obsługują również PPTP i L2TP. Nadal zalecamy OpenVPN dla najlepszej ochrony prywatności.
 • Kliknij Połącz. Po kilku sekundach zobaczysz, że przycisk u góry zmienia kolor na zielony i pokazuje „Rozłącz”. Zauważysz także lokalizację serwera i adres IP u góry klienta.
 • Znajdujemy się teraz w Stanach Zjednoczonych, o ile każdy może to stwierdzić online. Jako taki możemy dotrzeć do dowolnej witryny, jakby siedział w Atlancie. To samo dotyczyłoby połączenia z serwerem w Wielkiej Brytanii lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera IPVanish w Stanach Zjednoczonych, możesz przeglądać Internet i grać w gry online tak, jakbyś tam był. To samo dotyczy każdego kraju. Połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby oglądać BBC iPlayer lub inny kraj, aby oglądać treści Netflix w tym regionie.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Jak odblokować YouTube (Xbox One, Wii U i PS4)

Jeszcze raz użyję IPVanish na przykładzie sposobu korzystania z usługi VPN do oglądania ScrewAttack na YouTube. Są moją ulubioną VPN do grania, ponieważ IPVanish zarządza własną siecią, dzięki czemu usługa jest szybsza i bardziej niezawodna niż większość dostawców. Możesz także zobaczyć nasze Top 10 VPN lista, aby uzyskać więcej opcji.

Pierwszym krokiem do skonfigurowania IPVanish jest zwykle pobranie oprogramowania klienckiego dla twojego systemu. IPVanish oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida. Oczywiście nie będzie to działać na PS4, Wii U ani Xbox One, ponieważ konsole do gier nie mają natywnej obsługi VPN. Na szczęście istnieje sposób na zaszyfrowanie ruchu w grach i wysłanie go przez VPN. Odpowiedzią jest uruchomienie VPN przez router.

FlashRouters VPN Setup

W zależności od marki i modelu używanego routera może on obsługiwać usługi VPN innych firm. Jeśli tak, możesz uzyskać niezbędne informacje od swojego dostawcy VPN, aby skonfigurować połączenie PPTP lub L2TP przez router. W przeciwnym razie bardzo polecam FlashRouters.  Zespół FlashRouters bierze popularne, markowe routery i flashuje je oprogramowaniem układowym DD-WRT lub Tomato. Dzięki temu urządzenia mają znacznie więcej funkcji niż w przypadku fabrycznego oprogramowania układowego. Wszystkie FlashRoutery są wstępnie skonfigurowane z obsługą VPN.

Ciesz się wszystkimi emocjami podczas oglądania ScrewAttack na YouTube. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli korzystać z YouTube z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map