Jak grać w No Man’s Sky z VPN

Niebo niczyjeNo Man’s Sky to nowa gra online dla wielu graczy. Premiera filmu planowana jest na 9 sierpnia 2016 r. No Man’s Sky to otwarta gra eksploracyjna. To jest na PS4 i PC. Według zespołu programistów planowanych jest około 18 kwintillionów planet, co czyni tę grę wyjątkową. Możesz grać sam lub z przyjaciółmi. Ponieważ No Man’s Sky jest bardzo popularną grą, możesz doświadczyć opóźnień, powolnych połączeń, a może nawet zapór ogniowych ograniczających grę. Aby rozwiązać te problemy, poleciłbym VPN.


VPN pozwoli ci zmienić adres IP na inną lokalizację z wybranego serwera. Jeśli wybierzesz lokalizację w pobliżu serwera gry, na którym grasz, zmniejszysz opóźnienie i skrócisz czas połączenia. Ponieważ nie jest to Twój publiczny adres IP, będziesz w stanie ominąć wszelkie zapory ogniowe, które powstrzymają Cię przed graniem w grę No Man’s Sky w pracy lub szkole. Bardziej konkurencyjni gracze docenią także dodatkową ochronę DDoS.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

No Man’s Sky nie zacząłeś na losowej planecie, a prawdopodobieństwo, że ktoś inny odrodzi się na tej samej planecie, jest niewielkie. Musisz zbadać, aby znaleźć statek, ukraść statek lub osiedlić się na planecie. Ta planeta, na której się skończysz, prawdopodobnie będzie jałowa, ale jeśli będą jakieś zwierzęta i rośliny, będziesz ostrożny. Niektóre zwierzęta są wrogie, a niektóre rośliny są trujące. Głównym powodem, dla którego należy unikać tych rzeczy, są Strażnicy. Są policją kosmiczną. Strażnicy nie są wszędzie, ale są bardzo wytrwali. Jeśli zadzierasz ze zwierzętami, roślinami lub zasobami na planecie, będziesz poszukiwany. Nie będziesz ścigany, jeśli tylko trochę pomieszałeś z planetą, ale im więcej będziesz robił, tym bardziej będziesz ścigany. Jeśli chcesz, będziesz cały czas uciekać przed policją, a nawet możesz zostać uznany za kosmicznego pirata.

Jeśli nie chcesz być ścigany, nie powinieneś robić nic nielegalnego. A jeśli zastanawiasz się, jak masz zarabiać pieniądze bez udziału piractwa, nie masz się czego obawiać. Możesz zostać łowcą nagród i zbierać nagrody za innych graczy i głowy botów.

Inną opcją zarabiania pieniędzy (jednostek) jest sprzedaż broni, statków i zasobów na rynku. Możesz także handlować z ludźmi. Boty korzystają ze szlaków handlowych, więc jeśli możesz je znaleźć, możesz zarobić dużo pieniędzy, rabując ich statki. Aby zdobyć przedmioty do wymiany, będziesz musiał je wytworzyć. Będziesz także musiał użyć swoich zasobów, aby ulepszyć swój statek i umiejętności, aby uzyskać zdolność do tworzenia lepszych i cenniejszych przedmiotów.

W No Man’s Sky najważniejszą rzeczą jest twój statek. Będziesz potrzebował swojego statku, aby atakować przeciwników, bronić się i podróżować po wszechświecie. Aby podróżować, musisz mieć paliwo i zarządzać nim wystarczająco dobrze, abyś nie mógł się utknąć. Będziesz musiał zająć się swoim statkiem i ulepszyć go, aby przetrwać. Możesz mieć tylko jeden statek na raz, więc za każdym razem, gdy kupisz nowy statek, stracisz stary.

W grze No Man’s Sky sposób gry na ciebie wpłynie. Jeśli dobrze zagrasz w swoje karty, będziesz w stanie uzyskać frakcję wszechświata, która wesprze cię i pomoże ci w twoich przygodach. Te frakcje naprawdę mogą ci pomóc, jeśli jesteś w ścisłej szczypcie i potrzebujesz kopii zapasowej.

Uwaga: No Man’s Sky to gra online dla wielu graczy, ale ponieważ rozmiar wszechświata jest tak duży, może być trudno znaleźć innych graczy online. Jeśli chodzi o spotkanie z przyjaciółmi, musisz mieć szczęście. Odtąd będziecie musieli znaleźć tę samą planetę, a następnie wypaczać ją. Raz razem możesz sobie nawzajem pomagać i próbować podbijać wrogów za pomocą pracy zespołowej.

No Man’s Sky to multiplayer online, który ma około 18 kwintillionów planet. Będziesz musiał przetrwać, używając swojego sprytu. Możesz współpracować z frakcjami i innymi ludźmi, aby podbić wrogów. Będziesz latał po wszechświecie, starając się odkryć jak najwięcej planet. Gdy znajdziesz razem swoich przyjaciół i zespół, będziesz miał ogromną przewagę. Dzięki tej przewadze będziesz jeszcze bardziej efektywnym piratem, łowcą nagród lub czymkolwiek innym, czym chcesz się starać. Ogólnie No Man’s Sky będzie bardzo fajną i interesującą grą, którą jestem pewien, że spodobają się Tobie i Twoim znajomym.

Jeszcze raz polecam korzystanie z VPN do grania w No Man’s Sky. VPN da ci adres IP z wybranej lokalizacji serwera. Poprawi także wydajność poprzez obniżenie ping i zmniejszenie opóźnień. VPN chroni cię również przed atakami DDoS. Pomoże ci ominąć ograniczenia geograficzne i zapory ogniowe w szkole lub w pracy.

Jak korzystać z VPN, aby zagrać w No Man’s Sky

Użyję IPVanish na przykład, jak korzystać z usługi VPN, aby grać online w No Man’s Sky. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. IPVanish oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta IPVanish i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

IPVanish US servres

 • Ponieważ wielu graczy lubi łączyć się z serwerami w USA, wykorzystaliśmy ten kraj jako przewodnik. IPVanish ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie IKEv2 lub OpenVPN (UDP). Do przesyłania strumieniowego gier piłkarskich lub filmów z witryn takich jak Netflix używamy OpenVPN (UDP). Obsługują również PPTP i L2TP. Protokoły IKEv2 i OpenVPN stanowią niezłą kombinację dużych prędkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij Połącz. Po kilku sekundach zobaczysz, że przycisk w prawym górnym rogu zmieni kolor na zielony. Oznacza to, że masz teraz adres IP z USA. Zauważysz także lokalizację serwera i adres IP u góry klienta.
 • Masz teraz adres IP w USA, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w Wielkiej Brytanii lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To takie proste. Teraz, gdy masz adres IP z serwera IPVanish w USA, możesz grać, przeglądać Internet lub oglądać programy tak, jakbyś tam był. Połączenie z serwerem w Wielkiej Brytanii zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy każdego kraju.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Jak korzystać z VPN do grania w grę No Man’s Sky PS4

Jeszcze raz użyję IPVanish na przykładzie tego, jak korzystać z usługi VPN, aby grać w grę No Man’s Sky na konsoli do gier. Są moją ulubioną siecią VPN do grania, ponieważ IPVanish zarządza bardzo szybką siecią, co czyni tę usługę doskonałym wyborem dla graczy.

Pierwszym krokiem do skonfigurowania IPVanish jest zwykle pobranie oprogramowania klienckiego dla twojego systemu. IPVanish oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida. Oczywiście nie będzie to działać na PS4, Xbox One ani Nintendo, ponieważ konsole do gier nie mają natywnej obsługi VPN. Na szczęście istnieje sposób na zaszyfrowanie ruchu w grach i wysłanie go przez VPN. Odpowiedzią jest uruchomienie VPN przez router.

FlashRouters Połączenie IPVanish

W zależności od marki i modelu używanego routera może on obsługiwać usługi VPN innych firm. Jeśli tak, możesz uzyskać niezbędne informacje od swojego dostawcy VPN, aby skonfigurować połączenie przez router. W przeciwnym razie bardzo polecam FlashRouters. Zespół FlashRouters bierze popularne, markowe routery i flashuje je oprogramowaniem układowym DD-WRT lub Tomato. Dzięki temu urządzenia mają znacznie więcej funkcji niż w przypadku fabrycznego oprogramowania układowego. Wszystkie FlashRoutery są wstępnie skonfigurowane z obsługą VPN.

Ciesz się wszystkimi emocjami podczas gry No Man’s Sky online. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się grą z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map