Jak grać w Gloria Victis z VPN

Gloria VictisGloria Victis to średniowieczna gra MMORPG. Gra ma niewiele lub nie ma żadnych aspektów fantasy, a gra jest bardzo realistyczna. Gra jest na PC i ukazała się na Steamie 9 czerwca 2016. Będziesz walczył, tworzył gildie i budował własny zamek lub wioskę. Podczas gry w Gloria Victis mogą wystąpić opóźnienia i wolne prędkości połączenia. Aby rozwiązać ten problem, poleciłbym VPN. VPN pozwoli ci zmienić swój adres IP na inny adres IP w wybranej lokalizacji serwera. Jeśli wybierzesz lokalizację w pobliżu serwera, na którym grasz, możesz zmniejszyć opóźnienie i uzyskać lepsze połączenie. Elitarnym graczom spodoba się dodatkowa ochrona przed atakami DDoS. VPN pozwoli ci również ominąć zapory ogniowe i ograniczenia geograficzne uniemożliwiające grę w szkole lub pracy.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN, aby grać w Gloria Victis

Użyję ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN, aby grać w Gloria Victis online. Najpierw musisz pobrać klienta VPN. ExpressVPN oferuje bezpłatne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Lokalizacje serwerów ExpressVPN

 • Ponieważ wielu graczy lubi łączyć się z serwerami w USA, wykorzystaliśmy ten kraj jako przewodnik. ExpressVPN ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w USA, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w Wielkiej Brytanii lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To takie proste. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w USA, możesz grać, przeglądać Internet lub oglądać programy tak, jakbyś tam był. Połączenie z serwerem w Wielkiej Brytanii zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy każdego kraju.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Pandora. Nadal potrzebujesz konta na usługi takie jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy na Netflix, tak jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych lub w innym regionie, do którego chcesz uzyskać dostęp.

Najważniejsze informacje o grze Gloria Victis

Po uruchomieniu Gloria Victis będzie można dołączyć do jednego z czterech narodów. Cały naród jest wyjątkowy i ma bogatą historię.

Narody i krótka historia:

 • Empire of Azebia: Mieszkańcy Azebii są świetnymi myśliwymi, zwiadowcami i nieustraszonymi wojownikami. Żyją w trudnym środowisku pustynnym, gdzie ziemia jest jałowa, a jedynym sposobem na przetrwanie są zwierzęta, które hodują oraz małe ziarna i owoce, które są w stanie zebrać. Jeśli chodzi o ich praktyki wojskowe, używają lekkiej zbroi i noszą średnią broń do walki w zwarciu. Polegają również na kawalerii, aby przetrwać ciężkie czasy. Ich taktyka opiera się na mobilności i są bardzo groźnym wrogiem.
 • Midland: Midland to konglomerat federalizmu i patriarchatu. Zachodnia i wschodnia część środkowej części jest indywidualnie rządzona przez dwóch królów, choć współpracują ze sobą, aby stworzyć jeden potężny naród. Mieszkańcy Midlandu nazywani są Midlanderami. Choć nie przekraczają sześciu stóp wzrostu, nadal są dość silne. Naród jest bardzo bogaty i dlatego w bitwie większość ludzi ze środkowej części kraju nosi pełne zbroje w postaci rycerzy lub wojowników. Ogólnie rzecz biorąc, naród jest najbogatszy i nie należy się z nimi mieszać.
 • Nordheim: Nordheim to miejsce, którego rządem rządzą głównie plemiona i ich przywódcy. Mieszkańcy Nordheim są znani jako Ismirowie. Ismirowie są wysocy i niesamowicie silni. Ich styl życia odzwierciedla ich wielkość, ponieważ muszą być silni, aby przetrwać w swojej ojczyźnie. Żyją na północ od środkowych lądów, gdzie cały czas pada śnieg i nie ma nic do zobaczenia poza górami. Jeśli chodzi o ich praktyki wojskowe, są bardzo doświadczeni w posługiwaniu się dwuręcznymi mieczami i toporami. Świetnie sprawdzają się także w użyciu ogromnych tarcz. Ludzie walczący o Nordheim byli znani jako nieustraszeni wojownicy, z którymi nie należy się liczyć.
 • Sangmar: Sangmar był bardzo dużym i odnoszącym sukcesy imperium na południu, dopóki nie przyszły Azebe. Zostały prawie zniszczone, ale wciąż jest nadzieja. Wraz z dwoma miastami, które wciąż ma naród, imperium Sangmar spróbuje wznieść się ponownie. Lud Sangmar znany jest jako Sangmarianie. Są bardzo inteligentni i nie żyją w tak trudnych warunkach jak Azebowie. Armia jest teraz bardzo mała, ale pozostała po niej dzielnych wojowników z bardzo drogim sprzętem i najszlachetniejszym rumakiem. Inne imperia lepiej obserwujcie, bo Sangmar może powstać ponownie.

Kiedy już wybierzesz swój naród i zanim wyjdziesz, aby zabić wroga, możesz potrzebować sprzętu. Sprzęt, który posiadasz, zależy od ciebie, ale niektóre zestawy broni i zbroi pomogą w określonych stylach walki. Dwa rodzaje wyposażenia obejmują zbroję i broń

Zbroja:

 • Lekka zbroja: Pancerz jest tańszy i pozostawia cię szybciej niż w ciężkiej zbroi.
 • Średni pancerz: Pancerz kosztuje więcej niż lekki pancerz i pozostawia cię trochę wolniejszego, ale zapewnia znacznie większą ochronę.
 • Ciężka zbroja: Pancerz jest bardzo drogi i bardzo cię spowalnia, ale będziesz miał świetną ochronę i pęd od samego ciężaru pancerza.

Bronie:

 • Zamknij broń bojową: Miecze są tanie w tej kategorii. Łatwiej jest walczyć z postaciami blisko ciebie, ale każdy, kto ma na ciebie zasięg, ma przewagę.
 • Polearms: Broń, która ma znacznie większy zasięg niż broń do walki w zwarciu, ale nie tak bardzo, jak zasięg. Jedną z najpopularniejszych broni w tej kategorii jest lanca.
 • Broń dystansowa: Niektóre z najbardziej popularnych broni w tej kategorii to długie i kusze. Te bronie są naprawdę potężne na odległość i mogą zabić wielu, zanim jeszcze znajdą się w zasięgu ataku, ale jeśli znajdziesz się z bliska, będziesz w bardzo niekorzystnej sytuacji.

Po obejrzeniu swojego ekwipunku prawdopodobnie wyjdziesz i będziesz walczył o chwałę swojego narodu. Zanim to zrobisz, możesz dowiedzieć się, jak działają mechanizmy walki w Gloria Victis. Umiejętność jest główną częścią tej gry. Musisz nauczyć się, jak atakować, gdzie atakować i jak skonfigurować, aby uzyskać śmiertelny cios. W Gloria Victis nie ma systemu celowania, więc nie możesz po prostu kliknąć przeciwnika, a następnie usiąść i obserwować, co się stanie. Musisz stale brać udział w meczu.

Oprócz tego istnieje wiele technik, których możesz użyć, aby wygrać. Podczas uniku, wymachiwania bronią, strzelania ze strzały i biegania możesz spojrzeć na pasek wytrzymałości. Służy do tego, aby gra była bardziej realistyczna. Musisz kontrolować swoją wytrzymałość. Jeśli zużyjesz zbyt dużo wytrzymałości, możesz zostać bezbronny, ponieważ jesteś tak zmęczony. Możesz także mieć więcej problemów z utratą wytrzymałości. W końcu będą potyczki, pojedynki, polowania i królestwo kontra królestwo. Istnieją konkursy i inne rzeczy, w które można grać, aby sprawdzić umiejętności graczy.

Zawody / oblężenia:

 • Oblężenia: Bez względu na to, czy jest to zamek, miasto, stolica czy miasto, wymaga to armii. Mecz wygra setki zgonów i ciężka walka.
 • Turnieje: Sprawdź swoje umiejętności w turniejach z innymi.
 • Arena PvP: To jest jak walka rzymskiego gladiatora, z tym wyjątkiem, że możesz użyć wybranej broni. Lepiej bądź najlepiej, aby wygrać ten typ meczu.

Ze wszystkich tych oblężeń, PvP, turniejów i darmowego roamingu znajdziesz walutę i przedmioty. W tej walucie możesz kupić materiały, sprzęt i inne rzeczy. Otrzymane materiały mogą pomóc Ci zebrać zapasy do tworzenia. Wyniki można wykorzystać, a nawet sprzedać z zyskiem.

Różne rodzaje rzemiosła obejmują:

 • Hodowla i sztuka kulinarna: gotowanie jedzenia
 • Krawiectwo i obróbka skóry: Możesz użyć zdobytego futra do tworzenia przedmiotów
 • Zbrojenie: Stwórz wspaniałe elementy zbroi
 • Kucie broni: Twórz świetne bronie
 • Obróbka drewna: Twórz meble i łuki
 • Łowiectwo i leśnictwo: Zdobądź futro i drewno, aby sprzedać je ludziom, którzy z niego skorzystają
 • Ziołolecznictwo i alchemia: Dowiedz się, jak używać roślin do zatrucia i medycyny
 • Górnictwo i hutnictwo: Pozyskaj surowce, takie jak szlachetna ruda
 • Sztuczne: Twórz akcesoria, takie jak biżuteria
 • Inżynieria: Twórz śmiertelne mechanizmy obronne i narzędzia ofensywne

Jedną z najważniejszych części gry jest cykl pogodowy. Wiem, że możesz myśleć, że to śmieszne, ale to prawda. Pogoda wpływa na gracza. Spotkasz różnych NPC w zależności od pory dnia, pogody i pory roku. Wrogowie również zareagują inaczej. Pory roku zmienią pogodę, co wpływa na gracza na różne sposoby. Na przykład ciężko byłoby walczyć w ciężkiej zbroi w upale lata, a gra to uwzględni. Jeśli chcesz kogoś zaatakować, możesz poczekać na mglistą pogodę, która ci pomoże, zapewniając idealną osłonę przed atakiem. Pozycja księżyca wpłynie również na pływ wraz z unikalnymi potworami powodującymi odrodzenie.

Gloria Victis to MMORPG, która ma wiele opcji rozgrywki. Możesz próbować podbić rywali i walczyć o dumę swojego narodu. Graj w stylu walki o wysokiej intensywności, który sprawia, że ​​koncentrujesz się na grze. Możesz tworzyć przedmioty i doświadczać wszystkich pór roku. Buduj gildie ze znajomymi i wspinaj się na szczyt swojego narodu. Gloria Victis to wymagająca gra, która z pewnością spodoba się Tobie i Twoim znajomym.

Jeszcze raz polecam korzystanie z usługi VPN, aby grać w Gloria Victis online. VPN da ci adres IP z wybranej lokalizacji serwera. Poprawi to wydajność i zmniejszy opóźnienie. Elitarni gracze docenią także dodatkową ochronę przed atakami DDoS.

Ciesz się wszystkimi akcjami, grając online w Gloria Victis. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli cieszyć się grą z dowolnego miejsca na świecie dzięki VPN. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze oferty i przewodniki.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map