CyberGhost Podręcznik instalacji systemu Android

Aby korzystać z aplikacji na Androida, musisz się zalogować do CyberGhost. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem, możesz zarejestrować się w celu uzyskania nieograniczonego dostępu VPN za darmo 2,75 USD miesięcznie. Instalacja aplikacji CyberGhost VPN na Androida jest łatwa. Po prostu otwórz stronę CyberGhost VPN na swoim urządzeniu. Naciśnij przycisk, aby przejść do sklepu Google Play. Tam znajdziesz, możesz wybrać „Zainstaluj”, aby przenieść aplikację na urządzenie z Androidem. Po zakończeniu instalacji dotknij przycisku „Otwórz”, aby uruchomić aplikację.


Instalacja aplikacji CyberGhost VPN na AndroidaUwierzytelnianie aplikacji CyberGhost na Androida

Jeśli masz już konto premium, po prostu dotknij linku „Wróć do logowania”. Spowoduje to otwarcie ekranu logowania, w którym możesz wprowadzić dane uwierzytelniające w celu weryfikacji konta. Może pojawić się ekran umożliwiający CyberGhost uprawnienia potrzebne do ustanowienia sieci VPN na twoim urządzeniu. Śmiało i daj mu uprawnienia, których potrzebuje.

CyberGhost VPN Aplikacja na AndroidaWprowadź dane uwierzytelniające: „Adres e-mail” i „Hasło”. Po wykonaniu tej czynności naciśnij przycisk „Zaloguj się”, aby zakończyć weryfikację konta. Następnie otworzy się główny pulpit połączeń dla aplikacji. Zanim przejdziemy do łączenia się z siecią CyberGhost VPN, przyjrzyjmy się najpierw ustawieniom aplikacji.

Ustawienia aplikacji CyberGhost VPN na Androida

Dostęp do ustawień aplikacji można uzyskać, dotykając ikony koła zębatego w prawym górnym rogu pulpitu nawigacyjnego. Są one podzielone na kilka różnych kategorii. Niektóre mają charakter informacyjny, a inne mogą pomóc zwiększyć ogólne bezpieczeństwo podczas korzystania z usługi CyberGhost VPN.

Pierwsza kategoria to „Konto”. Umożliwia to sprawdzenie informacji o koncie, dzięki czemu można go łatwo monitorować z telefonu z Androidem. Wyświetla nazwę użytkownika, szczegóły planu, liczbę zainstalowanych urządzeń jednocześnie i datę ważności. Istnieje również link do twojego konta w witrynie, które pozwala modyfikować je za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Wreszcie możesz się wylogować z tego miejsca. Pamiętaj, że jeśli to zrobisz, musisz wypożyczyć swoje dane uwierzytelniające, aby móc korzystać z usługi w przyszłości.

Druga kategoria pozwala skorzystać z funkcji zapewnianej przez usługę CyberGhost, aby poprawić jakość korzystania z Internetu podczas korzystania z tej usługi. Aktywacja tych funkcji pomoże ci zachować prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Obejmują one:

 • Blokowanie reklam – pomoże zablokować wiele inwazyjnych i irytujących reklam. Może to skrócić czas ładowania strony i pomóc usunąć niechciane zakłócenia ekranu.
 • Ochrona przed złośliwymi stronami internetowymi – chroni przed złośliwym oprogramowaniem, chroniąc użytkowników po stronie serwera, aby nigdy nie dotarł do ich urządzeń.
 • Kompresja danych – kompresuje obrazy i niektóre inne dane, które mogą oszczędzić użytkowników dzięki płatnym planom danych podczas korzystania z usługi CyberGhost VPN.
 • Zapobiegaj śledzeniu online – może powstrzymywać trackerów internetowych przed monitorowaniem zachowań online i opracowywaniem profili trendów online.

CyberGhost VPN Ustawienia aplikacji na AndroidaNastępna kategoria ma na celu zapewnienie lepszej ochrony online, gdy łączysz się z Internetem w różnych punktach dostępu. Jeśli włączysz ochronę Wi-Fi, aplikacja będzie monitorować, gdy Twój telefon z Androidem spróbuje połączyć się z jedną z tych sieci bezprzewodowych. Możesz ustawić działania dla następujących typów sieci bezprzewodowych.

 • Bezpieczne Wi-Fi – dotyczy sieci chronionych hasłem.
 • Niezabezpieczone WiFi – sieci to sieci otwarte lub sieci o słabym zabezpieczeniu hasłem.
 • Więcej – pozwala zapisać znane sieci i ich ustawienia.

Opcje, które możesz wybrać dla każdego z nich, to Zapytaj, Chroń, Wyłącz ochronę i Ignoruj. Zalecamy użycie w tym celu opcji Zapytaj lub Chroń. Możesz to wyłączyć później, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nigdy nie ignoruj ​​połączenia z punktem dostępowym, ponieważ może to narazić Cię na ataki złośliwych podmiotów i ujawnić informacje. Lubimy mieć aplikację Zapytaj nas, abyśmy znali sieci, z którymi mamy kontakt w codziennym życiu.

Ustawienia VPN obejmują tylko jeden przełącznik, ale jest to ważny. Pozwala oprogramowaniu na użycie losowego portu dla każdego bezpiecznego połączenia. To utrudnia ISP lub innym osobom blokowanie lub cenzurowanie podczas surfowania po Internecie. W razie potrzeby zakresy portów można łatwo zmienić. Pomaga także ich usługom wyprzedzać dostawców treści, takich jak Netflix, Hulu i inni.

CyberGhost VPN Ustawienia aplikacji na Androida (ciąg dalszy)Kategoria Informacje to zbiór wsparcia i różnych linków informacyjnych o aplikacji. Skontaktuj się z pomocą techniczną otwiera monit o sposób kierowania zapytania. W zależności od odpowiedzi otworzy się „Zgłoś problem” lub „Zaproponuj ulepszenia”, w których możesz podać swoją sprawę i utworzyć bilet e-mail w celu rozwiązania.

Pomoc otwiera małą listę przewodników, których można użyć w aplikacji, aby ułatwić Ci pełne korzystanie z usługi CyberGhost VPN. Informacje zawiera również informacje o wersji aplikacji oraz łącza do warunków korzystania, polityki prywatności i innych przydatnych często zadawanych pytań na stronie internetowej.

Zabezpieczanie ruchu online dzięki CyberGhost VPN

Są różne sposoby korzystania z aplikacji na Androida w celu zabezpieczenia ruchu online w zależności od celu korzystania z Internetu. Jeśli chcesz tylko anonimowego połączenia do ogólnego surfowania, możesz po prostu pozwolić aplikacji wybrać szybki serwer. Jeśli potrzebujesz serwera w określonym kraju lokalizacji, lepszym wyborem może być opcja Wszystkie kraje. Jeśli Twoim celem jest dostęp do globalnej zawartości medialnej, prawdopodobnie chcesz skorzystać z listy miodów streamingowych. Wreszcie, jeśli chcesz utworzyć własny profil połączenia dla różnych odwiedzanych witryn, utworzenie listy Ulubionych może pomóc uprościć wszystkie połączenia.

Korzystanie z aplikacji CyberGhost VPN do łączenia się z najlepszym serwerem

Teraz, gdy widzieliśmy konfigurację aplikacji za kulisami, zobaczmy, jak działa. Najłatwiejszym sposobem na utworzenie szybkiego anonimowego połączenia z siecią CyberGhost VPN jest połączenie się z najlepszą lokalizacją. Domyślnie to ustawienie spróbuje połączyć się z najszybszym serwerem z bieżącej lokalizacji. Przy określaniu bierze pod uwagę odległość, ping i obciążenie serwera.

Łączenie z najlepszym serwerem za pomocą aplikacji CyberGhost na AndroidaAby nawiązać to połączenie, wystarczy jedno dotknięcie przełącznika połączenia. Jeśli wcześniej łączyłeś się z innym serwerem, pojawi się przycisk, aby zresetować bieżące połączenie do najlepszej lokalizacji. W takim przypadku będziesz musiał stuknąć dwukrotnie, aby zabezpieczyć swoją prywatność w Internecie.

Łączenie z listą wszystkich krajów

Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad lokalizacją serwera VPN. możesz stuknąć strzałkę w dół po prawej stronie bieżącej lokalizacji połączenia na pulpicie nawigacyjnym. Spowoduje to otwarcie szeregu list lokalizacji. Pierwszym z nich jest lista Wszystkie kraje. Wybranie kraju z tej listy połączy Cię z serwerem CyberGhost VPN w tym kraju. Ilustruje to nasze połączenie z serwerem w Kanadzie. Podłączenie w ten sposób pozwoli aplikacji ustalić najszybszy serwer, podobnie jak w poprzednim przykładzie najlepszej lokalizacji.

Coonecting to Canada with the All Server ListAby się rozłączyć, wyłącz połączenie lub wybierz inną lokalizację serwera. Zauważ, że Kanada zastąpiła teraz najlepszą lokalizację, a zatem jest teraz naszym domyślnym połączeniem. Możesz przywrócić najlepszą lokalizację do domyślnej, dotykając jej przycisku. Ponowne otwarcie listy Wszystkie kraje pozwoli nam spojrzeć na inne sposoby kontrolowania szczegółowości lokalizacji naszego serwera VPN. Stuknięcie w trzy poziome kropki obok kraju otwiera ekran informacyjny dla serwerów w tym kraju. Obejmuje to liczbę serwerów, bieżący numer użytkownika i całkowity% obciążenia serwerów w tym kraju. Możesz także Ulubione kraj i połączyć się z nim tutaj.

Używanie listy wszystkich serwerów do łączenia się z lokalnym serwerem TorontoWreszcie, stuknięcie w link „Pokaż serwery” spowoduje rozszerzenie lokalizacji kraju na poszczególne banki serwerów. Umożliwi to wybór lokalnego serwera w lokalizacji, z którą chcesz się połączyć. Podobnie jak w kraju, dotknięcie trzech poziomych kropek obok pojedynczego serwera otworzy dla niego ekran informacyjny. Ten ekran pozwala również na Ulubienie indywidualnego serwera, aby ułatwić połączenie z nim w przyszłości. W tym przykładzie połączyliśmy się z serwerem Toronto-S01-i10, dotykając jego łącza „Połącz z serwerem”. Jeśli następnie rozłączymy się z serwerem, naprawdę możemy zobaczyć, że aplikacja jest podłączona do naszego wybranego serwera.

Łączenie z serwerem CyberGhost zoptymalizowanym dla US-Netflix

Kolejną rzeczą, na którą pozwala aplikacja CyberGhost VPN na Androida, jest dostęp do treści strumieniowych z różnych regionów geograficznych. Możesz to zrobić, otwierając ekran lokalizacji i stukając listę przyjaznych transmisji strumieniowych. Wyświetla listę serwerów VPN zoptymalizowanych pod kątem dostępu do wybranej zawartości.

Łączenie z serwerem CyberGhost VPN zoptymalizowanym dla US-Netflix za pomocą aplikacji na AndroidaW tym przykładzie wybraliśmy lokalizację Stany Zjednoczone – Netflix, z którą połączono nas do serwera w Atlancie w USA. Odłączając się od serwera VPN, widzimy, że jest to lokalizacja kraju, a nie pojedynczy serwer. Potwierdza to ponowne połączenie, które połączyło nas z innym serwerem VPN.

Korzystanie z Ulubionych do połączeń z siecią VPN CyberGhost

Wreszcie, gdy już wybierzesz ulubione witryny, które odwiedzasz najczęściej, użycie ich do połączenia może być najskuteczniejszym sposobem na połączenie się z siecią CyberGhost VPN. Można ustanowić ulubione dla krajów i pojedynczych serwerów, a także witryn mediów strumieniowych, z których najczęściej korzystasz. Oznacza to, że możesz przechowywać je wszystkie na jednej małej liście, aby jeszcze łatwiej było przełączać się między nimi w razie potrzeby. Na przykład dodaliśmy serwer Atlanta-S01-i04 do naszej listy, ponieważ stwierdziliśmy, że zapewnia on nam najlepszą prędkość surfowania. Teraz możemy się z nim połączyć za pomocą kilku dotknięć.

Łączenie z siecią CyberGhost przy użyciu ulubionych lokalizacjiNa przykład dodaliśmy serwer Atlanta-S01-i04 do naszej listy, ponieważ stwierdziliśmy, że zapewnia on nam najlepszą prędkość surfowania. Możemy teraz przejść do niego z innych serwerów VPN za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

Odwiedź CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map