En İyi Kara Cuma / Siber Pazartesi VPN Fırsatları

Black Friday VPN fırsatlarıTatil satış sezonu her yıl biraz daha erken başlıyor gibi görünüyor. 2019’da, Kasım ayının başında CyberGhost ve NordVPN gibi sağlayıcıların Cyber ​​Month fırsatlarını başlattığı VPN anlaşmalarını görmeye başladık. Bu hafta ExpressVPN ve PureVPN bir hafta erken Black Friday anlaşmalarını başlattıklarında eyleme katıldı. Yılın en iyi VPN fiyatları için Black Friday / Cyber ​​Monday’i beklemek zorunda olmadığınız için bu harika bir haber. Elbette bu yayını en son promosyonlarla güncelleyeceğiz.


En İyi Black Friday VPN Fırsatları – Özet

İşte Black Friday ve Cyber ​​Monday için en iyi VPN fırsatları listemize hızlı bir bakış.

RankProviderPriceVisitDiscountGuarantee
1ExpressVPN15 Aylık 99 $ExpressVPN% 49 İndirim30 gün
2NordVPN39 Ay için 125 $NordVPN70 indirim30 gün
3CyberGhost12 Ay İçin 33 $CyberGhost79% İndirim45 Gün
4Surfshark27 Aylık $ 47Surfshark85% İndirim30 gün
5Özel İnternet Erişimi12 Ay için 29 $PIA76% İndirim7 gün
6IPVanish12 Aylık 39 $IPVanish73% İndirim7 gün
7HMA Pro VPN36 ay için 107 $HMA75% İndirim30 gün
8PureVPN60 Ay için 79 $PureVPN% 88 İndirim31 Gün
9Ivacy60 ay için 60 $Ivacy% 90 İndirim30 gün
10ZenMate24 ay için 49 $ZenMate% 83 İndirim30 gün
11VyprVPN24 ay için 60 $VyprVPN% 80 İndirim30 gün
12StrongVPN12 ay boyunca 52 $StrongVPN25 indirim30 gün
13TorGuard12 ay boyunca 30 $TorGuard50 indirim7 gün
14PrivateVPN36 ay için 72 $PrivateVPN% 80 İndirim30 gün
15SaferVPN36 ay boyunca 89 $SaferVPN81% İndirim30 gün
16ProtonVPN24 ay boyunca 144 $ProtonVPN40 indirim30 gün
17ibVPN24 ay için 56 $Trust.Zone% 74 İndirim3 gün
18CactusVPN12 ay boyunca 38 $CactusVPN54% İndirim30 gün
19ibVPNTBAibVPNTBA15 gün
20Sıcak Nokta Kalkanı36 ay için 107 $Sıcak Nokta Kalkanı77% İndirim45 günler
21TunnelBear12 ay boyunca 49 $TunnelBear% 58 İndirimYok
22HideIPVPN12 ay boyunca 59 $HideIPVPN50 indirim30 gün
23Le VPN12 ay boyunca 59 $Le VPN50 indirim7 gün

Önümüzdeki hafta yüzlerce VPN fırsatı olacak. Bazılarını hiç duymadığınız şirketler için. Her yıl olur. Ömür boyu VPN tekliflerine ve gerçek olamayacak kadar iyi gelen promosyonlara dikkat edin. Bir tüketici olarak bir VPN sağlayıcı seçerken dikkatli olmanız gerekir. Gizliliğinizi korumak ve buna göre hareket etmek için VPN’nize güvenebilmeniz gerekir. Bu yayında listelenen hizmetleri tavsiye etmekten mutluluk duyarız. Hepsi en iyi 10 VPN hizmetlerimiz arasında. Teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için her şirketin tam bir incelemesini okuyabilirsiniz.

Daha fazla gecikmeden, 2019 için en iyi 10 Black Friday VPN fırsatının bir listesi:

1. ExpressVPN Black Friday tanıtımı – ayda sadece 6,67 $ ‘dan sınırsız VPN

ExpressVPN fiyatlandırmasıExpressVPN, sunacak çok şeyi olan premium bir VPN hizmetidir. Normal protokollerle (OpenVPN, L2TP, PPTP) başlarlar ve kullanıcıların Çin’in Büyük Güvenlik Duvarı’nı ve erişiminizi engelleyebilecek diğer kısıtlamaları ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için yılların deneyim ve uzmanlıklarını eklerler. 3 aylık ek VPN erişimi içeren 12 aylık planlarına bakmanızı tavsiye ederim. ExpressVPN, tüm yeni üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar ve bu da hizmeti test etmeniz için size bolca zaman tanır. Hız ve güvenilirlikten oldukça etkileneceğinizi düşünüyorum.

2. NordVPN Black Friday indirimi – ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN

NordVPN fiyatlandırmasıNordVPN bir sebepten dolayı en iyi bilinen VPN servislerinden biridir. Düşük bir fiyat için mükemmel bir güvenlik ve performans karışımı sağlarlar. Yazılımlarının kullanımını çok kolay bulacaksınız. Mobil cihazların masaüstünden VPN ağlarına bağlanın. Akıllı DNS hizmetlerini coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmak ve favori akış hizmetlerinizi yurtdışından izlemek için de kullanabilirsiniz. Daha fazla gizlilik bilincine sahip olanlar, Windows istemcisindeki bazı ekstra özellikleri takdir edeceklerdir. Ekstra bir gizlilik katmanı için VPN sunucuları arasında iki kez zıplayabilirsiniz. NordVPN, tüm yeni müşterilere 30 günlük para iade garantisi sunuyor ve bu da hizmeti test etmek için çok zaman alıyor.

3. CyberGhost Black Friday tanıtımı – ayda sadece 2,75 $ ‘dan sınırsız VPN

CyberGhost fiyatlandırmasıCyberGhost, gizlilik koruması ve coğrafi kısıtlamaların engellenmesinin kaldırılması için harika bir VPN kombinasyonu sunar. Bir yıllık VPN’e kaydolabilir ve% 79 indirim kazanabilirsiniz. Avantaj hızdır. Başka bir ülkedeki içeriğin engellemesini kaldırmak istediğinizde VPN uygulamaları mükemmeldir. Örneğin, ABD, İngiltere, Almanya, Fransa ve Danimarka dahil Netflix kütüphaneleri arasında geçiş yapmak için Windows uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu, bölgeler arasında geçiş yapabileceğiniz ve aksi takdirde engellenecek içeriğin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Aynı durum İngiltere’deki BBC iPlayer veya Fransa’daki TF1’in engellemesini kaldırmak için de geçerlidir. CyberGhost, Amazon Firestick dahil olmak üzere çok çeşitli cihazları destekler.

4. Surfshark Black Friday anlaşması – ayda sadece 1,77 $ ‘dan sınırsız VPN

Surfshark fiyatıSurfshark’tan daha fazla özelliğe sahip bir VPN bulmakta zorlanacaksınız. İster bölünmüş tünel oluşturmayı etkinleştirin, ister kötü amaçlı yazılımlardan koruyun, Surfshark çevrimiçi korunmak ve keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir. Hizmet, tüm dünyada bulunan IP adreslerini sunarak kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaya odaklanmıştır. Surfshark, özel masaüstü ve mobil uygulamalardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca yönlendiricinizi kurmanıza yardımcı olacak kılavuzları da vardır. Surfshark, Black Friday’i% 85 indirimle kutluyor. Tüm yeni üyeler 30 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

5. PIA black Friday indirimi – ayda sadece 2,42 $ ‘dan sınırsız VPN

PIA fiyatlandırmasıAmerika Birleşik Devletleri’ndeki üniversite öğrencileri ve gizlilik aktivistleri arasında belki de en iyi bilinen VPN olan Özel İnternet Erişimi, uygun bir fiyata güvenilir VPN erişimi sunduğu için bilinir. PIA ekibi, ziyaretçilerimize günlük düşük maliyetlerinden dolayı indirim yapma konusunda oldukça nazik davranmıştır. Ayda sadece 2,42 $ ‘a ulaşan 12 $ sınırsız VPN için 29 $’ a kaydolabilirsiniz. Torrent kullanıcıları yıllar içinde PIA’ya akın etti. Herhangi bir kullanım için servisin çok kullanıcı dostu olduğunu göreceksiniz. Giriş yapmıyorlar ve ABD’deki çevrimiçi gizlilik nedenlerini desteklemeye odaklanmış durumdalar. 30’dan fazla ülkedeki sunucularla PIA ile gizliliğinizi koruyabilir ve favori kanallarınızın engellemesini kaldırabilirsiniz.

6. IPVanish Black Friday indirimi – ayda sadece 3,25 $ ‘dan sınırsız VPN

IPVanish fiyatlandırmaIPVanish en sevdiğim VPN hizmetidir ve günlük olarak kullandığım hizmettir. Aslında bu yazıyı yazmak için kullanıyorum. Ağlarının çok hızlı ve güvenilir olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni, üst düzey bir ağı yönetmeleri, yani donanımları ve bağlantıları üzerinde tam denetime sahip olmalarıdır. Mükemmel destek ve bir dizi istemci yazılımı bekleyebilirsiniz. VPN istemcilerini şu anda Windows 10’da çalıştırıyorum. Ayrıca Mac OS X (VPN kill anahtarıyla), iOS ve Android için uygulamaları var. Amazon Firestick kullanıcıları, Kodi ve diğer eğlenceli uygulamalar için IPVanish uygulamasını da kullanabilir.

7. HMA Pro VPN Black Friday indirimi – ayda sadece 2,99 $ ‘dan sınırsız VPN

HMA fiyatlandırmasıHide My Ass ağı çok büyük. Dünya çapında çok çeşitli ve büyüyen VPN sunucularını yönetiyorlar. HMA Pro VPN istemcisini kullanarak mümkün olan en yüksek hıza ulaşmanıza yardımcı olurlar. Seçtiğiniz sunucunun kalabalık olup olmadığını size bildirir ve aynı konumda bir tane önerir. Benim için Hide My Ass avantajı ağ boyutudur. Özellikle VPN şirketleri için normal konumların dışındaki bölgelerde seyahat ederken. Veri merkezleri ile çalışma konusunda yılların deneyimine sahiptir ve birçok yerde birden fazla arka uca sahiptirler. Bu size daha fazla seçenek sunar.

8. PureVPN Black Friday özel – ayda sadece 1,32 $ ‘dan sınırsız VPN

PureVPN fiyatlandırmasıBu noktada PureVPN kişisel VPN endüstrisinde bir elyaftır. Yıllar içinde ağlarını büyütüyorlar ve gelişmiş gizlilik özellikleri ekliyorlar. PureVPN’den en son haberler üçüncü taraf denetimini içeriyordu. Sonuç olarak, PureVPN günlük kaydı olmayan bir VPN sağlayıcısı olarak onaylanmıştır. Bu, birçok VPN kullanıcısı için önemlidir ve müşterilerin etkinliklerinin kaydedilmemesini sağlayacaktır. Bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan bağlanın. PureVPN Black Friday promosyonu% 88 indirimli. 31 günlük para iade garantisi ile hizmeti risksiz test etmek için bir ayınız olacak.

9. Ivacy Black Friday özel – ayda sadece 0,99 $ ‘dan sınırsız VPN

Ivacy fiyatlandırmasıIvacy, bu yılki Black Friday fırsatları listemizde yenidir ancak sizi korkutmasına izin vermeyin. Birkaç yıldır sektörde ve bu yıl en iyi Black Friday promosyonlarından birini sunuyorlar. Bu Ivacy’ye kaydolmak için mükemmel bir zaman. Yukarıda listelenen indirimlere ek olarak, Ivacy web sitesinde ayda sadece 0,99 $ karşılığında 5 yıllık sınırsız VPN sunan bir pop-up fark ettik. Ivacy’nin öne çıkmasına yardımcı olan bir dizi fayda var. Birincisi, torrent kullanıcıları için gizlilik ve desteğe olan bağlılıklarıdır. Bu, sıfır günlük politikasıyla gerçekleştirilir; bu, hizmetin kullanımınızı izlemediği anlamına gelir.

10. ZenMate Black Friday indirimi – ayda sadece 2,05 $ ‘dan sınırsız VPN

ZenMate fiyatlandırması45 milyondan fazla kullanıcısıyla, ZenMate’in dünya genelindeki kullanıcılar tarafından güvendiğini söylemek güvenlidir. Şirket Almanya’da yerleşiktir ancak ekibi 20 ülkeye ve 17 dile yayılmıştır. Web sitelerinin belirttiği gibi, ZenMate’in amacı kısıtlamaları aşmanıza, anonim kalmanıza ve ücretsiz bir İnternetin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmaktır. ZenMate’e abone olduğunuzda, 30’dan fazla ülkede VPN sunucularına anında erişim kazanacak ve büyüyeceksiniz. Bir seferde en fazla 5 cihaza bağlanabilirsiniz. ZenMate, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN uygulamaları geliştirdi. Tarayıcı uzantılarını Chrome, Firefox ve Opera’ya da yükleyebilirsiniz.

Daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Öyleyse, hepsi Black Friday promosyonları sunan en iyi 10 VPN’imizi görüntüleyebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map