Zoho Vault Review

Zoho – приватна компанія, що має офіси в США, Індії, Китаї, Японії та Сінгапурі. У них понад 2500 членів команди, зосереджених на інструментах підвищення продуктивності праці. Менеджер паролів Zoho Vault був представлений у 2013 році як засіб, що допомагає захищати паролі. Програмне забезпечення орієнтоване на бізнес, але вони також пропонують персональну версію безкоштовно. Як і з іншими продуктами Zoho, Zoho Vault простий у використанні і представляє мінімальні зайві безладність в інтерфейсі.


Zoho Vault Review

Ціноутворення та спеціальні пропозиції

Zoho Vault розроблений для обробки великих груп користувачів. Вони пропонують плани, починаючи від особистого користування до підприємства для великих команд. Послуга коштує за кожного користувача на місяць. Наприклад, якщо у вас є команда з 5 працівників, які хотіли б використовувати Zoho Vault, вартість для професійного плану складе 20 доларів на місяць. Це непогано, якщо ви маєте можливість централізовано керувати користувачами. Зауважте, що Zoho для своїх професійних та корпоративних планів потрібно максимум 5 користувачів.

Ціни на сході Zoho

Менеджер паролів Zoho Vault коливається від 0 доларів для особистого використання до 7 доларів на місяць на користувача для доступу до всіх їхніх функцій підприємства. Я пропоную вам відвідати сторінку ціноутворення на їхньому веб-сайті, щоб переглянути всі відмінності між рівнями рахунків. Професіонал – це їх найпопулярніший план і коштує 4 долари на користувача на місяць. Усі учасники починають з безкоштовної пробної версії на рівні сервісу Enterprise, щоб ви могли добре відчути всі функції Zoho Vault. Клієнтам пропонується 10% знижка на щорічні умови.

Безкоштовно проти оплачених акаунтів

Zoho Vault є безкоштовним для особистого користування. У програмному забезпеченні є все необхідне для створення надійних паролів та надійного їх зберігання. Ви можете безкоштовно зберігати необмежену кількість паролів та приміток. Отримайте доступ до своїх паролів зі свого ноутбука, телефону чи планшета. Використовуйте програмне забезпечення для автоматичного входу на улюблені веб-сайти. Ви можете використовувати генератор паролів, щоб гарантувати, що всі ваші паролі надійні. Звідти ви можете встановити політику щодо паролів і відстежувати доступ до свого пароля. Безкоштовна версія включає автономний доступ та можливість імпорту / експорту ваших паролів. Нарешті ми дуже раді бачити, що безкоштовна версія підтримує двофакторну автентифікацію.

Плани преміум-класів Zoho Vault включають три рівні обслуговування:

 • Стандартний (невеликі команди)
 • Професійні (середні команди)
 • Підприємство (великі команди)

Усі три плани будуються на основі безкоштовних можливостей облікового запису. Ось декілька додаткових функцій, що пропонуються для кожного преміального плану.

Стандартні функції облікового запису:

 • Всі безкоштовні функції плюс безпечний обмін паролями, надання користувачем і керування, можливість передачі права власності на паролі, централізоване управління, попередження про закінчення терміну пароля, резервне копіювання даних, можливість обмеження доступу на основі IP-адреси та пріоритетна технічна підтримка.

Професійні функції облікового запису:

 • Стандартні функції плюс можливість створювати та керувати групами користувачів, обмінюватися групами паролів із групами користувачів та користувацькі звіти про доступ користувачів.

Особливості облікового запису підприємства:

 • Професійні функції плюс інтеграція з активним каталогом, контроль доступу до пароля. та спеціальне сповіщення про події пароля.

Як бачите, більшість преміальних функцій орієнтовані на бізнес-користувачів. Все, від малого бізнесу до великих організацій. Zoho зробив велику роботу, обслуговуючи компанії всіх розмірів за допомогою їх постійно зростаючої лінійки послуг, і Zoho Vault продовжує цю традицію.

Відвідайте Зохо Сейф

Створюйте сильні паролі

Zoho Vault дозволить вам налаштувати політику щодо паролів, щоб гарантувати максимальну безпеку генерованих паролів. Давайте подивимось на екран політики щодо паролів:

Політика щодо паролів Zoho Vault

У вас є кілька варіантів під час налаштування політики паролів. Встановіть мінімальну та максимальну довжину паролів, виберіть, чи слід починати кожен пароль з літери. Ви можете налаштувати додаток на використання змішаних літер, цифр та спеціальних символів. Ви можете встановити кількість спеціальних символів для використання в кожному паролі та встановити конкретні символи, які ви не хочете використовувати.

Мені подобається підхід до налаштування політики паролів. Ви натрапите на деякі сайти, що обмежують складність паролів. Хоча я пропоную вам уникати їх, коли це можливо, буде періоди, коли у вас немає іншого вибору, крім як використовувати їх. У цьому випадку приємно мати кілька політик щодо паролів для задоволення потреб у створенні паролів для широкого кола ситуацій.

Пошук і впорядкування паролів

Одна з головних відмінностей між Zoho Vault та іншими менеджерами паролів полягає в Vault, який ви підключаєте через Інтернет. Це дозволить вам завантажити зашифрований HTML-файл для доступу в автономний режим, але цей інструмент дійсно призначений для використання в Інтернеті. Коли ви починаєте використовувати Vault, рекомендую впорядкувати свої рахунки за категоріями.

Організуйте паролі

Як ви бачите, Vault дає вам приємну структуру дерева, яку ви можете використовувати при організації своїх облікових записів. Це полегшує тим, хто має багато сайтів для управління. Якщо говорити про багато облікових записів, у Vault дуже легко орієнтуватися. Ви можете шукати файли даних, щоб знайти потрібний обліковий запис, а потім автоматично ввійти на сайт.

Знайдіть паролі

Відвідайте Зохо Сейф

Контроль доступу до паролів

Як я вже згадував, Zoho Vault орієнтований на бізнес усіх розмірів. Тим, хто користується сервісом у корпоративному середовищі, важливо мати контроль над тим, які користувачі мають доступ до паролів. Організаціям також потрібна можливість швидкого видалення доступу при необхідності. Zoho Vault надає компаніям гнучкість, необхідну для управління групами користувачів. Це те, чого не вистачає більшості інших менеджерів паролів.

Управління доступом

Адміністратори мають контроль над користувачами в Zoho Vault. Як ви бачите вище, доступ Кевіна до Vault можна швидко усунути. Ви також можете швидко додавати користувачів і контролювати, використовує чи не кожен аутентифікація з двома факторами (TFA) для доступу.

Мобільні програми для iOS та Android

Поряд з доступом до Vault зі свого робочого столу, учасники можуть завантажувати свої мобільні додатки для iOS або Android. Ви можете використовувати їх для отримання паролів та інших секретних даних. Він також знищить паролі для використання в режимі офлайн. Ось додаток для iOS для iPhone та iPad. Тут потрібен iOS 7.0 або новішої версії.

Додаток для iOS Zoho Vault

Користувачі Zoho Vault також можуть завантажувати свій мобільний додаток для використання на пристроях Android. Додаток вимагає Android 4.0 або новішої версії та дозволяє вам отримати той самий доступ, що і його iOS. Ви можете використовувати додаток на своєму смартфоні або планшеті Android.

Додаток Zoho для Android

Як бачите, команда Zoho розробила приємні програми для iOS та Android. Обидва додатки були оновлені протягом місяця нашого огляду, що свідчить про те, що вони активно розробляють нові функції для популярного менеджера паролів.

Відвідайте Зохо Сейф

Зохо Сейф Безпека

Zoho використовує AES-256 для шифрування даних користувачів. Вони роблять кілька інших кроків для захисту даних користувачів. Для початку ваша ключ пароля (головний пароль) використовується як ключ шифрування. Ніхто, включаючи команду Zoho, не знає вашого головного пароля. Це означає, що ви ніколи не хочете його втрачати чи забувати, але це також робить ваш рахунок більш захищеним.

Zoho піде на крок далі, додаючи додаткові заходи безпеки для корпоративних користувачів. Ви можете налаштувати сповіщення, щоб знати, коли користувач ділиться, модифікує або видаляє пароль. Система також зберігає аудиторський слід, щоб ви могли бачити запис змін за час.

Підтримка клієнтів

Підтримка Zoho Vault досить прямо. Ми не бачили жодних варіантів підтримки в реальному часі. Вам потрібно буде надіслати електронною поштою їхній службі підтримки – підтримку (at) zohovault.com – з будь-якими питаннями. Оплачені члени отримують пріоритетну підтримку, яка лише здається справедливою. У Zoho дуже велика організація, тому я б очікував швидкої відповіді на запити підтримки.

Огляд Vaho Vault: Висновок

Zoho Vault – хороший менеджер паролів для тих, хто хоче веб-рішення. Рішення орієнтоване на бізнес усіх розмірів. Хоча ви можете використовувати Vault для особистих паролів, сервіс світить, коли мова йде про захист та обмін паролями між групами користувачів. У Vault є все, що потрібно компанії для централізованого управління паролями для команд співробітників. Ви можете ділитися інформацією між користувачами та швидко видаляти доступ, коли це необхідно. Ці функції роблять Vault одним із найкращих рішень, які ми бачили для корпоративного середовища.

Що мені найбільше сподобалось у сервісі:

 • Простий у користуванні веб-менеджер паролів
 • Мобільні додатки для iOS та Android
 • Дані захищені за допомогою шифрування AES-256
 • Ніхто інший, крім Зоо, не має вашого головного пароля
 • Підтримка двофакторної аутентифікації
 • Слід аудиту для користувачів у корпоративному середовищі

Ідеї ​​покращення послуги:

 • Імпортуйте дані з інших менеджерів паролів
 • Додайте більше двофакторних методів аутентифікації
 • Додайте функцію автоматичного оновлення паролів

Я був задоволений функціоналом Zoho Vault. Більшість менеджерів паролів, які ми перевіряємо, призначені для особистого використання. Хоча Vault можна використовувати з ціллю, він більше орієнтований на корпоративне середовище. Сейф найкраще підходить для малих та великих команд. Мені дуже подобається можливість, яку Zoho пропонує компаніям центрально керувати користувачами. Ви можете ділитися паролями між користувачами в групі та керувати доступом членів. Я рекомендую вам зареєструватися і спробувати Vault. Ви почнете з безкоштовної пробної версії їхнього корпоративного рішення.

Відвідайте Зохо Сейф

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map