Recenzja IronSocket

Rozpocznijmy naszą recenzję IronSocket od krótkiej historii ich usługi prywatności. Zaczęli w sieci VPN i proxy w 2005 roku wraz z utworzeniem strony HideMyNet.com. W HMN właściciele i pracownicy zaczęli budować infrastrukturę VPN i proxy, aby umożliwić użytkownikom anonimowe surfowanie po Internecie i usunąć dowolną cenzurę z dowolnego miejsca. Stopniowo opracowali rozwiązania techniczne i sieciowe, aby zbudować i obsługiwać dobrą usługę VPN opartą na obsłudze klienta. W 2013 r. Zmienili markę swoich technologii i rozszerzyli sieć, aby zapewnić niezawodną, ​​zorientowaną na wsparcie usługę prywatności i narodziło się IronSocket.


Recenzja IronSocket

Ich celem jest stworzenie nowej generacji dostawcy VPN i DNS, który jest łatwy w użyciu i zapewnia solidne wsparcie klienta w dobrej cenie. IronSocket jest własnością i jest zarządzany przez Pusa i Daga Limited. Podlegają jurysdykcji i prawom obowiązującym w Hongkongu.

Ceny i oferty specjalne

Co zyskujesz, subskrybując usługę prywatności IronSocket? Jeśli subskrybujesz ich standardową usługę, będziesz mieć nieograniczony dostęp do ich pełnej sieci serwerów VPN, możesz zarejestrować maksymalnie trzy urządzenia (adresy IP), aby korzystać z ich proxy DNS oraz mieć dostęp do proxy HTTP i Socks5. Subskrypcje obejmują trzy jednoczesne połączenia VPN i trzy adresy IP do korzystania z innych usług, takich jak serwer proxy DNS. ale możesz dodać więcej za dodatkową opłatą. Aby urządzenie mogło korzystać z serwerów proxy DNS, musisz najpierw zarejestrować jego adres IP na swojej stronie internetowej. Jednorazowo można zarejestrować maksymalnie trzy adresy IP dla standardowych planów cenowych, ale można dodać więcej za dodatkową opłatą.

Plany cenowe IronSocket

Struktura cenowa IronSocket jest podobna do wielu innych w dziedzinie prywatności. Oferują trzy różne pakiety połączonej usługi VPN / proxy. Pakiety te są dyskontowane na podstawie okresu świadczenia usługi i obejmują jeden miesiąc, sześć miesięcy i 1 rok. Ceny zaczynają się od 6,99 USD za miesiąc usługi. Możesz uzyskać sześć miesięcy ich usługi za 35,95 USD lub 5,99 USD za miesiąc usługi. Wreszcie, jeśli subskrybujesz na rok usługi, cena wynosi 49,95 USD lub zaledwie 4,16 USD miesięcznie.

Opcje płatności IronSocket

IronSocket oferuje kilka różnych sposobów zapłaty za swoją usługę VPN. Możesz zapłacić za pomocą PayPal, jeśli chcesz zachować wszystkie swoje wypłaty w centralnej lokalizacji. Możesz płacić przy użyciu tradycyjnych głównych kart kredytowych, takich jak MasterCard, VISA, American Express i Discover. Pozwalają również płacić przy użyciu kryptowaluty BitCoin, dzięki czemu możesz być bardziej anonimowy. Wreszcie, za największą anonimowość, możesz płacić za pomocą różnych kart podarunkowych.

Okres próbny bez ryzyka

Chociaż nie mają bezpłatnego okresu próbnego, IronSocket oferuje wszystkim nowym użytkownikom 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. To pozwoli ci wypróbować ich VPN dla siebie. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz w pełni usatysfakcjonowany ich usługą, zwrócą Ci pełną płatność. Musisz poprosić o zwrot opłaty abonamentowej w ciągu siedmiu dni od subskrypcji ich usługi (co potwierdzają ich zapisy płatności). Po tym siedmiodniowym okresie nie będą udzielane żadne zwroty. Ci, którzy dokonają zakupu za pomocą BitCoin lub karty podarunkowej, nie są uprawnieni do tej gwarancji.

Odwiedź IronSocket

Lokalizacje sieci i serwerów IronSocket

IronSocket zarządza małą siecią ponad 65 serwerów VPN w 51 lokalizacjach na całym świecie. Strategicznie umieścili te serwery w 38 krajach, aby zmaksymalizować zasięg i wydajność swojej sieci VPN.

CountryLocationsServersIP’sProtocols
385165+nieznanyOpenVPN, L2TP, PPTP

IronSocket ma serwery na wszystkich głównych kontynentach w następujący sposób:

 • Azja
  • Hongkong, Hongkong; Indonezja, Dżakarta; Japonia: Nagano, Tokio (2);
  • Filipiny, Manila; Arabia Saudyjska; Singapur, Singapur; Korea Południowa, Seul;
  • Tajwan, Tajpej; Tajlandia, Bangkok
 • Australia / Oceania
  • Australia, Melbourne; Nowa Zelandia, Auckland
 • Europa
  • Austria, Wiedeń; Belgia, Oostkamp; Cypr, Nikozja; Dania, Kopenhaga;
  • Francja: Paryż, Roubaix; Niemcy: Berlin, Norymberga; Islandia, Reykjavik;
  • Irlandia, Dublin; Włochy, Mediolan; Luksemburg, Steinsel; Holandia, Amsterdam (4);
  • Norwegia, Oslo; Polska, Warszawa; Rumunia, Bukareszt; Rosja, Moskwa;
  • Hiszpania, Madryt; Szwecja, Sztokholm; Szwajcaria, Zurych; Ukraina, Winnica;
  • Wielka Brytania: Gosport, Londyn (4)
 • Ameryka północna
  • Kanada, Toronto; Meksyk, Meksyk; Stany Zjednoczone: Atlanta, Chicago, Dallas (2),
  • Kansas City, Los Angeles (3), Miami, Nowy Jork (3), Piscataway, Salt Lake City,
  • San Jose, Seattle
 • Ameryka Południowa
  • Argentyna, Buenos Aires; Brazylia, Sao Paulo

Usługa IronSocket jest przyjazna dla P2P. Umożliwia legalne udostępnianie plików w sieciach P2P. Rezerwują szereg strategicznie zlokalizowanych serwerów na dostęp P2P. Serwery te znajdują się w krajach przyjaznych prawnie dla P2P, jak można się spodziewać. Posiadają serwery P2P w następujących krajach:

 • Argentyna, Brazylia, Cypr, Egipt, Islandia, Indonezja, Luksemburg, Holandia (4), Rumunia, Rosja, Tajwan, Tajlandia i Ukraina

Mówią, że zarezerwowali szybsze serwery dla swoich użytkowników oprogramowania P2P i Torrent. Ci, którzy chcą, mogą również używać proxy Socks5 do swoich aplikacji P2P i Torrent.

Usługa proxy DNS IronSoclket obsługuje przełączanie regionów, ma globalne serwery DNS i oferuje dostęp do ogromnej listy ponad 160 strumieniowych kanałów medialnych. Zapewniają wiele serwerów DNS do użytku z ich usługą proxy DNS i zalecają wybranie serwera najbliższego Twojej fizycznej lokalizacji w celu szybszego wyszukiwania. Wybrane serwery DNS nie wpłyną na ustawienia przełączania regionu. Wszystkie serwery DNS wymagają autoryzacji IP za pośrednictwem swojej witryny, aby uzyskać dostęp do usługi. Przełączanie regionu dla dostawców obsługiwanych przez ich proxy DNS jest również ustawione na stronie konta w witrynie. Kraje, w których mają serwery proxy DNS, obejmują:

 • Australia, Sydney; Brazylia, Sao Paulo; Niemcy, Frankfurt; Irlandia, Irlandia; Japonia, Tokio; Singapur, Singapur; Stany Zjednoczone: Virginia, Kalifornia

Prywatność i ochrona

Jeśli naprawdę chcesz strzec swojej prywatności i anonimowości, będziesz potrzebować VPN, który ma politykę braku logów w odniesieniu do korzystania z ich usług. IronSocket wyjaśnia, że ​​jest to również bardzo ważne dla nich. Oto i fragment ich polityki prywatności:

Jesteśmy zobowiązani do ochrony i poszanowania Twojej prywatności. Ograniczamy gromadzone informacje do minimum niezbędnego do świadczenia naszych usług, zarządzania kontem oraz ochrony przed oszustwami i nadużyciami. W skrócie:

NIE LOGUJEMY ani nie nagrywamy w żaden sposób treści, do których uzyskujesz dostęp podczas korzystania z naszych Usług.
NIE WYKORZYSTUJEMY twoich informacji do celów innych niż te, na które wyraziłeś zgodę.
NIE SPRZEDAWAMY ani nie wymieniamy danych osobowych w celach komercyjnych.

Nie udostępniamy danych osobowych dotyczących twojego konta, z wyjątkiem sytuacji, gdy zmuszają Cię działania prawne ważne zgodnie z prawem Hongkongu.

IronSocket doskonale wyjaśnia, że ​​nie rejestrują żadnego użycia swoich subskrybentów, gdy są w sieci. Oświadczają również, że dbają o dane osobowe, które mogą mieć dla Ciebie. Obsługują wiele metod płatności, dzięki czemu będziesz jeszcze bardziej anonimowy podczas korzystania z ich usług, takich jak Bitcoin i karty podarunkowe. Oczywiste jest, że traktują prywatność poważnie, ale co z bezpieczeństwem podczas surfowania w Internecie?

Posiadają sieć składającą się z serwerów w 38 różnych krajach na całym świecie. Ich sieć obsługuje trzy protokoły VPN: OpenVPN, L2TP / IPSec i PPTP. Zalecamy, podobnie jak zespół Ironsocket, aby w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa używać OpenVPN do łączenia się z ich usługami, jeśli urządzenie to obsługuje. Najsilniejsze szyfrowanie OpenVPN wykorzystuje szyfrowanie danych AES-256 bitów z uwierzytelnianiem wiadomości SHA256. Ich L2TP jest obsługiwany na wielu różnych urządzeniach i działa również z 256-bitowym szyfrowaniem AES. Uwierzytelnianie między ich serwerem a urządzeniem wykorzystuje DHE-RSA-AES256-SHA, 4096-bit RSA. Jest to jedne z najlepszych dostępnych szyfrów w branży VPN i zapewni, że Twoje dane są zawsze bezpieczne podczas korzystania z IronSocket VPN.

Odwiedź IronSocket

Testy praktyczne

Rejestracja jest procesem trzyetapowym:

 • Najpierw musisz utworzyć konto.
 • Po drugie, musisz dostosować swoje zamówienie.
  • Upewnij się, że wybrałeś odpowiedni pakiet.
  • Możesz mieć do pięciu dodatkowych jednoczesnych połączeń. Dodatkowe połączenia VPN są dyskontowane w zależności od zakupionego numeru.
   • Otrzymasz trzy VPN + trzy IP z wybranym pakietem podstawowym.
   • Jedna dodatkowa sieć VPN + jeden adres IP to dodatkowe 1,50 USD miesięcznie lub 18,00 USD rocznie.
   • Trzy dodatkowe VPN + trzy adresy IP to dodatkowe 3,00 USD miesięcznie lub 36,00 USD rocznie.
   • Pięć dodatkowych VPN + pięć adresów IP to dodatkowo 4,00 USD miesięcznie lub 48,00 USD rocznie.
 • Po trzecie, musisz wybrać typ płatności i podać informacje o płatności.

Ilustruje to poniższy obrazek. Wybór pakietu i dodatek można wybrać, klikając odpowiednie ikony po prawej stronie pod podsumowaniem zamówienia.

Rejestracja IronSocket

Po pierwsze, usługa IronSocket nie ma niestandardowych klientów oprogramowania. Połączenie z ich siecią odbywa się głównie za pośrednictwem klienta OpenVPN Connect typu open source. Po zainstalowaniu oprogramowania OpenVPN Connect na urządzeniu należy ręcznie zainstalować odpowiednie pliki (.opvn), aby móc połączyć się z serwerami VPN w ich sieci. Zilustrujemy to za chwilę dla Windows.

Możesz połączyć się z ich siecią VPN za pomocą OpenVPN na platformach Windows, Mac OS X, iOS i Android, a także na niektórych routerach. IronSocket ma dobrze napisane, krok po kroku instrukcje instalacji na swojej stronie internetowej, aby skonfigurować je wszystkie. Obsługują również Linuksa, ale musisz skontaktować się z ich wspaniałym personelem wsparcia, aby otrzymać link do pliku .pdf, aby go skonfigurować (zarówno Ubuntu, jak i Debian). Mają także przewodniki dotyczące konfigurowania każdej z tych platform za pomocą protokołów L2TP i PPTP.

Łączenie z klientem Windows VPN

Ikona połączenia OpenVPN

Przyjrzyjmy się teraz, jak możemy skonfigurować system Windows do korzystania z IronSocket VPN. Najpierw musisz pobrać klienta Windows OpenVPN Connect na swój komputer. Link do tego można znaleźć w obszarze konfiguracji witryny IronSocket. Po pobraniu tego instalatora pakietu na komputer musisz go otworzyć i zainstalować. Spowoduje to dodanie ikony (pokazanej z prawej) na pulpicie. Kliknięcie tego spowoduje otwarcie klienta Windows na pasku zadań w następujący sposób. X na ikonie OpenVPN Connect w zasobniku oznacza, że ​​nie jesteśmy w tej chwili połączeni.

Taca systemowa OpenVPN

Po zainstalowaniu i otwarciu klienta Windows OpenVPN na swoim komputerze musisz pobrać plik .ovpn dla serwerów, z którymi chcesz się połączyć, ze strony IronSocket. Jeśli spojrzysz na stronę sieciową ich witryny, zobaczysz obraz podobny do pokazanego poniżej. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę na tym obrazie jest to, że wybraliśmy zakładkę dla OpenVPN u góry, abyśmy zobaczyli serwery obsługujące protokół OpenVPN.

Sieć IronSocket OpenVPN

Ta powyższa tabela ma cztery kolumny: Kraj, Lokalizacja, P2P dozwolone i Konfiguracja. Na powyższym obrazku wybraliśmy połączenie z Australią, Melbourne. Kliknięcie zielonego przycisku Pobierz profil wyświetli okno wyboru podobne do pokazanego poniżej.

Pliki konfiguracyjne IronSocket ovpn

Aby zrozumieć powyższy obraz, musisz wiedzieć, że IronSocket obejmuje trzy różne konfiguracje połączenia z serwerami VPN przy użyciu protokołu OpenVPN. Każdy z nich ma inny poziom szyfrowania, który jest następujący:

 • Silny – jest domyślną konfiguracją IronSocket korzystającą z 256-bitowego szyfrowania danych AES z uwierzytelnianiem wiadomości SHA256. Zapewnia to najwyższą prywatność i bezpieczeństwo i zalecamy ją większości użytkowników.
 • Światło – używa szyfrowania danych Blowfish 128-bit CBC. Zapewni to szybsze przesyłanie danych, a jednocześnie zapewni umiarkowany poziom szyfrowania. Użyj tego, jeśli chcesz zwiększyć wydajność, ale nadal chcesz szyfrować cały ruch internetowy.
 • Żaden – Ta konfiguracja w ogóle nie używa szyfrowania danych. Ta opcja oferuje maksymalną prędkość. Użyj tego, jeśli jedyną troską jest prędkość. Ta konfiguracja byłaby dobra dla mediów strumieniowych.

Wszystkie poziomy szyfrowania używają 4096-bitowego RSA do bezpiecznego uwierzytelniania TSL / SSL. W naszym przypadku postanowiliśmy pobrać konfigurację (.ovpn), aby połączyć się z Australią przy użyciu najsilniejszego szyfrowania. Otworzy się okno do zapisania pliku konfiguracyjnego na twoim komputerze. Po zapisaniu pliku konfiguracyjnego na komputerze otwórz klienta w zasobniku i wybierz opcję importuj -> plik lokalny, jak pokazano poniżej. Otworzy się okno, w którym możesz wybrać plik do zaimportowania.

Import IronSocket

Po wybraniu wybranego pliku (.ovpn) w obszarze zasobnika zobaczysz komunikat podobny do pokazanego poniżej. Teraz, gdy połączenie zostało zapisane, będziesz mógł połączyć się z wybranym serwerem VPN IronSocket.

IronSocket Import AU Config

Kliknięcie klienta i wybranie nazwy serwera, który chcesz, a następnie połączenie rozpocznie proces połączenia (pokazany poniżej).

Połącz się z IronSocket VPN

Spowoduje to wyświetlenie okna logowania, w którym możesz wprowadzić swoje dane logowania, aby zalogować się do sieci IronSocket, jak pokazano poniżej.

Logowanie do Ironsocket

Po wprowadzeniu nazwy użytkownika i hasła proces połączenia będzie kontynuowany. Ikona OpenVPN Connect będzie miała niebieską strzałkę wskazującą, że uwierzytelnia się na wybranym serwerze. Po krótkim czasie zobaczysz komunikat w obszarze tacy podobny do następującego. Najechanie kursorem myszy na ikonę pokazuje aktualny stan klienta.

Wiadomość połączona z Ironsocket

Po otrzymaniu wiadomości takiej jak pokazana powyżej połączenie z siecią IronSocket spowoduje, że cały ruch internetowy zostanie zaszyfrowany i przekierowany przez wybrany serwer VPN. Aby połączyć się z innym serwerem, najpierw musisz się rozłączyć, a następnie wybrać inną lokalizację serwera. Musisz ręcznie zaimportować każdy plik konfiguracyjny, z którym chcesz się połączyć przy pierwszym użyciu.

Odwiedź IronSocket

Połącz się z klientem Mac VPN

IronSocket obsługuje połączenie z komputerami Mac poprzez

 • OpenVPN Connect
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.5+)
 • OpenVPN w / Tunnelblick (OSX 10.4)

Połączenie z usługą IronSocket VPN to konfiguracja ręczna podobna do pokazanej powyżej w systemie Windows, o podobnej funkcjonalności. W obszarze konfiguracji ich witryny znajdują się przewodniki, które przeprowadzą Cię przez ten proces. Mają także przewodniki dotyczące konfigurowania urządzeń Mac z L2TP i PPTP.

Połącz z iPhone’a lub iPada

Połączenie z IronSocket za pomocą iPhone’a, iPada lub iPoda Touch odbywa się za pośrednictwem aplikacji OpenVPN Connect firmy OpenVPN Technologies. Możesz pobrać aplikację ze sklepu Apple iTunes App Store. Wymaga co najmniej iOS 6.1 lub nowszego. Aplikacja będzie działać na urządzeniach iPhone, iPad i iPod Touch. Po zainstalowaniu aplikacji musisz zaimportować pliki .ovpn podobnie jak w przypadku systemu Windows. Możesz także połączyć się za pomocą L2TP i PPTP.

Połącz z urządzenia z Androidem

IronSocket nie oferuje aplikacji na urządzenia z Androidem, ale proces konfiguracji jest bardzo prosty. Możesz skonfigurować swój telefon lub tablet z Androidem, aby łączył się z lokalizacjami serwerów za pomocą protokołu OpenVPN, PPTP lub L2TP. Konfiguracja nie trwa długo.

Oto instrukcje dotyczące połączeń L2TP:

1) Otwórz menu i wybierz Ustawienia
2) Wybierz Sterowanie bezprzewodowe i sieciowe lub bezprzewodowe, w zależności od wersji Androida
3) Wybierz Ustawienia VPN
4) Wybierz Dodaj VPN
5) Wybierz Dodaj L2TP / IPsec PSK VPN
6) Wybierz Nazwa VPN i wprowadź opisową nazwę
7) Wybierz Ustaw serwer VPN i wprowadź nazwę hosta serwera (adresy serwerów wymienione na stronie sieciowej ich witryny)
8) Stuknij Ustaw wstępnie udostępniony klucz IPSec i wejdź żelazne gniazdo ”
9) Odznacz Włącz sekret L2TP
10) Otwórz menu i wybierz Zapisać

Po dodaniu VPN powinna pojawić się na liście VPN. Możesz go wybrać, aby się połączyć.

Odwiedź IronSocket

Test prędkości IronSocket

Wydajność IronSocket była nieco rozczarowująca, co widać na poniższym teście prędkości. Jak widać, nasza prędkość w sieci VPN była wolniejsza niż bezpośrednio dla mojego dostawcy usług internetowych. Możesz spodziewać się pewnego wpływu na wydajność przy użyciu dowolnej sieci VPN opartej na kosztach szyfrowania połączenia.

Test prędkości IronSocket

Jak widać na powyższych zdjęciach, szyfrowane połączenie IronSocket obniżyło moją prędkość pobierania podstawowego ISP z 54,70 Mb / s do 35,28 Mb / s. Jest to spadek o około 36%, czyli więcej, niż chcielibyśmy zobaczyć. Niektóre połączenia wykazały jeszcze większe spadki (do 50%). Chociaż spodziewana jest pewna strata, uważamy, że jest to zbyt wielka strata. W ich obronie testy zostały wykonane przy użyciu ich najsilniejszego szyfrowania. W naszym przypadku możemy pochłonąć taką stratę, ponieważ mamy szybką podstawową szybkość ISP. Zalecamy samodzielne przetestowanie usługi, aby sprawdzić, czy utrata prędkości połączenia jest dla Ciebie do zaakceptowania.

Wniosek

IronSocket to niezawodna usługa VPN. Nie mają własnych niestandardowych klientów oprogramowania, ale mają doskonałe ręczne instrukcje konfiguracji, które pomagają członkom łączyć się z szeroką gamą urządzeń. Ich podstawowe połączenie odbywa się za pośrednictwem oprogramowania OpenVPN Connect Open Source firmy OpenVPN Technologies. Ułatwiają wybór serwera o żądanej sile szyfrowania i importowanie pliku (.ovpn) w celu połączenia z urządzeniem za pomocą protokołu OpenVPN. Mają także przewodniki dotyczące używania L2TP i PPTP z różnymi urządzeniami.

Ich usługa obejmuje nieograniczony dostęp VPN, serwer proxy DNS dla ponad 160 dostawców transmisji strumieniowej oraz dostęp do serwerów proxy HTTP i Sock5. Oferują podzbiór serwerów sieciowych, które według nich są zoptymalizowane pod kątem udostępniania plików Torrent i P2P.

Co najbardziej podobało mi się w serwisie:

 • Ułatwiają wybór siły szyfrowania podczas wybierania serwerów do połączenia.
 • Brak warunków ich 7-dniowej gwarancji.
 • Terminowe rabaty na roczne zapisy.
 • Dodatkowe połączenia z rosnącymi rabatami dla większej liczby dodatków

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Oferta niestandardowych klientów oprogramowania dla użytkowników systemów Windows i Mac OS X..
 • Oferuj aplikacje mobilne na urządzenia z systemem iOS i Android
 • Popraw ogólną prędkość sieci

IronSocket nie miał własnego niestandardowego oprogramowania. Sposób, w jaki zautomatyzowali (.ovpn) wybór serwera, był pomocny i usprawnił proces importowania. Jednak proces ten trzeba będzie powtórzyć dla każdego serwera i siły szyfrowania, której chcesz użyć, co może być uciążliwe. Jest prosty w użyciu. Możesz wybrać, czy chcesz używać TCP, czy UDP z oprogramowania do łączenia OpenVPN.

Bez względu na wybrany termin (miesięczny, 6-miesięczny lub roczny) IronSocket oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wypróbuj ich usługę i zobacz, co myślisz. Jeśli Ci się spodoba, możesz subskrybować już od 4,16 USD miesięcznie.

Odwiedź IronSocket

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map