Recenzja ibVPN

Zespół ibVPN rozpoczął od oferowania usług proxy w 2003 roku. Na początku 2010 roku uruchomił ibVPN, oferując połączenia PPTP i L2TP. W miarę upływu czasu dodali obsługę OpenVPN, SSTP i SoftEther. W 2011 r. Dodano kompleksowego klienta VPN dla systemu Windows. Od tego czasu zespół ibVPN dodał klienta Mac wraz z aplikacjami na iOS i Androida. Ich najnowsze dodatki to rozszerzenia Chrome i Opera, proxy Socks5 i Smart DNS, aby odblokować kanały w innych krajach.


Od uruchomienia usługi w 2010 r. Zespół ibVPN jest dość zajęty. Oferują niestandardowe oprogramowanie klienckie VPN i aplikacje mobilne. W 2014 r. IbVPN wprowadził usługę ibDNS. ibDNS to usługa SmartDNS, która pomaga unikać ograniczeń geograficznych bez utraty prędkości związanej z szyfrowaniem VPN. Dwa lata później w 2016 r. Wdrożyli proxy Socks5. ibVPN ma szeroką gamę planów do wyboru w zależności od potrzeb.

ibVPN

Ceny i oferty specjalne

ibVPN oferuje całkiem sporo planów VPN. Mają kilka rodzajów kont w zależności od potrzeb. Najlepszym sposobem, aby zdecydować, który plan jest dla Ciebie odpowiedni, jest przejrzenie tabeli na stronie z cenami. Moim ulubionym jest plan Ultimate VPN, który obejmuje nieograniczony dostęp do ich pełnej sieci, SmartDNS i serwerów proxy Sock5 bez dodatkowych kosztów. Zasubskrybuj plan Ultimate i podłącz jednocześnie do 3 urządzeń.

Ceny ibVPN

ibVPN oferuje rabaty terminowe na wszystkie swoje plany. Możesz zaoszczędzić nawet 55% rabatu na rok dzięki pakietowi Ultimate VPN. Ich miesięczne plany są uczciwie wycenione od 4,95 USD do 10,95 USD, ale plan roczny ma jeszcze lepszą wartość. Cena rocznego okresu obowiązywania planu Ultimate wynosi zaledwie 4,83 USD miesięcznie. Odwiedź stronę ibVPN special strona do zapisania.

ibVPN obsługuje szeroki zakres opcji płatności. Lubię używać PayPal do usług online, aby mieć inne miejsce do zarządzania subskrypcją. Podoba mi się również, że ibVPN oferuje bitcoiny jako opcję płatności. Akceptują również główne karty kredytowe (Visa, MasterCard, American Express, Discover), Perfect Money, WebMoney, Payza, CashU i kilka innych opcji płatności.

Okres próbny bez ryzyka

Zespół ibVPN rozumie, że potrzebujesz czasu na przetestowanie usługi. Oferują one 24-godzinny bezpłatny okres próbny wraz z 15-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. To da ci dużo czasu na przetestowanie usługi wraz z oprogramowaniem klienckim ibVPN i aplikacjami mobilnymi. Jeśli nie jesteś zadowolony, po prostu poproś o zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 15 dni.

Odwiedź ibVPN

Lokalizacje sieci i serwerów ibVPN

Jeśli chodzi o sieć, ibVPN zarządza serwerami w strategicznych lokalizacjach na całym świecie. Ich sieć naprawdę rozwinęła się przez lata. Wykonują dobrą robotę, oferując niezawodne połączenia VPN w kluczowych lokalizacjach na całym świecie. Posiadają wiele lokalizacji serwerów w popularnych krajach, takich jak Stany Zjednoczone i Wielka Brytania. ibVPN zezwala na torrenty i P2P z ich kontami Ultimate VPN i Torrent VPN.

CountryLocationsServersIP’sProtocols
47631002000OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, SoftEther

Możesz łatwo stwierdzić, które serwery zezwalają na ruch torrentów. Są oznaczone symbolem P2P na początku nazwy serwera i zgrupowane na dole listy serwerów. Obsługują połączenia P2P z serwerami w Bułgarii, Kanadzie, Hongkongu, na Litwie, w Luksemburgu, Holandii, Rosji, Szwecji i na Ukrainie.

ibVPN ma serwery w Argentynie, Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Bułgarii, Kanadzie, Chile, Chinach, Czechach, Danii, Egipcie, Finlandii, Francji, Niemczech, Hongkongu, Węgrzech, Islandii, Indiach, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Japonii , Korea, Litwa, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Wielka Brytania Stany i Wietnam.

Prywatność i ochrona

W zależności od celu korzystania z usługi VPN zasady rejestrowania mogą być bardzo ważne. ibVPN ma bardzo jasne informacje na temat rejestrowanych informacji. W swojej polityce prywatności wspominają, że ibVPN nie śledzi korzystania z Internetu przez użytkowników i nie prowadzi dzienników aktywności użytkowników.

Zgodnie z polityką prywatności ibVPN rejestrują następujące informacje i przechowują dane przez 7 dni:

 • Czas, data i lokalizacja Połączenie VPN zostało nawiązane.
 • Czas trwania połączenia VPN.
 • Przepustowość używana podczas połączenia.

Drugą stroną jest bezpieczeństwo. Poziom oferowanego szyfrowania jest ważny. ibVPN zaczął od protokołów PPTP i L2TP. Dodali OpenVPN z obsługą połączeń TCP i UDP. Możesz także połączyć się za pomocą SSTP lub SoftEther. Obsługa szerokiej gamy protokołów zapewnia usłudze dobrą mieszankę bezpieczeństwa i kompatybilności.

Odwiedź ibVPN

Testy praktyczne

Jeśli przeczytałeś którąś z moich recenzji, wiesz, że uważam tylko dostawców VPN z oprogramowaniem klienckim wysokiej jakości. ibVPN dobrze pasuje do tej kategorii. Oferują dobrze zaprojektowane i wysoce funkcjonalne oprogramowanie klienckie dla systemów Windows i Mac. Wraz z aplikacjami mobilnymi na urządzenia mobilne iPhone, iPad i Android.

Łączenie z klientem Windows VPN

Przyjrzyjmy się bliżej klientowi VPN ibVPN All-In-One dla systemu Windows.

Klient Windows ibVPN

Jak widać, klient ibVPN jest dość prosty. Możesz łatwo wybierać między lokalizacjami serwerów i protokołami (L2TP, OpenVPN, PPTP, SSTP). Jeśli wybierzesz OpenVPN, możesz również wybrać pomiędzy TCP i UDP. Polecam UDP do usług przesyłania strumieniowego. Zauważysz wzrost prędkości za pomocą UDP przez TCP.

Klient Windows ibVPN obsługuje połączenia OpenVPN, PPTP i L2TP. Podoba mi się lista serwerów. Ułatwia wybranie dowolnej lokalizacji serwera w ich sieci. Pamiętaj, że konto, na które zakładasz konto, określa, do których serwerów masz dostęp. Przetestowałem ibVPN przy użyciu pakietu Ultimate VPN.

Odwiedź ibVPN

Połącz się z klientem Mac VPN

Oprócz solidnego oprogramowania dla systemu Windows, ibVPN ma również klienta Mac. Możesz pobrać najnowszą wersję bezpośrednio z ich strony. Użyj klienta Mac, aby połączyć się z dowolną lokalizacją serwera ibVPN na całym świecie.

Klient Mac ibVPN

Jak widać, klient ibVPN dla komputerów Mac wygląda bardzo podobnie do swojego odpowiednika dla systemu Windows. Zespół ibVPN wykonał świetną robotę w zakresie oprogramowania.

Połącz z iPhone’a lub iPada

ibVPN oferuje swoim członkom bezpłatną aplikację na iOS. Możesz pobrać go bezpośrednio ze sklepu Apple iTunes. Aplikacja mobilna wymaga systemu iOS 8 lub nowszego. Obsługuje iPhone, iPad i iPod Touch. Aplikacja jest zoptymalizowana dla iPhone’a 7.

Aplikacja na iOS ibVPN

Po zainstalowaniu aplikacji iOS ibVPN na iPhonie lub iPadzie pozwoli ci wybrać żądaną lokalizację serwera. Stamtąd skonfiguruje profil na twoim urządzeniu, aby pomóc ci połączyć się z tym serwerem. Oszczędność czasu i bólu głowy w porównaniu do ręcznej konfiguracji połączenia.

Odwiedź ibVPN

Połącz się z aplikacją na Androida

Oprócz aplikacji na iOS zespół ibVPN opracował aplikację na Androida. Możesz pobrać aplikację za darmo z Google Play. Pamiętaj, że ibVPN oferuje nieograniczoną przepustowość niezależnie od używanego urządzenia. Pozwalają również na wiele połączeń w zależności od wybranego planu, co jest szczególnie miłe podczas podróży. Łączę się z laptopa i telefonu jednocześnie za pomocą jednego konta.

Aplikacja ibVPN na Androida

Korzystanie z aplikacji na Androida jest jeszcze łatwiejsze niż jej odpowiednik na iOS. Po zalogowaniu się do aplikacji na Androida możesz wybrać lokalizację serwera. Stamtąd aplikacja połączy się, a Twoje dane zostaną zaszyfrowane. Po zakończeniu korzystania z VPN wystarczy odłączyć i wznowić przeglądanie. Ponownie aplikacja upraszcza życie w porównaniu do ręcznego konfigurowania sieci VPN na urządzeniu z Androidem.

Odwiedź ibVPN

Test prędkości ibVPN

Testowałem szybkość ibVPN przy użyciu konta Ultimate VPN po zainstalowaniu ich wszechstronnego klienta Windows. Do przeglądu użyto OpenVPN UDP i L2TP do przetestowania wydajności sieci ibVPN. Wyniki testu prędkości były mieszane w lokalizacjach serwerów w Stanach Zjednoczonych.

Poniższe zdjęcia pokazują moją prędkość bez VPN, a następnie ponownie po podłączeniu do serwera ibVPN w Amsterdamie. Szybkość była imponująca, biorąc pod uwagę, że ibVPN pozwala na torrenty na tym serwerze.

Test prędkości ibVPN

Jak widać, różnica między połączeniem bezpośrednio do mojego ISP a połączeniem z serwerem ibVPN w Amsterdamie wynosiła około 10%. Szyfrowanie dodaje narzut, dzięki czemu można spodziewać się pewnego spadku wydajności. Jest to kompromis dla wyższego poziomu prywatności. Przy prędkości prawie 60 Mb / s możesz łatwo pobierać lub przesyłać strumieniowo treści HD.

Wniosek

Z przyjemnością korzystałem z ibVPN przez lata i miałem miejsce w pierwszym rzędzie, aby obserwować rozwój usług. Ich zespół wykonał świetną robotę, rozszerzając funkcje usługi i lokalizacje sieciowe. Wolę jeden prosty plan „wszystko, co możesz zjeść” (Ultimate VPN), ale oferują one wiele wartości w kilku swoich planach. ibVPN opracował pełną gamę oprogramowania klienckiego i aplikacji mobilnych.

Co najbardziej podobało mi się w serwisie:

 • Łatwe w użyciu klienty Windows i Mac
 • Aplikacje mobilne na iPhone’a, iPada i Androida
 • Obsługa OpenVPN (TCP, UDP), L2TP, PPTP, SSTP i SoftEther
 • Inteligentne serwery proxy DNS i Sock5 zawarte w planie Ultimate VPN
 • Głębokie zniżki na roczne zapisy

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Zmniejsz liczbę oferowanych planów VPN
 • Popraw wydajność sieci w Stanach Zjednoczonych
 • Kontynuuj dodawanie lokalizacji serwera

Podobało mi się testowanie ibVPN. Niezawodność była doskonała, a szybkość była dość dobra na wybranych serwerach P2P. Powinieneś spróbować sam. Połącz z Windowsa lub Maca wraz z iOS i Androidem. Daj tej usłudze jazdę próbną. Myślę, że spodoba ci się dodatkowe funkcje, takie jak Smart DNS i Sock5 proxy. Pamiętaj, aby zapisać się na typ konta, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Moim ulubionym jest plan Ultimate VPN.

Odwiedź ibVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map