Recenzja Hammer VPN

Nasza recenzja Hammer VPN wykazała, że ​​jest to aplikacja na Androida stworzona przez TunnelGuru VPN. HammerVPN to narzędzie VPN dla urządzeń z systemem Android, które nie tylko szyfruje cały ruch internetowy, ale również stosuje technologię szyfrowania. Może to pomóc ukryć fakt, że korzystasz z usługi VPN. To z kolei może zabezpieczyć twoje transakcje internetowe i udaremnić DPI (głęboką kontrolę pakietów) przed osobami trzecimi.


Recenzja Hammer VPN

Ceny i oferty specjalne

Możesz pobrać aplikację Hammer VPN za darmo ze strony Google Play. TunnelGuru oferuje użytkownikom aplikacji Hammer VPN bezpłatne 100 MB przepustowości dla swoich usług VPN. Chociaż jest to niewielka przepustowość, może być wystarczająca dla zwykłych użytkowników VPN. Ponadto będziesz musiał znosić czasem natrętne reklamy z TunnelGuru VPN i ich sponsorów, ponieważ bezpłatna usługa jest finansowana z reklam (przykłady pokazano poniżej).

Hammer VPN Ads

Jednak nie uważamy, że będzie to wystarczająca przepustowość dla większości zwykłych użytkowników VPN. Jeśli jednak zdecydujesz, że podoba Ci się aplikacja Hammer VPN i usługa oferowana przez TunnelGuru VPN, oferują one nieograniczoną wersję przepustowości, którą możesz zarejestrować, aby korzystać z samej aplikacji. Oferują tylko miesięczny pakiet dla tej płatnej usługi. Możesz kupić nieograniczoną sieć VPN za 4,25 USD miesięcznie.

Funkcje konta VPN Premium Hammer

Funkcje i korzyści oferowane przez płatne konto Hammer VPN są następujące:

 • Stealth VPN – Zapewnia pomoc przeciwko DPI twojego ruchu internetowego.
 • Dodatkowe serwery – Otrzymujesz dostęp do sieci serwerów premium 1 Gb / s.
 • Dodatkowy dostęp do oprogramowania – Możesz korzystać z całego oprogramowania oferowanego przez TunnelGuru VPN, który pozwala łączyć się przy użyciu różnych protokołów.
 • Porty – możesz wybrać wiele portów, aby móc tunelować dane.
 • Proxy – możesz ustawić VPN tak, aby korzystał z proxy.
 • Przepustowość – dostęp do serwerów bez ograniczeń przepustowości. Darmowe serwery nadal mają limit 100 MB dziennie.
 • Bezpieczeństwo – Hammer VPN zapewnia wirtualną zaporę ogniową, aby chronić urządzenie przed nadchodzącym złośliwym oprogramowaniem.
 • Ochrona – Chroń swoje dane, gdy jesteś podłączony do sieci WiFi.

Możesz zapłacić za swoją usługę i otrzymywać miesięczny kupon przez Paypal, jeśli wolisz przechowywać wszystkie swoje płatności online w centralnej bazie danych. Akceptują karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express i Discover, które są obsługiwane przy użyciu anonimowej funkcji Paypal. Możesz również zapłacić za subskrypcję za pośrednictwem strony internetowej TunnelGuru, jeśli chcesz. Znajdziesz link do niego na dole strony instalacji aplikacji w sklepie Google Play.

Okres próbny bez ryzyka

Możesz wypróbować usługę Hammer VPN za darmo. Możesz użyć do 100 MB przepustowości dziennie w ich sieci VPN. Ponadto oferują 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy po zakupie usługi premium. Jeśli po zakupie nie będziesz zadowolony z usługi, zwrócą Ci cenę zakupu. Musisz powiadomić ich na piśmie za pośrednictwem wiadomości e-mail w ciągu trzech dni od daty subskrypcji o zamiarze usunięcia konta.

Sieć serwerów VPN

Sieć premium Hammer VPN składa się z serwerów 1 Gb / s w Brazylii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Meksyku, Wielkiej Brytanii, Holandii, Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Afryce Południowej i Turcji. Chociaż jest to niewielka liczba lokalizacji VPN, obejmuje szeroki obszar geograficzny. Zapewnia ich usługę VPN obecność na pięciu z siedmiu kontynentów: w Afryce, Azji, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej.

Serwery Hammer VPN nie zezwalają na używanie torrentów ani żadnego innego oprogramowania P2P. Nie są również przeznaczone do omijania ograniczeń geograficznych dotyczących przesyłania strumieniowego treści. Jesteś ograniczony tylko do jednego urządzenia na raz. Wreszcie, nie można korzystać z aplikacji Hammer VPN w Nigerii, Pakistanie, Ghanie, Chinach, Indiach, Senegalu i Syrii.

Prywatność i ochrona

Nie jesteśmy pewni co do prywatności tego, co robisz podczas korzystania z usługi Hammer VPN w oparciu o ich własne zasady prywatności i TOS. Oto kilka wyjątków od tej zasady:

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoją prywatność, nie przechowując na naszych serwerach żadnych szczegółów, które są wymagane ze względów technicznych lub prawnych – i dozwolone. W rzeczywistości same serwery nie przechowują dzienników, które mogłyby zainteresować kogokolwiek poza programistami i operatorami; Będziemy jednak współpracować z zainteresowanymi organami w zakresie wymaganym do ochrony nas przed ponoszeniem odpowiedzialności za ewentualne nielegalne działania. Oznacza to, że możemy odsłonić dane konta i płatności, a także źródłowy adres IP użyty do rejestracji w przypadku naruszenia zasad.

W przypadku aplikacji mobilnych stwierdzają, co następuje:

> Aplikacje mobilne:
Nie odczytujemy, nie śledzimy ani nie zbieramy żadnych informacji ani żadnych poufnych danych za pośrednictwem aplikacji mobilnych, z których korzystasz na urządzeniach mobilnych. Potrzebne są tylko minimalne uprawnienia do pracy, wymienione na liście uprawnień, można sprawdzić podczas instalowania aplikacji mobilnych. Aplikacje mobilne potrzebują głównie bieżącej lokalizacji, identyfikatora urządzenia, jeśli jest dostępne, informacji o kompilacji, uprawnień dostępu do mobilnej pamięci i sieci.

Rejestrują minimalną ilość informacji od swoich użytkowników VPN: początek połączenia, koniec połączenia i adres IP użyty do połączenia. Ponieważ jednak stwierdzają, że działają w ramach wymiaru sprawiedliwości kraju, w którym się znajdują, a nie jednej jurysdykcji, w niektórych przypadkach mogą być zmuszeni do monitorowania danych użytkowników. Ponadto mówią, że zrobią to, aby uwolnić się od wszelkich złych czynów z twojej strony. W związku z tym pozostawiamy Ci samodzielne określenie, czy czujesz się dobrze w tych warunkach.

HammerVPN zapewnia bardzo mało informacji technicznych na temat tego, w jaki sposób szyfrują twoje dane lub mechanizmu, którego używają do zapewnienia swojej funkcji ukrywania. Nasze zapytanie w tej sprawie wykazało, że używają oni własnych własnych niestandardowych sieci VPN. Łączy wiele protokołów i technologii tunelowania. Ponadto usługa Hammer VPN wykorzystuje 128-bitową siłę szyfrowania danych internetowych.

Pomoc techniczna

Wsparcie dla usługi Hammer VPN odbywa się głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wysłaliśmy kilka pytań pomocniczych do ich pracowników i w większości przypadków otrzymaliśmy odpowiedź od 2 dni. Odpowiedzi były pomocne przy zadawanych przez nas pytaniach.

Obsługa Hammer VPN

Mają także obecność na Twitterze i Facebooku. Chociaż nie wyglądają na to, aby były codziennie monitorowane, więc nie wiemy, ile czasu zajmie otrzymanie odpowiedzi z tych źródeł. Na koniec mają kilka filmów z YouTube, które pomogą Ci zarejestrować się w ich serwisie. Nie mają bazy danych FAQ, a ich oprogramowanie jest przeznaczone dla osób z większą wiedzą techniczną, jeśli chcesz skorzystać z jego zaawansowanych funkcji.

Instalowanie Hammer VPN

Możesz zainstalować aplikację Hammer VPN na swoim urządzeniu z Androidem ze sklepu Google Play. Po znalezieniu aplikacji dotknij jej przycisku „Zainstaluj”. Pojawi się ekran z prośbą o uprawnienia dostępu do aplikacji. Musisz je zaakceptować przed rozpoczęciem instalacji. Po zakończeniu instalacji dotknij przycisku „Otwórz”, aby uruchomić go po raz pierwszy.

Instalacja Hammer VPN

Po otwarciu aplikacji Hammer VPN wyświetli główny pulpit. Kiedy połączysz się z usługą VPN po raz pierwszy, wyjaśni to, że nie można z nią korzystać z oprogramowania torrent. Musisz potwierdzić, że rozumiesz i akceptujesz ten warunek. Następnie wyświetlony zostanie ekran umożliwiający usłudze nawiązanie połączenia Hammer VPN. Stuknij „OK”, aby na to pozwolić. Wreszcie połączenie z wybranym serwerem VPN zostanie zakończone.

Uruchomienie Hammer VPN

Opcje i funkcje aplikacji na Androida

Stuknięcie strzałki w dół obok aktualnie wybranego serwera na głównym pulpicie nawigacyjnym spowoduje wyświetlenie listy serwerów, z którymi można się połączyć przy użyciu bieżącego protokołu. Jeśli masz płatne konto premium, możesz przewinąć na dół tej listy i wybrać serwer premium, z którym chcesz się połączyć. Ponadto możesz także wybrać protokół, który będzie używany do nawiązania połączenia. Trzy protokoły, które możesz wybrać, są następujące:

 • UDP – jest to domyślny i podstawowy protokół aplikacji, który używa RPort: 500 i LPort: 0 (0 oznacza losowy numer portu). Jest to najszybszy protokół i będzie najlepszy dla większości użytkowników. Nie zapewnia jednak weryfikacji zamówienia ani dostarczenia wszystkich wysłanych pakietów danych.
 • TCP – To wolniejsze niż protokół UDP, ale zapewnia weryfikację kolejności i dostarczania pakietów danych. Z tego powodu najlepiej nadaje się do połączeń długodystansowych lub słabych lub jeśli masz problemy z połączeniem za pomocą UDP.
 • ICPM – służy do łączenia zrootowanych urządzeń i wymaga dostępu do superużytkownika na twoim urządzeniu.

Łączenie przy użyciu różnych protokołów może wpływać na podzbiór serwerów VPN, do których masz dostęp podczas korzystania z usługi Hammer VPN.

Opcje Hammer VPN

Istnieją dwa inne ekrany, do których można uzyskać dostęp z pulpitu aplikacji. Dostęp do pierwszego z nich można uzyskać, dotykając przycisku „Informacje” i udostępniając informacje o aplikacji na Androida. Wyświetla również link do strony TunnelGuru, dzięki czemu możesz założyć płatne konto i sprawdzić warunki świadczenia usługi, jeśli chcesz.

Do drugiego ekranu z dodatkowymi funkcjami aplikacji można przejść, dotykając przycisku „Zaawansowane”. Ten ekran pozwoli Ci przypisać DNS używany przez VPN i skonfigurować serwer proxy, z którego można korzystać za pośrednictwem aplikacji Hammer VPN. Możesz skonfigurować ten serwer proxy, wprowadzając nazwę hosta lub adres IP hosta, używanego portu i jego nagłówka. Możesz także zezwolić na używanie proxy przez połączenia TCP. Po wprowadzeniu parametrów serwera proxy naciśnij przycisk „Zapisz”, aby zakończyć konfigurację serwera proxy.

Funkcje Hammer VPN

Hammer VPN w użyciu

Teraz, gdy zbadaliśmy aplikację Hammer VPN na funkcje i opcje Androida, rzućmy okiem na nią w akcji. Aktywowaliśmy konto premium, wprowadzając nasze płatne dane uwierzytelniające, abyśmy mogli uzyskać dostęp do serwerów premium. Korzystanie z usługi jest bardzo łatwe. Najpierw wybierz serwer i protokół, którego chcesz użyć do połączenia (w tym przypadku użyto serwera Premium-g11 w Niemczech z UDP). Naciśnij przycisk „Połącz”.

Po kilku sekundach wyświetli się podłączony ekran. Ten ekran pokazuje następujące informacje o sesji: podłączony serwer, czas połączenia, odebrane dane o przepustowości i wysłane dane o przepustowości. Wyświetla również przycisk „Rozłącz” połączenie. Stuknięcie tego przycisku spowoduje wyświetlenie monitu o rozłączenie z serwerem VPN.

Użycie Hammer VPN

Po zatrzymaniu bieżącego połączenia możesz wybrać inny serwer VPN, z którym chcesz się połączyć. Możesz również zmienić protokół, jeśli chcesz. Jeśli chcesz zamknąć aplikację Hammer VPN na Androida, dotknij przycisku Wstecz na swoim urządzeniu z głównego ekranu deski rozdzielczej. Spowoduje to wyświetlenie monitu o zamknięcie aplikacji.

Hammer VPN App Close Monit

Stuknięcie przycisku „OK” spowoduje zamknięcie aplikacji.

Jak pokazuje ta sekcja, z aplikacji Hammer VPN może korzystać każdy. Kilka prostych dotknięć spowoduje połączenie z serwerem w ich sieci. Odłączanie zajmuje tylko dwa dotknięcia. Korzystanie z ich zaawansowanych funkcji wymaga nieco więcej wiedzy technicznej, ale po skonfigurowaniu jest równie łatwe.

Test prędkości Hammer VPN

Usługa Hammer VPN ma zarówno serwery bezpłatne, jak i premium. Dlatego dołączyliśmy zarówno płatne testy premium serwera, jak i bezpłatne testy prędkości serwera, aby zobaczyć, jak się porównują z brakiem aktywnej sieci VPN. Wyniki od lewej do prawej to brak połączenia VPN, połączenie premium z serwerem VPN i bezpłatne połączenie z serwerem VPN. Zauważysz, że była to umiarkowana utrata prędkości z powodu płatnej usługi VPN, która jest spowodowana narzutem szyfrowania. Widać też, że ta utrata prędkości była znacznie większa dla darmowego serwera VPN. Zwykle dzieje się tak, a przede wszystkim ze względu na dużą liczbę użytkowników na darmowych serwerach VPN. Ich prędkość może się znacznie różnić w ciągu dnia.

Hammer VPN Speedtest

Bardziej ilościowo nasza prędkość spadła z 28,94 Mb / s do 22,25 Mb / s podczas korzystania z płatnego serwera Hammer VPN. Jest to spadek o około 23,1 procent w stosunku do serwera w Tucker, GA. Uwaga: jest to wciąż wystarczająco szybko, aby zaspokoić większość potrzeb związanych z surfowaniem po Internecie. Darmowy serwer VPN obniżył naszą podstawową prędkość ISP z 28,94 Mb / s do 10,30 Mb / s. To spadek o prawie 64,4%. W połączeniu z dziennym ograniczeniem 100 MB wskazuje, że prawdopodobnie nie jest to najlepszy wybór dla wielu użytkowników VPN. Korzystanie z VPN może pomóc chronić twoją prywatność online i zabezpieczyć twoje informacje online przed niesmacznymi ludźmi. Zapewni to większy spokój podczas surfowania w Internecie. Zakup najlepszej usługi VPN, na jaką możesz sobie pozwolić, może to zapewnić.

Recenzja Hammer VPN: Podsumowanie

Hammer VPN to darmowa aplikacja na system Android dostarczona przez TunnelGuru, która pozwoli Twojemu urządzeniu mobilnemu połączyć się z ich siecią. Nie tylko poprawi to twoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie, ale także ochroni cię przed kontrolą DPI przez osoby trzecie, takie jak niektórzy dostawcy usług internetowych i podmioty rządowe. Zapewnią ci 100 MB dziennie bezpłatnej przepustowości w swojej sieci VPN. Może to być wystarczająca przepustowość dla zwykłych użytkowników VPN. Jednak nie wystarczy dla tych, którzy rutynowo łączą się z Internetem za pomocą VPN. TunnelGuru oferuje również płatną usługę VPN premium, która pozwoli ci na nieograniczoną przepustowość w ich sieci VPN. Możesz także uzyskać dostęp do całego niestandardowego oprogramowania dla różnych urządzeń. Możesz jednak podłączyć tylko jedno urządzenie na raz. Zapewni to również dostęp do ich najlepszych serwerów VPN.

Sieć premium VPN Hammer składa się z serwerów w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Afryce i Azji. Posiadają serwery 1 Gb / s w wielu krajach. Ich usługa korzysta z zastrzeżonego algorytmu VPN, który wykorzystuje szyfrowanie o sile 128 bitów. Wsparcie techniczne odbywa się głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Chociaż mają także konta na Twitterze i Facebooku. Ich warunki i polityka prywatności są nieco niejednoznaczne. Dlatego musisz je sprawdzić samemu, aby sprawdzić, czy są one dla Ciebie akceptowalne.

Co najbardziej podobało nam się w serwisie:

 • Hammer VPN zapewnia ochronę DPI dla tych, którzy jej potrzebują.
 • Aplikacja na Androida i niestandardowe oprogramowanie dla systemu Windows.
 • TunnelGuru ma wiele aplikacji na urządzenia z Androidem.
 • Oferują 100 MB codziennej bezpłatnej usługi VPN.
 • Dodatkowa 3-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy po subskrypcji usługi.
 • Wiele sposobów zakupu subskrypcji VPN premium, które obejmują waluty krio-waluty, takie jak Bitcoin.

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Dodaj samouczki dotyczące funkcji Hammer VPN i innego niestandardowego oprogramowania TunnelGuru.
 • Większa przepustowość dla bezpłatnych użytkowników
 • Szybsze serwery dla darmowych użytkowników
 • Zezwalaj na więcej niż jedno jednoczesne połączenie.
 • Dodaj więcej lokalizacji VPN.

Hammer VPN zapewnia bezpłatną usługę, której można użyć do przetestowania ich wydajności. Ponadto oferują 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Powinno to dać ci wystarczająco dużo czasu, aby wdrożyć usługę VPN we wszystkich swoich urządzeniach. Więc śmiało i sprawdź to sam. Jeśli Ci się podoba i uważasz, że pasuje do twoich potrzeb, możesz subskrybować za 4,25 USD miesięcznie.

Odwiedź Hammer VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map