Przegląd VPN Encrypt.me

Encrypt.me VPN jest w społeczności już od jakiegoś czasu. Ich misją jest zapewnienie użytkownikowi szyfrowania na poziomie biznesowym w łatwym w użyciu, bezpiecznym pakiecie. Ich plany są również elastyczne i dostosowane specjalnie do społeczności biznesowej. Oferują przejrzyste zasady, a ich firma macierzysta jest dobrze znana i oferuje wiele różnych lokalizacji do wyboru. Jest dostępny dla systemów iOS, Android, Mac OSX, Windows i Fire OS. W tym przeglądzie sprawdzimy, czy dotrzymają obietnic, które złożą. Myślę, że znajdziesz Encrypt.me jako szczególnie dobry wybór dla grup i małych firm.


Encryot.me

O firmie

Firmą nadrzędną Encrypt.me jest StackPath i są jej własnością od 2016 roku. Od tego czasu zrobili sporo, aby uczynić go przyjaznym dla biznesu i naprawdę koncentrują się na potrzebach małych firm. Bezpośrednio konkurują z takimi jak AnyConnect VPN firmy Cisco, więc jeśli masz małą firmę, może to być ta, którą chcesz sprawdzić. Należy pamiętać, że mają one siedzibę główną w USA, dlatego podlegają przepisom danego kraju.

Ceny i oferty specjalne

Istnieją 4 różne rodzaje kategorii cenowych, które są oferowane przez firmę. Oferują przepustki, subskrypcje, plany dla rodzin i plany dla zespołów. Oczywiście, który wybierzesz, zależy od twoich potrzeb.

 • Karnety – Bilety dla jednego użytkownika są dostępne za 3,99 USD za 1 tydzień, 9,99 USD za 1 miesiąc i 99,99 USD za 1 rok.
 • Subskrypcje – Subskrypcje są dostępne za 9,99 USD miesięcznie i 99,99 USD rocznie.
 • Encrypt.Me For Families – Dla maksymalnie 5 członków rodziny z nieograniczoną liczbą urządzeń za 12,99 USD miesięcznie i 149,99 USD rocznie.
 • Encrypt.Me For Teams – Ta opcja umożliwia utworzenie zespołu, który pomoże Ci centralnie zarządzać kontami i rozliczeniami. Ceny zaczynają się od 7,99 USD za osobę dla 2 członków zespołu, a im więcej osób, tym tańszy staje się dla jednej osoby. Nie ma ograniczenia liczby członków zespołu, które możesz mieć.

Pod względem płatności firma akceptuje tylko karty kredytowe Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diners i JCB.

Odwiedź Encrypt.me

Lokalizacje sieci VPN i serwerów

Encrypt.Me ma w sumie 78 lokalizacji na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Dotyczy to wielu lokalizacji w USA i różnych krajach w Europie, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Ameryce Północnej i Afryce. To sprawia, że ​​jest to dobra usługa dla zespołów, szczególnie jeśli twój zespół jest rozproszony. W czasach, gdy wielu pracuje w domu, usługa w tak wielu lokalizacjach jest dobrą rzeczą.

Ma wiele lokalizacji w bardziej popularnych miejscach. Te lokalizacje serwerów obejmują:

 • Afryka
  • Afryka Południowa
 • Azja
  • Hongkong, Japonia, Singapur
 • Europa
  • Austria, Republika Czeska, Dania, Francja, Niemcy, Holandia, Norwegia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan
  • Zjednoczone Królestwo: Londyn; Manchester
 • Ameryka północna
  • Kanada: Montreal; Toronto; Vancouver
  • Stany Zjednoczone: Atlanta-Georgia; Boston, Massachusetts; Chicago, Illinois; Cleveland w stanie Ohio; Dallas-Teksas; Denver, Colorado; Houston, Teksas; Las Vegas, Nevada; Los Angeles – Kalifornia; Miami, Floryda; Milwaukee, Wisconsin; Nashville-Tennessee; Nowy Jork-Nowy Jork; Orlando Floryda; Phoenix, Arizona; San Francisco, Kalifornia; San Jose-Kalifornia; Seattle, Waszyngton; St. Louis-Missouri; Waszyngton
 • Oceania
  • Australia, Nowa Zelandia
 • Ameryka Południowa
  • Brazylia-Rio de Janeiro

Ich sieć została zaprojektowana od podstaw, aby zapewnić bezpieczeństwo danych online podczas korzystania z publicznych i nieznanych sieci Wi-Fi. W szczególności ich usługa ochroni Cię przed złośliwymi stronami trzecimi. Obejmuje to administratorów sieci, hakerów lub dostawców usług internetowych (dostawców usług internetowych). Klasa zagrożeń, które obejmuje to podsłuch, podsłuch, śledzenie, wstrzykiwanie reklam i inne.

Bezpieczeństwo

Jedną z rzeczy, na które lubimy patrzeć, jest bezpieczeństwo. Interesującą częścią usługi VPN Encrypt.Me jest użycie różnych punktów końcowych (zwanych węzłami wyjściowymi w przeglądarce Tor). Daje to oprogramowaniu wrażenie „Tor Browser”, co podnosi poziom bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o faktyczne szyfrowanie, używają Blowfish-cbc-128 / sha1, a także AES-128-sha256 i IKEv2. Chociaż niektórzy dostawcy oferują wyższy poziom szyfrowania, węzły wyjściowe pomagają zwiększyć bezpieczeństwo. Zapewni to odpowiednie bezpieczeństwo dla całego ruchu online.

funkcje

Istnieje kilka funkcji z Encrypt.Me, które pomagają odróżnić go od innych w tej kategorii. Niektóre z nich obejmują

 • Otwarte źródło – Ta funkcja pozwala uruchomić własny prywatny punkt końcowy. Oprogramowanie do tego można znaleźć na stronie GitHub firmy.
 • W pełni zarządzany – Firma monitoruje punkty końcowe, z których korzystasz przez całą dobę, aby upewnić się, że twoja sieć VPN jest online, kiedy jej potrzebujesz.
 • Skalowalne programy – Gdy Twój zespół będzie się powiększał i chcesz chronić więcej ludzi, będą się skalować wraz z Tobą.
 • Natychmiastowe wdrożenie punktów końcowych – Wdróż prywatne punkty końcowe jednym kliknięciem. Korzystanie z obrazu Docker oznacza szybkie wdrożenie wszędzie.
 • Niezależny adres IP – Chociaż może to być dobra rzecz, czasem dzielenie adresów IP nie jest niczym złym. Oznacza to, że możesz zostać zidentyfikowany, ponieważ każdy adres jest unikalny.
 • Ochrona przed wyciekiem DNS – Możliwość włączenia ochrony przed wyciekiem DNS.

Poza tym Encrypt.Me jest usprawniony, więc nie ma wielu innych funkcji, o których można mówić.

Testy praktyczne

Jak wspomnieliśmy, oprogramowanie jest bardzo proste i usprawnione. Po pobraniu oprogramowania postępuj zgodnie z tymi instrukcjami. Pamiętaj, że w tym przykładzie użyliśmy wersji Windows.

 1. Otwórz oprogramowanie, klikając dwukrotnie ikonę.
 2. Gdy zobaczysz czerwone pole wyskakujące w prawym dolnym rogu.
 3. Kliknij przycisk „Rozpocznij szyfrowanie”. Możesz zmienić lokalizację, klikając strzałkę lokalizacji u góry ekranu i wybierając lokalizację według listy.
 4. Po zaszyfrowaniu jesteś chroniony.

Blok startowy Encrypt.Me

Po nawiązaniu połączenia nadszedł czas, aby przetestować prędkość.

Test prędkości szyfrowania

Encrypt.Me ma pewne pogorszenie szybkości, ale należy się tego spodziewać. Za każdym razem, gdy używasz zaszyfrowanego produktu, napotykasz narzut. To powiedziawszy, Encrypt.Me mieści się w granicach tego, co uważamy za nasze normalne tolerancje. Oczywiście niektóre serwery mogą się różnić w zależności od wybranego, ale daje to solidną podstawę.

Encrypt.Me Speedtest

Dlaczego warto korzystać z VPN

Ponieważ tak wiele placówek oferuje teraz bezpłatne Wi-Fi, podczas połączenia będziesz chciał korzystać z VPN. Podczas gdy WiFi jest świetne, cyberprzestępcy uważają, że jest również świetny. Łącząc się z wybranym serwerem, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie. W ten sposób znacznie zmniejszasz ryzyko, że przestępcy lub cyberprzestępcy ukradną Twoje prywatne informacje.

Innym powodem korzystania z VPN jest pomoc w ominięciu ograniczeń geograficznych. Bez względu na to, gdzie jesteś, połączenie z serwerem pomoże. Wynika to z faktu, że oprogramowanie blokujące myśli, że znajdujesz się gdzie indziej. Może to być prawdziwą zaletą, jeśli próbujesz uzyskać dostęp do niektórych regionów lub nie możesz oglądać treści. Po prostu połącz się z serwerem i możesz rozpocząć przeglądanie lub przeglądanie treści, do których chcesz uzyskać dostęp.

Czy powinienem korzystać z tej sieci VPN??

Chociaż może nie być to idealna sieć VPN do torrentowania, jej koncentracja na rozwiązaniach biznesowych sprawia, że ​​jest to dobra opcja dla małej firmy. Z pewnością ma prosty i łatwy w użyciu interfejs. To sprawia, że ​​jest świetny dla twojej rodziny lub zespołu, bez względu na to, jak duży może być. Jeśli szukasz opcji nie nastawionej na biznes, na pewno są inni.

Ostatnie przemyślenia na temat Encrypt.Me

Uważamy, że ta VPN jest szybka i dobrze wykona zadanie ochrony Ciebie i Twojej rodziny lub zespołu. Firma ma wyraźną przejrzystość i oświadcza, że ​​koncentruje się na zapewnieniu bezpieczeństwa małym firmom. Pamiętaj tylko, że znajdują się one i mają siedzibę w USA, więc jeśli Ci to przeszkadza, możesz znaleźć inne opcje. Ogólnie rzecz biorąc, jest to solidna usługa i na pewno zapewni bezpieczeństwo wszystkim w twoim kręgu. Polecamy Encrypt.me dla grup i małych firm.

Odwiedź Encrypt.me

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map