Przegląd VPN.asia

VPN.asia jest nowością w internetowej przestrzeni prywatności. Ich usługa pomoże Ci osiągnąć wszystkie cele, jakie możesz mieć dla VPN. Oferują solidną usługę VPN, która pomoże Ci odblokować treść z ograniczeniami geograficznymi, chronić i chronić swoją prywatność w Internecie, a także pomóc w złagodzeniu cenzury mediów społecznościowych i innych popularnych stron internetowych w politycznie zabronionych krajach.


Przegląd APN.asia

Ceny i oferty specjalne

VPN.asia upraszcza ustalanie cen, używając tylko jednego planu dla swoich usług. Ten plan zapewnia swoim członkom szybkie, anonimowe, bezpieczne połączenie VPN do prowadzenia codziennych czynności internetowych. Oferują zniżki na długoterminowe pakiety VPN. Sprzedają trzy takie paczki: jeden miesiąc, trzy miesiące i rok.

Ceny VPN.asia

Możesz uzyskać miesiąc VPN za 9 USD, trzy miesiące za 8 USD miesięcznie i jeden rok za jedyne 6 USD miesięcznie.  Dziękujemy zespołowi VPN.asia za zaoferowanie naszym członkom 20% zniżki na ich usługi. Możesz zapisać dodatkowe 20% zniżki ceny wymienione powyżej przy użyciu kodu kuponu VPNFAN podczas kasy. Uwaga: te pakiety są rozliczane jako pojedyncza płatność za cały okres ważności. Rejestracja na rok usługi jest jak zdobycie czterech miesięcy VPN za darmo.

Okres próbny bez ryzyka

VPN.asia chce zapewnić każdemu możliwość oceny swojej usługi dla siebie. W rezultacie oferują bezpłatne 3-dniowe konto próbne. Podaj nazwę użytkownika, imię, adres e-mail, kraj i hasło, aby się zarejestrować. Aby założyć bezpłatne konto próbne, nie będzie wymagana płatność. Bezpłatny okres próbny daje dostęp do dziesięciu serwerów w trzech krajach. Zapewnia do 50 GB bezpiecznej usługi VPN bez logowania, dzięki czemu możesz sam sprawdzić wydajność ich sieci. Ponieważ do utworzenia konta nie są wymagane żadne informacje dotyczące płatności, nie trzeba go anulować. Po prostu wygasa po zakończeniu okresu próbnego.

Oprócz bezpłatnego okresu próbnego oferują również specjalną ofertę na konto jednomiesięczne: 1 USD za pierwszy miesiąc usługi z 9 USD miesięcznie powtarzającymi się po pierwszym miesiącu. Ułatwiają anulowanie tego konta, jeśli zdecydujesz, że usługa nie jest dla Ciebie. Po prostu zaloguj się do strefy klienta i wybierz usługę, kliknij małą strzałkę po prawej stronie widoku szczegółów i wybierz „Poproś o anulowanie”. Możesz skorzystać z tej samej procedury, aby zaktualizować swoje konto VPN, jeśli korzystasz z usługi. Po prostu wybierz „Upgrade / Downgrade” zamiast tego i wybierz pakiet, który chcesz uaktualnić. Możesz również wysłać wiadomość e-mail do działu wsparcia, który zaktualizuje go dla Ciebie.

VPN.asia oferuje 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy wszystkim członkom, którzy subskrybują jeden z płatnych planów przy użyciu metody płatności zwrotnej. Osoby, które zarejestrują się na bezpłatnym koncie, nie kwalifikują się do tego zwrotu. Zwroty będą dokonywane w dolarach amerykańskich według bieżącego kursu wymiany dla osób, które płacą Bitcoinem.

Odwiedź VPN.asia

VPN.asia Lokalizacje sieci i serwerów

Członkowie usługi VPN.asia mają dostęp do sieci poziomu 1 z ponad 128 serwerami. Posiadają serwery VPN zlokalizowane w strategicznych lokalizacjach na całym świecie, w tym ponad 50 w Europie, 14 w Azji, 2 w Ameryce Południowej i ponad 60 w Ameryce Północnej. Chociaż VPN.asia nie jest tak duża, jak niektórzy dostawcy VPN, ma usługę, która pozwoli Ci zrealizować prawie każdy cel VPN, przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości i prywatności.

Kraje Serwery Protokoły
17128+PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN (TCP), OpenVPN (UDP)

VPN.asia utrzymuje serwery w następujących lokalizacjach:

 • Azja
  • Australia, Sydney; Japonia, Tokio; Singapur, Serangoon; Korea, Seul
 • Brazylia
  • San Paulo
 • Europa 
  • Belgia, Bruksela; Dania, Kopenhaga; Francja, Paryż; Niemcy, Frankfurt; Węgry, Budapeszt; Polska, Warszawa; Hiszpania, Madryt; Szwecja, Sztokholm; Szwajcaria, Zurych; Wielka Brytania, Londyn
 • Stany Zjednoczone
  • Ashburn, VA; Atlanta, GA; Chicago, IL; Dallas, Teksas; Los Angeles, CA; Miami, Floryda; Nowy Jork, NY; Phoenix, AZ; San Jose, Kalifornia; Seattle, stan Waszyngton; Waszyngton

Prywatność i ochrona

VPN.asia jasno określa swoją politykę prywatności i całkowicie określa gromadzone informacje oraz sposób ich wykorzystania i udostępniania innym. Przede wszystkim nie rejestrują ruchu VPN dla swoich członków. Ich stanowisko w sprawie Twojej prywatności jest podsumowane przez następujące fragmenty ich polityki prywatności.

VPN.asia nie zbiera ani nie rejestruje żadnego ruchu ani korzystania z usługi wirtualnej sieci prywatnej.

Aby utworzyć konto, może być konieczne podanie pewnych danych osobowych, takich jak imię i adres e-mail. Musisz także wybrać nazwę użytkownika i hasło oraz podać informacje dotyczące płatności. Wykorzystamy te informacje tylko do zbierania i przetwarzania płatności za Ciebie.

Nie śledzimy jednak działań użytkowników poza naszą Witryną ani działań związanych z przeglądaniem użytkowników zalogowanych do naszej usługi VPN.

Nie sprzedajemy ani nie wynajmujemy danych osobowych innym osobom.

Ich polityka prywatności wyjaśnia, że ​​VPN.asia poważnie traktuje Twoją prywatność i robi wszystko, co w jej mocy, aby ją chronić.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa VPN.asia również Cię obejmuje. Oferują one szeroki zakres protokołów, w tym PPTP, L2TP / IPsec i OpenVPN (TCP / UDP) do szyfrowania całego ruchu internetowego i zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich transakcji online. OpenVPN jest najbezpieczniejszym protokołem. L2TP / IPsec jest doskonałym wyborem dla urządzeń mobilnych, ponieważ większość z nich ma natywną obsługę. Wreszcie, ponieważ PPTP ma szeroko rozpowszechnioną obsługę platform i szyfrowanie niskiego poziomu, jest popularnym wyborem do strumieniowego przesyłania multimediów, gdy bezpieczeństwo może nie być tak dużym problemem.

Odwiedź VPN.asia

Testy praktyczne

Chciałbym zacząć od stwierdzenia, że ​​VPN.asia wypadła dobrze w naszym teście prędkości. Mają niestandardowych klientów dla systemów Windows i Mac, aby ułatwić użytkownikom tych systemów łączenie się i korzystanie z VPN. Możesz pobrać oprogramowanie bezpośrednio z ich strony internetowej. Po pobraniu wystarczy jedno kliknięcie, aby zainstalować i rozpocząć korzystanie z ich usługi. Obejmują one również samouczki dotyczące podłączania urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android do ich usługi przy użyciu protokołu L2TP / IPsec.

Łączenie z Windows

VPN.asia ma niestandardowego klienta dla systemu Windows, który pozwala łatwo połączyć się z dowolnym serwerem w sieci za pomocą wybranego protokołu za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Nie jest wymagana wiedza techniczna, aby rozpocząć korzystanie z VPN do bezpiecznego i anonimowego przechodzenia przez Internet. Gdy po raz pierwszy uruchomisz klienta, przywita Cię on na VPN.asia, poprosi o podanie danych logowania i pozwoli ci wybrać przechowywanie ich dla przyszłych logowań. Następnie zaprezentuje kilka ekranów, aby ustawić początkowe preferencje dotyczące uruchamiania usługi.

Poniższe dwa obrazy pokazują ekran automatycznego wyboru serwera. Te opcje są dostępne tylko, jeśli wybierzesz opcję tak, aby automatycznie łączyć się z serwerem podczas uruchamiania. Pierwszy pokazuje niektóre opcje serwera z listy rozwijanej. Drugi obraz pokazuje dostępne protokoły.

VPN.asia Windows Server

VPN.asia Windows Protocol

Po wybraniu preferencji i kliknięciu przycisku Zakończ zostanie wczytany główny ekran klienta (pokazany poniżej). Środek tego ekranu pokazuje wszystkie serwery VPN, z którymi można się połączyć w sieci. Można je sortować alfabetycznie według kraju, miasta lub serwera. Dodatkowo można je sortować według czasu reakcji. Możesz wybrać serwer z krótkim czasem reakcji, aby uzyskać najlepszą wydajność.

Lista serwerów VPN.asia

Klient pozwoli ci również wybrać protokół, z którym chcesz się połączyć, oraz to, czy chcesz automatycznie połączyć się ponownie, jeśli VPN zostanie upuszczony. Prawy górny róg ekranu pokazuje aktualny stan połączenia, lokalizację i adres IP. Po prawej stronie protokołów znajduje się przycisk do połączenia lub rozłączenia.

Wybranie preferencji z menu u góry klienta spowoduje wyświetlenie następującego ekranu. Inne opcje menu obejmują plik, połączenie i wsparcie.

VPN.asia Preferencje Windows

 • Plik
  • Wyślij do zasobnika systemowego – Zminimalizuj program do zasobnika.
  • Zapomnij poświadczenia – Wymagaj nazwy użytkownika i hasła, aby się zalogować.
  • Wyjdź – zamknij klienta Windows i zamknij VPN
 • Preferencje – Pokazany powyżej ekran pozwala zmienić preferencje ustawione podczas pierwszej instalacji VPN. Możesz zapisać lub anulować zmiany.
  • Zaznacz pole, aby zapisać dane logowania.
  • Zaznacz to pole, aby uruchomić klienta VPN.asia podczas uruchamiania systemu Windows.
  • Zaznacz to pole, aby automatycznie połączyć się z serwerem po uruchomieniu klienta Windows.
   • Ostatni używany serwer
   • Najbliższy serwer z opóźnieniem sieci
   • Ten serwer – z rozwijanego menu wybierz serwer, z którym chcesz się połączyć.
   • Protokół – wybierz protokół połączenia z rozwijanej listy: PPTP, L2TP, OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP)
  • Ustaw opóźnienie między pingami serwera – 0-2000 ms
 • Połączenie – Wyświetl dziennik pozwala zespołowi pomocy technicznej VPN.asia pomóc w problemach z połączeniem.
 •  Wsparcie
  • Często zadawane pytania – otwiera stronę Baza wiedzy VPN.asia.
  • Główna strona pomocy technicznej – Otwiera główną stronę pomocy technicznej w witrynie, umożliwiając otwieranie i sprawdzanie biletów.
  • O VPN Asia – Ta opcja wyświetla ekran informacji o wersji klienta.

Podoba mi się ich klient Windows, ponieważ ułatwia korzystanie z VPN. Wybieranie serwerów jest łatwiejsze, ponieważ umożliwia ich sortowanie, a także kompaktowanie i rozszerzanie kategorii, dzięki czemu można szybciej znaleźć poszukiwany serwer. Sortowanie według czasu odpowiedzi ułatwia także znalezienie najszybszego serwera dla Twojej lokalizacji.

Odwiedź VPN.asia

Połącz się z klientem Mac VPN

Podobnie jak oprogramowanie systemu Windows, klienta VPN.asia dla komputerów Mac można pobrać z ich witryny internetowej. Ułatwiają pobieranie i instalację jednym kliknięciem. Ma te same funkcje, co ich klient Windows. Oprogramowanie dla komputerów Mac zapewnia taką samą łatwość użytkowania dla użytkowników komputerów Mac, jak klient Windows dla użytkowników.

Połącz z iPhone’a lub iPada

VPN.asia nie ma aplikacji na iOS, ale obsługuje wszystkie urządzenia (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS natywnie obsługuje VPN. VPN.asia ma przewodnik na temat używania protokołu L2TP z ich usługami. Ponadto możesz skontaktować się z działem obsługi klienta, aby pomóc w połączeniu urządzenia iOS z innymi obsługiwanymi protokołami, takimi jak OpenVPN i PPTP. Po otrzymaniu płatnej subskrypcji możesz odwiedzić ich witrynę, aby uzyskać więcej informacji i listę adresów serwerów.

VPN.asia L2TP skonfigurowany dla iOS:

 1. Kliknij „Ustawienia”, a następnie „Ogólne”.
 2. Przewiń w dół i wybierz „VPN”
 3. Stuknij „Dodaj konfigurację VPN”
 4. Wybierz L2TP
  1. Wprowadź opis, taki jak VPNAsia Atlanta
  2. W polu „Serwer” wpisz adres serwera VPN.asia. Pełną listę adresów serwerów znajdziesz w obszarze członków ich witryny.
  3. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło.
  4. W polu Tajne wpisz „VPN” bez cudzysłowów.
  5. Upewnij się, że „Send All Traffic” jest włączone.
  6. Naciśnij „Zapisz”.
 5. Włącz VPN „ON”, aby przetestować połączenie

Odwiedź VPN.asia

Połącz z urządzenia z Androidem

VPN.asia nie zapewnia aplikacji na urządzenia z Androidem, ale proces konfiguracji jest bardzo łatwy. Możesz skorzystać z ich przewodnika, aby podłączyć telefon lub tablet z Androidem za pomocą protokołu L2TP. Jeszcze raz możesz skontaktować się z obsługą klienta, aby pomóc Ci połączyć urządzenie z Androidem za pomocą OpenVPN lub PPTP. Po otrzymaniu płatnej subskrypcji możesz odwiedzić ich witrynę, aby uzyskać więcej informacji i listę adresów serwerów.

Oto instrukcje dotyczące połączeń L2TP:

1) Otwórz menu i wybierz Ustawienia
2) Wybierz Sterowanie bezprzewodowe i sieciowe lub bezprzewodowe, w zależności od wersji Androida
3) Wybierz Ustawienia VPN
4) Wybierz Dodaj VPN
5) Wybierz Dodaj L2TP / IPsec PSK VPN
6) Wybierz Nazwa VPN i wprowadź opisową nazwę
7) Wybierz Ustaw serwer VPN i wprowadź nazwę hosta serwera
8) Stuknij Ustaw wstępnie udostępniony klucz IPSec i wejdź VPN ”
9) Odznacz Włącz sekret L2TP
10) Otwórz menu i wybierz Zapisać

Po dodaniu VPN powinna pojawić się na liście VPN. Możesz go wybrać, aby się połączyć.

Odwiedź VPN.asia

Test prędkości VPN.asia

VPN.asia wypadła dobrze w naszym teście prędkości. Szybkość ich serwera w Atlancie była doskonała. Myślę, że będziesz zadowolony z wydajności i czasu reakcji ich sieci.

Test prędkości VPN.asia

Jak widać, różnica między szybkością połączenia bezpośrednio z moim ISP a połączeniem z serwerem w Atlancie wynosiła 10%. Zgodnie z oczekiwaniami ich utrata prędkości połączenia jest niewielka, ale dla dodatkowego bezpieczeństwa zapewnianego przez szyfrowanie jest to sprawiedliwy kompromis. Przy prędkości prawie 59 Mb / s nie powinieneś mieć żadnych problemów z surfowaniem po Internecie lub korzystaniem z niego do jakichkolwiek innych celów, które masz dla VPN.

Wniosek

VPN.asia może jeszcze nie być marką, ale myślę, że mają to, czego potrzeba, aby zbudować świetną usługę VPN. Ich sieć składa się z ponad 128 serwerów w 17 krajach. Ich polityka braku logowania, a także jasna polityka prywatności ilustrują ich zaangażowanie w prywatność członków i anonimowość. Obsługują protokoły PPTP, L2TP / IPsec i OpenVPN (TCP / UDP), dzięki czemu ich usługa jest kompatybilna z różnymi urządzeniami.

Możesz korzystać z VPN.asia, aby cieszyć się mediami strumieniowymi, chronić swoją bankowość i inne bezpieczne informacje podczas korzystania z publicznego Wi-Fi, powstrzymać swojego dostawcę usług internetowych przed dławieniem twojego połączenia z powodu nawyków przeglądania Internetu, przezwyciężyć cenzurę mediów społecznościowych i innych stron internetowych, a także inne motywy korzystania z VPN.

Co najbardziej podobało mi się w serwisie:

 • Łatwe w użyciu oprogramowanie Windows i Mac
 • Zdyskontowane ceny planów terminowych oraz specjalne
 • Przejrzyste zasady braku dziennika
 • Obsługa najpopularniejszych protokołów, w tym PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN (TCP) i OpenVPN (UDP)

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Łatwiejsza nawigacja na stronie
 • Niestandardowe aplikacje na urządzenia z systemem iOS i Android
 • Więcej treści do artykułów z bazy wiedzy dotyczących protokołów innych niż L2TP / IPsec

VPN.asia zapewnia swoim abonentom szybką i bezpieczną usługę VPN. Ich obsługa klienta jest responsywna, kompetentna i przyjazna. W ciągu kilku minut udało mi się wyjaśnić moje pytania dotyczące usługi, korzystając z obsługi czatu na żywo. Sprawdź sam ich obsługę. Skorzystaj z oferty specjalnej za pierwszy miesiąc w wysokości 1 USD z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy i zobacz, co myślisz. Myślę, że będziesz zadowolony z ich usług.

Odwiedź VPN.asia

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map