Przegląd powiększenia VPN

VPN Zoom został uruchomiony w 2014 roku i ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Usługa oferuje imponujące funkcje. Członkowie mają dostęp do sieci poziomu 1, co oznacza szybkie i niezawodne połączenia. Posiadają niestandardowe oprogramowanie dla Windows i Mac oraz przenośnego klienta. VPN Zoom wykorzystuje tokenizowane przetwarzanie kart kredytowych, co stanowi dodatkową warstwę ochrony prywatności. Obsługują również płatności bitcoin.


Przegląd VPN Zoom

Ceny i oferty specjalne

VPN Zoom obejmuje nieograniczone wykorzystanie danych i maksymalnie dwa połączenia dla wszystkich członków. Cena zależy od terminu rejestracji. Oferują miesięczne, półroczne i roczne warunki. Dłuższe warunki są oferowane z większą zniżką, więc aby uzyskać najlepszą wartość, warto sprawdzić ich roczny okres.

Plany cenowe VPNZoom

Klienci mogą korzystać z bezpłatnego oprogramowania VPN Zoom dla systemów Windows i Mac, aby uzyskać dostęp do usługi. Wraz z przenośnym klientem. Oferują rabaty na podstawie żądanego okresu subskrypcji. Możesz zaoszczędzić do 25% na rocznych zapisach. Najlepsze wykorzystanie rocznego planu. Odwiedź specjalną stronę VPN Zoom, aby zapisać.

Jeśli chodzi o rejestrację w celu uzyskania dostępu do VPN, sprawdzamy oferowane opcje płatności. Przy pierwszym uruchomieniu usług VPN opcje płatności są zwykle ograniczone. Tak nie jest w przypadku VPN Zoom. Możesz powiedzieć, że wkładają wiele wysiłku w płatności klientów. Akceptują karty kredytowe, PayPal i bitcoiny.

Zespół VPN Zoom dbał o prywatność członków podczas planowania metod płatności. Możliwość płacenia bitcoinami to duży plus. Korzystają z tokenizowanego przetwarzania kart kredytowych, co oznacza, że ​​informacje o płatnościach nie są przechowywane na ich serwerach. Użytkownicy VPN docenią dodatkową warstwę prywatności.

Okres próbny bez ryzyka

Mamy nadzieję, że nasza recenzja VPN Zoom da ci dobre wyobrażenie o tym, co usługa ma do zaoferowania, ale potrzebujesz czasu na przetestowanie. Będziesz chciał wypróbować tę usługę dla siebie. VPN Zoom również to rozumie. Aby pomóc, oferują 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oto podsumowanie ich zasad zwrotu bezpośrednio ze strony FAQ VPNZoom.

Czy oferujecie bezpłatną wersję próbną??

Nie, oferujemy 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Bezpłatne wersje próbne zachęcają spamerów i oszustów, którzy nadużywają sieci, co z kolei wpływa na naszych lojalnych członków.

Jakie są warunki gwarancji zwrotu pieniędzy?

Musisz anulować w ciągu 3 dni i skontaktować się z naszym działem rozliczeniowym, aby poprosić o zwrot pieniędzy. Nie ma innych warunków.

Odwiedź VPNZoom

Lokalizacje sieci VPN i serwerów Zoom VPN

VPN Zoom oferuje szeroki zakres lokalizacji serwerów. Mają serwery w kluczowych lokalizacjach na całym świecie. Usługa działa w sieci poziomu 1, dzięki czemu można oczekiwać wysokiego poziomu szybkości i niezawodności. W dalszej części przeglądu pokażemy wyniki testów wydajności, ale na razie wiedz, że czasy reakcji są imponujące.

KrajeLokalizacjeProtokoły SerwerówIP
16247014 000OpenVPN, PPTP, L2TP

VPN Zoom ma serwery zlokalizowane w Stanach Zjednoczonych. Wielka Brytania, Australia, Brazylia, Kostaryka, Dania, Finlandia, Niemcy, Japonia, Holandia, Polska, Singapur, Korea Południowa, Hiszpania i Szwecja.

Prywatność i ochrona

Kiedy mówimy o usługach VPN, wiele osób zakłada, że ​​uzyskają wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. Nie zawsze tak jest. To naprawdę zależy od powodu korzystania z usługi VPN. Jeśli Twoim celem jest prywatność i anonimowość, prawdopodobnie potrzebujesz VPN, który się nie loguje.

VPN Zoom wyjaśnia zasady rejestrowania w sekcji FAQ:

Jakie dzienniki przechowujesz? Czy monitorujesz moją aktywność??

Nie monitorujemy, nie rejestrujemy ani nie przechowujemy dzienników pod kątem aktywności VPN jednego klienta. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź naszą Politykę prywatności.

Odwiedź VPNZoom

Testy praktyczne

Pierwszą rzeczą, na którą patrzę, decydując, czy przejrzeć usługę VPN, jest to, czy oferują one niestandardowego klienta. W ubiegłym roku użytkownicy mogli potrzebować specjalistycznej wiedzy technicznej, aby założyć dostawcę VPN. Tak jest nadal w przypadku niektórych firm, ale jest kilka, które oferują niestandardowych klientów, aby ułatwić sobie życie.

Wiele usług VPN uruchamia się, a następnie działa na oprogramowaniu klienckim w miarę rozwoju usługi. Z przyjemnością informuję, że VPN Zoom zadbał o oprogramowanie z góry. Mają łatwy w użyciu niestandardowy klient dla użytkowników Windows i Mac OS X. Jestem pod wrażeniem ich wysiłków związanych z opracowaniem przenośnego menedżera połączeń.

Łączenie z klientem Windows VPN

Rzućmy okiem na klienta VPN Zoom Windows:

Klient Windows VPNZoom

Jak widać powyżej, klient VPN Zoom przedstawia listę lokalizacji serwerów. Zauważysz również, że niektóre lokalizacje obejmują wiele serwerów. Masz dostęp do ich pełnej sieci lokalizacji serwerów na całym świecie za pośrednictwem oprogramowania klienckiego. Połącz za pomocą protokołów OpenVPN (TCP lub UDP), PPTP lub L2TP.

Klient obsługuje systemy Windows 8, 7, Vista i XP.

Odwiedź VPNZoom

Połącz się z klientem Mac VPN

VPN Zoom oferuje niestandardowego klienta dla użytkowników Mac OS X. To duży plus, ponieważ wiele usług VPN jest opóźnionych pod względem obsługi komputerów Mac. Klient VPN Zoom Mac jest bardzo podobny do swojego odpowiednika dla systemu Windows. Możesz go użyć do połączenia z lokalizacją serwera. Obsługuje również protokoły OpenVPN (TCP lub UDP), PPTP i L2TP.

Klient Mac VPNZoom

Odwiedź VPNZoom

Połącz z iPhone’a lub iPada

Chociaż VPNZoom nie oferuje własnej aplikacji na iOS, możesz użyć ich witryny, aby pomóc skonfigurować urządzenie do łączenia się z OpenVPN, PPTP lub L2TP. Oto kopia instrukcji L2TP. Możesz odwiedzić ich witrynę, aby uzyskać więcej informacji i listę adresów serwerów.

Konfiguracja VPN Zoom L2TP dla iOS:

 1. Kliknij „Ustawienia”, a następnie „Ogólne”.
 2. Przewiń w dół i wybierz „VPN”
 3. Stuknij „Dodaj konfigurację VPN”
 4. Wybierz L2TP
  1. Wprowadź opis, taki jak VPN Zoom Chicago
  2. W polu „Serwer” wpisz adres serwera VPN Zoom server. Pełną listę adresów serwerów znajdziesz w obszarze członków ich witryny..
  3. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło.
  4. W polu Tajne wpisz „VPN” bez cudzysłowów.
  5. Upewnij się, że „Send All Traffic” jest włączone.
  6. Naciśnij „Zapisz”.
 5. Włącz VPN „ON”, aby przetestować połączenie

Odwiedź VPNZoom

Połącz z urządzenia z Androidem

Chociaż VPNZoom nie oferuje aplikacji na Androida, możesz użyć ich witryny, aby pomóc skonfigurować urządzenie do łączenia się z PPTP lub L2TP. Oto kopia instrukcji L2TP. Możesz odwiedzić ich witrynę, aby uzyskać więcej informacji i listę adresów serwerów.

Konfiguracja VPN Zoom L2TP dla Androida:

 1. Otwórz menu i wybierz Ustawienia
 2. Wybierz Wireless i Network lub Wireless Controls, w zależności od wersji Androida
 3. Wybierz Ustawienia VPN
 4. Wybierz Dodaj VPN
 5. Wybierz Dodaj L2TP / IPsec PSK VPN
 6. Wybierz nazwę VPN i wprowadź opisową nazwę
 7. Wybierz Ustaw serwer VPN i wprowadź nazwę hosta serwera (adresy serwerów wymienione w obszarze członków)
 8. Stuknij Ustaw wstępnie udostępniony klucz IPSec i wprowadź „VPN” bez cudzysłowów
 9. Otwórz menu i wybierz Zapisz

Odwiedź VPNZoom

Test prędkości powiększenia VPN

W górnej części recenzji wspomniałem, że VPNZoom działa w sieci poziomu 1. To daje im przewagę prędkości. Oto spojrzenie na moją wydajność w Internecie bez VPN, a następnie ponownie po podłączeniu do serwera VPNZoom w Atlancie. Jak widzisz, prawie maksymalizuję połączenie nawet z dodatkową warstwą szyfrowania.

Test prędkości VPNZoom

Wniosek

VPN Zoom może być nowy na rynku, ale nie znasz go z funkcji. Mają w pełni funkcjonalnego klienta dla użytkowników Windows i Mac. Przenośny menedżer połączeń to dodatkowy bonus, którego nie oferuje wielu dostawców. Bycie w sieci poziomu 1 zwiększa wydajność i niezawodność usługi.

Co najbardziej podoba mi się w serwisie:

 • Niestandardowe oprogramowanie klienckie – Windows, Mac, przenośne
 • Tokenizowane przetwarzanie kart kredytowych i obsługa bitcoinów
 • Darmowa zapora NAT i dwa połączenia dla każdego członka
 • Zniżki terminowe na półroczne i roczne zapisy

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Dodaj zaawansowane funkcje klienta, takie jak Internet Kill Switch
 • Twórz aplikacje mobilne na iOS i Androida
 • Dodaj więcej lokalizacji do ich sieci
 • Rozważ dedykowane IP jako dodatek

VPN Zoom to najlepsza „nowa” usługa, jaką widziałem na rynku od dłuższego czasu. Dostawcy zwykle nie mają funkcji lub mają problemy z wydajnością podczas uruchamiania. Tak nie jest w przypadku VPN Zoom. Mają to, czego potrzeba, aby zbudować silną bazę klientów. Bezpłatna zapora NAT, tokenizowane przetwarzanie kart kredytowych i obsługa bitcoinów to plus. Podobała mi się również opcja korzystania z przenośnego klienta VPN. Proponuję wypróbować VPN Zoom. Oferują wszystkim nowym członkom 3-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Odwiedź VPNZoom

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map