Przegląd odblokowania

Rozpocznijmy naszą recenzję Odblokuj-nas od krótkiej informacji o firmie. Unblock-Us to marka NetProtect Inc., firmy, która pierwotnie miała siedzibę w Kanadzie, ale w 2013 roku zdecydowała się przenieść swoją siedzibę główną na Barbados po tym, jak Kanada wprowadziła nowe przepisy dotyczące zatrzymywania danych. Unblock-Us jest sprzedawany jako inteligentniejsza i szybsza sieć VPN. Rzeczywiście nie jest to typowa sieć VPN, którą zwykle sprawdzamy, ale dla wielu osób jest to doskonały wybór, aby uzyskać dostęp do multimediów strumieniowych z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli Twoim celem korzystania z VPN jest nie tyle prywatność i anonimowość, ale szybkość i dostęp, to ich usługa jest dla Ciebie dobrym wyborem.


Przegląd odblokowania

Ceny i oferty specjalne

Usługa Smart VPN Unbock-Us jest sprzedawana przy użyciu jednej konfiguracji. Oferują go w dwóch pakietach, których cena zależy od terminu świadczenia usługi. Pierwszy to 4,99 USD miesięcznie, cyklicznie. Drugi to 49,90 USD rocznie, także cyklicznie. Jak widać, oferują specjalne obniżone ceny, jeśli zarejestrujesz się na rok pracy. Oszczędzasz 10 USD, co oznacza, że ​​otrzymujesz dwa miesiące za darmo.

Ceny odblokowaniaJak widać na powyższym obrazku, Unblock-Us oferuje kilka różnych opcji płatności, które możesz wybrać, rejestrując się w ich usłudze. Należą do nich główne karty kredytowe, takie jak VISA, MasterCard, Diners i JCB. Pozwalają również na subskrypcję przy użyciu konta PayPal, co lubimy robić dla większości usług online, ponieważ pozwala nam to lepiej zarządzać nimi z jednego miejsca. Fajnie, że oferują różne opcje płatności, dzięki czemu możesz zdecydować, która z nich jest dla Ciebie lepsza.

Okres próbny bez ryzyka

Odblokuj-Us rozumie, że możesz wypróbować ich usługę, aby sprawdzić, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia. Oprócz abonamentu rocznego, jeśli subskrybujesz abonament roczny i dobrowolnie zrezygnujesz z usługi w ciągu pierwszych 30 dni po zakupie, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Ponadto oferują również wszystkim nowym subskrybentom 7-dniowy bezpłatny okres próbny.  Aby zarejestrować się w tym okresie próbnym, wystarczy adres e-mail. Nie musisz anulować okresu próbnego, jeśli zdecydujesz, że jego usługa nie jest dla Ciebie, po prostu wygasa po siedmiu dniach. Będziesz jednak musiał usunąć ich DNS z systemu. Wypróbuj ich usługę i sprawdź, czy odpowiada Twoim potrzebom.

Odwiedź Unblock-Us

Jak działa Unblock-Us

Odblokuj-Us to przede wszystkim inteligentna usługa DNS, której celem jest odblokowanie treści multimedialnych przesyłanych strumieniowo z ograniczeniami geograficznymi ze stron takich jak Netflix, Hulu i BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie. Usługi te działają poprzez zmianę ustawień adresu serwera DNS w twoim urządzeniu. Krótkie wyjaśnienie, w jaki sposób działa usługa Odblokuj-nas, najlepiej wyjaśnić kilkoma z nich strona główna.

Każdy komputer lub inne urządzenie z dostępem do Internetu ma adres. Składa się z liczb, takich jak adres. Nasze rozwiązanie jest genialnie proste. Dajemy Ci adres, pod którym dostępna jest pożądana treść. To jak przenoszenie komputera lub innego urządzenia bez faktycznego przenoszenia.

Dlatego, w przeciwieństwie do większości sieci VPN, tylko niewielka część twojego ruchu jest faktycznie wysyłana przez ich serwer. Większość treści przesyłanych strumieniowo jest wysyłana bezpośrednio z witryny dostawcy na komputer po ustanowieniu połączenia. To pozwala im uzyskać dostęp do zablokowanych regionalnie witryn z dowolnego miejsca na świecie bez spowalniania szybkości połączenia internetowego. Różni się to od większości sieci VPN, które przesyłają cały ruch przez swoje serwery i stosują wolniejsze metody szyfrowania, aby zapewnić większą prywatność i anonimowość.

Unblock-Us obsługuje różne urządzenia, takie jak komputery stacjonarne, smartfony, konsole do gier, inteligentne telewizory, odtwarzacze multimedialne i routery. W dziale pomocy technicznej na ich stronie internetowej znajduje się duży wybór łatwych do naśladowania przewodników dotyczących konfiguracji urządzenia do korzystania z jego usług. Skonfigurowanie routera do korzystania z usługi Unblock-Us pozwoli Ci korzystać ze wszystkich podłączonych do niego urządzeń.

Odblokuj-Instalatora dla systemu Windows

Jak powiedzieliśmy, adres e-mail jest wszystkim, czego potrzeba, aby zarejestrować się w 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym ich usługi. Po wprowadzeniu adresu e-mail i kliknięciu przycisku Rozpocznij próbę zobaczysz obraz podobny do pokazanego poniżej.

Bezpłatna wersja próbna odblokowania

Wybranie przycisku „Ustaw” spowoduje przejście do strony konfiguracji urządzenia, na której można uruchomić aplikację instalacyjną dla systemu Windows, aby automatycznie zmienić ustawienia adresu serwera DNS. Po zakończeniu zobaczysz następujący obraz.

Bezpłatna wersja próbna odblokowania została ukończona

To wszystko, aby skonfigurować bezpłatny okres próbny. Masz teraz pełny dostęp do wszystkich obsługiwanych kanałów. Możesz także teraz ustawić i zaktualizować ustawienia regionu i napisów w serwisie Netflix. Kliknięcie menu rozwijanego w obszarze „Wybór regionu Netflix” pozwoli Ci ustawić kraj, z którego chcesz oglądać treści Netflix. Regionalne opcje Netflix pokazano na poniższym obrazku.

Odblokuj-nas regiony Netflix

Alternatywnie możesz ręcznie zmienić ustawienia DNS na te dostarczone przez Unblock-Us. To wszystko, aby skonfigurować bezpłatny okres próbny. Unblock-Us nie rejestruje ani nie monitoruje danych przechodzących przez ich serwery. Wspominamy, że dla tych, którzy chcą zachować swoją prywatność podczas korzystania z usługi Odblokuj-Us.

Odblokuj-nas kanały

Odblokuj-nas SmartVPN działa nieco inaczej niż niektóre sieci VPN, ponieważ przede wszystkim umożliwia dostęp do kanałów mediów strumieniowych, które zostały odblokowane z dowolnego miejsca na świecie. Obejmuje to słuchanie ulubionej usługi przesyłania strumieniowego muzyki na telefonie komórkowym podczas siedzenia w samochodzie, oglądanie ulubionego filmu w hotelowym Wi-Fi lub w dowolnym innym miejscu, w którym treść mogła zostać wcześniej zablokowana, np. W akademiku. W przeciwieństwie do konwencjonalnych sieci VPN, które wysyłają cały ruch przez VPN, rozwiązanie Unblock-Us łączy abonentów bezpośrednio z ich obsługiwaną treścią dla dostawców mediów strumieniowych obsługiwanych przez nich, takich jak Netflix, Hulu, Amazon Instant Video i wiele innych.

Odblokuj-Us ułatwia przeglądanie i dostęp do obsługiwanych kanałów, umieszczając je w przydatnych kategoriach, takich jak Wydarzenia, Wideo na żądanie, Dzieci, Sport i Muzyka, jak pokazano poniżej. Kliknięcie jednej z tych kategorii spowoduje bezpośrednie przejście do niej. Ponadto każdy kanał zawiera również link do swojej strony internetowej, pokazuje urządzenia, na których można uzyskać do niego dostęp, jeśli potrzebna jest dodatkowa płatna subskrypcja, aby uzyskać dostęp do jego treści, ważne uwagi dla tego kanału oraz przewodniki, które mogą pomóc ci uzyskać do niego dostęp, jak pokazano na poniższym zrzucie ekranu.

Odblokuj kanał Us

Obecne kanały obsługiwane przez ich serwis w momencie przeglądu były następujące:

 • Wideo na żądanie – Netflix, Hulu i Hulu Plus, Amazon Instant Video, HBO Nordic, HBO GO, Vudu, Crackle, Now TV, M-Go, Epix HD, MaxGo, Starz, CinemaNow, Warner Instant Archive, Blockbuster Now, Fandor, Blinkbox, Funimation , Dramafever, Soompi TV (KDrama), Shudder TV, iBox.ie, 9jumpin
 • telewizja – BBC iPlayer, odtwarzacz ITV, odtwarzacz TV, kanał 4 – 4oD, kanał 5, Sky Go, MSN UK, Zattoo, Sling TV, ABC, ABC Family, ABC News, CBS All Access, CBS, Big Brother USA, Utopia, PBS , FOX, NBC, CNBC, Food Network, Univision.com, Ulive, USA Network, HGTV, TBS, TruTV, Adultswim, TNT Drama, TCM, DishWorld, Showtime Anytime, SHO.com, AMC.com, FX, A&E, Syfy, Sundance TV, Bravo, Smithsonian, Discovery US, VEVO, Startrek.com, National Geographic, The CW, Logo TV, SouthPark Studios, Comedy Central, BYUtv, Spike TV, CNN Go, CTV, Slice.ca, SBS Australia, ABC iView, Ten.com.au, Eleven.com.au, Arte, ZDF.de, ARD.de, DR.dk, TV2 DK, TF1 France, 6 Play, France 1, France 2, France 3, France 4, France 5, Pluzz France, Canal Play
 • Dzieci – Disney Movies Anywhere, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD ,, Sesame Go, Marvel.com
 • Sporty – NHL GameCenter Live, NFL GamePass, NFL Now, MLB, NBA, WWE Network, MLS – Major League Soccer, Watch AFL, NRL, Premier League Pass, Star Sports, BBC Sport, BT Sports, beIN Sports, ESPN, Fox Sports Go , Fox Soccer 2 Go, NBC Sports, NBC Sports Live Extra, Sportsnet World Now, Univision Deportes, Universal Sports, CBS Sports Radio, Sky Sports, Eurosport Player UK, Eurosport UK, USopen.org, Tennis Channel, Sportschau.de
 • Muzyka – Pandora, Spotify, Rdio, BBC iPlayer Radio, Songza, iHeart Radio, Slacker, Rhapsody, Absoluteradio.co.uk, MTV, VEVO, Radio.com

Wśród kanałów obsługiwanych przez Unblock-Us znajdują się 22 regiony najpopularniejszego dostawcy mediów strumieniowych, Netflix. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do bibliotek treści Netflix z 22 różnych krajów. W momencie przeglądu te kraje obejmowały:

USA, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Kolumbia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Japonia, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Korzystając z ich usług, będziesz mógł oglądać więcej swoich ulubionych filmów, seriali telewizyjnych i oryginalnych programów Netflix w dowolnym momencie. Dodatkowo możesz oglądać je z dowolnego miejsca na świecie, które ma dostęp do Internetu.

Odwiedź Unblock-Us

Prywatność i ochrona

Zwykle, jeśli prywatność, bezpieczeństwo i anonimowość są dla Ciebie najważniejsze, musisz znaleźć VPN, który nie rejestruje żadnej Twojej aktywności online. Unblock-Us nie prowadzi bezpośrednich dzienników aktywności internetowej użytkownika. Rzeczywiście, jak już powiedzieliśmy, przenieśli swoją siedzibę główną z Kanady na Barbados, aby tego nie robić.

Wyjaśniają swoją politykę prywatności dotyczącą monitorowania i logowania subskrybentów w sekcji prywatności na stronie Warunki użytkowania. Poniższe wyjątki powinny dać ci dobre wyobrażenie o tym, czego możesz się spodziewać po usłudze Odblokuj nas, ale zalecamy zapoznanie się z pełnymi warunkami użytkowania dla siebie.

Witryna nie monitoruje i nie będzie aktywnie monitorować aktywności użytkownika pod kątem niewłaściwych zachowań, ani nie prowadzimy bezpośrednich rejestrów działań internetowych klientów. Zastrzegamy sobie jednak prawo do zbadania spraw, które uważamy za niezgodne z prawem lub naruszające warunki Umowy.

… Zoptymalizowane rozwiązanie ochrony prywatności Virtual Private Network („VPN”), oferujące selektywne, prywatne przeglądanie za pośrednictwem technologii proxy w sposób, który optymalizuje przeglądanie Internetu pod względem szybkości i czasu pobierania, oraz że nasze wsparcie techniczne dla anonimizacji w odniesieniu do określonych domen jest, będzie i / lub był oferowany wyłącznie w celu selektywnej anonimizacji twojego adresu IP, zgodnie ze standardami branży VPN, w sposób, który zoptymalizuje twoje przeglądanie Internetu pod względem szybkości i czasy pobierania…

Odblokuj-Us używa swojego protokołu Smart VPN, który jest zwykle uważany za najmniej bezpieczny protokół szyfrowania, PPTP. Używają tego, ponieważ pozwala to na kompatybilność ich usług z większością urządzeń. Ponadto zapewnia najmniejszy koszt szyfrowania, a zgodnie z ich Warunkami użytkowania, ich głównym celem jest selektywna anonimizacja adresu IP w celu szybkiego przeglądania i pobierania. W związku z tym uważamy, że usługa odblokowania nie jest najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli prywatność, bezpieczeństwo i anonimowość są głównym powodem korzystania z VPN. To powiedziawszy, tylko Ty możesz określić, czy stopień prywatności i bezpieczeństwa usługi Unblock-Us jest odpowiedni do twoich potrzeb VPN.

Odwiedź Unblock-Us

Ręce na testowanie

Przeprowadziliśmy nasz normalny test prędkości w usłudze Unblock-Us Smart VPN i nie zauważyliśmy praktycznie żadnej zmiany prędkości pobierania ani ogólnie przeglądania podczas połączenia z ich VPN. To jest tak, jak się spodziewaliśmy. Ponieważ w przeciwieństwie do innych sieci VPN, które wysyłają cały ruch przez VPN, Unblock-Us łączy Cię bezpośrednio z obsługiwanymi przez nich witrynami. Jak już powiedzieliśmy, ich usługa korzysta z protokołu PPTP i od tej recenzji mieli przewodniki dotyczące konfiguracji usługi VPN na Mac OSX, Windows 7, Windows 8, iPhone, iPod, iPad i urządzeniach z Androidem.

Wniosek

Jeśli to, czego szukasz przede wszystkim w sieci VPN, to usługa, która pozwoli ci na dostęp do treści multimedialnych przesyłanych strumieniowo z ograniczeniami geograficznymi, to usługa odblokowania jest dla Ciebie. Mają duży wybór kanałów i obsługują wiele różnych urządzeń. Dotyczy to Windows, Mac OSX, konsol do gier, Smart TV, odtwarzaczy multimedialnych, telefonów komórkowych, tabletów, a nawet routerów. Skonfigurowanie urządzenia do korzystania z jego usługi wymaga modyfikacji ustawień serwera DNS, aby wskazywały na swoje. Jest to prosty proces, ale doceniamy, że zespół Odblokuj-Us ma łatwe do naśladowania przewodniki dla wszystkich obsługiwanych urządzeń na stronie pomocy technicznej w swojej witrynie. Mają nawet aplikację do automatycznej konfiguracji dla użytkowników systemu Windows.

Odblokuj-Us ma jeden z najlepszych wyborów kanałów. Jest on aktualizowany o najnowsze sezonowe wydarzenia na żywo oraz informacje potrzebne do uzyskania dostępu do nich za pomocą ich usług. Dane, które podają w przypadku wydarzeń na żywo, obejmują kanał, który je transmituje, urządzenia, których można użyć do transmisji strumieniowej, oraz jeśli za dostęp do niego wymagana jest dodatkowa opłata. Ułatwiają także wyszukiwanie kanałów, do których chcesz uzyskać dostęp, dzieląc je na kategorie. Unblock-Us ma przewodniki, które pomogą Ci oglądać ulubione wydarzenia sportowe, nawet jeśli są zaciemnione w Twojej okolicy.

W usłudze podobały nam się:

 • Można zainstalować wiele różnych urządzeń
 • Mają dużą liczbę obsługiwanych kanałów
 • Brak utraty prędkości połączenia, co jest typowe dla konwencjonalnych sieci VPN
 • Ekonomiczny dostęp do podstawowego protokołu PPTP VPN
 • Możesz skonfigurować ich VPN w systemach Windows, Mac OSX, iPhone, iPod, iPad i Android

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Zezwalaj na więcej niż jedno jednoczesne połączenie
 • Dodaj BitCoin jako opcję płatności

Sugerujemy wypróbowanie Unblock-Us dla siebie. Zarejestruj się, aby skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i przetestuj swoją usługę. Spróbuj obejrzeć swoje ulubione wydarzenie sportowe, którego w przeciwnym razie możesz nie zobaczyć, obejrzyj swój ulubiony film Netflix lub słuchaj strumieniowej muzyki. Przełączaj się między regionami Netflix, aby doświadczyć dodatkowej zawartości, którą możesz uzyskać jako płatny subskrybent. Po skorzystaniu z ich usług możesz zarejestrować się już od 4,16 USD miesięcznie.

Odwiedź Unblock-Us

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map