Przegląd Le VPN

Rozpocznijmy przegląd Le VPN na tle firmy. LeVPN to internetowa usługa prywatności z siedzibą we Francji. Pomagają członkom chronić ich prywatność i odblokować ograniczenia geograficzne dla witryn takich jak Netflix i BBC. Obsługują dostęp do torrentów dla połączeń z ich czeskimi serwerami.


Le VPN

Ceny i oferty specjalne

Le VPN jest obecnie na najwyższym poziomie miesięcznych cen usług VPN. Cena usługi wynosi zwykle 9,99 USD miesięcznie, co jest zgodne z wiodącymi usługami, takimi jak IPvanish i ExpressVPN. Oferują nieograniczoną liczbę VPN z dostępem do pełnej sieci serwerów na całym świecie.

Le VPN cennik

Jak widać Le VPN oferuje rabaty na podstawie długości abonamentu. Możesz zaoszczędzić do 50%, rejestrując się przez rok. Ciesz się nieograniczonym dostępem VPN już od 4,95 USD miesięcznie. Członkowie mogą uzyskać dostęp do LeVPN za pomocą maksymalnie dwóch urządzeń jednocześnie. To sprawia, że ​​roczny plan ma wielką wartość. Odwiedzić LeVPN special strona do zapisania.

Podczas zakładania konta Le VPN oferuje szereg opcji płatności do wyboru. Lubię korzystać z PayPal do dowolnej usługi online, ponieważ możesz zarządzać subskrypcją. LeVPN oferuje PayPal wraz z płatnościami kartami kredytowymi. Daje ci szeroki zakres opcji w zależności od preferencji.

Okres próbny bez ryzyka

Postaram się jak najlepiej zaoferować pełny przegląd usługi, ale jest tylko jeden sposób, aby upewnić się, że Le VPN jest dobrym wyborem. Będziesz chciał sam przetestować usługę. Le-VPN również to rozumie. Aby pomóc, oferują 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, możesz anulować w ciągu pierwszych 7 dni, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Oto język używany przez Le VPN w sekcji gwarancji zwrotu pieniędzy na stronie warunków użytkowania:

Właściciele kont mogą anulować swoje konto z pełnym zwrotem pieniędzy w ciągu pierwszych 7 dni kalendarzowych po pierwszej rejestracji w Le VPN. Pełne zwroty zostaną wypłacone tylko właścicielom kont, którzy dobrowolnie anulują swoje usługi w ciągu pierwszych 7 dni po zakupie. Jeśli Właściciel Konta zostanie rozwiązany z powodu naruszenia warunków niniejszych T.&C nie będzie zwrotu pozostałego salda na koncie. Wszystkie prośby o zwrot pieniędzy należy składać za pomocą biletów pomocy technicznej Le VPN.

Le VPN

Le VPN Lokalizacja sieci i serwerów

Le VPN zarządza dużą siecią serwerów VPN na całym świecie. Mają jedną z większych sieci z lokalizacjami serwerów w kluczowych regionach. Pomoże Ci to uzyskać dostęp do transmisji wydarzeń sportowych i odblokować witryny takie jak Netflix i BBC iPlayer z dowolnego miejsca na świecie.

CountryLocationsServersIP’sProtocols
5060350nieznanyOpenVPN, PPTP, L2TP

Le VPN ma serwery w Australii, Austrii, Belgii, Brazylii, Bułgarii, Kanadzie, Chile, Kostaryce, Chorwacji, Czechach, Emiratach, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Węgrzech, Islandii, Indiach, Indonezji, Irlandii, Wyspa Man, Izrael, Włochy, Japonia, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malezja, Mołdawia, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Republika Południowej Afryki, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Wietnam.

Prywatność i ochrona

Kiedy mówimy o usługach VPN, wiele osób zakłada, że ​​uzyskają wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa. Nie zawsze tak jest. To naprawdę zależy od powodu korzystania z usługi VPN. Jeśli Twoim celem jest prywatność i anonimowość, prawdopodobnie potrzebujesz VPN, który się nie loguje.

Le VPN wyraźnie zaznacza na swojej stronie głównej i w całej witrynie, że nie prowadzą dzienników ruchu. Oto kilka szczegółów, które znaleźliśmy na stronie warunków korzystania z LeVPN:

Le VPN nie monitoruje i nie będzie aktywnie monitorować sesji użytkowników pod kątem niewłaściwych zachowań, ani nie prowadzimy bezpośrednich rejestrów działań internetowych klientów. Jednak Le VPN zastrzega sobie prawo do zbadania spraw, które uważamy za nielegalne lub naruszenia niniejszych warunków.

Le VPN zapewnia ochronę po stronie bezpieczeństwa. Obsługują OpenVPN, który jest najbezpieczniejszym protokołem. Umożliwiają także połączenia L2TP / IPSec i PPTP. Pomaga to rozszerzyć kompatybilność na szeroką gamę urządzeń, w tym iOS, Android, smart TV, routery i inne.

Le VPN

Testy praktyczne

Pierwszą rzeczą, której szukam, decydując, czy przejrzeć usługę VPN, jest klient niestandardowy. Pewnie możesz skonfigurować OpenVPN i ręcznie skonfigurować połączenia, ale nie ma już takiej potrzeby. Jest tak wielu dostawców VPN, którzy oferują łatwe w obsłudze oprogramowanie klienckie już od kilku dni.

Z przyjemnością informuję, że Le VPN ma fajnego klienta Windows, którego użyłem do przetestowania ich usługi. Mają także niestandardowego klienta dla komputerów Mac i iOS. Więc jeśli masz iPhone’a lub iPada, to oni Cię ubezpieczą. Użytkownicy Androida znajdą łatwe w użyciu instrukcje konfigurowania połączeń OpenVPN, L2Tp lub PPTP.

Łączenie z klientem Windows VPN

Rzućmy okiem na klienta Le VPN dla systemu Windows:

Klient Windows LeVPN

Oprogramowanie systemu Windows jest łatwe w instalacji i obsłudze. Po uruchomieniu program doda ikonę do paska zadań systemu Windows. Stamtąd możesz wybrać region, a następnie lokalizację serwera, a na końcu protokół i port, z którego Le VPN ma się łączyć. Klient ma również dodatkowe statystyki wykorzystania przepustowości.

Statystyki ruchu Le-VPN

Jak widać powyżej, Le VPN ułatwia śledzenie zużycia danych w serwisie. Chociaż oferują nieograniczoną liczbę VPN, nadal mogą być przydatne dla tych, którzy chcą śledzić ich użycie. Pokazuje także, jak długo jesteś połączony z adresem IP klienta i serwera.

Le VPN

Połącz się z klientem Mac VPN

Oprócz niestandardowego oprogramowania Windows Le-VPN ma również klienta Mac. Możesz pobrać najnowszą wersję ze strefy wsparcia lub członków ich witryny. Klient jest zgodny z systemem Mac OS X 10.6 Snow Leopard lub nowszym. Oferują także przewodnik konfiguracji dla Tunnelblick.

Połącz z iPhone’a lub iPada

Połączenie z Le VPN za pomocą iPhone’a, iPada lub iPoda Touch jest uproszczone dzięki ich aplikacji. Możesz pobrać aplikację ze sklepu Apple iTunes App Store. Wymaga co najmniej iOS 5.0. Aplikacja będzie działać na urządzeniach iPhone, iPad i iPod Touch. Został zoptymalizowany dla iPhone’a 5.

Aplikacja LeVPN na iOS

Aplikacja na iOS pozwoli Ci zaoszczędzić czas. Zamiast ręcznie wpisywać informacje o serwerze i protokole, możesz pozwolić aplikacji zająć się konfiguracją. Wybierz lokalizację serwera, a aplikacja skonfiguruje profil na iPhonie lub iPadzie z pożądaną siecią VPN. Następnie możesz włączyć połączenie VPN w dowolnym momencie.

Le VPN

Połącz z urządzenia z Androidem

Le VPN nie oferuje aplikacji na urządzenia z Androidem, ale proces konfiguracji jest bardzo prosty. Możesz skonfigurować swój telefon lub tablet z Androidem, aby łączył się z lokalizacjami serwerów za pomocą protokołu OpenVPN, PPTP lub L2TP. Konfiguracja nie trwa długo.

Oto instrukcje dotyczące połączeń L2TP:

1) Otwórz menu i wybierz Ustawienia
2) Wybierz Sterowanie bezprzewodowe i sieciowe lub bezprzewodowe, w zależności od wersji Androida
3) Wybierz Ustawienia VPN
4) Wybierz Dodaj VPN
5) Wybierz Dodaj L2TP / IPsec PSK VPN
6) Wybierz Nazwa VPN i wprowadź opisową nazwę
7) Wybierz Ustaw serwer VPN i wprowadź nazwę hosta serwera (wymienione adresy serwerów tutaj)
8) Stuknij Ustaw wstępnie udostępniony klucz IPSec i wejdź levpnsecret ”
9) Odznacz Włącz sekret L2TP
10) Otwórz menu i wybierz Zapisać

Po dodaniu VPN powinna pojawić się na liście VPN. Możesz go wybrać, aby się połączyć.

Le VPN

Test prędkości Le VPN

Testowałem Le VPN przy użyciu OpenVPN, który jest najbezpieczniejszym protokołem. Jak widać, moja prędkość w sieci VPN była mniejsza niż bezpośrednio dla mojego dostawcy usług internetowych. Możesz spodziewać się pewnego wpływu na wydajność przy użyciu dowolnej sieci VPN opartej na kosztach szyfrowania połączenia.

Test prędkości Le VPN

Wniosek

Le VPN to niezawodna usługa VPN z szeroką gamą instrukcji oprogramowania i konfiguracji, które pomagają członkom łączyć się z szerokiej gamy urządzeń. Podoba mi się, że oferują niestandardowe oprogramowanie dla systemów Windows i Mac. Wraz z aplikacją mobilną dla użytkowników iPhone, iPad i iPod Touch.

Co najbardziej podobało mi się w serwisie:

 • Niestandardowy klient VPN dla systemów Windows, Mac i iOS
 • Obsługa protokołów OpenVPN, PPTP i L2TP
 • Umożliwia połączenie na 2 urządzeniach jednocześnie
 • Obsługa torrentów w czeskich lokalizacjach serwerów
 • Terminowe rabaty na roczne zapisy

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Zaproponuj aplikację mobilną na urządzenia z Androidem
 • Rozważ dedykowane IP jako dodatek
 • Dodaj bitcoiny jako opcję płatności

Podobało mi się testowanie Le VPN do recenzji. Ich klient Windows był miłą niespodzianką. Jest prosty w użyciu. Podobne do OpenVPN, ale bez ręcznej konfiguracji. Oferują ładną prezentację statystyk przepustowości i użytkowania. Jedyne pukanie do serwisu to cena miesięczna. Przy 9,99 USD miesięcznie Le VPN jest dobrą wartością. Ci, którzy szukają konta długoterminowego, zwłaszcza sześciomiesięcznego lub rocznego, uzyskają jeszcze lepszą ofertę dostępu VPN.

Niezależnie od wybranego terminu (miesięczny, 6-miesięczny, roczny) Le VPN oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wątpię, że będziesz go potrzebować, ale zawsze miło jest wiedzieć, że możesz anulować i otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli coś się nie uda. Wypróbuj Le VPN. Upuść mi tweeta i daj mi znać, co myślisz o usłudze.

Le VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map