Przegląd buforowanej sieci VPN

Rozpocznijmy naszą recenzję buforowanej sieci VPN od zauważenia, że ​​są stosunkowo nowym dostawcą w przestrzeni VPN. Podczas pobytu w Budapeszcie w 2014 r. Grupa międzynarodowych przyjaciół (Węgier, Amerykanin i Anglik) postanowiła uruchomić usługę VPN, aby pomóc codziennym użytkownikom odzyskać prywatność w Internecie, poprawić bezpieczeństwo w Internecie, uwolnić się od arbitralnych ograniczeń geograficznych, i przezwyciężyć restrykcyjne zapory ogniowe. Tak narodził się buforowany VPN. Z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech nie podlegają one wpływom USA ani Wielkiej Brytanii, lecz podlegają jurysdykcji węgierskiej i UE, które mają przepisy dotyczące prywatności danych dla osób fizycznych.


Przegląd buforowanej sieci VPN

Ich usługa obsługuje tylko protokół OpenVPN, ponieważ uważają, że jest to najbezpieczniejszy i najlepszy protokół VPN. Dlatego nie zapewniają one obsługi protokołów PPTP ani L2TP / IPsec.

Ceny i oferty specjalne

Co zyskujesz, subskrybując buforowaną sieć VPN? Mają sieć składającą się z serwerów w 28 różnych krajach na całym świecie. Możesz korzystać z ich usług na platformach Windows, Mac OS X, Linux, iOS i Android. Posiadają niestandardowe oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac OS X i Linux, które pomogą Ci skonfigurować i korzystać z ich usług. Buforowana sieć VPN oferuje duże prędkości, nieograniczone wykorzystanie przepustowości, nieskończone zmiany serwera i pięć jednoczesnych połączeń z dowolnego miejsca na świecie.

Buforowane plany cenowe VPN

Struktura cen buforowanej sieci VPN jest podobna do wielu innych w branży. Oferują trzy różne pakiety usługi VPN. Pakiety te są dyskontowane na podstawie okresu świadczenia usługi i obejmują jeden miesiąc, sześć miesięcy i 12 miesięcy. Ceny zaczynają się od 12,99 za miesiąc pracy. Możesz uzyskać sześć miesięcy ich usługi za 59,54 USD lub 9,99 USD miesięcznie za usługę. Wreszcie, jeśli subskrybujesz na rok usługi, cena wynosi zaledwie 99,00 USD lub tylko 8,25 USD miesięcznie.

Buforowana sieć VPN oferuje dwa różne sposoby zapłaty za subskrypcję. Możesz zapłacić kartą kredytową za pomocą karty VISA, MasterCard lub Discover. Transakcje kartami kredytowymi są przetwarzane przez Braintree, sprawdzonego dostawcę usług zgodnego ze standardem PCI DSS poziomu 1, dzięki czemu masz pewność, że Twoje dane finansowe są zawsze bezpieczne. Możesz również zapłacić za pomocą konta PayPal, używając tylko imienia i nazwiska.

Okres próbny bez ryzyka

Bufferered nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, ale wie, że chciałbyś wypróbować swoją wspaniałą usługę dla siebie. Dlatego oferują wszystkim nowym subskrybentom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu, technicznego lub innego, nie będziesz w pełni zadowolony z ich usług w ciągu pierwszych 30 dni od pierwotnej płatności, zwrócą ci opłatę subskrypcyjną. Gwarancja obejmuje pewne warunki. Nie można przekroczyć 100 sesji i / lub 10 GB wykorzystania przepustowości w tym okresie. Nie jesteśmy fanami warunków nałożonych na gwarancje zwrotu pieniędzy, ale warunki buforowanej sieci VPN są bardziej rozsądne niż niektóre. Należy jednak pamiętać, że takie warunki istnieją i należy je uwzględnić podczas testowania ich usług.

Odwiedź buforowaną sieć VPN

Buforowana sieć VPN

Buforowana usługa VPN obejmuje dostęp do wielu szybkich serwerów w 28 różnych krajach na całym świecie. Posiadają serwery na większości głównych kontynentów oprócz Afryki i Ameryki Południowej. Kraje, w których mają serwery, obejmują:

 • Azja
  • Indie, Izrael; Korea; Republika Federacji Rosyjskiej; Singapur
 • Europa
  • Austria; Belgia; Dania; Finlandia; Francja; Niemcy; Islandia; Irlandia; Włochy; Liechtenstein; Luksemburg; Holandia; Norwegia; Polska; Hiszpania; Szwecja; Szwajcaria; Ukraina; Zjednoczone Królestwo
 • Ameryka północna
  • Kanada; Meksyk; Stany Zjednoczone
 • Oceania
  • Australia

Chociaż buforowana sieć VPN nie ma serwerów w Afryce, mają one serwery w Hiszpanii, Włoszech i Indiach, które znajdują się w bliskiej odległości. Podobnie nie mają serwerów w Ameryce Południowej, ale mają serwery w pobliżu w Meksyku. Jak widać, do szybkich serwerów buforowanych VPN można dotrzeć z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Sieć korzysta ze wspólnego adresu IP, aby pomóc anonimizować użytkowników.

Ich usługa VPN obsługuje tylko połączenia korzystające z protokołu OpenVPN. Aby ułatwić użytkownikom konfigurowanie i korzystanie z ich usług, zapewniają one klientom Windows, Mac OS X i Linux. Użytkownicy platform iOS i Android będą musieli zainstalować OpenVPN dla Androida lub OpenVPN Connect ze swoich sklepów i pobrać pliki konfiguracyjne OpenVPN z pulpitu nawigacyjnego witryny buforowanej sieci VPN.

Odwiedź buforowaną sieć VPN

Prywatność i ochrona

Buforowana sieć VPN ma siedzibę w Budapeszcie na Węgrzech. Z dala od wpływów władz USA i Wielkiej Brytanii. Mają politykę prywatności No Log, jeśli chodzi o nawyki użytkowników; to znaczy. wykonywane przez nich połączenia, wysyłane e-maile, odwiedzane witryny itp. W ich Warunkach świadczenia usług wyraźnie widać, że prowadzą rejestr metadanych niezbędnych do obsługi ich usługi. Innymi słowy:

Przechowujemy i przetwarzamy następujące informacje o tobie:

 • Twoje dane rejestracyjne i dane logowania.
 • Przechowujemy również ilość danych przesyłanych podczas połączenia.
 • W ramach zwykłej praktyki nie przechowujemy prywatnych informacji o poszczególnych działaniach użytkowników w naszej sieci, takich jak e-maile, czaty, połączenia VoIP, odwiedzane strony internetowe itp..
 • Przechowujemy informacje o czasie trwania połączenia, ale nigdy informacje o tym, co użytkownik robi podczas połączenia.
 • Przechowujemy i przetwarzamy te dane ogólnie przez 30 dni, liczone od ostatniego korzystania z naszych usług lub od rozwiązania niniejszej umowy. Ze względu na przepisy podatkowe jesteśmy zobowiązani do dłuższego przechowywania Twojego nazwiska i adresu.
 • Przechowujemy i przetwarzamy te dane do celów niniejszej umowy i nie przekazujemy Twoich danych stronom trzecim, z wyjątkiem naszych własnych podmiotów przetwarzających dane, z przyczyn technicznych. Nie ujawniamy celowo żadnej prywatnej komunikacji elektronicznej ani danych osobowych klientów, chyba że jest to wymagane przez prawo węgierskie.

Korzystając z naszej witryny, wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie i potwierdzasz, że wszystkie dostarczone przez Ciebie dane są dokładne i nie wprowadzają w błąd.

Jak widać z powyższego ujawnienia, przechowują niektóre meta informacje o całkowitym użyciu i czasie trwania połączenia przez okres około 30 dni. Dzięki temu mogą przeprowadzać codzienne operacje związane z usługą i zapewniać użytkownikom optymalne wrażenia podczas korzystania z niej.

Jeśli chodzi o ochronę danych i prywatności online, buforowana sieć VPN zapewnia ochronę. Mówią, że obsługują tylko protokół OpenVPN w swoich usługach, ponieważ jest on bezpieczniejszy niż PPTP lub L2TP / IPsec. Jest to również bardzo wszechstronny protokół, który obsługuje teraz większość typów urządzeń. Ich usługa obsługuje OpenVPN na platformach Windows, Mac OS X, Linux, iOS i Android. Można go również uruchomić na routerach DD-WRT i Tomato. W ten sposób cały Twój ruch na wszystkich twoich urządzeniach podłączonych do routera z obsługą VPN będzie szyfrowany i chroniony przez usługę VPN.

Buforowana sieć VPN wykorzystuje Blowfish CBC 128-bit do szyfrowania wszystkich danych podczas połączenia z ich usługą. Uwierzytelnianie danych odbywa się przez 160 bitów HMAC SHA1. Początkowy uścisk dłoni, a następnie transfer szyfru między serwerem a klientem odbywa się za pośrednictwem TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-SHA, 2048-bitowy RSA. Oznacza to, że wszystkie Twoje transakcje internetowe są szyfrowane i zabezpieczone przed wścibskimi oczami teraz iw przyszłości podczas korzystania z usługi buforowanej sieci VPN.

Odwiedź buforowaną sieć VPN

Testy praktyczne

Uzupełniamy naszą recenzję buforowanego VPN kilkoma praktycznymi testami nowego oprogramowania klienckiego beta, aby zobaczyć, jak łatwo jest skonfigurować i używać, a także przetestować jego ogólną wydajność. Chciałbym zacząć od stwierdzenia, że ​​Buffered wypadł dobrze w naszym teście prędkości. Buforowana sieć VPN ma niestandardowe oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac OS X i Linux. Niedawno wydali także nowe wersje beta dla Windows i Mac OS X. Zapewniają szczegółowe instrukcje konfiguracji usługi przy użyciu protokołu OpenVPN dla urządzeń z systemem iOS i Android. Mają także przewodniki dotyczące konfiguracji routerów DD-WRT i Tomato dla OpenVPN, aby korzystały z ich usług.

Łączenie z Windows

Teraz rzućmy okiem na nowego niestandardowego klienta beta dla systemu Windows, który pozwoli ci połączyć się z dowolnym serwerem w sieci buforowanej VPN przy użyciu protokołu OpenVPN. Otrzymaliśmy specjalny dostęp do przeglądu tej nowej wersji beta. Po pobraniu pliku instalacyjnego klienta Windows z jego strony internetowej, musisz go uruchomić, aby rozpocząć procedurę instalacji. Instalacja rozpoczyna się od ekranu powitalnego pokazanego poniżej po lewej stronie. Kliknięcie przycisku Dalej na ekranie spowoduje wyświetlenie umowy EULA, którą musisz zaakceptować, a następnie kliknij przycisk Dalej. Zobaczysz jeszcze kilka ekranów konfiguracji i konfiguracji, a następnie rozpocznie się instalacja klienta. Po zakończeniu instalacji zobaczysz ekran pokazany po prawej stronie poniżej. Po kliknięciu przycisku Zakończ na tym ekranie zostanie uruchomiony klient Windows.

Buforowana instalacja klienta Windows

Zobaczysz ekran logowania pokazany poniżej po lewej stronie. Wprowadź dane logowania (nazwę użytkownika i hasło) i kliknij zielony przycisk logowania. Spowoduje to wyświetlenie głównego ekranu buforowanego połączenia VPN (poniżej po prawej), w którym możesz wybrać kraj, z którym chcesz się połączyć. Kraje na liście serwerów są uporządkowane alfabetycznie. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz się zalogować, możesz kliknąć link potrzebnej pomocy w prawym dolnym rogu ekranu logowania, co spowoduje wyświetlenie okna pomocy, takiej jak pokazano na środkowym obrazku poniżej. To okno ma dwa łącza, które pomogą Ci w problemach z logowaniem. W przypadku problemów ogólnych wybierz link do strony pomocy technicznej. Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij, jak je odzyskać. To miła funkcja, która pomaga osobom mającym problemy z logowaniem. Możesz również zarejestrować konto z ekranu logowania, jeśli jeszcze go nie masz.

Buforowane logowanie VPN

Kolejną fajną funkcją, jaką ma buforowany klient VPN, jest to, że pozwala wybrać ulubione kraje, z którymi chcesz się połączyć, i przenosi je na górę listy, abyś mógł je łatwo zobaczyć. Zdjęcie poniżej po lewej pokazuje cztery kraje wybrane jako ulubione: Wielka Brytania, Meksyk, Singapur i wschodnie wybrzeże USA. Po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy szarą gwiazdkę obok kraju na liście serwerów, którą chcesz ustawić jako ulubioną, a zostanie ona natychmiast przeniesiona do listy ulubionych. Zilustrowano to na środkowych i prawych zdjęciach poniżej. Wszystkie ulubione pojawiają się obok żółtych gwiazdek.

Buforowane Ulubione VPN

Połączenie z buforowanym serwerem sieci VPN jest tak proste, jak kliknięcie kraju, z którym chcesz się połączyć. Proces ten ilustrują trzy zrzuty ekranu poniżej. Obraz po lewej stronie pokazuje odłączonego klienta. Wybranie wschodniego wybrzeża USA powoduje wyświetlenie środkowego ekranu łączenia. Ostatni obraz po prawej pokazuje, jak wygląda klient po nawiązaniu udanego połączenia. Po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN zobaczysz jego lokalizację, prędkości przesyłania i pobierania oraz łączną przepustowość używaną dla każdego z nich, a także adres IP przypisany do Ciebie przez serwer. Nasz test szczelności DNS uruchomiony podczas połączenia z buforowaną siecią VPN nie wykazał żadnych wycieków. Buforowane mówi, że każdy z ich serwerów VPN ma swój własny serwer DNS, z którego korzystasz podczas połączenia z tym serwerem. Te serwery nie rejestrują żadnych informacji DNS.

Buforowane połączenie VPN

Zmiana serwerów, a tym samym regionów, wymaga jedynie rozłączenia się z bieżącym połączeniem, a następnie wybrania nowego kraju, z którym chcesz się połączyć. Po połączeniu z jednym z buforowanych serwerów VPN możesz także przeprowadzić test pobierania, jak pokazano na obrazku po prawej stronie poniżej. Kliknięcie ikony menu (potrójne poziome paski) spowoduje wyświetlenie menu zawierającego następujące elementy:

 • O – informuje o aktualnej informacji o wersji klienta
 • Otwórz dziennik reż – Otworzy się katalog zawierający pliki dziennika, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów z połączeniem
 • Przetestuj zaporę ogniową – Jest to przydatne, aby znaleźć porty, które są otwarte, aby móc ominąć zapory ogniowe, które mogą blokować niektóre porty i mogą być potencjalnie wykorzystane do ominięcia zapór ogniowych Wi-Fi chronionych hasłem
 • Wyloguj – Wyloguj się z klienta, ale go nie zamykaj
 • Wyjście – Wyjdź i zamknij buforowanego klienta VPN dla Windows

Najciekawszą funkcją tego menu jest opcja Testuj zaporę, która uruchamia wykrywanie portów dla bieżącego połączenia w celu znalezienia otwartych portów, które można wykorzystać do wykorzystania dowolnych zapór ogniowych za pomocą otwartych portów nasłuchujących. Porty, na które patrzy, są pokazane na pierwszym obrazku poniżej i obejmują zarówno TCP / UDP:

 • Port: 53 – To jest port, na którym DNS nasłuchuje zapytań i jest zwykle otwarty
 • Port: 443 – Jest to port, na którym zazwyczaj przesyłany jest bezpieczny ruch HTTP
 • Port: 993 – To jest imap4 (Internet Message Access Protocol4) przez port nasłuchiwania ssl
 • Port: 1194 – To jest port, który zasadniczo nasłuchuje ruchu OpenVPN

Główną różnicą między tcp i udp jest to, że tcp to protokół dostarczania, który gwarantuje, że pakiety są dostarczane w kolejności, w jakiej zostały wysłane. Ma to dodatkowy koszt, aby to umożliwić, i dlatego jest ogólnie wolniejszym protokołem dostawy. Nie ma gwarantowanej dostawy pakietów w przypadku udp, więc jest z natury szybszy, ale nie tak niezawodny. Większość VPN, buforowana VPN zawiera domyślnie szybsze udp.

Buforowane otwarte porty VPN

Ostatnią funkcją klienta buforowanego VPN dla systemu Windows, na którą chcemy spojrzeć, są opcje połączenia. Gdy klient jest w stanie rozłączonym, jak pokazano na obrazku po lewej stronie poniżej, kliknięcie przycisku opcji połączenia spowoduje wyświetlenie ekranu ustawień konfiguracji aplikacji (środek). To tutaj możesz przełączać port używany przez usługę, aby korzystać z otwartych portów w zaporach ogniowych. Możesz także przełączać się między TCP i UDP w celu dostarczania pakietów. Wybranie TCP spowoduje wyświetlenie notatki wyświetlanej na trzecim obrazku poniżej, ostrzegającej, że będzie to miało negatywny wpływ na wydajność. Możesz wybrać przechowywanie danych logowania przez 30 dni, dzięki czemu będziesz mógł włączyć automatyczne logowanie podczas uruchamiania klienta. Na koniec usługa może automatycznie połączyć Cię z Twoją ostatnią lokalizacją, gdy się uruchomi.

Opcje buforowanego połączenia VPN

Korzystanie z buforowanego klienta VPN dla systemu Windows jest oczywiste, że ułatwiają każdemu instalację i łączenie się z jego usługą, niezależnie od ich wiedzy technicznej. Co więcej, dodali kilka prostych funkcji, takich jak wykrywanie portów, aby użytkownicy mogli znaleźć otwarte porty, aby uniknąć lokalnych zapór ogniowych. Dopracowanie interfejsu GUI jest podkreślone notatkami, które pomogą ci z kilkoma dostępnymi ustawieniami konfiguracji. Ich nowa wersja beta może nie mieć niektórych zaawansowanych funkcji, takich jak kill switch, ale zapewnia czysty, łatwy w użyciu interfejs.

Odwiedź buforowaną sieć VPN

Połącz się z klientem Mac

Podobnie jak niestandardowe oprogramowanie systemu Windows, buforowanego klienta VPN dla komputerów Mac można pobrać z jego witryny internetowej. Ich klient Mac ma podobne funkcje jak Windows. Jest łatwy do pobrania i zainstalowania. Jest przeznaczony do pracy na Mac OS X Yosemite, El Capitan, Mavericks, Mountain Lion (10.8.5). Ma wiele takich samych funkcji jak ich klient Windows. Możesz łatwo połączyć się lub ponownie połączyć ze wszystkimi serwerami VPN w ich sieci za pomocą jednego kliknięcia myszy. Pozwala również ustawić, czy połączenie używa Tcp czy Udp i pozwala wybrać inne porty podobnie do klienta Windows.

Połącz z urządzeń z Androidem i iOS

Nie istnieją niestandardowe aplikacje dla urządzeń z systemem iOS i Android. Buforowana usługa VPN łączy się z iOS za pomocą aplikacji OpenVPN Connect z App Store. Urządzenia z Androidem mogą łączyć się za pomocą aplikacji OpenVPN dla Androida lub OpenVPN Connect, które można pobrać ze sklepu Google Play. Po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji na urządzeniu możesz pobrać buforowane pliki konfiguracji VPN VPN z pulpitu nawigacyjnego ich witryny internetowej. Można je pobrać bezpośrednio na urządzenie z Androidem. W przypadku iOS musisz najpierw wysłać je jako załącznik do konta e-mail, do którego urządzenie ma dostęp, a następnie załadować je za pomocą aplikacji OpenVPN. Więcej informacji na temat konfigurowania OpenVPN na tych urządzeniach można znaleźć w obszarze wsparcia na stronie buforowanej sieci VPN.

Buforowany test prędkości VPN

Buforowana sieć VPN wypadła dobrze w naszym teście prędkości. Szybkość ich serwera w Ashburn w stanie Wirginia była doskonała. Podobne wyniki znaleźliśmy podczas testowania Wielkiej Brytanii, a nawet Australii. Powinieneś być zadowolony z szybkości ich sieci dla prawie każdej aplikacji opartej na naszych testach. Ten test został przeprowadzony przy użyciu klienta buforowanej sieci VPN dla systemu Windows przy użyciu domyślnego protokołu OpenVPN (UDP) przez port: 443. 128-bitowy szyfr CBC Blowfish służy do szyfrowania całego ruchu internetowego.

Buforowany test prędkości VPN

Jak widać, różnica w prędkości między połączeniem bezpośrednio do naszego usługodawcy internetowego a połączeniem z serwerem w Ashburn w stanie Wirginia wynosiła 15%. Zgodnie z oczekiwaniami, ich utrata prędkości połączenia jest niewielka, ale warto zwiększyć bezpieczeństwo oferowane przez szyfrowanie zapewniane przez ich usługę. Przy prędkości nieco ponad 44 Mb / s powinieneś być zadowolony z wydajności buforowanej usługi VPN dla wszystkich Twoich potrzeb internetowych.

Przegląd buforowanej sieci VPN: Podsumowanie

Chociaż buforowana sieć VPN znajduje się w przestrzeni prywatności tylko przez krótki czas, tylko około dwóch lat, cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Ich sieć nie należy do największych, ale w oparciu o nasze testy prędkości, nadrabiają to jakością używanych serwerów. Ich sieć VPN obejmuje tylko 28 krajów, ale są strategicznie rozmieszczeni na całym świecie. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do ich sieci niemal wszędzie. Korzystają z udostępniania IP, aby utrzymać anonimowość subskrybentów. Mają zasady braku dziennika w odniesieniu do poszczególnych działań podczas korzystania z ich usług. Ich sieć obsługuje tylko OpenVPN, ponieważ twierdzą, że najlepiej chroni ich użytkowanie i bezpieczeństwo, a my się z nimi zgadzamy.

Posiadają niestandardowe oprogramowanie klienckie dla systemów Windows, Mac OS X i Linux. Właśnie rozpoczęli testy beta nowych klientów dla systemów Windows i Mac OS X. Posiadają instrukcje instalacji krok po kroku, aby pomóc użytkownikom w konfiguracji OpenVPN z ich usługami w systemach Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android i DD-WRT i routery pomidorów.

Co najbardziej podobało nam się w serwisie:

 • Niestandardowe, łatwe w użyciu oprogramowanie dla systemów Windows i Mac
 • Polityka braku dzienników indywidualnych działań związanych z użytkowaniem
 • Korzystanie z pięciu jednoczesnych urządzeń na jednym koncie
 • Doskonała prędkość
 • Instrukcje obsługi i konfiguracji dla liczników DD-WRT i pomidorów

Pomysły na ulepszenie usługi:

 • Niestandardowe aplikacje na urządzenia z systemem iOS i Android
 • Gwarancja bez warunków
 • Rozwiń lokalizacje sieciowe
 • Dodaj obsługę walut kryptograficznych

Możesz skorzystać z usługi buforowanej sieci VPN, aby prowadzić codzienne surfowanie, bankowość internetową lub oglądać ulubiony film. Ich usługa może zapewnić bezpieczeństwo ruchu podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi lub przezwyciężyć cenzurę zapór lokalnych samorządów. Nasze testy wydajności sugerują, że powinien on być odpowiedni dla wszystkich Twoich potrzeb internetowych. Sprawdź swoje usługi dla siebie. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Pozwoli to na sprawdzenie ich usług i sprawdzenie, czy odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli podoba Ci się ich usługa, możesz zapisać się na nieograniczony dostęp za pomocą pięciu jednoczesnych połączeń już od 8,25 USD miesięcznie.

Odwiedź buforowaną sieć VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map