AVG Secure VPN Review 2020

AVG Secure VPN – це послуга конфіденційності в Інтернеті, яку пропонує команда в AVG. Протягом багатьох років AVG стала однією з найбільш надійних світових компаній з питань інтернет-безпеки. Вони пропонують AVG Secure VPN для захисту та захисту вашої ідентичності в Інтернеті. У сервісі є програмне забезпечення для пристроїв Windows, Mac, iOS та Android. Для шифрування вашого інтернет-трафіку використовується те, що, як вважають, найкращий протокол VPN, OpenVPN та AES-256. Таким чином, захищаючи вас в улюбленому кафе Wi-Fi. Крім того, це дозволяє запобігти відстеженню та вимкнення провайдерів, розблокувати вміст, обмежений географією, уникати цензури в Інтернеті та економити гроші на покупках в Інтернеті..


Хочете порівняти AVG Secure VPN з нашими рекомендованими VPN-послугами? Ось кілька найкращих альтернатив. Кожна VPN пропонує 30-денний пробний період без ризику для тестування послуги.

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець

Contents

Фон компанії

AVG стартував як Grisoft Software у Чеській Республіці в 1991 році. Через серію продажів та придбань він став AVG Technologies у 2008 році. У 2015 році вони придбали Privax, власника VPN HMA. Згодом вони були придбані Avast у 2016 році. Придбання Avast просто додало довіри, яку користувачі мали можливість надавати високоякісне програмне забезпечення та послуги в Інтернеті. Це також зробило їх частиною команди служб фірмових VPN фірм Avast, які також включають Avast Secureline VPN та HMA VPN.

Ціни та варіанти оплати

AVG цінує свою безпечну VPN-послугу, як і багато інших програмних послуг. Однак, на відміну від більшості VPN, AVG Secure VPN продається окремо для різних платформ, таких як Windows, Mac, iOS та Android. У цьому випадку він може бути встановлений на необмежену кількість пристроїв певної платформи. Однак використовувати його можна одночасно на одному пристрої. Наприклад, якщо ви купили AVG Secure VPN для Windows, ви можете встановити його на всі ваші комп’ютери Windows або ноутбуки, але зможете підключитися до їх мережі лише на одному пристрої одночасно.

Ціни AVG Secure VPN

Зважаючи на це, ціна на Windows і Mac становить 59,99 дол. США на рік. Як і більшість інших постачальників VPN, AVG пропонує знижку абонентам, які підписалися на більш тривалі умови їх служби Secure VPN. Їх повний перелік цін такий:

 • Windows або Mac OS X
  • 1 рік послуги VPN за $ 59,99
  • 2 роки за $ 109,00
  • 3 роки за 159,99 дол
 • iOS
  • $ 2,99 на місяць
  • $ 35,99 на рік
 • Android
  • 1,49 долара на місяць
  • $ 19,99 на рік

Ви можете оплатити послугу AVG Secure VPN за допомогою більшості основних кредитних карток. До них належать: Visa, MasterCard, Discovery та American Express. Для тих, хто любить проводити всі свої онлайн-платежі в центральному місці, вони дозволять вам підписатися за допомогою свого рахунку PayPal.

Переваги AVG Secure VPN

До переваг сервісу AVG Secure VPN належать:

 • OpenVPN використовує AES за допомогою 256-бітних ключів для шифрування всього вашого інтернет-трафіку.
 • Немає політики журналів щодо активності VPN.
 • Загальнодоступний захист Wi-Fi застосовується автоматично під час використання їх сервісу, коли встановлено клієнт.
 • Під час підключення до VPN відстеження та вимкнення провайдера пропускається.
 • Геоблоковані веб-сайти та вміст доступні, що дозволить вам користуватися більш відкритим Інтернетом з будь-якого місця.
 • Уникайте цензури незалежно від її джерела, будь то у вашому місцевому університеті чи державному спонсорі.
 • Економте гроші, уникаючи цінової дискримінації.

Безкоштовна пробна версія VPN та гарантія на 30 днів

AVG вважає, що, як тільки ви спробуєте їх службу VPN, ви захочете підписатися на нього. З цією метою вони пропонують повну 30-денну безкоштовну пробну версію свого необмеженого сервісу VPN для Windows або Mac OS X Secure, щоб ви могли самі це переконатися. Це щедра безкоштовна пробна версія, оскільки більшість постачальників не пропонують її взагалі.

Пробна версія, яку вони надають для вашого мобільного пристрою, вимагає придбання місяця або року обслуговування через відповідний магазин, Google Play або iTunes. Потім у вас є сім днів, щоб скасувати покупку, не стягуючи плату за мобільний план.

На додаток до цього, вони також пропонують новим абонентам Windows та Mac 30-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви не повністю задоволені їхньою безпечною VPN-службою, вони повернуть вам повну ціну покупки. Повернення коштів не буде надано, якщо його не вимагається протягом 30 днів після покупки. Однак вони будуть раді допомогти вам вирішити будь-які технічні проблеми, які можуть виникнути. Це означає, що у вас буде більше ніж достатньо часу, щоб повністю перевірити їх службу. Ви зможете перевірити його ефективність на своїх улюблених веб-сайтах та можливість видалення гео обмежень на вміст, до якого ви хочете отримати доступ.

Відвідайте AVG VPN

Мережа серверів AVG Secure VPN

Хоча невелика, мережа AVG Secure VPN складається з розташування серверів на шести різних континентах. Виняток становить Антарктида. Їх мережа розроблена з використанням високошвидкісних серверів, які розміщені для забезпечення найнижчого навантаження на один сервер.

Для підвищення загальної продуктивності (швидкості) їх VPN-служби щільність цих серверів вище в Азії, Східній та Західній Європі та США. Це має сенс, оскільки ці області, як правило, мають більше трафіку в Інтернеті в межах, між та за межами районів. Це пов’язано з двома первинними причинами. Перший – це масовий потоковий вміст, наявний у цих регіонах. Друга – велика кількість користувачів швидкісного Інтернету в цих країнах.

Далі наведено повний перелік локацій у мережі AVG Secure VPN:

 • Африка – Південна Африка, Йоганнесбург
 • Азія / Океанія – Австралія, Мельбурн; Китай, Гонконг; Японія, Токіо; Республіка Сінгапур, Сінгапур; Туреччина, Стамбул
 • Європа – Чехія, Прага; Фінляндія, Гельсінкі; Франція, Париж; Німеччина, Франкфурт; Італія, Мілан; Нідерланди, Амстердам; Польща, Варшава; Росія, Москва; Росія Санкт-Петербург; Іспанія, Мадрид; Швеція, Стокгольм; Великобританія, Лондон
 • Північна Америка – Канада, Монреаль; Канада, Торонто; Мексика, Мехіко
  США, Чикаго, Даллас, Маямі, Нью-Йорк, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сіетл.
 • Південна Америка – Бразилія, Сан-Паулу

VPN підтримує P2P або торрент-трафік на сегменті їх мережі. Місця (міста), на яких вони дозволяють здійснювати цей трафік, включають Прага, Париж; Німеччина, Амстердам, Лондон, і Маямі, Нью-Йорк, Сіетл в Сполучених Штатах. Ці місця позначені у клієнтському програмному забезпеченні, щоб користувачам було легше їх знаходити та використовувати. Також пам’ятайте, що AVG не контролює додатки, які ви використовуєте, або які сайти ви відвідуєте під час підключення до їх мережі. Однак у них є прийнятна політика використання “честі розвідників”. Витяг із цієї політики наступний:

Усі ми знаємо, що Інтернет – це відкрите місце для вивчення, навчання та розваг. Ми хочемо допомогти вам зробити це безпечно, надійно та приватно. В AVG нам подобається вірити, що кожен має найкращі наміри і чітко знає, де в піску Інтернету прорисовані лінії правильного і неправильного. Допоможіть нам переконатися, що Інтернет залишається чудовим місцем для проведення часу, не роблячи те, що влада вважатиме незаконною чи недоцільною. Тому, будь ласка, не використовуйте наш сервіс для надсилання або отримання піратських фільмів чи музики, надсилання наклепницьких матеріалів чи чогось такого поганого. Ми не можемо і не активно контролюємо це.

AVG Secure VPN Network Security

Протокол VPN

Служба VPN використовує OpenVPN для захисту всіх ваших даних в Інтернеті. Назва “відкрито” може здатися не надто захищеною. Насправді все навпаки. Відкрита означає, що вона може бути доступною для перевірки на наявність вразливих місць та запропонувати поліпшення, якщо такі знайдуться. Це допомагає оновлювати його та робить його одним із найбезпечніших протоколів VPN в галузі. Таким чином, незважаючи на те, що він не є власником жодної операційної системи, він широко використовується найкращими службами VPN.

256-бітове шифрування AES (Advanced Encryption Standard)

AVG Secure VPN використовує AES-256 для шифрування всього вашого інтернет-трафіку. Для тих, хто не знайомий з цим, AES – стандарт шифрування США, який використовується для секретних матеріалів. Його можна використовувати із 128-, 192- та 256-бітними клавішами. Наразі всі вважаються безпечними, і існує певна дискусія щодо того, чи є 256-бітним «надмірним» чи ні. Однак 256-бітове шифрування допомагає надати вам спокій, що ваші дані є безпечними для передбачуваного майбутнього, оскільки кількість комбінацій, необхідних для їх розбиття, є “як зірки у відомому Всесвіті”. Майте на увазі, що це додаткове почуття безпеки має ініціативні витрати.

Перевірка та контроль процесів

AVG використовує бібліотеки OpenSSL та підтвердження сертифікатів для створення початкового «тунелю» та для перевірки сервера та пристрою перед початковим обміном ключів. Це аналогічно використанню протоколу HTTPS, який використовують банки та інші захищені веб-сайти. Щоб забезпечити безпеку ваших даних у майбутньому, ці обміни ключів повинні використовувати “таємницю вперед”. Це в основному означає, що їх слід періодично створювати і знищувати, щоб майбутні ключі не могли використовуватися для минулих даних. Також слід використовувати перевірку трафіку за допомогою HMAC для захисту від фальсифікації даних.

Підсумок безпеки мережі

Використання OpenVPN та 256-бітове шифрування AES – чудові складові для створення безпечної послуги VPN. Аналогічно, використання бібліотек OpenSSL та безпечна перевірка сертифікатів для первинної перевірки може гарантувати, що VPN-учасники є тими, якими вони претендують. Однак, як і більшість речей, “чорт у деталях”. Ці деталі включають належне виконання секретної інформації та перевірку даних, що вимагає технічної експертизи. Ми впевнені, що AVG має персонал, який правильно реалізує ці деталі, але ви повинні пам’ятати про це при виборі VPN, оскільки щодня продається багато нових. Отже, ми вважаємо, що ваші інтернет-дані будуть безпечними при використанні мережі AVG Secure VPN.

Відвідайте AVG VPN

Ваша анонімність та конфіденційність за допомогою AVG Secure VPN

Журнали активності не зберігаються

По-перше, AVG Secure VPN – це послуга конфіденційності Інтернет без реєстрації. Як і багато інших постачальників VPN, це означає, що вони не реєструють жодної вашої онлайн-діяльності під час використання своєї мережі. Сюди входять такі речі, як програми, які ви використовуєте, веб-сайти, які ви відвідуєте, або завантажений вміст.

Дані, зібрані AVG

Хоча сервіс не реєструє жодної вашої онлайн-діяльності під час використання своїх серверів, вони збирають деякі дані. Як і більшість компаній, що працюють в Інтернеті, вони збирають особисту інформацію, яку можна використовувати для ідентифікації вас, наприклад, ваше ім’я, адресу, електронну адресу та платіжну інформацію. Це відбувається при взаємодії з їх веб-сайтом. Відповідно до власної політики конфіденційності:

Деякі особисті дані ми збираємо лише тоді, коли ви нам їх надаєте. Ця інформація може містити ваше ім’я, адресу, електронну адресу, номер телефону, а якщо ви платите кредитною карткою, свою платіжну інформацію. Це може статися, коли ви:

Створити обліковий запис користувача, оформити замовлення або зареєструвати товар;
Попросіть підтримку продуктів або інших послуг;
Запит інформації про продукцію; або
Брати участь у опитуваннях.

Це також може відбуватися автоматично, коли ви користуєтесь їх веб-сайтом або будь-яким їх продуктом. Інформація, яка могла бути зібрана таким чином, може включати в себе таку інформацію, яку взяли інші, крім їх політики конфіденційності:

Деякі особисті дані, які ми збираємо автоматично, коли ви використовуєте наш веб-сайт або продукти. Ця інформація може включати деякі або всі наступні типи інформації:

Ваша адреса Інтернет-протоколу (“IP”);
Імена користувачів та облікових записів та пов’язані з ними дані;
Телефонний номер;
Номер картки SIM (модуль ідентифікації абонента);
Номери ідентифікаторів пристрою, включаючи ідентифікатор машини, IMEI та / або MEID;
Ліцензія та ідентифікаційні номери продукції AVG; і
Географічне розташування на основі локальної інформації GPS / Wi-Fi / мережі зв’язку.

Якщо нам не потрібні дані для збереження її особистих ідентифікаційних характеристик, ми анонімізуємо дані, які ми збираємо, і зберігаємо їх таким чином, щоб вас не ідентифікували. Наприклад, коли ми збираємо вашу IP-адресу, ми можемо анонімізувати вашу IP-адресу, опустівши останню групу цифр (наприклад, змінивши 192.168.1.1 на 192.168.1.XXX).

Останній абзац говорить про те, що цей ІРП зазвичай агрегується в анонімізовану форму. Однак нас це стосується, оскільки це означає, що за певних обставин ці дані можуть не бути анонімованими. На додаток до цього ІПІ, вони також збирають різні неособисті дані про те, де і як ви використовуєте їх продукти. Вони використовують це для вдосконалення своїх товарів та послуг. Ви можете знайти більше інформації про типи даних, які вони включають у їх політику конфіденційності.

Як AVG використовує зібрані дані

AVG може надавати ваші сукупні або анонімізовані дані для підтримки їх безкоштовних послуг. Про це йдеться в їх політиці конфіденційності так:

Ми збираємо неособисті дані, щоб заробляти гроші на наших безкоштовних пропозиціях, щоб ми могли їх тримати безкоштовно, включаючи:

Ідентифікатор реклами, пов’язаний із вашим пристроєм;
Перегляд та історія пошуку, включаючи метадані;
Інтернет-провайдер або мобільна мережа, яку ви використовуєте для підключення до наших продуктів; і
Інформація щодо інших додатків, які ви можете мати на своєму пристрої, та способів їх використання.

Так, хоча і коли ми поділяємось, це залежить від того, чи це персональні дані, чи не персональні дані. AVG може обмінюватися неособими даними з третіми сторонами та може публічно відображати сукупну або анонімну інформацію.

AVG не ділиться жодним вашим ІПІ з третіми сторонами, крім філій Avast, пошукових операторів (IP-адреса для виконання запитів) та інших партнерів. Ось окрім їх політики конфіденційності, яка пояснює детальніше про це:

Ми не продаємо або не орендуємо Ваші персональні дані третім особам.

Ми можемо ділитися певними особистими та неособистими даними з:

Будь-яка з наших афілійованих компаній;
Пошукові провайдери;
Вибрані торгові посередники, дистриб’ютори та інші партнери AVG, що надають послуги від нашого імені.

Вони також поділяться вашою особистою інформацією, щоб захистити їх службу, представників громадськості, інших користувачів або якщо їх зобов’язані юридичні органи. Як завжди, радимо ознайомитися з TOS та Політикою конфіденційності для себе, щоб переконатися, що вона сумісна з вашими цілями.

AVG Secure VPN Process

Після підключення до мережі AVG сервер VPN маскує вашу справжню IP-адресу та призначає вам віртуальну. Мережа використовує обмін IP-адресами. Це означає, що ви ділитесь призначеною IP-адресою з іншими користувачами, які підключені до того ж сервера, що допомагає анонімізувати вашу Інтернет-ідентичність.

AVG Secure VPN IP тест на герметичність

У нашому тесті програмне забезпечення не виявило жодних витоків IP, що показало, що AVG охороняє вашу конфіденційність у мережі. Однак у нього немає інших вдосконалених функцій, таких як перемикач на знищення.

Конфіденційність та анонімність Підсумок

По-перше, нам зрозуміло, що AVG буде знати, хто ти. Це не повинно бути справжньою проблемою, оскільки вони є однією з найнадійніших компаній із забезпечення програмного забезпечення у світі. Однак сукупність інформації, яку вони збирають, як ІПІ, так і неособисті, дає нам певну занепокоєння. Отже, ми знову рекомендуємо вивчити їхню Політику конфіденційності для себе.

Зрозуміло, що мережа AVG VPN була розроблена для захисту вашої конфіденційності та анонімності в Інтернеті. Вони мають політику без реєстрації щодо вашої активності VPN під час підключення до їх служби. Крім того, спільна IP-адреса та захист від витоку IP допоможуть захистити вашу конфіденційність та анонімність в Інтернеті. Це допоможе вам запевнити, що ваша ідентифікація в Інтернеті безпечна під час використання їх VPN-серверів для серфінгу в Інтернеті.

Відвідайте AVG VPN

Технічна підтримка

Підтримка служби AVG VPN полягає в першу чергу за допомогою FAQ на їх веб-сайті. Його було поділено на такі категорії: загальні, налаштування та ліцензування, налаштування та зйомка неполадок, щоб зробити його легшим у використанні. Крім того, у них є інтернет-спільнота, де ви можете задавати питання. Якщо вони не зможуть вирішити вашу проблему, ви можете надіслати їх та надіслати електронною поштою, але відповідь може зайняти деякий час. Ви також можете отримати 24/7 безкоштовну віддалену підтримку проблем із пристроєм, які можуть виникнути по телефону. Вони також мають присутність у блозі та соціальних мережах, де вони обговорюють свої новини та новини щодо безпеки.

AVG Secure VPN: практичне тестування

Щоб розпочати процедуру встановлення AVG VPN, виберіть свій пристрій на головній сторінці веб-сайту. Потім виберіть кнопку завантаження. Це потрібно зробити на пристрої, з яким ви хочете скористатися послугою.

Завантажити додаток AVG Secure VPN

Якщо ви хочете встановити клієнтські програми для Windows або Mac OS X, просто натисніть на кнопку завантаження. Це дозволить перенести інсталяційний файл на комп’ютер. Кнопки для Google та iOS перенесуть вас у відповідний магазин додатків. Потрапивши там, ви можете встановити додаток на свій мобільний пристрій. Вимоги до кожного наступні:

 • Windows – потрібен Windows XP SP3 або новішої версії.
 • Mac OS X – потрібна остання версія.
 • iOS – потрібна iOS версії 8.0 та новішої версії.
 • Android – потрібен Android 4.1 або новішої версії.

Встановлення та використання AVG Secure VPN для Windows

Встановлення клієнта Windows

Завантаживши інсталяційний файл для клієнта AVG VPN на свій ПК або ноутбук, запустіть його як адміністратор. Це відкриє файл. Скажіть “так” будь-якому запиту дозволу. Виберіть мову інтерфейсу. Потім перегляньте та прийміть ліцензійну угоду.

Встановлення AVG VPN-клієнта

Прийміть каталог налаштувань за замовчуванням або виберіть свій власний. Далі натисніть «Встановити», щоб перенести клієнтське програмне забезпечення на ваш комп’ютер. Після завершення встановлення за замовчуванням перевіряється перемикач “Start AVG Secure VPN”. Виберіть кнопку «Готово», щоб відкрити програмне забезпечення вперше. Це також створить ярлик на робочому столі для клієнта AVG VPN для подальшого використання.

Основний екран інтерфейсу

На відміну від багатьох постачальників VPN, головна інформаційна панель для безкоштовної пробної версії відображатиметься замість екрана входу. Це первинне вікно підключення. На скріншоті нижче зображені важливі компоненти інтерфейсу. Вони були пронумеровані та виділені для їх легкої ідентифікації. Вони включають в себе наступне:

 1. Стан з’єднання (три стани) та перемикання
  • Не під’єднано – Ваша конфіденційність в Інтернеті не захищена; Переключити: вимкнено.
  • Підключення або відключення – Ви не захищені.
  • Підключено – Ваша конфіденційність в Інтернеті захищена; Переключення: увімкнено
 2. Вікно дії – має два варіанти, які змінюються натисканням посилання під номером 5.
  • Як працює ваша VPN? (Поточний вибір)
  • Встановіть своє місцезнаходження. Це відкриває підекран зміни місцезнаходження та поточне посилання, показане на 5.
  • Екран головного інтерфейсу для клієнтів AVG VPN Windows
 3. Увійти – відкриває екран аутентифікації. Цей екран дозволяє ввести адресу електронної пошти та пароль свого акаунта AVG, щоб активувати та підтвердити підписку на послугу AVG VPN..AVG VPN Увійти
 4. Налаштування – доступ до них здійснюється значком шестірні.
  • Загальні налаштування – включає перемикач підключення Wi-Fi.
   • Автоматично захищена мережа Wi-Fi
   • Запитайте перед запуском VPN
  • Загальні налаштування – включає параметри запуску.
   • Запуск служби при запуску Windows.
   • Автоматично підключатися до останнього підключеного місця, коли клієнт відкритий.Налаштування AVG VPN
  • Рахунок – відображає поточну інформацію про підписку.
  • Мова – екран дозволяє змінити мову інтерфейсу клієнта.

AVG Secure VPN (інші налаштування)

Окрім пронумерованих елементів інтерфейсу, ви також можете ознайомитись із “Політикою прийнятного використання” на веб-сайті AVG Secure VPN. Ми розглянули уривок цього раніше в нашому огляді. Крім того, ви можете натиснути кнопку “Купити зараз”, щоб придбати або оновити підписку.

Купівля AVG VPN у клієнті Windows

Використання Windows VPN-клієнта

Тепер, коли ми вивчили клієнтський інтерфейс та налаштування, давайте розглянемо його в дії. Натиснувши на посилання “Встановити своє місцезнаходження”, відобразиться наступне. Зауважте, що зараз у вікні “Дія” відображається інформація про місцезнаходження з’єднання.

 1. Останнє підключене місцезнаходження – за замовчуванням “Оптимальне розташування”, яке базується на значенні ping та навантаженні з вашого поточного положення.
 2. Змінення місця розташування – відкриває сторінку вибору місця розташування.

Екран зміни місця розташування клієнта AVG VPN для Windows

Помітьте, що посилання на “3” тепер відображає “Як працює ваш VPN”. Зробити ваше перше з’єднання так само просто, як переключити з’єднання “Увімкнено”. У нашому випадку це пов’язує нас із США та Чикаго.

AVG VPN Optimal Location ConnectionВідключення від AVG-серверів VPN так само просто. Просто перемкніть перемикач підключення “Вимкнено”.

Відключення від оптимального розташуванняЗауважте, що останнє з’єднане місце розташування – США, Чикаго. Тепер давайте змінимо нове місце, натиснувши «Змінити місцезнаходження». Це відкриває список усіх локацій, доступних у мережі AVG VPN. Цей список може бути відсортований за географічними регіонами (як виділено), щоб допомогти швидко знайти та підключитися до сервера в цьому регіоні..

Місцезнаходження сервера AVG VPNВи також помітите, що в деяких місцях поруч є позначок “P2P”. Список також може бути відсортований за цим, щоб допомогти вам знайти ваш найближчий сервер, підтримуваний P2P.

Сортування місць за P2P за допомогою AVG VPN-клієнта WindowsТепер, коли ми розглянули екран локації AVG Secure VPN, давайте використовувати його для підключення до сервера в Африці. Спочатку виберіть регіон “Африка”, потім виберіть місце розташування Йоганнесбург.

Вибір сервера Йоханнесбург у мережі AVG VPN

Програмне забезпечення негайно почне захищати ваше з’єднання з сервером в Йоганнесбурзі.

Підключення до сервера AVG VPN в Африці

Через деякий час ваше з’єднання завершиться, а ваша ідентифікація в Інтернеті буде захищена.

Захищене підключення AVG VPN до Африки

Якщо ви хочете змінити своє поточне віртуальне місце, вам не доведеться відключатися від вашого поточного. Просто натисніть на “Змінити місцезнаходження”. Це показано нижче, підключившись до VPN-сервера США та Чикаго.

Зміна віртуальних серверів за допомогою клієнта AVG VPN Windows

Сортуйте місця за адресою “Північна Америка”, потім натисніть “США, Чикаго”. Це відкриє швидке попередження про те, що ви вже підключені до мережі AVG Secure VPN і запитаєте, чи хочете ви змінити віртуальне місцезнаходження. Він також попереджає, що він перерве ваші поточні завантаження. Це дозволяє вибрати “Скасувати”, щоб зупинити або завершити їх перед зміною серверів.

AVG-попередження про зміну VPN-сервераВибір “Змінити місцезнаходження” спочатку відключить вас від того, що знаходиться в Йоганнесбурзі.

Екран відключення мережі AVG VPN

Після відключення від старого сервера клієнт підключить вас до одного в Чикаго.

AVG VPN Optimal Location Connection

Використання AVG-клієнта AVG Windows в Systray

Натискання на кнопку закриття Windows у клієнта не виходить з клієнта, воно просто скорочує його до системного трея. Від’єднайтеся від свого місцезнаходження в Чикаго, а потім закрийте вікно інтерфейсу.

Відкрийте системний трей і клацніть правою кнопкою миші на значку AVG Secure VPN. Це відобразить його меню. Ви можете відкрити тут інтерфейс AVG Secure VPN, якщо ви хочете змінити віртуальне розташування. Ви також можете звідси підключити або відключити своє останнє місцезнаходження.

Тепер виберіть “Підключити”. Це підключить вас до останнього віртуального місцезнаходження. Ви можете натиснути “Відкрити захищений VPN AVG”, щоб підтвердити це.

Керування AVG Secure VPN в системний лоток Якщо вибрати “Про продукт”, з’явиться вікно інформації про поточну версію. Це також єдине місце, з якого ви можете повністю вийти з програмного забезпечення.

Інформація про версію клієнта AVG Secure VPN

Підключення до сервера AVG VPN також відображатиме тимчасове повідомлення, коли ваш Інтернет захищений. При відключенні буде відображатися аналогічне повідомлення. Ці сповіщення також відображаються під час підключення за допомогою інтерфейсу, якщо ви не вирішите їх показувати.

AVG Secure VPN Повідомлення

Підсумок клієнта AVG Secure VPN для Windows

Як видно з нашого огляду, AVG Secure VPN простий в установці. Він має лише кілька простих перемикачів, які дозволяють контролювати його роботу. Підключення до мережі VPN займає лише один клік. Якщо ви не підключені до мережі, просто виберіть своє місцезнаходження, і ви автоматично підключитесь до нього. Ще краще, вам не потрібно вручну відключатись, щоб змінити віртуальне розташування. Просто виберіть нове місце, і програмне забезпечення автоматично відключиться від старого VPN-сервера та підключить вас до нового.

Відвідайте AVG VPN

Встановлення та використання програми AVG VPN для Android

Встановлення програми Android

Процедура встановлення програми AVG Secure VPN для Android починається з відкриття сайту на пристрої, на який ви хочете встановити його. Потрапивши туди, натисніть кнопку «Отримати це в Google Play». Це відкриє сторінку його встановлення в магазині Google Play. Звідти натисніть «Встановити», щоб завершити процес. Після завершення виберіть “Відкрити”, щоб запустити додаток на телефоні або планшеті Android та відкрити його відкриваючий екран.

AVG VPN для Android

Початок вашої безкоштовної пробної версії

Після екрану відкриття відображається перший екран короткого підручника. Ви можете прокрутити, щоб побачити цю коротку презентацію. Однак перш ніж ми це зробимо, розпочнемо нашу безкоштовну пробну версію. Як бачимо, перед тим, як користуватися безкоштовною пробною версією, ви повинні підписатися на AVG VPN і проксі-сервіс на один рік у магазині. Введіть свої облікові дані Goggle Play і підтвердьте покупку. Якщо ви скасуєте пробний термін до закінчення 7-денного періоду, з нього не стягуватиметься плата.

AVG VPN для Android Free Trial

Ви помітите, що після покупки повідомлення кнопки змінюється на “Готовий до використання”. Ви можете прокрутити екран, щоб побачити інші екрани презентації: приватно переглядати та замаскувати своє місцезнаходження.

AVG VPN Android Interface and Settings

Після натискання на цю кнопку відкриється основний інтерфейс програми AVG VPN. Інтерфейс має чотири сфери, що цікавлять. Вони такі:

 1. Піктограма налаштувань – відкриває головну сторінку налаштувань.
 2. Повідомлення про конфіденційність, яке повідомляє про стан вашої конфіденційності в Інтернеті.
 3. Увімкнення / вимкнення перемикання для підключення та відключення від послуги VPG AVG.
 4. Поточне місцезнаходження – відкриває екран про розташування, щоб ви могли вибрати нове віртуальне місцеположення.

Інтерфейс додатка AVG VPN для Android

Відкрийте екран налаштувань, натиснувши значок шестірні. Цей екран розділений на чотири теми: обліковий запис, налаштування, усунення несправностей та загальне.

Якщо натиснути “Підписка” під першою темою, “Обліковий запис” відкриє вашу сторінку підписки. Ви можете побачити свою поточну інформацію про підписку: термін дії та код активації тут. Він також пропонує вам відкрити довідковий екран, де ви можете знайти посилання, щоб скасувати пробну версію або підписку.

Друга тема цього екрана називається «Налаштування» і має два перемикачі щодо підключення до мереж Wi-Fi. Перший автоматично підключається під час перемикання між Wi-Fi та віддаленими мережами. Наступний повідомляє вас під час підключення до незахищеної мережі Wi-Fi.

AVG VPN Налаштування AndroidНатискаючи “Отримати довідку” під третьою темою, “Виправлення неполадок” відкриє екран довідки в додатку. На цьому екрані є рішення поширених питань та технічних проблем. Торкніться стрілки вниз біля питання, щоб побачити відповідь. Ви можете прокрутити цей екран, щоб отримати додаткові запитання та категорії. Це схоже на те, що показано на сторінці поширених запитань на їхньому веб-сайті.

Якщо натиснути “Налаштування даних” під останньою темою, “Загальні” відкриє екран, що дозволяє вимкнути аналітику та звіти про збої. Це також дозволяє відкрити екран інформації про версію. Звідти виберіть “Бібліотеки з відкритим кодом”, щоб вивчити їх більш детально.

Використання програми AVG VPN для Android

Тепер, коли ми вивчили інтерфейс та налаштування додатка AVG VPN для Android, давайте подивимось його на дію. Перше підключення не може бути простішим. Просто торкніться або пересуньте перемикач “Off” у положення увімкнено. Оскільки це ваш перший раз підключення до їх мережі, спочатку потрібно дозволити AVG Secure VPN встановити VPN-з’єднання. Торкніться “OK”, щоб закінчити з’єднання до оптимального місця (за допомогою ping та завантаження). Ви помітите, що фон програми та повідомлення про статус змінюються від червоного на зелений. Це полегшує простеження стану зв’язку лише одним поглядом.

Ваше перше підключення до програми AVG VPN для Android

Перехід на новий сервер

Відключіть з’єднання назад та натисніть «Змінити місцезнаходження». Це відкриє список доступних місць у мережі AVG VPN. Зауважте, оптимальне місце розташування має чек, який вказує, що це був наш останній вибір. Натискання на “США, Нью-Йорк” з’єднує нас із сервером у Нью-Йорку. Натискання кнопки “Змінити місцезнаходження” підтверджує це. Зауважте, що зараз чек знаходиться поруч із США, Нью-Йорком.

Вибір та підключення до нового місця за допомогою програми AVG VPN для Android

Зміна віртуальних серверів

Не потрібно відключатися від свого старого сервера, щоб вибрати нове віртуальне місце. Це ілюструється прокруткою до Азіатсько-Тихоокеанського регіону та натисканням на Австралію, Мельбурн. Програмне забезпечення є досить розумним, щоб автоматично відключити вас від нью-йоркського сервера та поставити вам нову IP-адресу від австралійського VPN-сервера. Це фактично змінює ваше віртуальне місце розташування до Австралії. Помітка натискання кнопки “Змінити місцезнаходження” відкривається в Австралії, Мельбурні, і чек знаходиться поруч. Також зауважте, що оптимальне місце розташування завжди вгорі, що дозволяє легко переходити на нього.

Зміна віртуальних локацій за допомогою програми AVG VPN для Android

Резюме додатків AVG Secure VPN для Android

Додаток AVG Secure VPN легко встановити на улюбленому телефоні або планшеті Android. Використовувати їх мережу для забезпечення конфіденційності в Інтернеті може бути таким же простим, як натискання на перемикач “Увімкнення / вимкнення”, якщо ви хочете підключитися до свого найшвидшого (оптимального) місця. Вибрати інше місце розташування так само просто. Просто виберіть нове місце, і додаток автоматично завершить нове з’єднання. Зміна віртуальних місць займає лише кілька натискань. Попередження про незахищений Wi-Fi дозволяють скористатися перевагами мережі AVG Secure VPN від вашої улюбленої громадської точки доступу Wi-Fi та знати, що ваші інтернет-комунікації будуть безпечними.

Відвідайте AVG VPN

Тест швидкості AVG Secure VPN

Ми провели тест швидкості AVG Secure VPN, використовуючи стандартний клієнт Windows. Наш тест на швидкість підтвердив, що послуга AVG була більш ніж достатньою для більшості VPN-застосувань. Як і очікувалося, накладні витрати, здійснені за допомогою шифрування всього вашого інтернет-трафіку, призвели до певної втрати швидкості. Однак додаткова безпека, конфіденційність в Інтернеті та більша анонімність, що забезпечуються використанням їх мережі VPN, більш ніж виправдовують цю невелику втрату.

Тест швидкості AVG VPN

Як ви бачите в нашому тесті на швидкість вище, швидкість мережі AVG VPN все ще висока, незважаючи на накладні шифрування. Наші результати показують, що шифрування з’єднання знизило нашу швидкість завантаження з 53,87 Мб / с до 47,90 Мб / с на сервер у Майамі, штат Флорида. Це втрата близько 11,1%. Інші місця показали подібні результати. Ми також помітили певну різницю в продуктивності підключення до деяких локацій. Це може бути пов’язано із завантаженням сервера або відмінностями маршрутизації. Незважаючи на ці коливання, їх мережа є досить швидкою, щоб покращити конфіденційність в Інтернеті та захистити свої дані, не порушуючи звичок веб-серфінгу..

Огляд AVG Secure VPN: Висновок

AVG Technologies – одна з найнадійніших компаній із захисту програмного забезпечення у світі антивірусних програм. В рамках своєї мети забезпечити повний онлайн-досвід вони розробили сервіс AVG Secure VPN. Це дозволяє їм захищати вашу конфіденційність в Інтернеті так само, як роками захищати дані вашого пристрою від зловмисних програм та вірусів.

Хоча невелика порівняно з деякими службами VPN, їх мережа охоплює всі континенти, крім Антарктиди. Вони мають прості у використанні програмні програми для пристроїв Windows, Mac OS X, iOS та Android. Це полегшує всім користування мережею VPN незалежно від того, де вони перебувають або з пристроєм, з яким вони підключаються. Їх нинішня мережа складається з 31 локації в 21 різних країнах. Щоб забезпечити найкращу загальну продуктивність для своїх користувачів, сервери розподіляються між цими локаціями.

Служба AVG Secure VPN використовує протокол OpenVPN для забезпечення всього вашого трафіку в Інтернеті. У ньому використовуються бібліотеки OpenSSL та перевірка сертифікатів для перевірки початкового з’єднання і клієнтських з’єднань. Він також використовується для управління передачею ключів та забезпеченням достовірності переданих даних. AES-256 використовується для шифрування всього вашого інтернет-трафіку.

Нарешті, але не менш важливо, вони не відстежують жодної активності абонентів на їх VPN-послугу. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваша конфіденційність в Інтернеті краще захищена під час серфінгу в Інтернеті за допомогою сервісу AVG Secure VPN. Це може допомогти захистити вашу Інтернет-особу.

AVG має середній розмір поширених запитань, щоб допомогти у вирішенні загальних проблем, платежів та технічних проблем у їх службі VPN. Вони забезпечують цілодобовий віддалений доступ до всіх проблем вашого пристрою по телефону. Ви також можете отримати відповіді на їхній сторінці спільноти про мережу AVG Secure VPN. Їх соціальні медіа та веб-сайти блогу містять інформацію про їхні послуги та інші новини безпеки.

Що нам найбільше подобається в їх службі.

 • Вони мають просте у використанні програмне забезпечення для користувачів Windows та Mac OS X.
 • AVG також має власні VPN-програми для мобільних пристроїв iOS та Android.
 • Вони не реєструють жодної активності абонентів під час доступу до своєї мережі VPN
 • Протокол OpenVPN та AES-256 використовується для шифрування всього вашого інтернет-трафіку.
 • Їх служба VPN є досить швидкою.
 • Це може допомогти вам захиститись від витоків в Інтернеті через Інтернет та автоматично підключитися до VPN, коли він виявить загальнодоступні мережі Wi-Fi.
 • Дозволяє P2P / Torrent у Windows та Mac.
 • Ви можете безкоштовно протестувати їх послугу (умови залежать від використовуваного пристрою).
 • AVG має 30-денну гарантію повернення грошей та послуги VPN.

Ідеали вдосконалення сервісу.

 • Введіть план підписки на багато пристроїв з кількома одночасними підключеннями.
 • Додайте більше локацій та серверів до своєї мережі.
 • Додавання перемикача на знищення до їх програмного забезпечення.
 • Додайте альтернативний захищений протокол для тих, хто потребує такого (IKEv2, L2TP / IPSec, PPTP).

AVG Secure VPN має сервери на шести різних континентах з концентрацією уваги на Азії, Європі та Північній Америці. Їх мережа використовує високошвидкісні сервери для досягнення максимальної продуктивності. Вони мають безкоштовну пробну версію для своєї послуги VPN. Крім того, AVG пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для клієнтів Windows та Mac. Якщо ви вирішите, що він відповідає вашим потребам, і вам подобається користуватися ним, ви можете отримати рік AVG Secure VPN всього за $ 59,99.

Відвідайте AVG VPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map