Najlepsze VPN dla Baton Rouge

Baton RougeBaton Rouge to drugie co do wielkości miasto w Luizjanie. Z populacją prawie 231 tys., Stolica ta ustępuje jedynie Stanowi Nowy Orlean. Istnieje wiele rzeczy, które przyciągają ludzi do miasta. Jest głównym ośrodkiem działalności przemysłowej, petrochemicznej, medycznej i badawczej, a także staje się rozwijającym się centrum technologicznym na południu. Dodatkowo jest siedzibą Tygrysów Uniwersytetu Stanowego Luizjany (LSU). Jeśli nie wiesz, byli pierwszą drużyną piłkarską z południowej uczelni, która została mistrzem kraju. Jeśli odwiedzasz miasto w przyszłości, musisz skorzystać z VPN przed użyciem publicznej sieci Wi-Fi. Zanim powiemy ci dlaczego, powinieneś rzucić okiem na naszą listę najlepszych VPN dla Baton Rouge.


RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu3,33 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Pole wyboruPole wyboru
5IPVanish5,20 USDIPVanish76Pole wyboru

Ludzkie siedlisko Baton Rouge sięga epoki lodowcowej. Nazwa miasta pochodzi od francuskiego odkrywcy Pierre’a Le Moyne d’Iberville. Kiedy wysłał swoją grupę poszukiwawczą w górę rzeki Missisipi w 1699 r., Zobaczyli czerwony słup wyznaczający granicę polowania między plemionowymi polowaniami Houma i Bayogoula. Oczywiście Baton Rouge tłumaczy się na francuski „czerwony kij”. W 1817 r. Przywódcy osady włączyli miasto.

Obecnie w mieście jest wiele rzeczy do zrobienia. Możesz odwiedzić muzea, parki, zabytki, Bluebonnet Swamp Nature Center, zoo, wybrać się na wycieczkę po jedzeniu i wiele innych. Dodatkowo możesz złapać mecz piłki nożnej LSU. Najwyraźniej nie zabraknie Ci rzeczy do zrobienia w mieście. Niezależnie od zainteresowań, zawsze możesz znaleźć coś, co zapewni Ci zajęcie.

Przy całej turystyce i ludziach w okolicy, wiele miejsc oferuje klientom bezpłatne WiFi, aby przyciągnąć biznes. Darmowe WiFi jest świetne, o ile korzystasz z ochrony. Korzystając z VPN, tworzysz bezpieczne i szyfrowane połączenie z wybranym serwerem. To powstrzyma Cię przed wyczerpaniem poufnych informacji i bardzo utrudni cyberprzestępcom naruszenie Twojej prywatności.

Kolejny powód do korzystania z VPN dotyczy ograniczeń sieci i bloków geograficznych. Jeśli jesteś w sieci, która nie jest twoją, administratorzy mogą zarządzać tym, co możesz, a czego nie. Dzieje się tak w szkołach, organizacjach, firmach, a nawet w niektórych krajach. W takim przypadku, gdy łączysz się z VPN, możesz oszukać oprogramowanie, by pomyślało, że znajdujesz się gdzie indziej. Ponadto oprogramowanie blokujące nie może zobaczyć, dokąd zmierzasz, więc nie może Cię zablokować.

Są to najlepsze powody, aby korzystać z VPN w Baton Rouge, ale możesz znaleźć więcej po rejestracji. Niezależnie od tego, czy próbujesz obejść ograniczenia sieciowe organizacji, chronić swoją prywatność, czy nawet oglądać zaciemnioną grę, VPN zapewnia to. Przy wszystkich dostępnych opcjach protokołu będziesz chciał użyć protokołów szyfrowania IKEv2 lub OpenVPN. Jeśli pojawi się opcja wyboru między wersjami OpenVPN, wersja UDP jest najszybsza. Jednak wersja TCP jest odpowiednia dla osób z problemami z połączeniem.

1. Najlepsza sieć VPN dla Baton Rouge: IPVanish

IPVanish

Ponieważ w Baton Rouges nie ma żadnych serwerów, użyjemy serwerów IPVanish w Atlancie. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że serwery w Atlancie są szybkie i niezawodne. Przekonasz się również, że IPVanish ma więcej lokalizacji serwerów w Stanach Zjednoczonych niż dowolna inna usługa VPN. To sprawia, że ​​są jednym z naszych wyborów VPN na Baton Rouge.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, Nowy Jork, Phoenix, San Jose. Seattle, Waszyngton

Oprócz dużej obecności w USA, IPVanish obsługuje serwery na każdym kontynencie innym niż Antarktyda. W naszych testach prędkości sieć konsekwentnie jest najszybszą siecią VPN w Ameryce Północnej i Europie. Znajdziesz wiele lokalizacji serwerów w krajach takich jak USA i Wielka Brytania. Możesz wybrać lokalizację lub indywidualny serwer.

IPVanish obsługuje 48 serwerów w Atlancie i możesz połączyć się z dowolnym z nich. Sugerujemy wybranie takiego, który zaczyna się od „a” w nazwie serwera. Na przykład atl.a01.ipvanish.com. W większości przypadków najszybsze są serwery „a”. Kiedy testowaliśmy serwer IPVanish w Atlancie, atl-a41, stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 43,50 Mb / s.

Test prędkości IPVanish New Orleans

Jeśli chodzi o wartość, IPVanish jest trudny do pokonania. Oferują nieograniczony dostęp do sieci VPN i niestandardowego oprogramowania dla systemów Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick i więcej za 7,50 USD miesięcznie lub 58,49 USD rocznie. To się udaje 4,87 USD miesięcznie w sprawie planu rocznego. Członkowie objęci są 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Odwiedź IPVanish

2. Najlepsza sieć VPN dla Baton Rouge: ExpressVPN

ExpressVPN

Dzięki ExpressVPN ich szybki dostęp VPN i MediaStreamer działają jak usługa Smart DNS. Pomoże Ci to odblokować dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Jest to duża zaleta w odblokowaniu wydarzeń sportowych na żywo. Na stronie ExpressVPN znajdziesz nawet listę najnowszych wydarzeń rozrywkowych i sportowych na żywo.

Kraje Lokalizacje Lokalizacje serwerów USA
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, Nowy Jork, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Wirginia, Waszyngton, DC

Jak widać w powyższej tabeli, ExpressVPN zarządza bardzo dużą siecią VPN. Poza USA sieć ExpressVPN oferuje setki serwerów w kluczowych lokalizacjach, aby chronić prywatność użytkowników. Możesz skorzystać z ich sieci, aby chronić swoją prywatność, odblokować cenzurę i oglądać ulubione drużyny z dowolnego miejsca.

Aplikacja ExpressVPN pozwala wybrać lokalizację serwera aż do miasta, ale nie możesz wybrać konkretnego serwera. Zamiast tego klient wybierze serwer w wybranej lokalizacji. Musisz także wiedzieć, że niektóre miasta nie są wyświetlane na zalecanej karcie w kliencie. Oczywiście dotyczy to Atlanty (najlepszy wybór serwera podczas pobytu w Baton Rouge). Będziesz chciał wybrać kartę „Wszystkie”, otworzyć Ameryki, a następnie Stany Zjednoczone. W tym momencie możesz wybrać lokalizację serwera USA – Atlanta. Jak widać, przetestowaliśmy serwer w Atlancie, a prędkość wyszła na 53,59 Mb / s.

Test prędkości ExpressVPN New Orleans

Chociaż ExpressVPN jest sprzedawany po wyższej cenie niż inne usługi z naszej listy, wartość jest wysoka, biorąc pod uwagę rozmiar ich sieci i funkcji usługowych. Możesz połączyć komputer, urządzenie przenośne, router i konsolę do gier (SmartDNS) za pomocą jednego konta VPN 6,67 USD miesięcznie z roczną subskrypcją.

Odwiedź ExpressVPN

3. Najlepsza sieć VPN dla Baton Rouge: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss został powołany do życia w 2005 roku, kiedy Jack Cator, 16-letni student w Anglii, zdecydował, że chce stworzyć usługę, która pomoże ludziom uniknąć cenzury. W szczególności Jack nie mógł uzyskać dostępu do serwisów społecznościowych i gier online, ponieważ zostały zablokowane w sieci szkolnej. HMA dodała setki tysięcy użytkowników w pierwszym miesiącu i od tego czasu stała się jedną z największych usług VPN na świecie z ponad 350 lokalizacjami serwerów. Privax, spółka macierzysta HMA Pro VPN, dołączyła do zespołu AVG w 2015 roku.

Sieć HMA Pro VPN – lokalizacje serwerów w USA
Anchorage, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madison, Magnolia, Miami, Montgomery, Nashville, Nowy Orlean, Nowy Jork, Oklahoma City, Omaha, Philippi, Phoenix, Portland, Providence, Rutland, Saint Paul, Salt Lake City, San Jose, Scranton, Seattle, Souix Falls, South Bend, St Louis, Trimbull, Waszyngton, Wichita, Wilmington

Jeśli Twoim celem jest znalezienie sieci VPN z największą liczbą lokalizacji serwerów, HideMyAss jest najlepszym wyborem. Pamiętaj tylko, że HMA rejestruje aktywność użytkownika, co jest problemem dla niektórych użytkowników VPN. HMA obsługuje 175 serwerów VPN w Stanach Zjednoczonych, w tym wiele serwerów w Nowym Orleanie (ponieważ jest to najbliższa lokalizacja Baton Rouge). Aby połączyć się z serwerem, przejdź do „Trybu lokalizacji” i wybierz „Zmień lokalizację”, aby rozpocząć. Następnie kliknij kartę „Miasta” i wyszukaj Nowy Orlean. Stamtąd możesz wybrać lokalizację serwera w USA, Luizjanie, Nowym Orleanie. Połączyliśmy się z serwerem w Nowym Orleanie w celu przetestowania prędkości i stwierdziliśmy, że prędkość wynosi 30,64 Mb / s.

Test prędkości HMA w Nowym Orleanie

W 2016 r. HMA i kilku innych wiodących dostawców VPN doprowadziło do uproszczenia niestandardowego oprogramowania klienckiego. Rezultatem jest pełny zestaw niestandardowych aplikacji, które ułatwiają każdemu użytkownikowi połączenie z siecią HMA i szyfrowanie połączenia. Mają dostępne oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, Android i iOS. Możesz także połączyć się z HMA przez router. HMA oferuje nieograniczony dostęp VPN od samego początku 6,99 USD miesięcznie i oferuje wszystkim nowym użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka.

Odwiedź Hide My Ass

Chociaż istnieją inne opcje, zawsze możesz spojrzeć na nasze 10 najlepszych VPN lista. Uważamy jednak, że zapewniliśmy Ci najlepsze wybory. Wybraliśmy je na podstawie szybkości, niezawodności, ceny, bezpieczeństwa i lokalizacji. Ponieważ wiele znajduje się w Baton Rouge lub w jego pobliżu, na pewno uzyskasz najlepsze prędkości. Dla osób próbujących przesyłać strumieniowo zawartość bardzo ważna jest szybkość. Oczywiście wszystkie nasze opcje mają świetne sieci. Oznacza to, że nie możesz pomylić się z żadnym wyborem. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomoże ci podjąć świadomą decyzję.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map