Ako sledovať kanál 7 mimo Austrálie

Seven NetworkChannel Seven je národný vysielací kanál nachádzajúci sa v Austrálii a je jedným z piatich v krajine. Bola založená v roku 1956 a dostala názov podľa frekvencie, ktorá sa používala pri jej začatí v Melbourne. Táto stanica je najlepšie hodnotenou televíznou stanicou v Austrálii a organizuje veľké športové udalosti, ako je napríklad Australian Open. Online verzia je súčasťou partnerstva so spoločnosťou Yahoo a je zadarmo ju sledovať v Austrálii, ale pomocou siete VPN môžete sledovať odkiaľkoľvek na svete.


Kanál 7 ponúka bohatú ponuku nových a starých amerických televíznych relácií zmiešaných s vlastnými programami a živými športovými udalosťami. Všetky stolové prehliadače sú k dispozícii na streamovanie a Seven Network ponúka aj mobilnú aplikáciu. Pozrime sa na niektoré z najpopulárnejších ponúkaných programov.

 • Doma a preč – Dlhodobo prebiehajúca austrálska dráma, séria sa začala v roku 1988 a sleduje život a lásku obyvateľov Summer Bay..
 • Slepá škvrna – Americká séria činoherných činov z roku 2015, ktorá rozpráva príbeh ženy bez pamäti, ktorá je nahá v strede mesta New York a jej telo je úplne pokryté tetovaním. Keď ju nájde, upúta pozornosť FBI a oni nasledujú tetovanie, čím ju uvedú do väčšieho tajomstva a priblížia ju k odhaleniu pravdy o jej totožnosti..
 • Greyova anatómia – Veľmi populárna americká lekárska dráma / komédia, ktorá sleduje život lekárov v Seattli vo Washingtone.
 • Marvel Agents of S.H.I.E.L.D. – Najlepšie hodnotená televízna relácia na základe postáv od Marvel Comics.

Sieť Seven má očividne obrovskú ponuku predstavení vrátane programov pre deti a možností výlovu. Ak ste v Oz, môžete na svojich webových stránkach sledovať to, čo sa vám páči, bez ďalších registrácií. Ak sa nachádzate mimo Austrálie, budete sa musieť pripojiť k austrálskemu serveru pomocou VPN a potom by ste si ho mohli užiť. Získate tak austrálsku IP adresu a dostanete sa okolo geografických obmedzení. Ak sa pokúsite získať prístup k reláciám bez toho, aby ste ich použili, dostanete správu, že relácia nie je pre vás k dispozícii.

Najlepšie VPN na odblokovanie kanálu 7 mimo Austrálie

Mnoho obyvateľov Austrálie používa VPN na prístup k obsahu mimo krajiny. Rovnaké techniky sa však uplatňujú pri hľadaní poskytovateľa, ktorý má rýchle servery v danej krajine. To platí pre vysielanie epizódy televíznej show alebo živého športového podujatia, ako je Australian Open. V zozname nižšie uvádzame naše obľúbené položky. Všetky 3 ponúkajú našim čitateľom zľavu a môžete mať až 60% zľavu z neobmedzeného účtu VPN. To vám pomôže chrániť vaše súkromie a odblokovať kanály.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako používať VPN na sledovanie kanála 7

Na ilustráciu toho, aké ľahké to bude, použijeme ExpressVPN ako náš príklad. Najprv musíte prevziať klienta VPN. Našťastie ExpressVPN ponúka bezplatné aplikácie pre iOS a Android, ako aj softvér pre Windows, Mac a Linux.

Po inštalácii môžeme začať. Začnite spustením klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Tento proces vás bude sprevádzať krok za krokom pri používaní klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Keďže kanál 7 je k dispozícii iba v Austrálii, budete si tam chcieť vybrať server. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v Austrálii IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to jednoducho také ľahké. Keďže teraz máte adresu IP zo servera ExpressVPN v Austrálii, môžete sledovať kanál 7, koľko chcete. Platí to aj pre iné webové stránky Aussie, aby ste mohli sledovať Freeview Australia alebo akékoľvek iné možnosti, ktoré si prajete. Platí to aj pre všetky ostatné weby s obmedzeným geografickým umiestnením.

Je zrejmé, že vidíte potenciálny prístup, ktorý vám poskytne dobrá VPN. Pripojenie k serveru v USA by vám umožnilo prístup do amerického katalógu Netflix, HBO Now, Hulu alebo dokonca stránky s streamovaním hudby, Pandora. Samozrejme, stále by ste potrebovali účet pre služby ako Netflix, ale služba VPN vám pomôže získať prístup.

Vychutnajte si všetku zábavu, ktorú ponúka kanál 7 odkiaľkoľvek na svete. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby mohli prostredníctvom siete VPN sledovať športové, filmy a televízne programy na kanále 7 mimo Austrálie. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map