Bir VPN ile Chromecast Audio’ya Yayınlama

Chromecast'inGoogle yeni bir ilan etti Ses için Chromecast bu haftanın başlarında. Her yerde müzik tutkunları yeni Ses Cihazları için Chromecast’i herhangi bir hoparlöre bağlayabilir ve doğrudan ona müzik yayınlayabilir. Bu, tüm hoparlörlerin wi-fi uyumlu olmasını sağlar. Evlerde konuşmacıların% 5’inden azı şu anda wi-fi özellikli olduğundan, yeni 35 dolarlık cihaz biraz dikkat çekeceğinden emin. Dünyanın herhangi bir yerinden Chromecast aracılığıyla Spotify, Pandora ve Apple Music gibi hizmetlerden en sevdiğiniz akışlı müzikleri dinlemek için bir VPN kullanabileceğinizi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.


Yeni Ses için Chromecast’te bazı sınırlamalar var. Yeni başlayanlar için cihaz tek bir hoparlöre takılır. Birden fazla hoparlörden müzik çalmak istiyorsanız, her biri için bir Chromecast’e ihtiyacınız olacaktır. Google çok bölgeli destek eklemek için çalışıyor ve önümüzdeki aylarda işlevselliği eklemeyi planlıyor. Kullanıma hazır olduğunda Chromecast for Audio cihazlarını kullanarak odadan odaya gidebilir ve müziğinizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Wi-fi üzerinden müzik akışı yapmanın, bluetooth kullanmaktan daha iyi kalite ve güvenilirlik sağlayacağını düşünüyorum..

Chromecast ile bir VPN’i nasıl kullandığınız ve neden bağlantınızı şifrelemek istediğiniz hakkında konuşalım. Yeni başlayanlar için bir VPN, coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Pandora, Google Play Müzik ve Rdio gibi popüler hizmetler, belirli ülkelerdeki kullanıcılara erişimi kısıtlamak için coğrafi engellemeyi kullanır. Bunu, konumlarını tanımlamak için kullanıcıların IP adresine bakarak yaparlar. VPN, hizmetlere, seçtiğiniz ülkedeki bir IP adresi aracılığıyla bağlanmanıza olanak tanır. Bu, dünyanın dört bir yanındaki hizmetlerden müzik akışının keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Bir VPN üzerinden nasıl çalıştırılacağını göstermeden önce Chromecast’in nasıl çalıştığını açıklamam gerekiyor. Yeni Ses için Chromecast, video muadiline çok benzer. İPhone, iPad, Android telefon / tablet, Windows veya Mac dizüstü bilgisayarınızdan kolayca müzik yayınlayabilirsiniz. Cihazı kurmak için fazla bir şey yok. Sadece hoparlörünüze takın. Cihaz RCA, 3.5mm ve optik bağlantıları destekler, böylece hoparlörlerinizin özelliklerine bağlı olarak bazı seçenekleriniz olur. Müzik dinlemek istediğiniz her hoparlör için bir kez daha ayrı bir Chromecast’e ihtiyacınız olacak.

Önereceğimiz ve göstereceğimiz VPN’ler Chromecast tarafından desteklenen tüm cihazlarla çalışır. Çoğu kişi akıllı telefonlarını veya tabletlerini yayınlamak için kullanacaktır. Bu nedenle, iyi tasarlanmış mobil uygulamaları olan VPN sağlayıcılarına odaklanacağız. Genel olarak VPN erişimi için ayda 5 ila 10 dolar ödemeniz beklenir. Buna karşılık, akış hizmetlerine ve dünyanın diğer bölgelerinde engellenecek diğer popüler sitelere erişebileceksiniz. Bir VPN ayrıca verilerinizi şifreler ve çevrimiçi gizliliğinizin korunmasına yardımcı olur. Aynı VPN’ler ABD dışından Netflix gibi gerçek zamanlı video servislerine erişmenize yardımcı olacaktır.

Chromecast ile Müzik Yayınlamak için En İyi VPN’ler

Öncelikle güvenilir bir VPN hizmeti bulmanız gerekiyor. Ses akışı dinlemek için bağlanmayı planladığınız ülkede hızlı VPN sunucularına sahip bir tane isteyeceksiniz. Bazı hizmetler ABD dışında engellendiğinden, VPN sağlayıcılarını büyük ağlarla paylaşacağız. Ziyaretçilerimize derin bir indirim sundukları için her üç VPN hizmetine de teşekkür ederiz. Coğrafi kısıtlamaları kaldırmak ve gizliliğinizi korumak için sınırsız VPN’de% 60’a varan oranda tasarruf edin.

RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu

Chromecast ile Ses Yayınlamak için VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağım ExpressVPN müzik yayınlamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

İşte aldın. Artık New York’taki ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, İnternet’e sanki oradaymış gibi göz atabilirsiniz. Diğer popüler siteleri keşfedebilir ve coğrafi kısıtlamaları kaldırabilirsiniz. Şu anda dünyada çok fazla seyahat varken, belirli bir bölgeye yönelik müzik dinleyebilmek ve olayları izlemek iyi bir şey.

Gördüğünüz gibi, iyi bir VPN, dünyadaki içeriğe açılan bir kapıdır. ABD’de yaşıyor olsanız bile, VPN olmadan diğer ülkelerdeki hizmetlerin tadını çıkarmanız engellenir. ABD dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler ABD hizmetlerine erişmenize de yardımcı olabilir. Bu hizmetlerden bazıları Netflix örneğinde olduğu gibi diğer ülkelerde de mevcut olsa da, kütüphane çok farklıdır. Netflix gibi hizmetler için yine de bir hesaba ihtiyacınız olacak, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyor olsanız da Netflix’te ABD televizyon şovlarını ve filmlerini izlemenize yardımcı olacak.

Chromecast for Audio ile en sevdiğiniz müziğin keyfini yüksek sesle çıkarın. Lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın, böylece dünyanın herhangi bir yerinden bir VPN ile müzik akışının tadını çıkarabilirler. Bizi Twitter’da takip edin @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map