Sledujte švajčiarsky tenisový turnaj vo vnútri online

Tenisový turnaj vo ŠvajčiarskuSwiss Indoors je každoročný tenisový turnaj, ktorý sa koná v Bazileji vo Švajčiarsku. Tento turnaj bol pôvodne určený len pre švajčiarskych hráčov a začal sa v roku 1970. Tento rok sa bude konať v St. Jakobshalle od soboty 19. októbra do soboty 27. októbra. Existuje niekoľko rôznych sietí, ktoré môžete sledovať, vrátane ESPN v USA. Ak máte prístup k sieti, všetko je nastavené. Ak nie ste v USA alebo ak chcete sledovať konkrétne pokrytie, môžete si ho pozrieť online a pripojiť sa k sieti VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako sa pozerať na tenisový turnaj vo Švajčiarsku v roku 2019 odkiaľkoľvek

Existuje niekoľko spôsobov, ako sledovať tento turnaj, vrátane Tennis.com, samozrejme, ESPN v USA.

 1. Zaregistrovať ExpressVPN (zahŕňa 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí)
 2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia
 3. Pripojte sa k serveru VPN v USA, aby ste určite dostali pokrytie.
 4. Ak máte prihlasovacie údaje alebo sa nachádzate mimo USA, prihláste sa na webovú stránku ESPN. Môžete sa prihlásiť na externú streamovaciu službu, ako je napríklad služba Sling TV..
 5. Vychutnajte si prístup k živému prenosu na tenisovom turnaji vo Švajčiarsku v roku 2019.

Pretože je to v otvorenom formáte, konkurenti nie sú nastavení. Môžete však očakávať, že uvidíte najlepších tenisových hráčov z celého sveta. Otázka znie: Bude mať pôvodný rodák Roger Federer v poradí tretí rok po sebe šancu získať 10. titul a vyhrať? Budete sa musieť naladiť, aby ste to zistili. Ak ste opäť mimo oblasti prezerania, musíte sa znova pripojiť k sieti VPN. Odporúčame vám pripojiť sa k sieti VPN v USA alebo krajine, ktorú chcete sledovať na 2019 švajčiarskom tenisovom turnaji vo vnútri. Inak by ste mohli a budú blokovaní.

Ako používať sieť VPN na pozretie tenisového turnaja vo Švajčiarsku v roku 2019

Budeme používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na streamovanie tenisového turnaja vo Švajčiarsku v roku 2019. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť softvér stiahnuť a nainštalovať, je čas sa pripojiť. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

 • Vyberte umiestnenie servera. Odporúčame vám použiť server v Austrálii. Ako sme už spomenuli, je to preto, že by ste boli mimo tohto regiónu blokovaní geom. Z tohto dôvodu vidíte, že sme si vybrali server v Melbourne.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte adresu IP v USA alebo kdekoľvek, kde sa nachádza vaše obľúbené pokrytie, pokiaľ to môže niekto povedať online. Z tohto dôvodu sa môžete dostať na akékoľvek miesto, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru v inej oblasti.

To je všetko. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete prehľadávať internet, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre každú krajinu. Pripojte sa k serveru vo Veľkej Británii a sledujte Sky Sports alebo USA, ak chcete sledovať ďalšie udalosti na ESPN.

Kvalitní poskytovatelia VPN otvárajú prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo Spojených štátov, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Vychutnajte si všetky vzrušenia z tenisového turnaja vo Švajčiarsku v roku 2019 a zistite, či sa Roger Federer môže stať prvým v histórii turnaja, ktorý sa za 50 rokov, ktorý sa uskutoční, stane 1/5 z celkového počtu výhercov. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli tento skvelý tenisový turnaj vychutnať kdekoľvek na svete pomocou VPN. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky, príručky a správy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map