Sledujte Sherlocka mimo Veľkej Británie pomocou VPN

Čakanie je takmer u konca. Sherlock: „The Abominable Bride“ sa predstaví na BBC One zajtra večer o 21:00 GMT. Fanúšikovia po celej Veľkej Británii budú nepochybne nadšení, keď sa budú môcť pozerať na veľkú udalosť. A čo tí, ktorí náhodou cestujú mimo Veľkej Británie? Ako už možno viete, BBC iPlayer je obmedzený na hry vo Veľkej Británii. BBC využíva technológiu geografického blokovania, aby zabezpečila, že prístup k obsahu budú mať iba adresy IP v krajine. Našťastie stále existuje spôsob, ako sledovať BBC iPlayer z krajín mimo Veľkej Británie. Odpoveď je pomocou a VPN.  Môžete sa pripojiť k serveru VPN v Londýne, Manchestri, Liverpoole alebo kdekoľvek inde vo Veľkej Británii a sledovať Sherlocka: The Abominable Bride z ktoréhokoľvek miesta na svete. Akákoľvek z VPN v našom príspevku odblokuje aplikáciu BBC iPlayer.


Sherlock

Pre tých, ktorí nemali potešenie z prvých troch sezón populárnej šou, Sherlock je moderný Sherlock Holmes. Odporná nevesta je iná. Holmes a Watson sa vrátia na Bakerovu ulicu v čase, keď boli všetky zúrivé parné vlaky a klobúky. Zvláštnosťou je, že veci sa vracajú späť s tajomstvom od roku 1895. Nedáme vám žiadne spojlery. To by show len zničilo. Uvádzame iba úvodnú ukážku predstavenia. Thomas Ricoletti je viac než prekvapený, keď nájde svoju ženu v jej svadobných šatách po spáchaní samovraždy. Pani Ricoletti sa však nerobí, keď jej duch začne pomstiť komunitu. Holmes, Watson a priatelia budú musieť zistiť pravdu o odpornej neveste.

Sherlock: The Brominable Bride sa predstaví na BBC One o 21:00 GMT v Nový rok. Môžete očakávať, že bude čoskoro k dispozícii v aplikácii BBC iPlayer. Nezabudnite sa pripojiť k serveru VPN vo Veľkej Británii, aby ste zabránili „televíznym programom BBC iPlayer je možné hrať iba vo Veľkej Británii.“ chybná správa. BBC zlepšuje blokovanie VPN, takže zistíte, že niektoré služby nebudú fungovať. Testovali sme všetkých troch poskytovateľov uvedených v tomto príspevku a všetci bez problémov odblokujú aplikáciu BBC iPlayer.

Najlepšie VPN na streamovanie Sherlocka

Najprv budete chcieť nájsť spoľahlivú službu VPN. V takom prípade budete chcieť mať server s rýchlymi servermi VPN vo Veľkej Británii. Keďže máte na výber niekoľko kanálov, zdieľame poskytovateľov VPN s veľkými a spoľahlivými sieťami vo Veľkej Británii. Chceli by sme sa poďakovať všetkým trom službám VPN za to, že našim návštevníkom ponúkli výraznú zľavu. Ušetrite až 60% z neobmedzenej VPN na odblokovanie kanálov a ochranu vášho súkromia.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako používať VPN na sledovanie BBC iPlayer

Budem používať IPVanish napríklad ako používať službu VPN na pozeranie Sherlocka. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. IPVanish ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta IPVanish a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

IPVanish London

 • Vyberte umiestnenie servera. Vybrali sme si Londýn, ale spoločnosť IPVanish má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP). Podporujú tiež PPTP a L2TP. Stále odporúčame OpenVPN pre najlepšiu ochranu súkromia.
 • Kliknite na tlačidlo Pripojiť. Po niekoľkých sekundách sa tlačidlo v hornej časti zmení na zelené a zobrazí sa text „Odpojiť“. Všimnite si tiež umiestnenie servera a adresu IP, ktorá sa zobrazuje v hornej časti klienta.
 • Nachádzame sa teraz vo Veľkej Británii, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžeme dostať na akékoľvek miesto, akoby sedeli v Londýne. To isté by platilo, keby sme sa pripojili k serveru v USA alebo kdekoľvek inde na svete.

To je všetko. Teraz, keď máte adresu IP zo servera IPVanish vo Veľkej Británii, môžete prehliadať internet a streamovať z aplikácie BBC iPlayer, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre každú krajinu. Pripojte sa k serveru v Spojených štátoch a sledujte populárne streamovacie služby, ktoré sa tu nachádzajú.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Užite si nové tajomstvo Sherlock: The Abominable Bride. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli vychutnať BBC iPlayer odkiaľkoľvek na svete pomocou VPN. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map