Sledujte preteky Formula One pomocou VPN

Formula Onw RacingPreteky Formuly 1 sú európske automobilové preteky, ktoré sa začali v 20. rokoch 20. storočia. Odvtedy preteky zaznamenali v priebehu rokov rôzne zmeny. V tomto roku sa sezóna začína 15. marca v Austrálii a končí 29. novembra v Abú Zabí. Existuje veľa otázok, ktoré pretrvávajú v tejto sezóne, a môžete sa staviť, že tento rok bude rovnako vzrušujúci ako v predchádzajúcich rokoch. Existuje niekoľko možností, ako sledovať pokrytie pretekov, ale môžete sledovať odkiaľkoľvek pomocou VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox

Ako používať VPN na sledovanie pretekov Formula One

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na sledovanie pretekov F1. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Servery ExpressVPN UK

 • Vyberte umiestnenie servera. Na pokrytie pretekov BBC musíte použiť server vo Veľkej Británii. Ako sme už spomenuli, je to preto, že by ste boli mimo tohto regiónu blokovaní geom. Z tohto dôvodu vidíte, že sme si vybrali server v Londýne.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte vo Veľkej Británii IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, ak by ste sa pripojili k serveru v inej oblasti.

A je to také jednoduché. Sledovanie pretekov na BBC Sports je pomocou tejto metódy ľahké. Ak ste z USA a máte prístup k prihláseniu, môžete sa prihlásiť ESPN Play sledovať pokrytie pretekov Formula One 2019.

Ako vidíte, služby VPN otvárajú brány k obsahu, ktorý by bol za normálnych okolností blokovaný geograficky. Okrem sledovania pretekov, ak žijete mimo Spojených štátov, vám služba môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám v USA, ako sú Hulu a Pandora. Samozrejme, budete potrebovať účet pre veci ako Hulu, ale VPN vám poskytne prístup k službe. To isté by sa dalo povedať o akomkoľvek mieste.

Hlavné prvky Formuly 1

Počas niekoľkých posledných rokov bol britský pretekár Lewis Hamilton dominantnou silou vo Formule 1 Racing. Jeho spoluhráč, Nico Rosberg, bol na druhom mieste. Je zrejmé, že tím Mercedes bol tím, ktorý porazil. Je zaujímavé, že zostavy týchto dvoch pretekárov sú pozoruhodne podobné. Inými slovami, ide o štýly jazdy.

Hamilton je zvyčajne tím, ktorý vyhral preteky so svojim hmatateľnejším dojmom z pretekania. To nie je prípad mechanických Bottas. Bude Hamilton opäť schopný dominovať v poli? Postúpi niekto iný, aby vyzval britského pretekára? Mohla by Bottas prevziať korunu držanú Hamiltonom? Získa Max Verstappen svoje prvé majstrovstvá F1? Na tieto otázky a niekoľko ďalších odpovedí odpovieme v tejto sezóne. Tu je zoznam pretekov a dátumov.

RoundGrand PrixDateLocationWinner
1Austrálska veľká cena15. marcaMelbourne
2Bahrajnská veľká cena22. marcaSakhir
3Vietnamská veľká cena5. aprílaHanoi
4Holandská veľká cena3. májaZandvoort
5Grand Prix Španielska10. májaBarcelona
6Monako Grand Prix24. májaMonaco
7Azerbajdžanská veľká cena7. júnaBaku
8Kanadská veľká cena14. júnamontreal
9Francúzska veľká cena28. júnaLe Castellet
10Rakúska veľká cena5. júlaSpielberg
11Britská veľká cena19. júlaSilverstone
12Maďarská veľká cena2. augustaBudapest
13Belgická veľká cena30. augustaSpa-Francorchamps
14Talianska veľká cena6. septemberMonza
15Singapurská veľká cena20. septemberSingapore
16Ruská veľká cena27. septemberSochi
17Japonská veľká cena11. októbraSuzuka
18Veľká cena Spojených štátov25. októbraAustin
19Grand Prix Mexika1. novembraMexico City
20Brazílska veľká cena15. novembraSao Paulo
21Grand Prix Abú Zabí29. novembraOstrov Yas

Ak chcete sledovať tieto preteky, máte niekoľko možností. Formula One je veľké odvetvie, takže máme aj zoznam kanálov, ktoré budú vysielať preteky nižšie. Niektoré sú bezplatné, iné sú prémiovými kanálmi.

RegionChannelSubscription
RequiredLanguage
AustráliajedenžiadnyAngličtina
ChorvátskoMAXtv To GoÁnochorvátsky
FínskoMTV3Ánofínsky
NemeckoRTLžiadnyNemec
Sky SportÁnoNemec
JaponskoFuji TV ĎalejÁnojaponský
RumunskoDolce SportÁnorumunský
španielskoAntena 3 / Esport 3Ánošpanielsky
ŠvédskoViasatÁnošvédsky
Spojene kralovstvoKanál 4žiadnyAngličtina
Sky SportsÁnoAngličtina
Spojené štátyESPN PlayÁnoAngličtina
Univision DeportesÁnošpanielsky

Už nebudete chcieť minúť tieto epické preteky a nemusíte, pokiaľ používate VPN. Teraz budeme hovoriť o tom, ako si ich môžete prezerať online odkiaľkoľvek. Nižšie budeme používať pokrytie BBC. Je to preto, že ich pokrytie je veľmi dôkladné a má mnoho špeciálnych funkcií, ako je načasovanie závodných automobilov a ďalšie.

Užite si všetky vzrušenia z pretekov Formule 1 do roku 2020 a sledujte, či naši dvaja obľúbení konkurenti nezodpovedajú vzrušeniu z predchádzajúcich sezón. Môže Hamilton udržať svoju dominanciu, alebo sa bude musieť vzdať koruny. Zdieľaním tohto príspevku so svojimi priateľmi si môžu sezónu Formula One užiť odkiaľkoľvek s vami. Určite nás sledujte @VPNFan pre sprievodcov a ponuky VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map