Sledujte online pohár 201 CONCACAF Gold Cup naživo

Zlatý pohárCONCACAF je konfederáciou futbalových (futbalových) klubov v Severnej a Strednej Amerike. Spoločnosť bola založená v roku 1961 a je 3. najúspešnejšou konfederáciou FIFA na svete. V roku 2019 Zlatý pohár bude hrať 16 tímov a bude hosťovať na 15 rôznych miestach v Severnej Amerike počnúc 15. júna, finále sa bude hrať 7. júla. Po príchode vzrušujúceho víťazstva v poslednom finále Gold Cupu môžu USA o tento šampionát vzbudiť trochu väčší záujem, ako je obvyklé. Dokáže sa tím USA zopakovať? Nalaďte sa a sledujte. Zápasy sa považujú za predbežné kurzory na majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnia v Katare v roku 2022. Vzhľadom na to, že tímy hrajú na turnaji, je tu dosť televízneho pokrytia. Zlatý pohár CONCACAF môžete sledovať naživo online odkiaľkoľvek pomocou VPN.


Pozrime sa na 12 tímov súťažiacich v tejto udalosti. Vezmite prosím na vedomie, že harmonogram zápasov Gold Cup sa nachádza tu. Prvé dva zápasy, ktoré sa budú konať 15. júna v ružovej miske, budú Kanada vs. Martinik, po ktorých bude nasledovať Mexiko vs. Kuba..

 • Skupina A – Mexiko, Kanada, Martinik, Kuba
 • Skupina B – Kostarika, Haiti, Nikaragua, Bermudy
 • Skupina C – Honduras, Jamajka, Salvádor, Cuacao
 • Skupina D – Spojené štáty, Panama, Trinidad a Tobago, Guyana

Pokiaľ ide o televízne spravodajstvo, existuje veľa krajín, ktoré majú šálku. V USA bude poskytovať pokrytie spoločnosť Fox and Univision. V Kanade je to svet Sportsnet av Mexiku je to Televisa a TV Azteca. Všetky stanice sú prémiové kanály, takže ak chcete sledovať pokrytie týchto zápasov mimo cieľových oblastí, budete potrebovať platené predplatné a VPN. Sledujte, či váš obľúbený tím bude môcť postúpiť do finále a priviesť domov Zlatý pohár.

Či už ste mimo svojej domovskej krajiny, či už na dovolenke alebo premiestnením, služba Virtuálna súkromná sieť je spôsob, ako ísť. Jednoducho povedané, umožňuje vám pripojiť sa k inej oblasti, ako ste v, pripojením k serveru v tejto krajine. Okrem toho by sieť VPN zabezpečila pre vaše prehliadanie vrstvu šifrovania, čo znamená, že vaše údaje budú v bezpečí bez ohľadu na to, čo robíte.

Napríklad, ak ste boli z USA a cestovali ste do zahraničia, na sledovanie hier v USA by ste použili sieť VPN. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k serveru v USA a tam ho máte, môžete sledovať hry online. To isté možno povedať pre každú krajinu, do ktorej cestujete alebo z ktorej, a tu je návod.

Najlepšie VPN na streamovanie zlatého pohára CONCACAF

Najprv budete chcieť nájsť spoľahlivú službu VPN. V takom prípade budete chcieť mať server s rýchlymi VPN servermi podľa toho, odkiaľ sa chcete pozerať. Keďže máte na výber niekoľko kanálov, zdieľame poskytovateľov VPN s veľkými sieťami. Všetky tri tieto služby ponúkli používateľom našich webových stránok výraznú zľavu. Ušetrite až 60% z neobmedzenej VPN na odblokovanie kanálov a ochranu vášho súkromia.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako používať sieť VPN na pozeranie zlatého pohára CONCACAF

Budeme používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na priame vysielanie zápasov Gold Cup. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Mobilní používatelia si môžu sťahovať aplikácie pre iOS a Android. Môžete dokonca pripojiť smerovač a zabezpečiť všetky zariadenia vo vašej sieti. Pošle všetku vašu komunikáciu cez VPN, ktorá rozširuje podporu zariadení, ako sú herné konzoly a streamingové boxy. Majú dokonca aplikáciu pre zariadenia Amazon Fire TV.

Kupón ExpressVPNUšetrite 49% a získajte 3 mesiace zadarmo s 12 mesiacmi našej VPN s hodnotením # 1

ExpressVPN sa v našich rýchlostných testoch darilo veľmi dobre. Sú vynikajúcou voľbou pre ochranu súkromia a odblokovanie geografických obmedzení. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a poskytuje pomoc a odpovedá na všetky otázky. Vychutnajte si tú najlepšiu VPN za menej peňazí s dôverou, pretože ExpressVPN ponúka záruku vrátenia peňazí 30 dní.

Získajte ExpressVPN

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows. Nezabúdajte, že používame obrázky zo serverov v USA, pretože veľa pokrytia Gold Cupom je geograficky obmedzené na Spojené štáty americké.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože väčšina amerických kanálov je k dispozícii iba v USA, budete si chcieť vybrať server v Spojených štátoch. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celej USA.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to jednoducho také jednoduché ako používať VPN. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v Spojených štátoch, môžete prehľadávať internet a pripojiť sa k sieti Fox na veľmi spoľahlivom pripojení, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre každú krajinu. Pripojte sa k serveru vo Veľkej Británii a sledujte BT Sports, Austráliu pre Setana Sports alebo Kanadu pre Sportsnet World v rámci 2019 CONCACAF Gold Cup zápasov..

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Užite si všetky vzrušenia počas zlatého pohára CONCACAF v roku 2019. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli pomocou turnaja VPN užiť kdekoľvek na svete turnajové zápasy. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map