Sledujte americké amatérske golfové majstrovstvá online

Americké amatérske golfové majstrovstváTento rok si pripomenieme 119. majstrovstvá Spojených štátov amerických v amatérstve, pretože golfisti z celého sveta súťažia v stredisku Pinehurst Resort v Pinehurst v Severnej Karolíne. Podujatie sa koná od 12. do 18. augusta. Môžete očakávať, že sa tento víkend skutočne zahreje, pretože v nedeľu bude korunovaný nový šampión. Je to skvelá cesta, ktorou sa môžu vydať amatérski golfisti, keď postupujú smerom k PGA Tour. Zaručene vidíte nejaké budúce hviezdy vo výrobe. Vzhľadom na mladý vek superhviezd PGA, ako je Jordan Spieth a úspech Tiger Woods, nie je ťažké zistiť, ako môžu byť dnešní amatéri na turné veľmi úspešní. Sledujte všetky akcie amerického amatérskeho golfového šampionátu s VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

2019 U. S. Amateur Golf Championship sa bude vysielať v televízii, počnúc strediskom 64 zápasov v stredu a končiac zápasom v nedeľu. Tu je plný prehľad vysielacích kanálov a časov. Všimnite si, že USGA plánuje vysielať bonusové pokrytie vo štvrtok a nedeľu.

DateChannelTimeCoverage
stredaFox Sports3 – 6 PM EDTKolo 64
štvrtokUSGA.org23:00 – 14:00 EDTBonusové krytie
štvrtokFox Sports3 – 6 PM EDTKolo 32 & 16
piatokFox Sports3 – 6 PM EDTŠtvrťfinále
sobotalíška3 – 6 PM EDTsemifinále
nedeľaUSGA.org11: 15-1: 15 PM EDTBonusové krytie
nedeľalíška3 – 6 PM EDTmajstrovstvá

Keďže primárnymi vysielacími kanálmi pre americké amatérske golfové majstrovstvá sú Fox a Fox Sports, na sledovanie väčšiny akcií budete potrebovať káblové alebo satelitné predplatné. USGA.org však bude mať vo štvrtok a nedeľu nejaké bonusové pokrytie. Ak ste v Spojených štátoch a máte platné prihlásenie, sledovanie turnaja bude jednoduché. Problém nastane, ak počas podujatia cestujete mimo USA. V takom prípade by ste sa chceli pripojiť k serveru VPN v USA, aby ste sa vyhli geografickým obmedzeniam, ktoré by vám inak bránili sledovať živé vysielanie udalosti. To isté platí pre ďalšie populárne streamingové stránky ako Amazon, Hulu, Sling TV (ESPN) a mnoho ďalších kanálov.

Víťazstvo v americkom amatérskom golfovom šampionáte znamená automatické pozvanie na majstrovský turnaj U. S. Open a The Open Championship (známy tiež ako British Open). Tím, ktorý sa umiestnil na druhom mieste, dostane pozvanie na hranie aj na Majstrovské a U. S. Open. Netreba dodávať, že najlepší amatérski golfisti urobia všetko, čo môžu, aby súťažili, aby získali právo hrať na majstrovských majstrovách v auguste budúceho apríla. Odtiaľ, kto vie, čo môže priniesť budúcnosť. Možno nájdeme budúci Jordan Spieth alebo Tiger Woods na tohtoročnom turnaji. Slávni golfisti, vrátane Bobby Jonesa a Tiger Woodsa, niekoľkokrát vyhrávali Americké amatérske majstrovstvá, kým v PGA tour získali niekoľko veľkých spoločností.

Golf už nie je ten istý šport, aký bol v tom istom čase. Môžeme poďakovať niekoľkým golfistom za posun v postoji. Mnohí si neuvedomujú, do akej miery Tiger Woods zmenil hru Golf. Dnes sú hráči viac atletickí. Teraz je bežné počuť, ako hráči zasiahnu telocvičňu za účelom silového tréningu alebo kardiovaskulárnej práce. Skutočne, šport sa stal prístupnejším pre všetkých. Môžete očakávať, že uvidíte hráčov všetkých vekových skupín a zo všetkých rôznych oblastí života.

Ako používať VPN na pozeranie amerického amatérskeho golfového šampionátu

Budeme používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na pozeranie amerického amatérskeho golfového šampionátu. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Mobilní používatelia si môžu sťahovať aplikácie pre iOS a Android. Aplikáciu smerovača ExpressVPN môžete dokonca použiť na zabezpečenie všetkých zariadení vo vašej sieti. Pošle všetku vašu komunikáciu cez VPN, ktorá rozširuje podporu zariadení, ako sú herné konzoly a streamingové boxy. Majú dokonca aplikáciu pre zariadenia Amazon Fire TV.

Teraz, keď ste mali možnosť softvér stiahnuť a nainštalovať, je čas sa pripojiť. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows. Môžete tiež sledovať svoje obľúbené mobilné alebo streamingové zariadenie.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • ExpressVPN má veľkú sieť serverov po celom svete. Vyberte krajinu, v ktorej chcete sledovať pokrytie. Niektoré populárne voľby zahŕňajú USA, Spojené kráľovstvo a Nemecko.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete prehliadať internet alebo sledovať americké amatérske golfové majstrovstvá, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre akúkoľvek krajinu, takže sa pripojte k Veľkej Británii kvôli pokrytiu udalostí BBC.

Ako pravdepodobne viete už dnes, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Pre použitie mimo USA vám služba môže pomôcť odblokovať populárne služby ako Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže sledovať americké relácie a filmy na Netflixe, akoby ste sa tam fyzicky nachádzali alebo v akomkoľvek inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup.

Užite si všetky vzrušenia počas 2018 U. S. Amateur Championship. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli sieť VPN vychutnať celú akciu odkiaľkoľvek na svete. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map