Riešenie problémov s výpadkom UFC Fight Pass

UFCSme veľkými fanúšikmi UFC a sledujeme živé udalosti takmer každý víkend. Služba streamovania OTT UFC Fight Pass je skvelý spôsob, ako držať krok s najnovšou akciou UFC, spolu s predchádzajúcimi udalosťami a pôvodnými sériami. Výzva nastane, keď sa pripravíte na sledovanie UFC Fight Night alebo iných udalostí s priateľmi a uvedomíte si, že je na vašom mieste miesto výpadku. Našťastie môžete použiť VPN ako riešenie na obídenie obmedzení výpadku.


Najlepšie VPN na streamovanie UFC Fight Pass

Najprv budete chcieť nájsť spoľahlivú a spoľahlivú službu VPN. V takom prípade budete chcieť mať server s rýchlymi VPN servermi v ktorejkoľvek oblasti, v ktorej chcete sledovať pokrytie. Odporúčame Spojenému kráľovstvu alebo Írsku na rýchlejší prístup k hlavným kartám PPV. Keďže si chcete vybrať rýchlu a spoľahlivú službu, zdieľame niektorých významných poskytovateľov VPN s veľkými sieťami. Chceli by sme sa poďakovať všetkým trom službám VPN za to, že našim návštevníkom ponúkli výraznú zľavu. Ušetrite až 60% z neobmedzenej VPN na odblokovanie výpadkov a ochranu vášho súkromia.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako používať VPN na sledovanie UFC Fight Pass bez obmedzení výpadku

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na sledovanie zhody MMA. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Servery ExpressVPN UK

 • Vyberte umiestnenie servera. Pre výpadky UFC budete chcieť vybrať server mimo oblasti výpadku. Toto sa bude líšiť v závislosti od udalosti, preto vám odporúčame sieť VPN s veľkou sieťou.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Nachádzame sa teraz vo Veľkej Británii, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžeme dostať na ktorúkoľvek stránku, ako keby sedeli v Londýne. To isté by platilo, keby sme sa pripojili k serveru v USA alebo kdekoľvek inde na svete.

Pripojenie k sieti VPN je také jednoduché. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN vo Veľkej Británii, môžete prehľadávať internet, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre každú krajinu. Pripojte sa k serveru vo Veľkej Británii a sledujte pokrytie BBC Sports pre angličtinu alebo iný kanál, ktorý chcete zvoliť.

Dúfajme, že teraz môžete vidieť, že dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak bývate mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú WWE Network, Hulu a Pandora. Samozrejme, stále by ste potrebovali účet pre služby ako Netflix, ale VPN vám pomôže sledovať programovanie v USA. Televízne relácie a filmy na Netflixoch si môžete vychutnať, akoby ste sedeli v Spojených štátoch. To platí aj pre akýkoľvek iný región, ku ktorému by ste chceli mať prístup.

UFC Fight Pass Content

Teraz, keď sme vám ukázali, ako používať VPN na prístup k UFC Fight Pass, chceme vymenovať obsah, ktorý môžete očakávať, že budete mať prístup prostredníctvom služby. Nechceme nikoho zamieňať s myšlienkou, že sieť VPN vám poskytne bezplatný prístup k živým udalostiam s platbou za zobrazenie (PPV). Sieť VPN vám však môže pomôcť ušetriť na udalostiach PPV UFC v závislosti od toho, kde žijete. Napriek tomu vám nedá voľný prístup k živým udalostiam PPV. Ako bonus môžu tí, ktorí sa pripájajú k serverom VPN vo Veľkej Británii alebo Írsku, sledovať hlavnú kartu 48 hodín po udalosti PPV.

Okrem udalostí PPV vám UFC Fight Pass umožňuje prístup k tisícom najlepších zápasov. Sledujte, ako vaši bojovníci MMA bojujú v osemuholníku. Ste fanúšikmi Conor McGregor, Ronda Rousey alebo Jon Jones? Ak je to tak, môžete použiť funkciu vyhľadávania UFC.tv na nájdenie a sledovanie najlepších zápasov počas celej svojej kariéry. Držte krok s niektorými z najlepších a nadchádzajúcich talentov vysielaním každej sezóny v The Ultimate Fighter.

Tu je kompletný zoznam obsahu, ktorý je k dispozícii prostredníctvom UFC Fight Pass:

 • Živé udalosti
 • Bojujte proti knižnici – UFC, Pride, Strikeforce, WEC, Invicta FC, Pancrase, Glory, Eddie Bravo International (EBI)
 • zbierky – Face / Off: VanZant / Waterson, Ultimate Urijah Faber, pripravte sa na slávu: Kolízia – Rico vs. Badr, Mladé zbrane, Libra kráľa, Libra / sála: Zbierka Mousasi / Hall, Featured Bout Collection, Miesha Tate Retires , Face / Off: Alvarez / McGregor, UFC 205: Boj za minulosť, Greaky Fightes with Forest, Ultiamte Ronda Rousey, Ultimate Shogun Rua, Ultimate Don Frye, Be not Notorious, TUF: Individual Fights, Hendo Retires, Pocta Josh Samman, Ultimate Dan Severn, Ultimate Cyborg, Big Country vs Bigfoot, The Diamond’s Dozen, UFC Welterweight Champ: Tyron Woodley, Antológia: Georges St-Pierre, Antológia: Vitor Belfort, Sieň slávy UFC, Vývoj pankreasu, Brock Lesnar: To najlepšie zo zvieraťa 200 až 200.
 • originály – Kde sú teraz? Sezóna 1-3, Dvadsať / 20 klasických filmov, Fightografia: Turnaje, Fight Pass Twenty / 20, Priekopníci alebo MMA, Výmena s Meganom Olivim, Vzrušenie a agónia, UFC laboratórium, Dana White: Hľadám boj, UFC bojovať s pohybom, 3. stupeň s Kyrou Gracie, MMA v rodine, prvá osoba, konečné vyradenia, MMA myslenie, narodení v boji, konečné predloženia, útek z telocvične.
 • Relácie – The Ultimate Fighter, The Ultimate Fighter: Brazil, The Ultimate Fighter: Latinská Amerika, TUF: The Smashes, TUF: Nations, The Ultimate Fighter: China, Notorious, UFC Now, Cesta k UFC: Japan, Evolution of Punk, Ultimate Insider, UFC predstavuje, to najlepšie z hrdosti, to najlepšie z WEC, UFC Fight Flashback, UFC Main Event, UFC Wires, UFC Unleashed, UFC Ultimate Knockouts.

Užite si vzrušenie z UFC Fight Pass. Nasledujte nás @VPNFan nájdete najnovšie ponuky a príručky a zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi. Aj VPN si môžu vychutnať udalosti výpadku UFC odkiaľkoľvek na svete.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map