IPVanish Android Setup Guide

Navštívte webovú stránku IPVanish zo svojho zariadenia s Androidom a klepnite na tlačidlo „Stiahnuť teraz“. Týmto sa otvorí obrazovka s odkazom na aplikáciu v obchode Google Play. Odtiaľ si môžete aplikáciu nainštalovať do svojho zariadenia. Po dokončení inštalácie klepnite na tlačidlo „Otvoriť“ a spustite aplikáciu prvýkrát.


Inštalovať proces pre aplikáciu IPVanish pre Android

Pri prvom otvorení aplikácie budete musieť zadať svoje prihlasovacie údaje na overenie svojho účtu IPVanish. Toto je e-mailová adresa a heslo, ktoré ste použili na vytvorenie svojho účtu, pokiaľ ste ich nezmenili. Potom bude nasledovať malý návod na aplikáciu pre Android. Poklepaním na „Ďalej“ alebo posunutím kurz zobrazíte kurz. Po dokončení tutoriálu sa zobrazí obrazovka rýchleho pripojenia.

IPVanish Android App Prihlásenie a výučba

Nastavenia aplikácie pre Android IPVanish

Nastavenia aplikácie sú rozdelené do dvoch kariet. Tieto karty predstavujú všeobecné nastavenia a nastavenia pripojenia. Všeobecné nastavenia určujú predvolené správanie aplikácie. Kým nastavenia pripojenia nastavujú protokol a ďalšie aspekty pripojenia VPN.

Všeobecné nastavenia aplikácie IPVanish pre Android

Klepnutím na ikonu ponuky (tri vodorovné čiary) v ľavom hornom rohu prístrojovej dosky sa otvorí ponuka, ktorá obsahuje nastavenia. Všeobecné nastavenia sú rozdelené do troch kategórií:

 • Spustenie systému Android – určuje správanie pri štarte aplikácie.
  • Spustiť IPVanish – je prepínač, ktorý umožňuje spustiť aplikáciu po reštartovaní telefónu alebo tabletu s Androidom.
 • Spustenie IPVanish – umožňuje zvoliť spôsob načítania aplikácie.
  • Nepripájať sa automaticky – k aplikácii IPVanish sa pripájajte iba manuálne.
  • Pripojiť sa k naposledy pripojenému serveru – aplikácia uchová posledný pripojený server v pamäti.
  • Pripojte sa k najrýchlejšiemu serveru – na základe percentuálneho podielu ping a zaťaženia.
  • Použiť najrýchlejší server v krajine – výberom tohto sa zobrazí zoznam krajín, ku ktorým sa môžete pripojiť.

Všeobecné nastavenia aplikácie IPVanish pre Android

 • o – obsahuje informácie o aplikácii, odkaz na stránku podpory webových stránok a odkaz na resetovanie.
  • Sprievodca otvorením – umožňuje skontrolovať úvodnú príručku.
  • Licencie – obrazovka, ktorá zobrazuje informácie o licenciách na aplikáciu.
  • Zmluvné podmienky – zobrazuje podmienky, ktoré môžete skontrolovať v aplikácii.
  • Informácie o verzii – umožňujú vám držať krok s najnovšou verziou.

Nastavenia pripojenia pre aplikáciu IPVanish pre Android

Nastavenia pripojenia pre aplikáciu IPVanish sú rozdelené do štyroch kategórií. To sú

 • Reconnection – automatické opätovné pripojenie, ak pripojenie zlyhá, čím sa zvyšuje dostupnosť zariadenia. Toto nie je to isté ako prepínač zabíjania, ale zaistí vám rýchle opätovné pripojenie v prípade potreby.
 • Protokol – vyberte protokol pripojenia VPN. Aplikácia pre Android podporuje iba OPenVPN.
  • OpenVPN (UDP) – toto je predvolený protokol, pretože je najrýchlejší a bude fungovať najlepšie pre väčšinu používateľov,
  • OpenVPN (TCP) – použite, ak je signál slabý alebo ak sa vyskytnú nestability pri použití iného protokolu. Vykonáva kontrolu chýb a poskytuje väčšiu stabilitu pripojenia, ale na úkor rýchlosti.
  • Scramble – proprietárny protokol, ktorý sa pokúša zmiasť snifery paketov, aby zabránil poskytovateľom internetových služieb znižovať rýchlosť vášho pripojenia. Využíva manipuláciu s paketmi a portmi. Toto je dobrá voľba pre tých v Číne.
 • prístav – umožňuje zmeniť port pripojenia.
  • 1194 – predvolený port OpenVPN.
  • 443 – port spojený s prenosom HTTPS.
 • Zmeňte IP adresu – umožní vám pravidelne meniť IP adresu v relácii, ktorá môže sťažiť sledovanie.
  • Možnosti – nikdy, 45 minút, 60 minút a 90 minút

Nastavenia pripojenia IPVanish pre aplikáciu pre Android

Nastavenie aplikácie IPVanish pre Android je jednoduché. Existuje iba niekoľko všeobecných nastavení pri spustení. Môžete si vybrať medzi OpenVPN TCP a UDP. Na dosiahnutie najlepšieho výkonu by ste mali používať protokol UDP. Aplikácia obsahuje aj funkciu zakódovania, ktorá do OpenVPN pridáva zmätok. Ak žijete v krajine, ako je Čína, môže vám to pomôcť pokúsiť sa oklamať ich hĺbkovú kontrolu paketov a umožniť vám otvorenejší internetový zážitok..

Pripája sa k sieti VPN IPVanish

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako sa môžete pripojiť k sieti VPN IPVanish. Patria medzi ne rýchle pripojenie, zoznam serverov a zoznam filtrovaných serverov.

Pripojenie k IPVanish pomocou Quick Connect

Môžete použiť rýchle pripojenie a nechať softvér určiť najlepší server. Toto je založené na percentuálnom podiele ping a zaťažení serverov v blízkosti vášho všeobecného umiestnenia. Tento proces je jednoduchý pre všetkých bez ohľadu na vaše technické zručnosti.

Akceptujte predvolené nastavenie „Najlepšie dostupné“ pre krajinu, mesto a server. Klepnite na zelené tlačidlo „Pripojiť“. Ak sa pripájate k službe IPVanish prvýkrát, musíte ju prijať na svojom zariadení.

Po pripojení sa stav zobrazí ako „Pripojené“. Dostanete virtuálnu verejnú IP adresu. Zobrazí sa vaše virtuálne miesto. Čas pripojenia sa počíta. V priebehu času existuje graf údajov nahraných a stiahnutých. Nakoniec sa zelené tlačidlo „Pripojiť“ nahradí červeným tlačidlom „Odpojiť“.

Po dokončení používania siete klepnite na tlačidlo „Odpojiť“. Po dokončení tejto operácie nahradí posledný pripojený kraj a mesto najlepšie dostupné predvolené hodnoty.

Pripojenie k IPVanish pomocou rýchleho pripojenia

Rýchle pripojenie vám tiež umožní vybrať si krajinu, mesto a dokonca aj server ručne a potom sa pripojiť k vami vybranému serveru. Toto sa zobrazuje pri našom spojení so serverom Spojeného kráľovstva a Londýna v sieti IPVanish.

Najprv klepnite na poslednú pripojenú krajinu. Zobrazí sa kompletný zoznam krajín. Môžete buď prejsť na Spojené kráľovstvo v zozname alebo pomocou responzívneho vyhľadávania presunúť na začiatok zoznamu tak, ako sme to urobili. Výberom Spojeného kráľovstva sa znova otvorí obrazovka rýchleho pripojenia. Všimnite si, že keď sme vybrali novú krajinu, mesto sa nastavilo na najlepšiu dostupnú.

Klepnutím na toto otvoríte zoznam dostupných miest. Klepnite na Londýn, čím sa znova otvorí obrazovka rýchleho pripojenia. Môžete klepnúť na „server“ a zvoliť si server sami, alebo môžete povoliť, aby si softvér vybral ten najlepší pre vás v Spojenom kráľovstve a Londýne, ako sme to urobili. Klepnutím na „Pripojiť“ dokončíte nové pripojenie.

Výber vlastného umiestnenia pre rýchle pripojenie

Pripojenie pomocou ponuky Zoznam servera

Otvorte menu aplikácie a klepnite na položku „Server“. Toto zobrazí kompletný zoznam miest IPVanish v jednotlivých krajinách abecedne podľa krajiny. Klepnutím na očíslovaný kruh vedľa miesta, ako je napríklad Austrália, Austrália, sa otvorí zoznam serverov v tomto umiestnení s percentuálnymi hodnotami ping a zaťaženia zobrazenými pre každý server. Klepnutím na miesto „02“ sa zobrazí výzva na pripojenie k nemu. Výberom možnosti „Pripojiť“ dokončíte naše pripojenie.

Pripojenie pomocou ponuky Zoznam servera

Pripojenie pomocou zoznamu zoradených serverov

Po opätovnom otvorení ponuky servera sa zobrazí úplný zoznam umiestnení. Klepnite na tvar zúženia v pravom hornom rohu obrazovky. Tým sa otvorí funkcia zoradenia podľa zoznamu. Zoznam môžete zoradiť podľa rozsahu hodnôt ping alebo podľa konkrétnej krajiny. Rozhodli sme sa zoradiť podľa krajiny a filtrovať krajiny pomocou vyhľadávania. Klepnutím na Spojené kráľovstvo ste ho vybrali ako miesto, podľa ktorého sa má zoradiť.

Pripojenie k sieti IPVanish pomocou triedeného zoznamu

Po návrate na obrazovku servera môžete vidieť, že v našom zozname sú len mestá vo Veľkej Británii. Po klepnutí na „encircled 2“ vedľa Liverpoolu zobrazí Spojené kráľovstvo svoje servery, aby sme mohli preskúmať ich hodnoty ping a load. Výber na serveri „06“ nás vyzve, aby sme sa k nemu pripojili. Klepnutím na pripojenie sa proces dokončí. Keď skončíte, jednoducho klepnutím na „Odpojiť“ odídete z Newvoru IPVanish.

Pripojenie pomocou zoznamu filtrovaných serverov

Aplikácia IPVanish pre Android sa ľahko inštaluje. Pripojenie k ich VPN sieti pomocou tejto siete nevyžaduje žiadne odborné znalosti. Rýchle pripojenie vás spojí s najlepším serverom z vašej polohy jediným kliknutím na obrazovku. Odpojenie vyžaduje iba ďalšie poklepanie. Nič nemôže byť jednoduchšie.

Nastavenia sú jednoduché a ľahko nastaviteľné. Môžete sa tiež pripojiť pomocou zoznamu serverov. Tento zoznam je možné zoradiť podľa príkazu ping alebo krajiny. Funkcia vyhľadávania vám tiež môže pomôcť filtrovať zoznam, aby sa vaše pripojenia stali rýchlejšie a ľahšie.

Po pripojení aplikácia zobrazí štatistiky pripojenia. Patria sem virtuálna adresa IP, stiahnuté údaje a odovzdané údaje. To môže byť užitočné pre tých, ktorí merajú celulárne účty. Môže im to pomôcť lepšie sledovať náklady.

Navštívte stránku IPVanish

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map