Hrajte hrdinov búrky pomocou VPN

Hrdinovia búrkyHeroes of the Storm je MOBA od Blizzarda. Hra je blízka srdcom mnohých fanúšikov Blizzardu, pretože obsahuje postavy zo všetkých ich obľúbených licencií. Každá postava je jedinečne vyrobená tak, aby zodpovedala jej druhému náprotivku hry. Ak použijete tieto jedinečné pohybové sady správne, môžete postavám naplno rozvinúť potenciál a možno dokonca hrať konkurencieschopne. Keď sú Heroes of the Storm online, bude meškanie, pomalý čas pripojenia a pravdepodobne niektoré útoky DDoS. Na vyriešenie týchto problémov odporúčam sieť VPN. Sieť VPN vám umožní zmeniť vašu adresu IP na inú adresu IP v blízkosti zvoleného umiestnenia. Ak vyberiete miesto blízko servera, na ktorom hráte, budete mať menšie oneskorenie a rýchlejšie pripojenie. Pretože to nie je vaša IP adresa, je menej pravdepodobné, že budete napadnutý DDoS. V prípade hry Blizzard je pravdepodobnejšie, že bude blokovaná bránou firewall. Našťastie sieť VPN vám umožňuje prekonať brány firewall a geografické obmedzenia tým, že vám umožní zmeniť adresu IP.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie hrdinov búrky

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie hrdinov búrky online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Hrdinovia hry Storm Highlights

Heroes of the Storm je hra, v ktorej ste zodpovední za spoluprácu so svojimi spoluhráčmi pri porážke nepriateľa. Samotná hra sa môže zdať dosť ľahká, ale je oveľa ťažšia, ako sa zdá. Vďaka zložitým stratégiám a rôznym režimom hry je táto hra čoraz ťažšia. Režimy hry zahŕňajú:

 • Základy potrebné pred zobrazením herných režimov: Hráte ako hrdina, ktorý pracuje s ostatnými na porazení druhého tímu. Pre každého tímu sú prisluhovači, ktorí vám pomôžu vyrovnať sa a prevziať ďalší tím. Musíte poraziť veže druhého tímu, aby ste sa mohli dostať na základňu a zobrať tam hlavnú vežu (tiež známu ako spojka)..
 • praxe: Ste s AI vs AI. Platia základné pravidlá.
 • Verzus AI: Vy a iní online verzus AI. Platia základné pravidlá.
 • Rýchla hra: Vy a iní verzus ostatní konkurenti online. Platia základné pravidlá.
 • Heroes Brawl: Každý týždeň iný problém.
 • Vlastné zhody: Čokoľvek si vyberieš.
 • zaradil:
  • Liga hrdinov: Na vstup musí byť sólo. Platia základné pravidlá.
  • Tímová liga: Musí byť v tíme už päťčlenný tím. Platia základné pravidlá.

Každý herný režim sa hrá na mape. Každá mapa má špeciálne pravidlá, ktoré ovplyvňujú hru. To znamená, že v závislosti od mapy, ktorú dostanete, môžete urobiť lepšie. Mapy zahŕňajú: Tower of Doom, Pekelné svätyne, Battlefield of Eternity, Hrobka Spider Queen, Nebeský chrám, Záhrada teroru, Zátoka Blackheart, Dragon Shire, Haunted Mines, Cursed Hollows, Braxis Holdout, Punisher Arena a Warhead Junction..

Hrdinovia sú tí, s ktorými hráš. Hrdinovia sú rozdelení do štyroch kategórií: atentátnici útočia na zabíjanie, bojovníci berú najmocnejšie údery, podporujú pomoc tímu počas zápasu a špecialisti majú jedinečný ťahový set, ktorý môže zmeniť priebeh hry. Znaky v kategóriách zahŕňajú:

 • Assassins: Ragnaros, Varian, Samuro, Alarak, Gul’dan, Chromie, Tracer, Greymane, Lunara, Cho’gall, mäsiar, Kael’thas, Thrall, Jaina, Tychus, Falstad, Illidan, Kerrigan, Nova, Raynor, Valla, a Zeratul.
 • Warriors: Varian, Zarya, Dehaka, Cho’gall, Artanis, Rexxar, Leoric, Johanna, Anub’Arak, Chen, Arthas, Diablo, E.T.C., Muradin, Sonya, stehy a Tyrael.
 • podpery: Auriel, LT. Morales, Kharazim, Rehgar, Brightwing, Li Li, Malfurion, Tassadar, Tyrande a Uther.
 • špecialisti: Medivh, Xul, Sylvanas, The Lost Vikings, Azmodan, Zagara, Murky, Abathur, Gazlowe, Nadeebo a SGT. kladivo.

Používanie meny v hre Môžete si kúpiť postavy, aby ste nemuseli čakať, kým sa budú môcť znova hrať. Akonáhle budete mať postavu, môžete hrať neustále alebo s nimi trénovať. Čím lepšie sa stanete, tým lepšie budete môcť čeliť. Môžete hrať kohokoľvek od osoby, ktorá práve hrá svoj prvý zápas s elitným hráčom, záleží len na tom, ako hráte.

Heroes of the Storm je populárna MOBA od vánice. Hra je veľmi konkurenčná a dokonca je to Esport. Hra má veľa zapojených stratégií a veľa spôsobov, ako hrať. Vďaka rôznym postavám a mapám nebudete sklamaní. Celkovo je to hra, ktorú som si istý, že vy a vaši priatelia si ju budete radi hrať.

Ešte raz odporúčam používať službu VPN na hranie Hrdinov búrky online. Sieť VPN vám poskytne adresu IP zo zvoleného umiestnenia servera. Zlepší výkon a zníži oneskorenie. Elitní hráči ocenia aj zvýšenú ochranu pred útokmi DDoS.

Užite si všetky akcie, keď budete hrať Heroes of the Storm online. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli pomocou siete VPN vychutnať hrdinov búrky odkiaľkoľvek na svete. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map