CyberGhost iOS Setup Guide

Aby móc korzystać z aplikacji na iOS, potrzebujesz konta CyberGhost. Możesz subskrybować usługę i cieszyć się nieograniczonym dostępem VPN za darmo 2,75 USD miesięcznie. Po pobraniu i otwarciu aplikacji na iOS będziesz musiał dać CyberGhost VPN dostęp do sieci VPN na swoim urządzeniu z systemem iOS. Możesz także zezwolić mu na powiadamianie Cię w razie potrzeby o zabezpieczeniu publicznych sieci Wi-Fi.


Weryfikacja konta CyberGhost VPN na urządzeniu z systemem iOSGdy pojawi się ekran tworzenia konta, wybierz link „Masz już konto”, aby otworzyć ekran logowania. Wpisz „Nazwa użytkownika / adres e-mail” i „Hasło”, które utworzyłeś podczas subskrybowania konta Premium. Stuknij login, aby otworzyć główny pulpit aplikacji. Zanim zobaczymy, jak łatwo jest używać oprogramowania do łączenia się z siecią CyberGhost VPN, zbadajmy jego menu główne, które zawiera również ustawienia aplikacji.

CyberGhost Menu i ustawienia aplikacji na iOS

Stuknij ikonę menu (trzy poziome linie), aby otworzyć menu aplikacji. Menu wyświetla następujące elementy:

 • Nazwa Użytkownika – z aktualnie zalogowanego konta.
 • Wyloguj – pozwala łatwo przełączać konta.
 • Zarządzać kontem – link otwierający stronę Twojego konta w witrynie CyberGhost VPN, umożliwiającą modyfikację planu lub dodawanie i usuwanie urządzeń.

CyberGhost VPN Menu i ustawienia aplikacji na iOS

 • Ustawienia – jest podzielony na konta, ochronę Wi-Fi i informacje o wersji.
  • Informacje o koncie – obejmuje: nazwę użytkownika, informacje o planie, liczbę podłączonych urządzeń oraz liczbę dni pozostałych do odnowienia. Posiada również link do zarządzania kontem.
  • Ochrona Wi-Fi – pozwala automatycznie chronić sieci Wi-Fi. Możesz zmodyfikować reakcję oprogramowania na otwarte, zabezpieczone hasłem i znane sieci. Opcje dla wszystkich obejmują: Zapytaj, Zawsze łącz, Zakończ połączenie i Nigdy nie chroń. Zalecamy, aby ustawić je tak, aby pytały lub zawsze chroniły, aby były bezpieczne.
  • Informacje o pomocy technicznej – wyświetla informacje o wersji aplikacji, link do TOS i link do Polityki prywatności. Ma także możliwość wysyłania anonimowych danych do zespołu wsparcia CyberGhost VPN, aby pomóc im w utrzymaniu sieci. Wreszcie możesz przeanalizować swoje połączenie stąd.
 • FAQ – otwiera bazę wiedzy na temat pomocy technicznej i FAQ.
 • Sprzężenie zwrotne – otwiera monit, aby umożliwić zasugerowanie ulepszeń aplikacji lub utworzenie zgłoszenia do pomocy w przypadku napotkanego problemu.

Tworzenie połączeń za pomocą aplikacji CyberGhost VPN na iOS

Oprogramowanie CyberGhost pozwala łączyć się na wiele różnych sposobów. Możesz tworzyć połączenia z określonymi krajami lub serwerami VPN za pomocą listy Wszystkie serwery. Ponadto można korzystać z serwerów dostępu do listy przesyłania strumieniowego zoptymalizowanych pod kątem różnych źródeł mediów na parze, takich jak Netflix. Wreszcie możesz utworzyć listę swoich ulubionych połączeń VPN, aby szybko zabezpieczyć ruch internetowy za pomocą usługi CyberGhost VPN.

CyberGhost VPN Best Connection

Najprostszym sposobem na połączenie się z usługą CyberGhost jest umożliwienie jej wybrania najlepszego serwera do ogólnego surfowania dla Ciebie. Wymaga to jedynie dotknięcia przełącznika połączenia „Wł.”. Oprogramowanie połączy Cię z najszybszym serwerem z bieżącej lokalizacji. Wykorzystuje odległość, odpowiedź ping i procent obciążenia serwera, aby pomóc znaleźć najlepszy serwer.

Łączenie z najlepszym serwerem za pomocą aplikacji CyberGhost VPN na iOSŁączenie według kraju z listą wszystkich serwerów

Wybór konkretnego kraju wymagał zaledwie kilku dotknięć ekranu. Najpierw odłącz się od bieżącego połączenia. Następnie wybierz ostatnie połączenie, aby otworzyć listy serwerów. Na koniec dotknij nazwy kraju, aby połączyć się z serwerem VPN w tej lokalizacji.

Łączenie się z określonym krajem z listą wszystkich serwerówOprogramowanie automatycznie wybierze dla Ciebie serwer. Tutaj połączyliśmy się z serwerem VPN w Kanadzie, jak pokazano na ilustracji po rozłączeniu się z nim.

Wybieranie serwerów VPN z listy wszystkich serwerów CyberGhost VPN

Wybierz nasze ostatnie połączenie Kanada ponownie otwiera ekran wyboru Sever. Innym sposobem korzystania z listy Wszystkie serwery jest wybranie określonego serwera w wybranym kraju, do którego chcesz uzyskać dostęp. Stuknięcie ikony rozszerzenia serwera (trzy kropki) po prawej stronie lokalizacji w Kanadzie otwiera ekran, który pozwala wybrać konkretny serwer z Kanady.

Łączenie z siecią VPN CyberGhost przy użyciu listy wszystkich serwerówMożesz również ulubiony konkretny serwer VPN, taki jak Montreal-S01-i07. Zwróć uwagę na białą gwiazdkę. Możesz również zobaczyć, że rzeczywiście połączyliśmy się z wybranym serwerem VPN, ponieważ teraz pokazuje się on jako serwer naszego ostatniego udanego połączenia po dotknięciu połączenia „Wył.”.

Streaming z aplikacją CyberGhost na iOS

Teraz połączmy się z siecią VPN zoptymalizowaną pod kątem przesyłania strumieniowego w określonych krajach, takich jak Stany Zjednoczone. Najpierw dotknij ikony listy (strzałka w dół) po prawej stronie naszego ostatniego połączenia. Spowoduje to otwarcie list serwerów. Stuknij listę Streaming. następnie dotknij Stanów Zjednoczonych.

Wybór serwera multimediów strumieniowych za pomocą aplikacji CyberGhost dla systemu iOSTo połączyło nas z serwerem VPN w Dallas w Teksasie. Po rozłączeniu widać, że jest to serwer zoptymalizowany pod kątem przesyłania strumieniowego w Stanach Zjednoczonych.

Łączenie przy użyciu listy ulubionych serwerów VPN

Ostatnim sposobem na połączenie się z serwerem VPN jest utworzenie listy ulubionych serwerów i lokalizacji VPN. Tych list można użyć do szybkiego zabezpieczenia ruchu internetowego za pomocą usługi VPN CyberGhost. Zauważ, że serwer Montreal, który ustawiliśmy jako ulubiony, może być teraz podłączony bezpośrednio z naszej listy ulubionych.

Łączenie z ulubionymi serwerami VPN CyberGhostWidać też, że Stany Zjednoczone (streaming) są również dostępne. Łącząc się z tym widać, że tym razem połączyło nas ono z serwerem w Nowym Jorku. Odłączanie pokazuje, że jest to kolejny serwer w sieci CyberGhost, który został zoptymalizowany do przesyłania strumieniowego w Stanach Zjednoczonych.

Odwiedź CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map