Ako sa pozerať na televíziu mimo Veľkej Británie

Teraz TVTeraz je televízia internetová televízna služba, ktorá umožňuje členom prístup k niektorým z najlepších živých športov, filmov a televíznych relácií. Jediný úlovok je to Teraz TV je k dispozícii iba pre používateľov vo Veľkej Británii. Používajú technológiu nazývanú geoblokovanie, aby obmedzili prístup iba na tých, ktorí majú adresy IP vo Veľkej Británii. To môže byť problém, ak cestujete alebo žijete mimo Veľkej Británie. VPN našťastie odblokuje prístup k službe Now TV odkiaľkoľvek na svete.


Televízia bola uvedená na trh 17. júla 2012 vo Veľkej Británii. Spoločnosť Sky vlastní službu streamovania, aby ste si mohli teraz vychutnať ich živé pokrytie športových udalostí pomocou služby Now TV. Tento týždeň pokrývajú kriketovú sériu Ashes. Členovia si môžu prehliadať televízor Now TV v systéme Windows alebo Mac prostredníctvom webového prehliadača. Sky ponúka aj mobilnú aplikáciu pre zariadenia iOS (iPhone, iPad) a Android. Televízne služby Now TV rozšírili podporu pre herné konzoly vrátane Playstation (PS3, PS4), Xbox One a Xbox 360. Členovia môžu sledovať aj inteligentné televízory LG, Roku (LT, XS, 3), Apple TV, Now TV Box, a YourView.

Pre televízor Now TV si môžete kúpiť tri rôzne priechody. Pozrime sa bližšie na každý z troch dostupných priechodov:

 • Teraz TV Sports – tento vstup vám umožní prístup ku všetkým 7 kanálom Sky Sports vrátane Sky Sports 1, Sky Sports 2, Sky Sports 3, Sky Sports 4, Sky Sports 5, Sky Sports F1 a Sky Sports News HQ. Sky nesie populárne športové udalosti vrátane zápasov Premier League, kriketu Formula 1., Rugby Union, US PGA a European Tour golf. Teraz môžete aktivovať TV Sports pass kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete si kúpiť denné permanentky za 6,99 GBP alebo týždenné vstupenky za 10,99 GBP.
 • Teraz televízne filmy – filmový priechod vám umožňuje okamžitý prístup k prúdu viac ako 1 000 filmov. Inzerujú, že služba poskytuje členom prístup k filmom 12 mesiacov pred inými službami online predplatného. Televízne filmy teraz stoja 9,99 GBP mesačne po počiatočnej 30-dňovej bezplatnej skúšobnej dobe.
 • Teraz televízna zábava – zábavný pas vám umožňuje prístup k 13 kanálom, ktoré nie sú dostupné na freeview, vrátane Sky Atlantic, Sky 1, Fox, Gold, Sky Living, Comedy Central, Discovery Channel, MTV, itv Encore, Disney Channel, Nickelodeon, Nick Jr. , ABC a Sky Arts. Zahŕňa tiež prístup k viac ako 250 súpravám populárnych predstavení. Cena služby je 6,99 GBP mesačne bez zmlúv.

Ako vidíte, televízor teraz má čo ponúknuť. Ak ste v súčasnosti vo Veľkej Británii, môžete navštíviť ich webovú stránku a zaregistrovať sa. Ak sa nachádzate mimo Spojeného kráľovstva, budete sa pred návštevou webu pravdepodobne chcieť pripojiť k serveru VPN vo Veľkej Británii. Sieť VPN vám poskytne miestnu adresu IP, pomocou ktorej sa môžete zaregistrovať a sledovať svoje obľúbené športy, filmy alebo televízne programy v službe Now TV.

Najlepšie VPN na odblokovanie televízneho vysielania mimo Veľkej Británie

Najprv budete chcieť nájsť spoľahlivú službu VPN. V takom prípade budete chcieť mať server s rýchlymi servermi VPN vo Veľkej Británii. Existuje niekoľko sietí VPN, z ktorých si môžete vybrať. Tu sú niektoré z našich obľúbených položiek. Všetky tri služby VPN láskavo ponúkajú našim návštevníkom výraznú zľavu. Ušetrite až 60% z neobmedzenej VPN na odblokovanie kanálov a ochranu vášho súkromia.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

Ako používať sieť VPN na pozeranie televízie teraz

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na sledovanie športu, filmov a televíznych relácií v službe Now TV. Najprv si budete chcieť stiahnuť svojho klienta. ExpressVPN ponúka bezplatný softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť softvér stiahnuť a nainštalovať, je čas sa pripojiť. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows. Nezabúdajte, že používame obrázky zo serverov vo Veľkej Británii, pretože služba Now TV je geograficky obmedzená na Spojené kráľovstvo.

Servery ExpressVPN UK

 • Keďže služba Now Now je k dispozícii iba vo Veľkej Británii, budete chcieť vybrať server vo Veľkej Británii. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celej Veľkej Británii.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte vo Veľkej Británii IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, ak by ste sa pripojili k serveru v USA alebo kdekoľvek inde na svete.

A tu to máte. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN vo Veľkej Británii, môžete prehľadávať internet, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Platí to pre všetky webové stránky vo Veľkej Británii, aby ste si mohli vychutnať program BBC iPlayer a ďalšie miestne kanály. To isté platí pre geoblokované kanály v iných krajinách.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo Spojených štátov, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a HBO TERAZ. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Vychutnajte si všetko, čo služba Now TV môže ponúkať odkiaľkoľvek na svete. Podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby mohli prostredníctvom siete VPN sledovať športové, filmové a televízne programy na televízore Now TV mimo Veľkej Británie. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map