Ako sa pozerať na NBA TV a ako sa vyhnúť výpadkom napájania

NBA TVNBA má globálne pokračovanie, takže neprekvapuje, že sa rozhodli spustiť NBA TV naživo. To z nich robí prvú lineárnu športovú ligu, ktorá prekonala vrchol. Ponúka viac ako 100 živých hier na trhu, originálne programovanie a video na požiadanie. Ak chcete sledovať svoju obľúbenú tímovú hru a ste odrezávačom šnúr, musíte mať predplatné na sieť a nachádzať sa mimo primárneho trhu. Teraz môžete získať prístup k TV NBA nepretržite od 6,99 dolárov mesačne alebo 59,99 dolárov ročne. Ako asi viete, toto je hodnotná verzia na sledovanie basketbalových hier v tejto sezóne. Správna sieť VPN vám pomôže vyhnúť sa obmedzeniam výpadku televízneho vysielania NBA, ako aj geografickým obmedzeniam, ak cestujete mimo oblasť.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox

V porovnaní s ligovým vstupom znie nízka cena televízie NBA ako výhodná zľava. Pozrime sa, čo služba ponúka.

 • Živé hry NBA na akomkoľvek zariadení vo vysokom rozlíšení, ako aj na WNBA, NBA G League a NBA Summer League.
 • Sledujte každú hru NBA Finals od roku 2000 do roku 2019.
 • Živé hry NBA (za predpokladu, že nie ste na trhu).
 • Exkluzívne predstavenia NBA, ako sú napríklad Center Court, The Warm Up, Basketball Stories, NBA Crunchtime, Shaqtin ´Alf, NBA Game Time, Say What, High Tops a mnoho ďalších..

Niektoré z predstavení, ktoré sme práve spomenuli, sa uskutočňujú vo formáte časopisu. Ako vidíte, NBA sa snaží, aby viac ľudí získalo prístup k profesionálnej asociácii National Basketball Association. Prihlasovanie na odber služby NBA TV Live vám dáva možnosť upgradovať aj na niektoré z ďalších programov. Ak si želáte upgradovať, nižšie nájdete ceny. Upozorňujeme, že môžete získať aj jednorazový nákup niektorých jedinečných funkcií, ktoré by ste našli s tímovým alebo ligovým vstupom.

 • NBA League Pass bez reklám – $ 249,99
 • NBA League Pass (streamujte každú hru) – 199,99 dolárov
 • NBA Team Pass (streamujte jeden tím) – 11,99 USD
 • NBA League Pass Audio (zvukové kanály) – 9,99 USD

Ako sledovať NBA TV odkiaľkoľvek

Tu je sprievodca sledovaním akcie na televízore NBA.

 1. Zaregistrovať ExpressVPN (zahŕňa 30-dňovú bezrizikovú záruku vrátenia peňazí)
 2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.
 3. Pripojte sa k serveru VPN v USA NBA TV pokrytie. Samozrejme, budete chcieť zmeniť servery, ak chcete sledovať tím na trhu, ku ktorému sa pripájate.
 4. Vychutnajte si priamy prístup k NBA TV.

Sezóna 2019 NBA sa samozrejme začína v pondelok 30. septembra výstavnou hrou medzi sharkanskými žralokmi proti raketám Houston. Finále sa začnú 4. júna 2020.

Ako používať sieť VPN na sledovanie televízie NBA

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na sledovanie televíznych hier NBA. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Klient ExpressVPN Windows

 • Vyberte umiestnenie servera. V závislosti od toho, aké hry chcete sledovať, sa budete musieť pripojiť k serveru na inom mieste. Len sa uistite, že je v USA. Ako sme už spomenuli, je to preto, že by ste boli blokovaní z geografického hľadiska mimo krajiny alebo na cieľovom trhu.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Môžete sa tak dostať na ktorúkoľvek stránku alebo sledovať NBA TV, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru v inej oblasti.

A je to také jednoduché. Sledovanie obľúbeného tímu na televízore NBA je pomocou tejto metódy jednoduché. Ak ste z USA a máte prístup k prihláseniu, musíte jednoducho zmeniť regióny.

Nenechajte si ujsť žiadnu z hier, ktorú nájdete na NBA TV. Použite VPN a sledujte, či tímy budú hrať vo finále. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli vychutnať plyny NBA TV. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie recenzie a propagácie VPN od popredných poskytovateľov.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map