Ako pozerať hry NFL zadarmo a vyhnúť sa výpadkom energie

NFLToto je naše najobľúbenejšie ročné obdobie, keď sezóna NFL začne vo štvrtok 5. septembra. Packers sa stretnú s medveďmi Bears v Chicagu, aby sa sezóna 2019 začala. Ak máte radi väčšinu futbalových fanúšikov, sú situácie, keď nemáte prístup k hrám, ktoré chcete sledovať. Možno cestujete mimo USA alebo jednoducho nemôžete nájsť dobré pokrytie svojho obľúbeného tímu. Vedieť, ktoré weby použiť spolu s VPN, môže pomôcť obidvom týmto situáciám. Správna sieť VPN vám tiež pomôže vyhnúť sa obmedzeniam výpadku NFL.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckbox

Existuje celý rad spôsobov, ako si môžete užiť futbal počas celej sezóny. Asi najobľúbenejšie je sledovať vysielanie na hlavných sieťach, ako sú CBS, FOX, ESPN a NFL Network. Pozrime sa na niektoré z ďalších spôsobov, ako hru streamovať naživo online. Niektoré sú zadarmo, zatiaľ čo iné vyžadujú predplatné.

Verizon – To môže byť najlepší spôsob, ako si hry zadarmo. Verizon sa spojil s NFL a ponúkol výstižne pomenované meno Aplikácia NFL aby používatelia mohli sledovať pokrytie na trhu, primárne zápasy, play-off hry a Super Bowl. Môžete pridať NFL RedZone za 1,99 dolárov mesačne. Ak chcete stiahnuť mobilnú aplikáciu NFL a užívať si hry v telefóne, pripojte sa k umiestneniu na serveri v USA pomocou siete VPN.

Twitch – Twitch.tv je streamovaná webová stránka, ktorá sa bežne používa na streamovanie videohier. V tomto prípade spoločnosť vysiela bezplatne 11 tokov futbalového futbalu vo štvrtok večer. Je obmedzená na územia USA a USA, takže ak sa nachádzate mimo oblasti, musíte sa tam pripojiť k serveru.

Amazon Prime – S Amazon Prime môžete sledovať všetky uprostred týždňové zápasy. Tí, ktorí ešte nemajú predsedu, sa môžu prihlásiť na bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu. Užite si 30 dní akcie NFL zadarmo počas tohto obdobia, pokiaľ ste v USA alebo ste tam pripojení k serveru VPN.

DAZN – Ak ste už nejaký čas sledovali streamingovú scénu, možno ste už o DAZN počuli. Ak ste v USA a pokúšate sa zobraziť web, jednoducho získate informácie o tom, ako sledovať box. Ak sa však nachádzate mimo USA alebo sa chcete obísť výpadky, máte prístup ku kanadskej verzii. Tam môžete sledovať hry NFL a ďalšie športy za 20 dolárov mesačne s prvým mesiacom zadarmo. Okrem toho môžete získať celý rok za 150 USD. Podarilo sa nám overiť, či na to, aby ste ju mohli sledovať, potrebujete IP adresu, ktorá nie je nami, a preto sa najprv pripojte k serveru VPN.

Ostatné streamingové služby – Hulu, Youtube TV, Sling TV, DirecTV Now a PlayStation Vue vám poskytujú prístup k hrám NFL. Každý z nich má aspoň sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete hry užívať týždeň. Nezabudnite, že pred registráciou bude pravdepodobne potrebné zadať platný PSČ v USA (poštové smerovacie číslo) a pripojiť sa k serveru VPN..

Odblokujte hry NFL Blackout

Okrem šetrenia peňazí vám pri registrácii jednej z vyššie uvedených metód z iného regiónu zabráni výpadok. Všetci sme tam boli. Ste pripravení povzbudiť váš obľúbený tím, len aby ste zistili, že obmedzenia výpadku NFL platia. S uvedenými metódami a sieťou VPN sa tak nestane. Jednoducho sa pripojte k serveru VPN na miestach, ktoré sme spomenuli vyššie.

Ako používať VPN na sledovanie hier NFL

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na sledovanie obľúbených tímov NFL. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Rýchlostný test ExpressVPN v Londýne

 • Vyberte umiestnenie servera. Vybrali sme si Londýn, ale ExpressVPN má veľkú sieť serverov po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte vo Veľkej Británii IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, ak by ste sa pripojili k serveru v USA alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte IP adresu zo servera ExpressVPN v požadovanej zóne, môžete prehľadávať internet, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre každú krajinu. Pripojte sa k americkému serveru a sledujte pokrytie NFL v USA.

To je všetko. Teraz, keď máte IP adresu zo servera ExpressVPN v požadovanej zóne, môžete prehľadávať internet, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. To isté platí pre každú krajinu. Pripojte sa k americkému serveru a sledujte pokrytie NFL v USA.

Podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby sa mohli tešiť zo sezóny NFL. Veľa šťastia vášmu obľúbenému tímu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map