Ako platiť anonymne za VPN pomocou predplatených darčekových kariet

Pri prihlásení na odber služby VPN je drvivá väčšina používateľov v poriadku pri používaní štandardných spôsobov platby. Štandardne máme na mysli metódy ako PayPal, Visa, Mastercard, Discover, American Express a ďalšie od bánk. To má určité definitívne výhody. Medzi ne patrí jednoduchosť použitia, pretože okrem iného môžete nastaviť opakujúce sa platby a pohodlie. Niektorí ľudia však radšej používajú neštandardné metódy. Namiesto toho niektorí používatelia VPN uprednostňujú predplatené darčekové karty, predplatené debetné karty, bitcoíny a ďalšie anonymnejšie platobné možnosti. Existuje niekoľko dôvodov, prečo tak urobiť, a my vám vysvetlíme prečo a povieme vám, ako platiť anonymne. Najprv sa pozrime na službu VPN, ktorá prijíma predplatené darčekové karty a odpovieme na niekoľko často kladených otázok.


Služby VPN, ktoré prijímajú platby za darčekové karty

RankVPN ServicePriceVisitServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchBrowser
rozšírenie
1Súkromný prístup na internet$ 3,33PIA49checkboxcheckboxcheckbox
2HMA Pro VPN$ 3,99HMA280checkbox
3TorGuard$ 4,99TorGuard68checkboxcheckbox

Výhody a nevýhody nákupu VPN s darčekovou kartou

Existuje niekoľko dôvodov, prečo si môžete alebo nemusíte zvoliť darčekovú kartu na zaplatenie za službu VPN.

výhody:

 • Žiadna kreditná karta alebo štandardný spôsob – Ak nemáte kreditnú alebo debetnú kartu, nemusíte byť vylúčení. Jednoducho si kúpte darčekovú kartu a zakúpte si požadovaný účet.
 • Maximálne súkromie – Keďže darčekové karty a predplatené debetné karty neobsahujú podrobnosti o platbe, nemusíte sa identifikovať viac, ako sú informácie požadované poskytovateľom VPN..
 • Žiadne automatické obnovenia – Keďže darčekové alebo predplatené debetné karty obsahujú pevnú sumu meny, nemusíte sa obávať fakturácie za službu bez vášho vedomia..
 • Ľahko sa dostanete – Môžete si kúpiť darčekové karty na rôznych miestach, od niektorých čerpacích staníc, cez obchodné domy až po obchody s potravinami. Oba typy kariet (darčekový aj predplatený debet) si môžete kúpiť v hotovosti.
 • Jednoduché použitie – Používanie jedného z týchto typov kariet je jednoduché. Väčšinu času si zakúpite kartu a po zobrazení výzvy na webovej stránke poskytovateľa VPN zadajte číslo.

nevýhody:

 • Môže byť obmedzený – Nie všetky spoločnosti VPN prijímajú darčekové karty.
 • Môže vás to stáť viac – Niekedy môžete zaplatiť dodatočné náklady vo výške 20% – 30%. Je to preto, že poskytovatelia nemôžu skutočne minúť peniaze na darčekové karty bez poplatkov.
 • Môže byť nepohodlné – Po uplynutí doby poskytovania služby musíte prejsť týmto procesom späť. Pri použití tohto spôsobu nemôžete nastaviť opakujúce sa platby.

Aj keď sa môžete naraziť na niektoré z nevýhod, ktoré sme práve spomínali, použitie víza „Vanilla Visa“ alebo „Green Dot“ vám môže pomôcť vyriešiť niektoré z týchto problémov. Namiesto štandardnej darčekovej karty sa tieto karty dajú znovu načítať a zvyčajne si vyžadujú iba e-mailovú adresu.

Kto môže používať darčekovú kartu pre VPN?

Aj keď túto metódu môže použiť ktokoľvek, skutočne ju má len veľmi málo používateľov. Ak používate poskytovateľa VPN s nulovým protokolom, mali by ste byť pomerne bezpečne. Niektoré spoločnosti, ktoré inzerujú nulté denníky, ich však vlastne udržiavajú. Teoreticky môžu sledovať vašu aktivitu pomocou vašich platobných informácií. Aj keď to nie je pravdepodobné, mohlo a stalo sa.

Ak ste disidentom, novinárom, informátorom alebo obhajcom slobody prejavu, je nevyhnutné uchovávať vaše informácie v súkromí. Bez ohľadu na to, kto ste, nikto nechce nechať zaklopať na dvere o 1:00 nežiaducim hosťom. Ak sa snažíte utajiť svoju aktivitu pred utláčajúcou alebo násilnou vládou, použitie anonymnejšieho spôsobu platby je rozhodujúce. Niektorí samozrejme radi používajú darčekové karty na pridanie ďalšej úrovne ochrany osobných údajov. V digitálnom svete, kde je čoraz ťažšie a ťažšie byť anonymný, táto metóda funguje dobre. Všetko záleží na vašej úrovni pohodlia. Môžete použiť darčekové karty na zaplatenie siete VPN a ďalších online služieb.

Ako platiť za VPN anonymne

Teraz, keď uvidíte, prečo možno budete chcieť použiť túto metódu, vás prevedieme týmto procesom. Niektoré z týchto krokov sa môžu líšiť v závislosti od poskytovateľa, ktorého si vyberiete, ale všetky by mali byť veľmi podobné. Aj keď možno nebudete musieť zadávať veľa informácií, na registráciu je stále potrebné minimum. Informácie však nemusia byť presné, s výnimkou čísla karty, dátumu exspirácie a kódu CVC.

 1. Prístup na stránku.
 2. Vyberte požadovanú dĺžku služby.
 3. Vytvorte si účet pomocou platnej e-mailovej adresy (áno, môžete si ju vytvoriť pre tento účel).
 4. Vyberte spôsob platby. Ak vyberiete poskytovateľa, ktorý vám konkrétne umožňuje platiť pomocou darčekovej karty, zobrazí sa výzva na ich uplatnenie tu. Ak ide o hlavnú značkovú darčekovú kartu (t. J. Kartu s vízami, MC, AE alebo Discover), zadajte číslo do sekcie kreditnej karty..
 5. Odošlite platbu.
 6. Stiahnite si softvér a užívajte si.

Aj keď sa to môže zdať zvláštne, v prípade pripojenia k sieti VPN vám nie je možné prihlásiť sa na odber väčšiny služieb VPN. To isté platí aj pre mnohé populárne proxy služby. Ak sa chcete pokúsiť zabrániť podvodom s kreditnými kartami, zablokujú vás. To môže byť problém, ak máte obavy o svoju IP adresu.

Existuje však jednoduchý spôsob, ako skryť svoju IP adresu. Budete sa chcieť prihlásiť na odber pomocou verejného hotspotu WiFi v reštaurácii alebo verejnej knižnici. Týmto spôsobom sa sledovanie zastaví pri verejnom internetovom pripojení namiesto domácej siete. Nákup mohol prísť od kohokoľvek pripojeného k danému miestu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map