Ako odblokovať Minecraft pomocou VPN

MinecraftMinecraft je hra, kde budete hrať ako Steve v blokovom svete. Má tiež veľa serverov, kde môžete hrať spolu s priateľmi. Hráči môžu zažiť pomalé pripojenie a zlé oneskorenie servera. Elitní hráči sa tiež nechávajú otvorení útokom DDoS. Vrelo odporúčam VPN, ktorá pomôže odblokovať Minecraft problémy. VPN zmení vašu IP adresu av prípade potreby ju dokonca otočí. Toto pomôže hráčom vyššej kategórie vyhnúť sa útokom DDoS. VPN tiež zašifruje vaše osobné informácie. Ešte lepšie je, ak sa pripojíte k umiestneniu VPN v blízkosti herného servera, môže to viesť k rýchlejšiemu pripojeniu a menšiemu oneskoreniu.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať sieť VPN na hranie Minecraftu (PC)

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie Minecraftu online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Ako používať sieť VPN na hranie Minecraftu (Xbox One a PS4)

Ešte raz použijem ExpressVPN ako príklad použitia služby VPN na hranie Minecraftu na vašej hernej konzole. Sú to moje najobľúbenejšie VPN pre hranie, pretože ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť, vďaka ktorej je služba pre hráčov skvelou voľbou..

Prvým krokom na nastavenie pomocou ExpressVPN je zvyčajne stiahnutie klientskeho softvéru pre váš systém. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android. To samozrejme nebude fungovať pre PS4, Xbox One alebo Nintendo, pretože herné konzoly nemajú natívnu podporu VPN. Našťastie stále existuje spôsob, ako šifrovať herný prenos a odoslať ho cez sieť VPN. Odpoveď je spustenie VPN cez váš router. Poznámka: Ak nepotrebujete šifrovanie, môžete použiť funkciu ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) bez potreby konfigurácie smerovača. Podporuje širokú škálu herných konzol.

Aplikácia smerovača ExpressVPN

V závislosti od toho, ktorú značku a model smerovača používate, môže podporovať služby VPN tretích strán. Ak je to tak, môžete od poskytovateľa VPN získať potrebné informácie na nastavenie pripojenia prostredníctvom smerovača. Inak veľmi odporúčam FlashRouters. Tím FlashRouters berie populárne smerovače značky a bliká pomocou firmvéru DD-WRT alebo Tomato. To umožňuje zariadeniam mať omnoho viac funkcií, ako by mali nainštalované továrenské firmvér. Všetky FlashRouters sú predkonfigurované s podporou VPN.

Hlavné prvky hry Minecraft

MInecraft je k dispozícii pre Windows, Mac, Xbox one, Xbox 360, PS4, PS3, Andriod, IOs, Windows phone a Amazon Kindle Fire. Hry Mac / Windows sú jednorazový poplatok, ktorý vám dá profil na hranie hry navždy. Túto hru môžete získať na webe MInecraft s Windows a Mac, Amazon pre konzoly a App Store pre Andriod, iOS, Windows phone a Amazon Kindle Fire. Väčšina verzií hry má tri režimy vrátane kreatívneho, prežitia a hardcore. Kreatívny režim je miesto, kde môžete zostaviť čokoľvek s neobmedzeným počtom spotrebných materiálov. Režim prežitia je miesto, kde by sa musel pozerať na svoj hlad a srdce. davy, surové mäso, láva, kopanie priamo nahor alebo nadol, padanie a utopenie vo vode vás môžu zabiť, ale budete respawnovať. Režim Hardcore je rovnako ako režim prežitia, ale keď raz zomriete, už sa k životu už nevrátite. Keď zabili všetky režimy EXP, dav ich poklesol. Davy zahŕňajú pokojné aj smrtiace. Niektoré davy zahŕňajú:

 • Kura: Pokojné. Je malý k zemi, pláva a môže krídla preklopiť, aby nespôsobil poškodenie pádom. Pri zabití kvapká buď kuracie mäso a perie. Plemená, keď sa podáva seno a vedľa iného kuracieho sena.
 • ovce: Pokojné. Jedná sa o čiastočne veľké zviera, ktoré pláva, trpí pádom, pri strihaní vám dodáva vlnu a môže byť farbené rôznymi farbami. Kvapka vlny pri jej zabití. Plemená, keď sa podáva seno a vedľa inej ovce, ktorá sa podáva seno.
 • krava: Pokojné. Je to čiastočne veľké zviera, ktoré je hnedé a biele, dodáva vám mlieko, pláva a poškodzuje sa pádom. Pri zabíjaní môže spadnúť koža a kravské mäso. Plemená, keď sa podáva seno a vedľa inej kravy seno.
 • prasa: Pokojné. Je menší ako pozemný mob, je ružový, schopný jazdiť so sedlom, pláva a trpí pádom. Pri zabití môže klesnúť bravčové mäso. Plemená, keď sa podáva seno a vedľa inej ošípanej, ktorá sa podáva seno.
 • Mooshroom: rovnako ako krava, len keď vám podá mlieko, získa huby a môže z nich upustiť huby.
 • liana: Nepriateľský kedykoľvek počas dňa. Je to čiastočne veľká bytosť, je zelená a exploduje, keď je blízko vás. Keď zabije strelný prach, môže spadnúť.
 • pavúk: v noci nepriateľský. Je to malé stvorenie, nezaberie veľa zabitia a môže vyliezť. Pri usmrtení môžu spadnúť šnúrky a pavúk.
 • živá mŕtvola: Nepriateľské. Stredne veľký dav, pomalý, zelený a môže mať brnenie. Môže zhodiť zbrane, brnenie, zemiaky, mrkvu a zhnité mäso.
 • Enderman: druh nepriateľského. Veľmi veľké, fialové oči, teleporty, keď sú zasiahnuté, útoky, keď sa na ne pozeráte do očí, a môže zachytiť bloky. Môže zabiť Endereye, keď bude zabitý.
 • Zombie Pigman: Nepriateľský, keď zasiahnutý. Tieto bytosti sú ako vojaci / občania Holandska, majú zlaté meče, sú odolné voči ohňu a láve a zaútočia iba pri útoku. Keď zaútočíte, každý Zombie Pigman, ktorého stretnete, sa vás pokúsi zabiť, kým na vás nezabudnú. Môže hodiť zlaté nugety a zhnité mäso.
 • Ghast: Nepriateľské. Žije v Ani, plave vo vzduchu, strieľa ohnivé gule a môže byť zabitý odrazom ohnivých guličiek späť. Keď zabije pušný prach a Ghast.
 • Ender Dragon: Veľmi nepriateľské. Ak to nie je jeden z najťažších šéfov, nevidel som, čo to je. Toto sa nachádza na konci. Aby ste sa tam dostali, musíte vykonať niekoľko ťažkých úloh. Budete tiež musieť veľmi dobre bojovať. Toto stvorenie je pri uzdravení takmer neporaziteľné, má pod sebou armádu Endermana a letí to. Keď bude zabitý, dá vám toľko EXP, že nebudete vedieť, čo máte robiť.

Položky spadnuté davmi, vyťažené alebo nasekané môžu byť použité na výrobu, pečenie alebo môžu byť konzumované. Použite Wiki, keď sa snažíte vymýšľať veci. Minerály ako diamanty, zlato a striebro musia byť zozbierané určitými druhmi krumpáčov. Z nich môžete piecť veci do materiálov, s ktorými môžete remeselne vyrábať zbrane, brnenie, atď … Jediné, čo môžete ťažiť, je redstone. Redstone je jednou z právomocí minaretu, ktorý dokáže urobiť takmer čokoľvek. Ľudia robili také zaujímavé veci, ako napríklad zostavovanie pracovného počítača pomocou experimentov s redstone, ktoré boli také jednoduché, ako otváranie dverí pomocou tlačidla. Predtým, ako sa pokúsite vykonať ktorúkoľvek z týchto vecí, budete potrebovať baterky a posteľ, ktorú si budete môcť vyrobiť. Pochodne držia davy preč a postele šetria vaše miesto a nechajú vás spať v noci, v čase, keď vyjde väčšina nepriateľských davov.

Minecraf má tiež územia s rôznymi položkami. Tieto územia zahŕňajú:

 • Snowy Hills: Na zemi má sneh, ktorý sa môže topiť vo vode, vytvárať z neho snehové gule a v niektorých verziách snehuliaka. Má málo vegetácie, stromy (pokiaľ nie je v blízkosti zasnežený les) a zvieratá.
 • Grassy Plain: Táto oblasť má veľa trávy, ktorá sa dá znova vysadiť a urobiť z sena, aby sa rozmnožili zvieratá, a zvyčajne má pri výsadbe rieku blízko. Má veľa zvierat, rastlín a má dobré množstvo menších stromov.
 • Suché púšte: Veľmi horúce podnebie s množstvom piesku, pieskovca, kaktusov a niektoré dediny. Má málo rastlín, živočíchov a stromov.
 • Zelené lesy: Je to oblasť s množstvom vysokých stromov, nemá plochu, ktorá sa prirodzene nachádza na stavbe, a má jablká zo stromov. Má veľa stromov, dobré množstvo zvierat a slušné množstvo vegetácie.
 • Modré oceány: Má málo až žiadnych stromov, veľmi hlbokú vodu, je možné zamrznúť, môžete v nej jazdiť na lodi a v nej môžete loviť. Málo stromov, vegetácie a zvierat bez rýb.
 • Strašidelné močiare: Táto oblasť má trochu vody, menšie tmavšie stromy, má veľa viniča a leknínových vankúšov a má čarodejnice. Dobré množstvo stromov, zvierat a vegetácie.
 • Tropické džungle: Toto miesto je horúce, okolo džungle sa nachádzajú oceány alebo rieky, rastie tu aj veľa stromov a viniča a má veľa zvierat. Veľa stromov, zvierat a vegetácie.
 • Temné jaskyne: Toto je miesto, kde všetok váš štrk, redstone, uhlie, diamanty, smaragdy, zlato a striebro. Toto miesto má tiež veľa škodlivých davov, láv a je veľmi tmavé. Len málo zvierat, vegetariánov a stromov.
 • Holandsko: Plocha bez zvierat, stromov a vegetariánov. Toto miesto plné davov, má veľa ohňa, žiarivých kameňov a lávových riek. Má tiež skrytý hrad s názvom Hrad Holland.
 • Územia obrovských húb: Toto je jediné miesto s obrovskými hubami, ako sú stromy, mooshroom a obrovské množstvo húb všade. Veľa vegetariánov, stromov a zvierat.

Na všetkých týchto miestach boli ľudia schopní vytvárať úžasné veci. Ľudia si vytvorili repliky Disney Worldu. Urobili tiež slávne pamiatky, ako sú Socha slobody, Empire State Building a Eiffelova veža. Iní ľudia vytvorili veci ako futbalové štadióny, King Kong, Nyan Cat, Spongebob, Titanic a pirátske oblasti. Bez ohľadu na to, čo chcete postaviť, môžete to urobiť v Minecraft.

Minecraf môže byť tiež upravený pomocou módy. Existujú módy pre takmer všetko. Môžu vám dať veci ako Pixelmon (Minecraft Pokemon), antuční bojovníci a ďalšie príšery. Niektoré módy sú také populárne, že servery sú vyrobené tak, aby si ich mohli zahrať s inými ľuďmi. Odporúčam Minecraft každému, kto hľadá hru, ktorá vás inšpiruje k tvorivosti.

Ešte raz odporúčam používať službu VPN na hranie Minecraftu online. Sieť VPN vám poskytne adresu IP zo zvoleného umiestnenia servera. Zlepší výkon a zníži oneskorenie. Elitní hráči ocenia aj zvýšenú ochranu pred útokmi DDoS.

Užite si všetky vzrušenia, keď budete hrať Minecraft online. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli sieť Minecraft vychutnať kdekoľvek na svete pomocou VPN. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map