Ako odblokovať mesto Salem pomocou VPN

Mesto SalemMesto Salem je populárna strategická online hra na hranie rolí. Mesto Salem volí ľudí na základe názorov miest, zabíjania v noci, poznámok o smrti, klamstva, vôle, pravdy, šibenice a ďalších zaujímavých vecí, vďaka ktorým je strategická. Vy a ďalší z celého sveta budete hrať na serveroch, ktoré môžu byť kdekoľvek na svete. Geografické obmedzenia mesta Salem môžete odblokovať pomocou VPN. So všetkými ľuďmi a oddeľovačmi je ich určité oneskorenie, pomalé pripojenie a riziko útokov DDoS. Na vyriešenie tohto problému odporúčam sieť VPN. VPN zmení vašu IP adresu na inú IP v mieste podľa vášho výberu. Zmenená adresa IP vám pomôže chrániť sa pred útokmi DDoS. Pretože veľa serverov často meníte, budete chcieť zvoliť veľmi dobrý bod pripojenia, takže bez ohľadu na to, kto je hostiteľom servera, budete mať dobré pripojenie. Pomôže vám to aj s menším oneskorením, ktoré je v tejto hre veľmi dobré, pretože jedna odpoveď by mohla znamenať výhru alebo prehru.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie mesta Salem

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie mesta Salem online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Highlights hry mesta Salem

Mesto Salem vás zavedie späť v čase do roku 1692 v Salem v štáte Oregon. Dni sú dlhé a noci sú krátke, ale smrteľné. V deň, keď zavesíte ľudí, o ktorých sa predpokladá, že sú zlí, a argumentujete tým. Budú tiež hlasovať, aby obesili každého, koho mesto považuje za zlé, nechajú mu vysvetliť prípad a hlasovať vinným alebo nevinným. Ak ste hlasovaní za vinných, budete poslaní do šibenice alebo inej animácie smrti, ktorú máte. Ak si myslia, že ste nevinní, vrátite sa a hlasovanie bude pokračovať. V okamihu, keď je čas hlasovania ukončený alebo niekto, kto bol volený, sa zmení na noc. V noci je, keď niektoré role zabíjajú, iné hovoria s mŕtvymi a iné horia veci.

Každá rola má svoje špeciálne schopnosti, ktoré ich ovplyvňujú v noci alebo vo dne. Vyberajú sa náhodne. Rovnako ako hracie automaty, niektoré úlohy sa s väčšou pravdepodobnosťou dostanú a môžete si kúpiť zvitky, aby ste zvýšili pravdepodobnosť získania týchto rolí. Roly sú tiež kategorizované podľa tímov. Roly a tímy v hre zahŕňajú:

Team Town s cieľom lynčovať všetkých zločincov

 • Vigilantly (Vig): Vig je úloha, ktorú máte tri guľky. Môžete strieľať trikrát v noci, ale nie v tú istú noc. Ak zastrelíte do iného mesta, zomriete z viny.
 • šerif: Šerif vám umožňuje vidieť každého podozrivého okrem krstného otca, ktorý nie je podozrivý. To znamená, že budete vedieť, kto je zlý, a presvedčiť mesto, aby ich lynčovalo.
 • Veterán (Vet): Veterán je úloha, ktorá vám umožní trikrát sa strážiť. jednu z nich môžete použiť každú noc na tri noci a zabiť každého, kto príde na návštevu. Jedným z hlavných problémov však je, že ak ich navštívi Towny, zabijete ich tiež.
 • Bodyguard (BG): V noci budete môcť chrániť každého, koho chcete, ale zomriete, ak na ne niekto príde zaútočiť. Druhá osoba tiež zomrie, ale chránená osoba nie. Aj keď je človek imunný, stále ich zabijete. Tiež sa môžete chrániť raz, čo vás urobí imunnými.
 • lekár: Môžete liečiť každého, koho chcete v noci. To zabráni tomu, aby táto osoba zomrela. Môžete sa tiež uzdraviť, akonáhle budete imunní.
 • prepravca: Môžete zameniť dve pozície ľudí, ktoré prepnú všetky ciele proti nim.
 • vyzvedač: Môžete počúvať, čo každý šepká a čo mafia hovorí / robí v noci.
 • sprievod: Táto rola vám dáva možnosť rozptýliť jednu každú noc. to im zabráni vykonávať ich úlohy v noci.
 • vyšetrovateľ: Môžete vidieť rolu národov v noci, ale ich úlohy sú dve. To znamená, že môžete urobiť chybu, v ktorej úlohe je osoba.
 • žalárnik: Môžete si vziať niekoho do väzenia každú noc a rozhodnúť sa o počasí, aby ste ho zabili alebo nie. Vyberiete si, koho ráno chcete väziť, a vypočúvajte ich v noci. môžete zabiť iba troch ľudí, ale všetky imunity sa neuplatňujú.
 • Retribucionista (ret): Retributionist vám umožní v noci vychovať jednu osobu späť k životu. Môžete to urobiť iba raz a táto osoba nebude vedieť, že ste to urobili.
 • Dávaj pozor: vidíte, kto navštevuje osobu v noci vrátane vás.
 • stredná: Hovorte s mŕtvymi a raz k životom, keď ste mŕtvi, ale dávajte si pozor na kliatbu média. Toto je kliatba, ktorá sa šíri ako vtip a uvádza sa v ňom, že keď ľudia zistia, že ste stredne, zabijú vás ďalšiu noc..
 • starosta: keď sa odhalíte, váš hlas sa počíta ako 3 hlasy.

Tím Neutral s cieľmi, ktoré veľmi.

 • Sériový vrah (SK): Imunitné v noci. Môžete zabiť kohokoľvek, koho chcete v noci, ale ak ste blokovaní rolí, zabijete blokovanie rolí. Cieľ: Zabite všetko, čo je proti vám.
 • amnezický: Môžete si vziať niekoho, kto zomrel. Nesmiete mať jedinečné úlohy. Cieľ: dokončiť cieľ
 • čarodejnice: Môžete ovládať niekoho v noci a prinútiť ho, aby tam robil roly tým, ktorých si vyberiete. Cieľ: žiť, aby ste stratili mesto.
 • šašo: keď povesíte, môžete zabiť jedného z vinníkov. Vyhrajete s kýmkoľvek, ale ak presvedčíte mesto, aby vás obesilo, získate bonus. Cieľ: obesiť sa
 • Arsonist (Arso): môžete pomôcť každému, koho chcete, v noci a potom ho zapáliť, keď kliknete na svoje meno. Cieľ: žiť, aby ste spálili všetkých, ktorí sú proti vám
 • Kat (ex): Nie je nič zvláštne, ale ste pridelení, aby ste niekoho obesili, kým budete nažive, a vyhrávate s kýmkoľvek. Cieľ: Zmeňte cieľ.
 • pozostalý: Môžete sa chrániť trikrát. Cieľ: Zostať nažive

Tím Mafia s cieľom zabiť všetko, čo predstavuje mafiu

 • mafián: Zabite toho, koho vám Kmotr povie, alebo ho zabite bez kmotra. V noci môžete hovoriť s inou mafiou.
 • Kmotr (GF): Imunitné v noci. Môžete zabiť kohokoľvek, koho chcete zomrieť. V noci môžete hovoriť s inou mafiou.
 • consigliere: Každú noc sa môžete dozvedieť presnú úlohu každého, koho chcete. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.
 • manželka: Môžete rozptýliť kohokoľvek, koho chcete, aby tam robil prácu v noci aka: blokovanie rolí. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.
 • školník: Vyčistite všetky dôkazy o tom, že mŕtvy človek odišiel trikrát. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.
 • Framer: Založte niekoho každú noc. Ak sa niekto pokúsi vidieť úlohu iných osôb, keď sú zarámované, ukáže ich ako mafiu. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.
 • Disguiser: Budete sa môcť zmeniť na mŕtveho človeka, ktorý zomrel v tú noc, aby ste sa zdali, že ste nimi. To vám umožní zmeniť vašu pozíciu v mysliach ľudí. Môžete to urobiť trikrát. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.
 • vydierač: Vydieranie niekoho v noci, čo im umožní rozprávať. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.
 • falšovateľ: Táto rola je pre hru nová. Budete môcť zmeniť vôľu každého. Môžete to urobiť v noci a je k dispozícii iba 3-krát. V noci môžete hovoriť s inou mafiou. Stane sa Mafioso, ak nezostanú žiadne zabíjajúce mafiánske role.

Všetky tieto role sú k dispozícii v rôznych herných režimoch. Každý herný režim má inú špecialitu. Každá hra má tiež najviac 15 hráčov. Herné módy zahŕňajú:

 • klasický: sú stanovené roly s menšou náhodnosťou.
 • zaradil: Roly sú nastavené, ale môžete si ju zahrať až po hraní 50 hier v akomkoľvek inom režime. To je pre skúsených hráčov a dobré hry.
 • zvyk: Úlohy si vyberá hostiteľ a nie je na štarte 15 hráčov.
 • rýchly: Všetko je rovnaké ako klasické, ale je to rýchlejšie
 • Všetky Akékoľvek: Všetko je náhodné.
 • dúha: Toto je najnovší herný režim. Úlohy sú stanovené s výnimkou 1. To, čo ho odlišuje, je to, že väčšinou existujú zlé a neutrálne úlohy. Tento herný režim je vzrušujúci, iba ak sú zaručení 2 alebo 3 členovia mafie a 2 alebo 3 členovia mesta.
 • Vigillantics: Existujú iba čarodejnice a vigy.

Či už prehráte alebo vyhráte v niektorom z týchto režimov, stále dostanete mince. S mincami môžete upravovať vzhľad svojich postáv, získať nový dom, animáciu smrti, domáceho maznáčika, mapu alebo motív. Môžete tiež prejsť na postavu a použiť ktorúkoľvek z týchto mincí alebo predvolene.

Mesto Salem vám tiež umožňuje vytvárať večierky s priateľmi. Keď to robíte, nesmiete hádzať hru, hovoriť s priateľmi mimo hry o hre, spamu alebo používať vulgárne výrazy. Ak by ste vykonali ktorúkoľvek z týchto vecí, mohli by ste sa ohlásiť a zakázať, ale väčšina hráčov je celkom zhovievavá.

Town of Salem je veľmi zábavná online hra na hrdinov, ktorú môžete hrať s priateľmi. Má viac herných režimov a obrovský zoznam rolí. Hra je k dispozícii na parný alebo s hrami Blankmedia. Avšak hráte Town of Salem je zábavná hra, ktorú si určite budete užívať.

Ešte raz odporúčam používať službu VPN na hranie mesta Salem online. Sieť VPN vám poskytne adresu IP zo zvoleného umiestnenia servera. Zlepší výkon a zníži oneskorenie. Elitní hráči ocenia aj zvýšenú ochranu pred útokmi DDoS.

Užite si všetky akcie pri hraní mesta Salem online. Prosím, podeľte sa o tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli vychutnať mesto Salem odkiaľkoľvek na svete pomocou VPN. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map