Ako hrať za česť s VPN

Za česťPre Honor je multiplayerová hra. Táto hra stavia niektoré z najsilnejších bojovníkov v histórii proti sebe. Rytieri, samurajovia a vikingovia sa podrobujú skúške, aby zistili, kto zvíťazí a získa väčšiu česť. Honor má online hry, takže musí mať oneskorenie a pomalé pripojenie. S týmito problémami vám môže pomôcť sieť VPN. Sieť VPN vám umožňuje zmeniť vašu IP adresu na inú IP v umiestnení servera podľa vášho výberu. Ak vyberiete umiestnenie servera blízko herného servera, na ktorom hráte, mali by ste mať menšie oneskorenie a rýchlejšie pripojenie. Elitní hráči sa budú tešiť z pridanej ochrany pred útokmi DDoS, ktoré VPN poskytuje.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie za pocta (PC)

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie For Honor online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Ako používať sieť VPN na hranie pre vyznamenanie (Xbox One a PS4)

Ešte raz použijem ExpressVPN ako príklad použitia služby VPN na hranie hry For Honor na vašej hernej konzole. Sú to moje najobľúbenejšie VPN pre hranie, pretože ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť, vďaka ktorej je služba pre hráčov skvelou voľbou..

Prvým krokom na nastavenie pomocou ExpressVPN je zvyčajne stiahnutie klientskeho softvéru pre váš systém. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android. To samozrejme nebude fungovať pre PS4, Xbox One alebo Nintendo, pretože herné konzoly nemajú natívnu podporu VPN. Našťastie stále existuje spôsob, ako šifrovať herný prenos a odoslať ho cez sieť VPN. Odpoveď je spustenie VPN cez váš router. Poznámka: Ak nepotrebujete šifrovanie, môžete použiť funkciu ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) bez potreby konfigurácie smerovača. Podporuje širokú škálu herných konzol.

Aplikácia smerovača ExpressVPN

V závislosti od toho, ktorú značku a model smerovača používate, môže podporovať služby VPN tretích strán. Ak je to tak, môžete od poskytovateľa VPN získať potrebné informácie na nastavenie pripojenia prostredníctvom smerovača. Inak veľmi odporúčam FlashRouters. Tím FlashRouters berie populárne smerovače značky a bliká pomocou firmvéru DD-WRT alebo Tomato. To umožňuje zariadeniam mať omnoho viac funkcií, ako by mali nainštalované továrenské firmvér. Všetky FlashRouters sú predkonfigurované s podporou VPN.

Hlavné body hry Honor

Pre Honor je rozsiahla hra s množstvom režimov, prispôsobením hrdinov a mapami. Hra je v režimoch dobre používaná. Hra je väčšinou online, ale existuje aj offline kampaň pre jedného hráča. Režimy hry zahŕňajú:

Režim pre jedného hráča / družstvo v režime offline

 • Príbehový mód: V príbehovom režime budete hrať ako jedna z frakcií. Tento režim je offline a je možné ho prehrávať samostatne s jedným ďalším hráčom.
  • The Orochi: V tomto hernom režime budete hrať ako vrah v samurajskej frakcii.
  • Lupič: V tomto hernom režime budete hrať ako lupič, ktorý sa snaží zjednotiť vikingskú frakciu.
  • Strážca: V tomto hernom režime budete hrať ako nadchádzajúci rytier.
 • Multiplayer online
  • hádka: Budete čeliť ako tím dvoch v porovnaní s druhým tímom dvoch bitiek v najlepšom z piatich zápasov.
  • nadvláda: V tomto režime budete hrať v zápase 4v4. Budete musieť prelomiť morálku ostatných tímov tým, že zachytíte oblasti a zabijete ich. Keď získate 1000 bodov, nepriateľský tím sa nebude môcť znova roztrhnúť, pokiaľ jedného z vás nezabije alebo nezíska oblasť. Ak v tom okamihu zabijete celý tím, vyhráte.
  • súboj: Čelíte inému hráčovi jeden z druhého v najlepšom z piatich zápasov.
  • eliminácia: Budete čeliť ako tím dvoch v porovnaní s druhým tímom dvoch bitiek v najlepšom z piatich zápasov.
  • šarvátka: Toto je hra s väčším panstvom. Hlavným rozdielom je, že zabíjanie ostatných hráčov je jediný spôsob, ako získať body.

Pre Honor má tri hlavné frakcie. Tieto frakcie sú hlavnými alianciami, do ktorých hrdinovia spadajú. Frakcie zvyknú nebojovať a boli silné, ale od tej doby bola každá frakcia takmer zničená. Teraz bojujú po tisícročia, aby tam vybudovali staré krajiny, ale boje medzi frakciami sú intenzívne. Majú tiež svoje vlastné mapy založené na nich. Každý hrdina je iný kvôli frakcii, z ktorej vychádza bojový štýl. Frakcie a hrdinovia zahŕňajú:

 • Rytieri: Táto frakcia je domovom Ashfelda. Ashfeldskí rytieri tam chránia zem pred ostatnými frakciami, keď ju stavajú späť. Samuraj a vikingovia útočia na Ashfeld na počesť svojich predkov. Vojna sa nezastavila. Mapy, ktoré vlastnia, sú Citadel Gate a Cathedral.
  • Dobytí: Títo rytieri sú ťažko obrnení. Zbraň, ktorú používajú, je Footmanova flauta. Má tiež štít. Celkovo je tento hrdina postavený na viac obrannej úlohy.
  • The Lawbringer: Títo rytieri veľmi dobre bojujú proti nepriateľom. Používajú poleaxe. Protiútok je to, čo budete chcieť robiť, keď budete hrať ako tento hrdina.
  • Peacekeepers: Títo rytieri sú veľmi rýchle a smrtiace. Používajú meč a dýku. Vďaka tomu sú ich boje na dosah. S touto postavou sa budete chcieť dostať dovnútra, rýchlo proti útoku a potom sa dostať von.
  • The Wardens: Títo rytieri používajú dlhý meč. Vďaka extra dlhému meču a jeho obranným aj útočným schopnostiam je tento rytier všade okolo dobrého hrdinu.
 • Samuraj: Táto frakcia sa pohybuje už roky. Odvtedy, čo tam boli pôvodné more odobrané morom, vzali si ich domov pred tisícročiami. Je blízko domovov vikingov a rytierov. Stále sú vo vojne kvôli svojej novej vlasti. Vlastnené mapy sú Overwatch a Forest.
  • Kensei: Tieto samuraje používajú nodachi. Vďaka tomu sú dobré na obranu a dlhší dosah na útoky. Celkovo je tento hrdina dobrý v obrane aj pri útokoch.
  • Nobushi: Tieto samuraje používajú naginata. Sú vynikajúce na dlhý dosah, pretože majú najdlhší dosah. Sú užitočné pre pomoc tímu.
  • The Orochi: Tieto samuraje používajú katanu. Protiútoky sú rýchle a dobré, ale to je za úkor obrany. je ťažšie sa brániť. Ako táto postava sa budete chcieť rýchlo dostať do protiútoku a potom sa dostať von.
  • Shugoki: Títo samurajovia sú veľkými hittermi. Sú pomalé, ale veľmi silné. Používajú kanabo. Celkovo je táto postava najlepšie hrať ako tank, pretože spôsobujú veľa škôd, pričom niektoré z nich stále berú.
 • Vikingovia: Táto frakcia opustila vlasť už dávno. Po rozdrvení katastrofou opustili svoju zem. Pred storočiami sa vrátili, aby získali späť svoje pozemky. Majú väčšinu z toho, ale rytieri si nárokovali časť svojej starej krajiny. Tiež to nepomôže, aby mnoho klanov vo vikingskej frakcii malo občianske vojny. Mapy, ktoré vlastnia, sú River Fort a Canyon.
  • Berserkers: Tieto vikingy používajú dve ručne vikingské sekery rúk. Toto im poskytuje krátky dosah, ale dokážu to vyrovnať so svojimi rýchlymi útokmi. Táto postava je dobrá na to, aby zostala v bitke a vystúpila z mnohých útokov.
  • Lupiči: Tieto vikingy používajú dlhú sekeru. To im poskytuje dlhý dosah a veľký výstup poškodenia. Celkovo sú títo hrdinovia dobrí pre prerušenie súpera kvôli ich dlhému dosahu.
  • Valkyrie: Tieto Vikingovia používajú kopiju a štít. Tento hrdina tam drží svojich protivníkov. Je to preto, že môžu bojovať v dlhom aj v blízkom dosahu. Používajú štít na zasiahnutie súpera na krátku vzdialenosť a oštep sa používa na dlhší dosah.
  • Warlords: Používajú gladius a štít. Tieto vikingy používajú silné útoky a účinné počítadlá. Môžu byť pomalí, ale napravia to pri riešení škôd, obrany a protiútokov.

Keď budete hrať ako títo hrdinovia, zistíte, čo pre vás funguje lepšie. Každý hrdina bol postavený na podporu iného typu hráča. Každý hrdina má tiež svoje slabosti, ktoré sa budete musieť naučiť, ako obísť. Po výbere obľúbeného hrdinu sa vám bude páčiť prispôsobenie, ktoré môžete k hrdinovi pridať. Napríklad vzhľad rôznych častí brnenia a pohlavia sú v súčasnosti prispôsobiteľné funkcie.

For Honor je online multiplayerová hra, ktorá vás bojuje o česť. Hra stavia rytierov, vikingov a samurajov proti sebe. Tieto frakcie majú pod sebou hrdinov a každý hrdina má špeciálne schopnosti a veľa funkcií na prispôsobenie. Herné módy, ktoré môžete hrať, sú rozmanité a skvelé pre hru v štýle boja, ktorá je pre Honor. Celkovo si myslím, že pre Honor bude skvelá hra, ktorú si vy a vaši priatelia budú hrať.

Ešte raz odporúčam používať službu VPN na hranie hry For Honor. Sieť VPN vám poskytne adresu IP zo zvoleného umiestnenia servera. Zlepší tiež výkon vylepšením vášho pingu a ochráni vás pred útokmi DDoS. Pomôže vám tiež prekonať geografické obmedzenia a brány firewall v škole alebo v práci.

Užite si všetky vzrušenia, keď hráte pre Honor 2 online. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli pomocou hier VPN vychutnať hranie hier kdekoľvek na svete. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map