Ako hrať VRChat s VPN

vrchyVRChat je nová hra s rýchlym prístupom. Vďaka svojim prispôsobeným avatarom a hráčskym interakciám sa stal veľmi populárnym. VRChat, ako už názov napovedá, je hra, v ktorej sa zhovárate a hráte s ostatnými pomocou náhlavnej súpravy pre virtuálnu realitu. VRChat má stolový režim, ktorý vám umožňuje hrať bez headsetu. Môžete si ju zahrať zadarmo stiahnutím z parný alebo ich VRChat webové stránky. Používateľom sa odporúča, aby sa ponorili do hry a zúčastnili sa hangoutu s ostatnými. Keďže hráte online, pravdepodobne budete mať oneskorenie a pomalé časy pripojenia. Môže byť dokonca ťažké stiahnuť hru. Na vyriešenie týchto problémov odporúčam sieť VPN. S VPN môžete zmeniť svoju IP adresu na inú IP výberom z dostupných serverov. Ak vyberiete umiestnenie IP blízko oblasti, na ktorej hráte, môžete mať predĺžený čas pripojenia a menej oneskorenia. VPN tiež poskytuje ochranu pred útokmi DDoS pre kohokoľvek, kto sa snaží hrať pri hraní.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

VRChat má veľa vecí, ktoré môžu hráči robiť. Prvou z týchto aktivít sú mini hry. Patria medzi ne Capture the Flag, Sculpture Studio, VR Karaoke, Battle Disc, bowling, Steel n ‘Gold a mnoho ďalších. Sculpture Studio je hra na maľovanie, v ktorej kreslíte s priateľmi. Steel n ‘Gold je súťaž v štýle policajtov a lupičov, v ktorej sa banditi snažia ukradnúť z banky, zatiaľ čo šerifi sa ich snažia zachytiť. Battle Disc je výzva v porovnaní s jedným hádzaním, ktorá je podobná hre Tron. Všetky tieto hry sú multiplayerové a zábavné je hranie s priateľmi. Toto je len niekoľko príkladov, ktoré vytvorili VRChat a komunita. Môžete očakávať oveľa viac.

Ďalšou aktivitou vo VRChat je stretnutie a konverzácia. V hre môžete ísť na mnoho miest, ako sú reštaurácie s rýchlym občerstvením, jazzové kluby, bary, sídla a vesmírne stanice. Na všetkých týchto miestach je veľa elegantných interaktívnych položiek. Budú mať aj veľa ďalších používateľov, ktorí spolu hovoria. Na miestach, ako je súdna miestnosť, môžete nájsť ľudí, ktorí robia falošné skúšky a hrajú sa s miestnosťou. Môžete vidieť komédie, spevy, kúzelné triky a mnoho ďalších vecí, ktoré hráči robia na pódiu pre dav. Môžete tiež sledovať videá YouTube s ostatnými. VRChat má so svojou komunitou veľa aktivít. Môžete usporiadať udalosti a učiť, baviť sa alebo robiť mnoho ďalších vecí. Prostredníctvom udalostí spoločnosť VRChat vytvorila prvú diskusnú reláciu vo VR. Prehliadka sa volá Gunter’s Universe a je na YouTube.

Tvorby sú obrovskou súčasťou hry. Komunita je veľmi kreatívna, a preto navrhli mnoho avatarov, ako sú Knuckles, tučniaci cisárski, Pokémon a Scooby Doo. Môžete si tiež vytvoriť vlastný avatar pre hru. Pomocou systému SDK vo VRChat môžete ísť do hĺbky. Avatary vo VRChat môžu pri rozhovore zodpovedať vašej reči, a to aj v prípade komunít vyrobených v komunite. Okrem avatarov môžete vytvárať aj svety. V týchto svetoch môžete vytvárať interaktívne položky a upravovať ich podľa svojich predstáv. Priateľov môžete pozývať a stretávať sa doma alebo vo svete, ktorý vytvárate. Komunita navrhla veľa nových avatarov a svetov, ktoré môžete tiež použiť. Táto hra získala pre niektorých populárnych používateľov YouTubers dosť vecí na hranie na jej serveroch a na stretnutie s používateľmi. Hráčska základňa a obsah rýchlo rastú.

VRChat podporuje nasledujúce náhlavné súpravy VR:

 • HTC Vive a Oculus Rift

Ako používať VPN na prehrávanie VRChat (PC)

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať VPN pre VRChat. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Zvýšte rýchlosť hry a blokujte útoky DDoS

Ak máte problémy so záchvatmi oneskorenia a DDoS, tieto odporúčania by vám mali pomôcť:

Spôsoby, ako vyriešiť problémy s oneskorením na vašom notebooku:

 • Skontrolujte svoju rýchlosť na adrese speedtest.net. Ak je vaša rýchlosť na POC pripojenom priamo k vášmu modemu alebo smerovaču vysoká, ale prenosný počítač má problémy s oneskorením, vaše pripojenie k sieti Wi-Fi ho môže spomaliť. V takom prípade odporúčame pripojiť prenosný počítač k smerovaču pomocou sieťového kábla alebo ho posunúť bližšie k smerovaču, aby sa otestovalo pripojenie.
 • Ak tieto možnosti vyskúšate a laptop stále nefunguje dobre, odporúčam vám sieť VPN. VPN vám môže opäť poskytnúť lepšiu cestu k hernému serveru, čo môže pomôcť znížiť oneskorenie.
 • Ak si myslíte, že váš smerovač má problémy, odporúčam vám ho resetovať. To sa môže postarať o veľa problémov so sieťou. Ak váš smerovač naďalej má problémy, môžete zvážiť použitie vlastného zariadenia založeného na DD-WRT alebo Tomato. Vlastný firmvér je vhodný pre vysoký výkon a podporuje VPN.

Ako sa vyhnúť útokom DDos:

 • Najlepším spôsobom, ako sa vyhnúť útokom DDos, je použitie VPN. Ešte raz odporúčame ExpressVPN. Beží na vrchole rovnakej siete na doručovanie hier ako Steam a ďalšie populárne online herné platformy.
 • Sieť VPN vám pomôže vyhnúť sa útokom DDos zmenou vašej adresy IP. Môžete sa pripojiť k serveru vo vašej domovskej krajine alebo v inej oblasti sveta. Týmto sa zmení vaša IP adresa, ktorá vás ochráni pred útokmi DDos, pretože útočník nebude vedieť, akú IP adresu budete používať pri každom pripojení.

VRChat je nová pripravovaná hra s rastúcou základňou fanúšikov. Má veľa mini hier. Môžete sa tešiť hraním a stretávaním sa s ostatnými používateľmi. Môžete tiež vytvárať úžasné avatary a svety. VRChat je zábavná hra, ktorú môžete hrať zadarmo a som si istý, že sa vám a vašim priateľom bude páčiť.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map