Ako hrať Team Fortress 2 s VPN

Tímová pevnosť 2Hra, Tímová pevnosť 2 alebo TF2 v krátkosti, je populárna online hra, ktorá je k dispozícii pre iOS, Mac, Windows, Linux a Android. Hra je k dispozícii na parný a je k dispozícii v konkrétnych krajinách. To znamená, že ak plánujete cestovať mimo podporovaných regiónov a chcete túto hru hrať online, bude vám zamietnutý prístup. Odporučil by som VPN hrať TF2 cez Steam. Sieť VPN vám umožní prepnúť IP adresu, ktorú máte, s akýmkoľvek iným umiestnením IP, ktoré vyberiete. Dobrá VPN pomôže znížiť oneskorenie a viesť k rýchlejšiemu hraniu hry.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie Team Fortress 2 (TF2)

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie TF2 online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Hlavné prvky hry Team Fortress 2

Team Fortress 2 je bezplatná hra pre Steam a platená na PS3 a Xbox 360. TF2 je online tímová strieľačka, ktorá podporuje Mac, Windows a Linux v systéme Steam. Online strelec má viac režimov a máp pre viac hráčov. Medzi online režimy pre viacerých hráčov patria:

 • Zachyťte vlajku: Vy a váš tím sa pokúsite zachytiť súperovu aktovku z ich základne a priviesť ju späť k svojej, zatiaľ čo budete svoju aktovku stále brániť..
 • Kontrolné body: Váš tím má 2 kontrolné body ako nepriateľ. Oba tímy majú jedno neutrálne miesto. Vyhrá prvý tím, ktorý kontroluje všetky body tým, že stojí na nich, až kým nezmení farbu vašich tímov.
 • Útok a obrana: Rovnaké ako kontrolné miesto, s výnimkou toho, že iba jeden tím má všetky kontrolné body, ktoré sa majú začať, a druhý tím sa ich snaží vziať so sebou na výhru..
 • kráľ hory: Je to presne to isté ako kontrolný bod s tým rozdielom, že má jeden bod, ktorý musí váš tím určitý čas kontrolovať.
 • payload: vy a váš tím budete buď tlačiť predmet v tvare bomby na železnicu na nepriateľskú základňu, aby ste vyhrali, alebo svoju základňu obhajujete na určitý čas.
 • Užitočné preteky: Je to to isté ako užitočné zaťaženie s tým rozdielom, že každý tím musí posunúť svoj predmet ďalej ako druhý tím alebo ho dostať rýchlejšie na základňu ostatných tímov, aby vyhral.
 • Špeciálna zásielka: Je to kombinácia Capture the Flag a King of the Hill. Najprv súťažíte s druhým tímom, aby ste získali inteligenciu z veľkej diaľky. Potom ju prinesiete na plošinu za veľkú raketu a zostanete na plošine, kým nedosiahne vrchol. Budete sa tiež musieť vyhnúť prichádzajúcim nepriateľom a zabíjať nepriateľov na platforme. Budete vedieť, že váš tím vyhral, ​​keď platforma dosiahne vrchol a vypáli raketu.
 • Tréningový režim: Je to režim offline, ktorý vám umožňuje trénovať.

Pre všetky tieto režimy zábavnej hry má strelec 9 tried. Každá trieda má svoje výhody a nevýhody. Triedy sú:

 • Ťažké: Je to veľmi veľký Rus, ktorý boxuje, strieľa brokovnicu, zje veľa sendvičov a má svoj obľúbený guľomet, ktorý nazýva Sasha. Výhody: má veľa zdravia, sendvič regeneruje zdravie, veľmi silný, veľa obrany a má veľa munície. Nevýhody: veľmi pomalý, veľmi nepresný strelec a je väčším cieľom zasiahnuť.
 • The Medic: Bláznivý nemecký zdravotník bez skutočnej morálky voči svojim pacientom, ktorý drží holubice ako miláčikov a lieči ľudí. Výhody: Lieči ľudí lekárskou pištoľou, má Ubercharge, ktorá dáva lekárovi a osobe, ktorej uzdravuje imunitu na chvíľu, a ihlová pištoľ rýchlo vystrelí. Nevýhody: Nabitie Ubercharge trvá dlho, imunita netrvá dlho, lekár je dosť krehký a ihla nie je príliš silná.
 • Demoman: Je očná náplasť a ťažké pitie Scot. Výhody: Je to jediná postava s bombami, má lepivé bomby, ktoré sú choré na veci a môžu explodovať Engineerove výtvory. Nevýhody: Nemá nič iné ako bomby s časovým a rozsahovým limitom, jeho lepkavé bomby explodujú, keď zomrie a bomby mu môžu ublížiť..
 • Skaut: Je to príliš sebavedomý a rýchlo hovoriaci muž z Bostonu v štáte Massachusetts. Výhody: Má rýchle streľby / úder zbrane, najrýchlejší člen tímu dlhou ranou, pri pohybe nie je ľahké zasiahnuť a má dvojitý skok. Nevýhody: Nízke zdravie, nízka obrana a nie príliš silné.
 • Pyro: Je to fyziologicky nestabilná osoba, ktorej tvár sa nikdy nevidela. Výhody: Nastaví všetko v ohni okrem spoluhráčov s plameňometom. Nevýhody: Má blízko zbrane na blízko.
 • Ostreľovač: Lovecký charakter pochádzajúci z Nového Zélandu. Výhody: Môže snímať veci z veľkej vzdialenosti v režime rozsahu. Nevýhody: veľmi ľahko zabitý v režime rozsahu, pretože nevidíte svoje okolie.
 • Spy: Francúzsky špión s množstvom maskovaní. Výhody: Môže byť neviditeľný, môže sa obliekať ako ostatní členovia nepriateľa, aby sa ich pokúsil preniknúť, a môže zničiť konštrukcie inžiniera. Nevýhody: dá sa zistiť veľmi ľahko, neviditeľný plášť trvať krátko a je dosť krehký.         
 • Vojak: Odolný, ale pomalší americký vojak. Výhody: Má raketový skok, môže strieľať rakety a je polotuhý znak. Nevýhody: Raketový skok bolí a je to pomalší charakter. 
 • Inžinier: Je to dobrý starý župan z Texasu, ktorý je veľmi hudobný a šikovný. Výhody: môže stavať hliadky, aby strieľal ľudí, rozprašovače na obnovenie zdravia, útržky a muníciu, môže vytvárať teleporty, ktoré teleportujú jeho a jeho tímové miesta, a môže pohybovať a ničiť svoje výtvory. Nevýhody: Všetky veci, ktoré zostavuje a inovuje, majú odkazy. Tiež to zaberá veľa času a môžu byť ľahko zničené inými postavami..

Všetky tieto znaky je možné prispôsobiť. Akonáhle ste dostali predmet pre túto postavu obchodovaním s ostatnými, nákupom predmetu v obchode alebo hraním hry, kým sa mu táto položka nakoniec nedostane. Položkami, ktoré dostanete, môžu byť klobúky, zbrane pre určitú triedu alebo debny, ktoré na odomknutie potrebujú kľúče.

Team Fortress 2 je online hra s množstvom obsahu, ktorá je v Steam zadarmo. Para je k dispozícii vo vybraných krajinách po celom svete. Celkovo Team Fortress 2 je veľmi zábavná hra, ktorú vrelo odporúčam.

Opäť odporúčam používať službu VPN na hranie TF2. VPN vám dá IP adresu z vybraného umiestnenia servera. Zlepší tiež výkon vylepšením vášho pingu a ochráni vás pred útokmi DDoS.

Užite si všetky vzrušenia pri hraní TF2 online. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli Team Fortress 2 užiť kdekoľvek na svete pomocou VPN. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map