Ako hrať Street Fighter V s VPN

pouličný bojovníkStreet Fighter V je najnovšia inštalácia série Capcom Street Fighter. S touto novou verziou sa má do 16. februára 2016 pre PC spustiť parný a pre PS4. Táto séria dosiahne svoj 29. ročník v odbore. Street Fighter V je bojová hra, ktorá vám umožní hrať online alebo samostatne. Street Fighter V bol tiež pridaný na Capcom Pro Tour. Prehliadka má najskúsenejších hráčov bojujúcich o finančnú odmenu. S online aspektom hry bude pravdepodobne nejaké oneskorenie a pomalé spojenie. Profesionálni hráči sú tiež citliví na útoky DDoS. Na vyriešenie týchto problémov odporúčam sieť VPN. Sieť VPN zmení vašu IP adresu na ľubovoľné miesto podľa vášho výberu. Ak si vyberiete IP blízko servera, na ktorom hráte, môžete znížiť oneskorenie a zrýchliť herný zážitok. Keďže sieť VPN šifruje vaše údaje, môže vám poskytnúť väčšiu ochranu pred DDoS. Ak je hra blokovaná z práce alebo v škole pomocou brány firewall, potom vám VPN môže pomôcť prekonať ju.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie Street Fighter V (PC)

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie hry Street Fighter V online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Ako používať VPN na hranie Street Fighter V (PS4)

Ešte raz použijem ExpressVPN ako príklad použitia služby VPN na hranie Street Fighter V na vašej hernej konzole. Sú to moje najobľúbenejšie VPN pre hranie, pretože ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť, vďaka ktorej je služba pre hráčov skvelou voľbou..

Prvým krokom na nastavenie pomocou ExpressVPN je zvyčajne stiahnutie klientskeho softvéru pre váš systém. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android. To samozrejme nebude fungovať pre PS4, Xbox One alebo Nintendo, pretože herné konzoly nemajú natívnu podporu VPN. Našťastie stále existuje spôsob, ako šifrovať herný prenos a odoslať ho cez sieť VPN. Odpoveď je spustenie VPN cez váš router. Poznámka: Ak nepotrebujete šifrovanie, môžete použiť funkciu ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) bez potreby konfigurácie smerovača. Podporuje širokú škálu herných konzol.

Aplikácia smerovača ExpressVPN

V závislosti od toho, ktorú značku a model smerovača používate, môže podporovať služby VPN tretích strán. Ak je to tak, môžete od poskytovateľa VPN získať potrebné informácie na nastavenie pripojenia prostredníctvom smerovača. Inak veľmi odporúčam FlashRouters. Tím FlashRouters berie populárne smerovače značky a bliká pomocou firmvéru DD-WRT alebo Tomato. To umožňuje zariadeniam mať omnoho viac funkcií, ako by mali nainštalované továrenské firmvér. Všetky FlashRouters sú predkonfigurované s podporou VPN.

Hlavné prvky hry Street Fighter V

Street Fighter V je bojová hra, v ktorej bojujete proti súperovi v jednom zápase. Postavy sú dobré, ale každá má svoje výhody a nevýhody. V hre Street Fighter V sú postavy založené na 5 štatistikách: výkon, zdravie, mobilita, technika a dosah. Sila je to, ako ťažké postavy zasiahnu, zdravie je, koľko majú HP, mobilita je taká rýchla, technika nie je známa a rozsah je to, ako ďaleko môžu bojovníci zaútočiť. Maximálny počet pre každú štatistiku je 5 a najmenší je 1. Štatistiky postáv sa budú meniť v závislosti od toho, ako musia vývojári hry vylepšiť stíhačku. Použité postavy sú všetky nové alebo z minulých verzií hry. Bojovníci a ich doterajšie štatistiky zahŕňajú:

 • ryu: Výkon 4, Zdravie 3, Mobilita 3, Technika 3 a Rozsah 2
 • Chun-Li: Výkon 2, Zdravie 2, Mobilita 5, Technika 5 a Rozsah 4
 • Nash: Výkon 3, Zdravie 2, Mobilita 3, Technika 4 a Rozsah 2
 • M. Bison: Výkon 4, Zdravie 3, Mobilita 4, Technika 3 a Rozsah 3
 • Cammy: Výkon 3, Zdravie 2, Mobilita 5, Technika 2 a Rozsah 3
 • Vtáčik: Výkon 5, Zdravie 5, Mobilita 1, Technika 3 a Rozsah 4
 • dosah poznanie: Výkon 4, Zdravie 3, Mobilita 4, Technika 4 a Rozsah 2
 • Necalli: Výkon 5, Zdravie 2, Mobilita 3, Technika 4 a Rozsah 2
 • Vega: Power 3, Health 2, Mobility 5, Technika 3 a Range 3
 • R. Mika: Výkon 3, Zdravie 3, Mobilita 2, Technika 3 a Rozsah 1
 • Rashid: Výkon 2, Zdravie 3, Mobilita 4, Technika 3 a Rozsah 2
 • karin: Power 3, Health 2 Mobility 3, Technika 5 a Range 2
 • Zangief: Výkon 5, Zdravie 5, Mobilita 1, Technika 2 a Rozsah 3
 • laura: Výkon 3, Zdravie 3, Mobilita 4, Technika 3, Rozsah 1
 • Dhalsim: Výkon 3, Zdravie 2, Mobilita 1, Technika 3, Dosah 5
 • F.A.N.G: Výkon 2, Zdravie 3, Mobilita 1, Technika 3, Dosah 5

Ovládacie prvky hry sa líšia v závislosti od vybranej postavy. Každá postava má rôzne pohybové sady a zo všetkých rôznych ovládacích prvkov sú iba kopy a údery skutočne rovnaké, od znaku k znaku. Každá postava bude mať najmenej jeden zo siedmich typov útokov. Ide o normálne hody, V-zručnosti, V-spúšťače, V-zvraty, jedinečné útoky, špeciálne útoky a špeciálne pohyby.

Street Fighter V bude mať svoj HP rozchod na vrchu spolu s obrázkami a názvami bojovníkov. V dolnom rohu má dve veci. Jedným z nich je meradlo V-Trigger a keď sa nabijete po celú dobu, môžete súčasne použiť tvrdý kop a tvrdý úder. Uvoľní sa tak znak V-Trigger, ktorý môže viesť k veľmi odlišnému výsledku. Druhým je EX obrys. Pri plnení tohto rozchodu môžete použiť špeciálne pohyby. Každý špeciálny ťah má najmenej jednu tyč z celého rozchodu. Tieto útoky môžu byť veľmi silné a môžu vám pomôcť.

Street Fighter V je najnovšou splátkou série Capcom. Capcom spolu so spoločnosťou Sony spolupracovali na vytvorení hry. Grafika je úžasná, hra vyzerá skvele a je k dispozícii pre Windows cez Steam a PS4. Postavy hry sú jedinečné a ich pohybové sady sú veľmi pokročilé. Ukazovateľ EX, rozchod V-Trigger a rozdielna štatistika postavy vytvárajú hru, ktorá bude mať v hre veľa rôznych možností. Celkovo je Street Fighter V vynikajúcou online hrou, ktorú si vy a vaši priatelia určite užijete.

Ešte raz by som odporučil VPN na hranie Street Fighter V Online. Sieť VPN pomôže znížiť oneskorenie, zvýšiť pripojenie a prekonať geografické obmedzenia. profesionálnym hráčom sa bude páčiť pridaná ochrana pred útokmi DDoS.

Užite si všetky vzrušenia, keď budete hrať Street Fighter V online. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli pomocou hier VPN vychutnať hranie hier kdekoľvek na svete. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map