Ako hrať Rocket League s VPN

Rocket LeagueRaketová liga je futbalová a jazdná hra s vysokou intenzitou. Hra sa rozrástla v popularite natoľko, že je to už dobre známy eSport a hrá sa globálne. Je na Windows, PS4 a Xbox One. Pri hraní online sa môžu vyskytnúť pomalé spojenia, oneskorené a DDoS útoky. Ako prevenciu týchto problémov odporúčam VPN. VPN zmení vašu IP adresu na akúkoľvek inú IP, ktorú si vyberiete. Ak zvolíte IP adresu blízko servera, na ktorom hráte, budete môcť znížiť oneskorenie a zrýchliť pripojenie. Profesionálni hráči ocenia aj ďalší bonus ochrany DDoS.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie Rocket League (PC)

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie Rocket League online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Ako používať sieť VPN na hranie raketovej ligy (Xbox One a PS4)

Ešte raz použijem ExpressVPN ako príklad použitia služby VPN na hranie Rocket League na vašej hernej konzole. Sú to moje najobľúbenejšie VPN pre hranie, pretože ExpressVPN spravuje veľmi veľkú sieť, vďaka ktorej je služba pre hráčov skvelou voľbou..

Prvým krokom na nastavenie pomocou ExpressVPN je zvyčajne stiahnutie klientskeho softvéru pre váš systém. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android. To samozrejme nebude fungovať pre PS4, Xbox One alebo Nintendo, pretože herné konzoly nemajú natívnu podporu VPN. Našťastie stále existuje spôsob, ako šifrovať herný prenos a odoslať ho cez sieť VPN. Odpoveď je spustenie VPN cez váš router. Poznámka: Ak nepotrebujete šifrovanie, môžete použiť funkciu ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) bez potreby konfigurácie smerovača. Podporuje širokú škálu herných konzol.

Aplikácia smerovača ExpressVPN

V závislosti od toho, ktorú značku a model smerovača používate, môže podporovať služby VPN tretích strán. Ak je to tak, môžete od poskytovateľa VPN získať potrebné informácie na nastavenie pripojenia prostredníctvom smerovača. Inak veľmi odporúčam FlashRouters. Tím FlashRouters berie populárne smerovače značky a bliká pomocou firmvéru DD-WRT alebo Tomato. To umožňuje zariadeniam mať omnoho viac funkcií, ako by mali nainštalované továrenské firmvér. Všetky FlashRouters sú predkonfigurované s podporou VPN.

Hlavné body hry Rocket League

Hráte futbal, v ktorom vy a vaši spoluhráči budete musieť chrániť svoj cieľ a zároveň sa budete snažiť streliť gól. Toto všetko budete robiť počas jazdy na svojich ultra poháňaných raketových automobiloch pripravených na bitku. Počas hry môžete použiť niekoľko stratégií. Môžete skúsiť byť brankárom a brániť svoju sieť pred leteckými a pozemnými strelami. Môžete sa tiež pokúsiť hrať priestupok pomocou antén a pozemných záberov, aby ste sa uistili, že môžete súperovi hádať, zatiaľ čo stále bodujete. Môžete tiež hrať v polovici zápasu tým, že sa pokúsite ubrániť a hrať urážku. Ďalšou stratégiou je zraziť auto do súpera v blízkosti lopty, aby sa zabránilo streleniu gólu, alebo môžete zobrať obrancu, aby nechal svojho súpera lepšie streliť do siete.

Táto hra má viacero režimov vrátane režimu online, rozdelenej obrazovky a dokonca aj sezónneho režimu. Popisy režimov:

 • sezóna: ide o režim pre jedného hráča, ktorý nevyžaduje prístup na internet.
 • Rozdelená obrazovka: vy a priateľ môžete hrať proti sebe alebo proti sebe na tej istej obrazovke, ale je rozdelený na polovicu. Pracuje to naraz až so štyrmi ľuďmi.
 • online: Tento režim vás postaví proti iným ľuďom z celého sveta. Vy a váš náhodne vygenerovaný tím budete čeliť ďalšiemu štvorčlennému tímu. Tento režim môže hrať každý, ale je intenzívnejší ako ostatné režimy. Dôrazne odporúčame používať sieť VPN, ak sa chcete pripojiť k serveru v inej krajine.

Ďalšou zaujímavou časťou o Rocket League sú autá. Svoje raketové auto si môžete prispôsobiť a vylepšiť ho tak, keď vyzdvihnete predmety a odomknete vozidlá. Hra má toľko funkcií prispôsobenia, že si každý mohol nájsť vhodné auto pre seba. Rocket League má tiež obsah na stiahnutie. DLC zvyčajne zahŕňa viac prispôsobenie alebo dokonca plné autá, ako je DeLorean od Back to the Future.

Hra bude mať svoj vlastný Rocket League Championship Series. Séria má prize pool 75 000 dolárov. Budú to otvorené kvalifikácie a trojmesačná sezóna. Registrácia sa začína 25. marca 2016. Ak chcete sledovať turnaj, môžete ho streamovať ďalej škubnutí.

Ešte raz odporúčam používať službu VPN na hranie Rocket League. Sieť VPN vám poskytne adresu IP zo zvoleného umiestnenia servera. Zlepší tiež výkon skrátením času pingu (menej oneskorenia) a ochráni vás pred útokmi DDoS.

Užite si všetky vzrušenia z hrania Rocket League online. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli pomocou hier VPN vychutnať hranie hier kdekoľvek na svete. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map