Ako hrať Gloria Victis s VPN

Gloria VictisGloria Victis je stredoveká MMORPG. Hra má len málo fantastických aspektov a hra je veľmi realistická. Hra je na PC a vyšla dňa Steam 9. júna 2016. Budete bojovať, remeslo, tvoriť cechy a postaviť si vlastný hrad alebo dedinu. Pri hraní Gloria Victis môžete zaznamenať oneskorenie a pomalé rýchlosti pripojenia. Na vyriešenie tohto problému by som odporučil VPN. Sieť VPN vám umožní zmeniť adresu IP na inú adresu IP v zvolenom umiestnení servera. Ak vyberiete miesto blízko servera, na ktorom hráte, môžete znížiť oneskorenie a dosiahnuť lepšie pripojenie. Elitným hráčom sa bude páčiť ďalšia ochrana pred útokmi DDoS. Sieť VPN vám tiež umožní prekonať brány firewall a geografické obmedzenia, ktoré vám bránia hrať hru v škole alebo v práci.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6,67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3,49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Súkromný prístup na internet$ 2,85PIA49checkboxcheckbox
4CyberGhost$ 2,75CyberGhost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3,25IPVanish76checkboxcheckbox

Ako používať VPN na hranie Gloria Victis

Budem používať ExpressVPN napríklad ako používať službu VPN na hranie Gloria Victis online. Najprv si musíte stiahnuť klienta VPN. ExpressVPN ponúka bezplatný klientsky softvér pre Windows, Mac a Linux. Okrem bezplatných aplikácií pre iOS a Android.

Teraz, keď ste mali možnosť stiahnuť a nainštalovať softvér, je čas na pripojenie. Spustite klienta ExpressVPN a vyberte umiestnenie servera. Prevedieme vás krok za krokom pomocou ich klienta Windows.

Umiestnenie servera ExpressVPN

 • Pretože sa veľa hráčov radi pripája na servery v USA, túto krajinu sme použili ako sprievodcu. ExpressVPN má veľkú sieť serverov umiestnených po celom svete.
 • Odporúčame vám vybrať OpenVPN (TCP) alebo (UDP). Na streamovanie videí z webových stránok, ako je YouTube, používame OpenVPN (UDP), pretože je rýchlejší ako TCP. Podporujú tiež PPTP, L2TP a SSTP. Stále odporúčame OpenVPN UDP pre najlepšiu kombináciu rýchlosti a ochrany súkromia.
 • Kliknite na veľké okrúhle tlačidlo pripojenia. Po niekoľkých sekundách uvidíte štít okolo tlačidla, ktorý zmení farbu na zelenú. Zobrazí sa tiež správa s informáciou, že „VPN je zapnutá“
 • Teraz máte v USA IP adresu, pokiaľ to môže povedať niekto online. Preto sa môžete dostať na ktorúkoľvek stránku, akoby ste tam sedeli. To isté by platilo, keby ste sa pripojili k serveru vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek inde na svete.

Je to také ľahké. Teraz, keď máte adresu IP zo servera ExpressVPN v USA, môžete hrať, prehliadať internet alebo sledovať relácie, akoby ste sa tam skutočne nachádzali. Pripojenie k serveru vo Veľkej Británii by vám poskytlo plný prístup aj na geograficky blokované stránky. To isté platí pre každú krajinu.

Ako už pravdepodobne viete povedať, dobrá sieť VPN otvára prístup k obsahu po celom svete. Ak žijete mimo USA, služba vám môže pomôcť získať prístup k obľúbeným službám, ako sú Netflix, Hulu a Pandora. Stále potrebujete účet pre služby, ako je Netflix, ale VPN vám pomôže pozerať televízne programy a filmy v USA na Netflixe, akoby ste sedeli v USA alebo v inom regióne, ku ktorému by ste chceli mať prístup..

Hlavné body hry Gloria Victis

Keď založíte Gloria Victis, budete mať možnosť pripojiť sa k jednému zo štyroch národov. Celý národ je veľmi jedinečný a má bohatú históriu.

Národy a krátky príbeh:

 • Ríša Azebie: Azebijci sú veľkými poľovníkmi, skautmi a nebojácnymi bojovníkmi. Žijú v drsnom prostredí púšte, kde je pôda neplodná, a jediný spôsob, ako prežijú, je na zvieratách, ktoré chovajú, a na malých obilninách a ovocí, ktoré sú schopné zozbierať. Pokiaľ ide o ich vojenské praktiky, používajú ľahké brnenie a nosia priemerné zbrane na blízko. Veľmi sa spoliehajú aj na jazdu, aby sa dostali do ťažkých čias. Ich taktika je založená na mobilite a sú veľmi hrozivým nepriateľom, ktorému čelia.
 • Midland: Midland je konglomerátom federalizmu a patriarchátu. Západnú a východnú stranu Stredozemia ovládajú jednotlivo dvaja králi, hoci spoločne vytvárajú jeden mocný národ. Ľudia v Midlande sú známi ako Midlanders. Aj keď nie sú vyššie ako šesť stôp, sú stále dosť silné. Národ je veľmi bohatý, a preto v čase, keď sú v bitke, väčšina obyvateľov Stredozemného mora nosí plné zbroje ako rytieri alebo bojovníci. Celkovo je národ najbohatší a nie je to človek, s ktorým by sa malo zmiasť.
 • Nordheim: Nordheim je miesto, ktorého vládu spravujú väčšinou kmene a ich vodcovia. Ľudia z Nordheimu sú známi ako Ismirovia. Izmirs sú vysoké a neuveriteľne silné. Ich životný štýl sa odráža na ich veľkosti, pretože musia byť silné, aby prežili vo svojej domovine. Žijú na severe Stredozemného mora, kde sneží stále a nie je vidieť nič iné ako hory. Pokiaľ ide o ich vojenské praktiky, majú veľmi skúsenosti s dvojručnými mečmi a sekerami. Sú tiež skvelé v používaní obrovských štítov. Ľudia, ktorí bojujú za Nordheim, boli známi ako nebojácni bojovníci, s ktorými by sa nemalo počítať.
 • SangmarSangmar bol na juhu veľmi veľkou a úspešnou ríšou, až prišli Azebovia. Boli takmer zničené, ale stále existuje nádej. S oboma mestami, ktoré má krajina stále, sa Sangmarská ríša bude snažiť znova vstať. Sangmarský ľud je známy ako Sangmariánec. Sú veľmi inteligentní a nežijú v tak drsných podmienkach ako Azebovia. Armáda je teraz veľmi malá, ale z nej zostávajú stateční bojovníci s veľmi drahým výstrojom a najušľachtilejší z ošípaných. Ostatné ríše lepšie sledujú, pretože Sangmar by sa mohol znova zdvihnúť.

Akonáhle ste si vybrali svoj národ a predtým, ako pôjdete zabiť svojho nepriateľa, možno budete potrebovať vybavenie. Výbava, ktorú máte, je len na vás, ale určité zbrane a zbroje pomôžu pri určitých štýloch boja. Medzi dva druhy vybavenia patrí brnenie a zbrane

Armor:

 • Ľahké brnenie: Brnenie je lacnejšie a necháva ťa rýchlejšie, ako by si bol v ťažkom brnení.
 • Stredné brnenie: Brnenie stojí viac ako ľahké brnenie a necháva vás trochu pomalšie, ale dodáva oveľa väčšiu ochranu.
 • Ťažké brnenie: Brnenie je veľmi drahé a veľmi vás spomaľuje, ale budete mať veľkú ochranu a dynamiku pred samotnou hmotnosťou brnenia..

zbrane:

 • Zatvorte bojové zbrane: Meče sú lacné v tejto kategórii. Je ľahšie bojovať proti postavám blízko vás, ale každý, kto má dosah, má výhodu.
 • polearms: Zbrane, ktoré majú oveľa väčší dosah ako blízko bojové zbrane, ale nie také veľké. Jednou z najpopulárnejších zbraní v tejto kategórii je kopija.
 • Zbrane na diaľku: Medzi najobľúbenejšie zbrane v tejto kategórii patria dlhé i dlhé kuše. Tieto zbrane sú skutočne silné na diaľku a dokážu zabiť mnohých skôr, ako sa dostanú do útočného dosahu, ale ak ste blízko, budete v obrovskej nevýhode..

Keď sa pozriete na svoje vybavenie, pravdepodobne pôjdete von a budete bojovať o slávu svojho národa. Predtým, ako to urobíte, možno budete chcieť zistiť, ako bojová mechanika v Gloria Victis funguje. Zručnosť je hlavnou súčasťou tejto hry. Musíte sa naučiť, ako zaútočiť, kde zaútočiť a ako nastaviť, aby ste mohli dostať úder. V Gloria Victis neexistuje systém zacielenia, takže jednoducho nemôžete kliknúť na súpera a potom si sadnúť a sledovať, čo sa stane. Musíte sa neustále zapájať do zápasu.

Spolu s tým existuje veľa techník, ktoré môžete použiť na výhru. Kým sa uhýbate, hádzate zbraňou, strieľate šípy a beháte, možno by ste sa mali pozrieť na výdrž baru. Používa sa na udržanie realistickejšej hry. Musíte mať svoju výdrž pod kontrolou. Ak použijete príliš veľa výdrže, môžete byť bezbranní, pretože ste tak unavení. Mohli by ste mať viac problémov aj pri strate výdrže. Nakoniec sa bude bojovať o jeden zápas, jeden boj, poľovníctvo a boj proti ríši. Existujú súťaže a ďalšie veci, ktoré sa dajú hrať na vyskúšanie schopností hráčov.

Súťaže / Obliehanie:

 • obliehanie: Nezáleží na tom, či je to hrad, mesto, hlavné mesto alebo mesto, vyžaduje si to armádu. Zápas bude trvať stovky úmrtí a tvrdých bojov vyhrať.
 • turnaje: Otestujte si svoje zručnosti v turnajoch proti ostatným.
 • PvP Arena: Je to ako boj Rímskeho gladiátora, s výnimkou toho, že môžete použiť vybratú zbraň. Ak chcete vyhrať tento typ zápasu, mali by ste byť najlepší.

Zo všetkých týchto obliehaní, PvP, turnajov a bezplatného roamingu nájdete menu a položky. Mena vám môže kúpiť materiál, vybavenie a ďalšie veci. Materiály, ktoré získate, vám pomôžu zhromaždiť spotrebný materiál na výrobu. Výsledky môžu byť použité alebo dokonca predané za účelom zisku.

Rôzne typy remesiel zahŕňajú:

 • Chov a kulinárske umenie: varenie jedla
 • Krajčírstvo a kožiarstvo: Získanú kožušinu môžete použiť na výrobu predmetov
 • armorsmithing: Vytvorte veľké zbroje
 • Kovanie zbraní: Vytvorte skvelé zbrane
 • drevospracujúci: Vytvorte nábytok a mašle
 • Poľovníctvo a lesníctvo: Získajte kožušinu a drevo na predaj ľuďom, ktorí ich využijú
 • Bylinkárstvo a alchýmia: Naučte sa, ako používať rastliny na jed a lieky
 • Ťažba a metalurgia: Získajte suroviny ako vzácna ruda
 • Artificing: Vytvorte doplnky ako šperky
 • strojárstvo: Vytvorte smrtiace obranné mechanizmy a útočné nástroje

Jednou z najdôležitejších častí hry je poveternostný cyklus. Viem, že si možno myslíte, že je to smiešne, ale je to pravda. Počasie ovplyvňuje hráča. Stretnete sa s rôznymi NPC v závislosti od denného času, počasia a ročného obdobia. Nepriatelia budú tiež reagovať odlišne. Ročné obdobia menia počasie, ktoré ovplyvňuje hráča rôznymi spôsobmi. Napríklad by bolo ťažké bojovať v ťažkom brnení v horúcom lete a hra to bude zodpovedať. Ak by ste na niekoho chceli zaútočiť, môžete čakať na hmlisté počasie, ktoré vám pomôže dokonalým krytom pre ten tajný útok. Pozícia Mesiaca ovplyvní aj prílivy a jedinečné príšery, ktoré ich spôsobia.

Gloria Victis je MMORPG, ktorá má veľa možností na hranie. Môžete skúsiť dobyť súpera a bojovať o hrdosť svojho národa. Zahrajte si štýl boja s vysokou intenzitou, vďaka ktorému budete sústredení na hru. Môžete remeselnícke výrobky a zažiť všetky ročné obdobia. Budujte cechy so svojimi priateľmi a povýšte sa na vrchol svojho národa. Gloria Victis je náročná hra, ktorú som si istá, že sa vám aj vašim priateľom bude páčiť.

Ešte raz odporúčam používať službu VPN na hranie Gloria Victis online. Sieť VPN vám poskytne adresu IP zo zvoleného umiestnenia servera. Zlepší výkon a zníži oneskorenie. Elitní hráči ocenia aj zvýšenú ochranu pred útokmi DDoS.

Užite si všetky akcie pri hraní Gloria Victis online. Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, aby si mohli pomocou hier VPN vychutnať hranie hier kdekoľvek na svete. Nasleduj nás @VPNFan pre najnovšie ponuky a príručky.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map