VyprVPN Review 2020

Toto je moja recenzia služby VyprVPN, zabezpečenej osobnej služby VPN, ktorá bola spustená v roku 2009 poskytovateľom globálnych služieb Golden Frog. Zakladatelia spoločnosti Golden Frog pôsobia v oblasti internetových služieb od roku 1994, keď bol verejný internet v plienkach. VyprVPN je rýchla, bezpečná a súkromná VPN zameraná na ochranu súkromia, pretože je poskytovateľom „úrovne 1“. To znamená, že majú úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi svojich služieb.


VyprVPN

Vlastnia, prevádzkujú a konštruujú celú svoju globálnu infraštruktúru. Patria sem klastre serverov, interný kód a všetky hostiteľské zariadenia. To im dáva absolútnu kontrolu nad vašimi údajmi, čo spoločnosti VyprVPN umožňuje poskytovať vám úplné súkromie a bezpečnosť od začiatku do konca.

Ceny a špeciálne ponuky

VyprVPN poskytuje neobmedzené využitie dát, VyprDNS a NAT firewall ochranu. Pridanie brány firewall NAT vás chráni pred prichádzajúcou komunikáciou, keď ste pripojení k ich službe. Plán si vyberie medzi protokolmi OpenVPN, L2TP / IPsec, PPTP a Chameleon. K ich sieti sa môžete pripojiť na dvoch zariadeniach súčasne. To vám umožní chrániť prenosný počítač a mobilné zariadenie pomocou jediného účtu VyprVPN.

VyprVPN stojí 12,95 dolárov mesačne, ale počas svojej súčasnej propagácie ponúka špeciál so zľavou 80% na dva roky. To znamená, že sa môžete zaregistrovať na dva roky služby VyprVPN za pouhých 2,50 USD mesačne, čo je veľká hodnota. Plán zahŕňa neobmedzené využitie dát a až 5 spojení. Tí, ktorí žijú v reštriktívnejších krajinách, ako je Čína, budú chcieť používať svoj Chameleonský protokol. Cloudová služba VyprVPN vám umožní nastaviť si vlastný cloudový server VPN a pripojiť sa k nemu s klientmi a mobilnými aplikáciami VyprVPN..

Tu je prehľad propagácie VyprVPN:

VyprVPN ceny

Rovnako ako u mnohých služieb, ktoré sme skontrolovali, sa platba vykonáva ako jedna platba po celú dobu trvania. VyprVPN akceptuje väčšinu kreditných kariet vrátane kariet Visa, MasterCard, Discover, American Express, JCB a Diners Club International. Môžete tiež platiť pomocou služby PayPal. Platba prostredníctvom služby Paypal vám umožní využívať ich služby na správu platieb na vašom účte.

Cyphr Encrypted Messaging

Spoločnosť Golden Frog vyvinula šifrovanú aplikáciu na odosielanie správ s názvom Cyphr. Mobilná aplikácia je k dispozícii pre zariadenia so systémom iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) a Android. Cyphr môžete použiť na bezpečné odosielanie správ priateľom a rodine. Chráňte svoje súkromie pri posielaní správ kolegom v práci alebo v škole. Cyphr chráni vaše správy pred zneužitím alebo úpravou bez vášho vedomia. Pretože spoločnosť Golden Frog vlastní svoju sieťovú infraštruktúru, môže používateľom Cyphr ponúkať úplné súkromie. Okrem toho spoločnosť Golden Frogs hostí švajčiarske servery Cyphr pre vyššiu úroveň ochrany súkromia.

Kým Cyphr je momentálne k dispozícii iba pre iOS a Android, tím Golden Frog pracuje na aplikáciách pre Windows, Mac a webové prehliadače. Medzitým si môžete stiahnuť aplikáciu iOS priamo z obchodu s aplikáciami Apple. Cyphr podporuje systém iOS 7.0 alebo novší a je optimalizovaný pre iPhone 5. Android si môžu z Google Play stiahnuť najnovšiu verziu aplikácie pre šifrované správy. Podporuje Android 4.0.3 alebo novší. Cyphr je bezplatná služba. Na používanie aplikácie nemusíte byť zákazníkom spoločnosti VyprVPN.

Skúšobné obdobie bez rizika

Golden Frog ponúka bezplatný účet s obmedzeným využitím a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí za službu VyprVPN. Bezplatný účet vyprvpn poskytuje všetky výhody prvého účtu okrem toho, že je obmedzený na 500 MB používania mesačne. Stále získate prístup ku všetkým serverom s neobmedzeným prepínaním, dvoma súčasnými pripojeniami, podporou brány firewall NAT a prístupom k protokolom OpenVPN, L2TP / IPsec, Chameleon a PPTP. Tento účet by mohol byť pre vás dobrou voľbou, ak iba príležitostne používate službu VPN. Všetko, čo je potrebné na prihlásenie do tohto účtu, je emailová adresa a a heslo. Tiež vás oboznámi s funkciami, ktoré ponúkajú ich služby, ale nie som si istý, či obmedzené používanie vám umožní úplne otestovať službu a zistiť, či by mohla vyhovovať vašim potrebám každý deň..

Okrem obmedzeného využívania bezplatných služieb ponúka Golden Frog všetkým novým členom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste mohli službu plne zhodnotiť. To vám umožní vyskúšať ich sieť a softvér a zistiť, či je to pre vás to pravé. Odporúčam, aby ste skutočne vyskúšali celý účet hospodárnym spôsobom tak, že otestujete účet Pro, pretože má prístup ku všetkým potrebným komponentom, pokiaľ skutočne nepotrebujete ďalšie pripojenia. Táto záruka vrátenia peňazí vyžaduje, aby ste zrušili účet počas prvých 30 dní, aby ste dostali vrátenie prostriedkov. Ak sa rozhodnete, že produkt VyprVPN nie je vhodný pre vaše súčasné potreby, zrušíte účet prostredníctvom:

 • Prihlasovanie do Golden Frog Ovládací panel na ich webových stránkach
 • Voľba účet z ľavej strany obrazovky ovládacieho panela, ako je to znázornené na obrázku vľavo dole (1)
 • Na stránke výsledného účtu nájdite služby a vyberte odstránenie služby, ako je znázornené vpravo dole (2)

VyperVPN Cancelation

 • Zobrazí sa vám možnosť pokračovať v členstve, kliknite na tlačidlo OK Zrušiť
 • Vyberte si dôvod odstránenia služby z rozbaľovacieho poľa na stránke odstránenia
 • Opíšte dôvod zrušenia služba
 • cvaknutie Potvrďte odstránenie služby na dokončenie zrušenia

Ak sa rozhodnete, že sa vám služba páči a chceli by ste ju naďalej používať, jednoducho nerobte nič a bude vám účtovaná suma za typ účtu a dĺžku trvania, ktorú ste zadali pri registrácii prostredníctvom poskytnutých platobných informácií..

Navštívte VyprVPN

Lokality siete VyprVPN a servera

VyprVPN má veľkú sieť s viac ako 700 servermi vo viac ako 64 krajinách po celom svete. Ako som už uviedol v tomto prehľade, vlastnia všetku svoju serverovú infraštruktúru, píšu všetok svoj vlastný softvér a spravujú všetky svoje vlastné servery a technológie, aby mohli poskytovať úplné zabezpečenie a súkromie pre vaše internetové transakcie..

KrajinyServeriProtocolsPravidlá prihlásenia
64700+OpenVPN, L2TP / IPsec, Chameleón, PPTPŽiadne protokoly o používaní

Zoznam krajín a miest, v ktorých majú servery VPN, obsahuje:

 • Ázie
  • Hongkong, India, Indonézia, Japonsko, Macao, Malajzia, Maldivy, Pakistan, Filipíny, Singapur, Južná Kórea, Taiwan, Thajsko, Vietnam
 • Stredná Amerika
  • Kostarika, Salvádor, Panama
 • Európa
  • Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Island, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko , Švédsko, Švajčiarsko, Turecko, Spojené kráľovstvo, Ukrajina
 • stredný východ
  • Bahrajn, Izrael, Katar, Saudská Arábia, U.A.E.
 • Severná Amerika
  • Kanada, Mexiko, U.S.
 • Oceania
  • Austrália, Marshallove ostrovy, Nový Zéland
 • Južná Amerika
  • Argentína, Brazília, Kolumbia, Uruguaj

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Sme radi, že sa môžeme podeliť o to, že tím Golden Frog sa rozhodol urobiť z platformy VyrpVPN službu VPN bez protokolu. V minulosti si VyprVPN ponechal niektoré metadáta 30 dní, ale zmenil sa v novembri 2018. Ako svoj blog pošta vysvetľuje, Wirecutter sa rozhodol nezaradiť VyprVPN do svojho zoznamu najlepších VPN služieb na základe ich protokolovacích postupov v tom čase. V reakcii na očakávania spotrebiteľov v oblasti ochrany súkromia sa tím VyprVPN rozhodol urobiť z služby VyprVPN službu bez prihlásenia. Išli o krok ďalej a nechali audit spoločnosti Leviathan Security Group VyprVPN, aby potvrdili svoju politiku neprihlásenia.

Hoci majú klastre serverov v Severnej Amerike, Južnej Amerike, Strednej Amerike, Európe, Oceánii, Ázii a na Strednom východe, spoločnosť Golden Frog je začlenená do Švajčiarska, a preto je ich právna jurisdikcia. Švajčiarsko má dlhú históriu rešpektovania súkromia a vytvorilo právny rámec na jeho ochranu. Právo na súkromie je zaručené v článku 13 švajčiarskej spolkovej ústavy.

Pokiaľ ide o bezpečnosť vašich informácií o internete a návykov prehliadania, VyprVPN sa na to vzťahuje. Ponúkajú širokú škálu protokolov vrátane OpenVPN (UDP), L2TP / IPsec, Chameleon a PPTP na šifrovanie všetkého online prenosu a zabránenie všetkým vašim online transakciám pred zvedavými očami. Ich základná služba používa iba protokol PPTP so 128 bitovým šifrovaním a je lepšie rezervovaná pre používateľov s nižšou bezpečnosťou. Ich pro a predné severy dávajú užívateľovi výber protokolov, ktoré chcú použiť na pripojenie k serverom VyprVPN pomocou 128-bitového, 160-bitového alebo 256-bitového SSL šifrovania. Chráni to údaje používateľov a chráni ich pred zvedavými očami. Umožňuje používateľovi rozhodnúť sa pre úroveň šifrovania, ktorú jeho údaje vyžadujú.

OpenVPN je veľmi bezpečný a všestranný protokol, ktorý teraz podporuje väčšinu typov zariadení. Protokol L2TP / IPsec je vynikajúcou voľbou pre mobilné zariadenia, pretože je bezpečný, najpodrobnejšie ho podporuje a dá sa ľahko nakonfigurovať. Jeho jedinou nevýhodou je, že môže byť o niečo pomalšia ako niektoré iné protokoly. Protokol Chameleon sa používa hlavne na obchádzanie brán firewall na miestach ako Čína a Irán. Pretože protokol PPTP má rozsiahlu podporu platforiem, je ľahko nastaviteľný a rýchly vďaka nízkému 128-bitovému šifrovaniu, je obľúbenou voľbou pre streamingové médiá, ktorých bezpečnosť nemusí byť vaším najväčším záujmom..

Navštívte VyprVPN

Praktické testovanie

Žiadna kontrola by nebola úplná bez praktických skúšok. Na úvod by som chcel povedať, že VyprVPN sa v našej rýchlostnej skúške darilo dobre. VyprVPN má vlastný softvér pre používateľov Windows a Mac. Okrem toho majú vlastné aplikácie pre iOS, Android a smerovače v Tomato MIPS / ARM Framework. Toto uľahčuje takmer každému použitie služby bez ohľadu na to, aký OS si vybrali. Softvér pre Windows a Mac si môžete stiahnuť priamo z ich webových stránok. Aplikácie Vpn stránka, ku ktorej sa dostanete kliknutím na odkaz v hlavnej ponuke lokality, obsahuje karty s informáciami a inštalačné stránky windows, gumák, iOS, Android, a Paradajkové smerovače na internete. Stránky iOS a Android obsahujú odkazy na najnovšie aplikácie v príslušných obchodoch.

Pripája sa z Windows

VyprVPN má vlastného klienta pre Windows, ktorý vám umožní ľahko sa pripojiť k akémukoľvek serveru v ich sieti pomocou PPTP (základný plán) alebo podľa vášho výberu protokolu (pro a premier plány). Ich VPN klient má veľmi jednoduché GUI a umožňuje používateľom ľahko sa pripojiť k akémukoľvek VPN serveru v ich sieti. Automaticky sa aktualizuje aj pre nové servery v sieti, takže pri pridávaní budete mať vždy prístup k všetkým sieťovým umiestneniam. Na začatie používania siete VPN na zabezpečenie a anonymizáciu všetkých vašich internetových transakcií nie sú potrebné žiadne technické znalosti. Keď spustíte inštaláciu klienta, privíta vás program VyprVPN.

Inštalácia VyprVPN Vitajte

Kliknutím na tlačidlo Ďalej spustíte inštaláciu a požiada vás, aby ste akceptovali podmienky ich používania, nainštalovali spustiteľný súbor C ++, požiadali vás o inštaláciu sieťového adaptéra Tap-VyprVPN Provider V9 Sieťový adaptér pre OpenVPN a dokončili inštaláciu.

Keď sa klient prvýkrát otvorí, kliknite na modré prihlasovacie tlačidlo (zobrazené vľavo), zadajte svoje používateľské meno a heslo a kliknite na malé modré prihlasovacie tlačidlo (vpravo dole).

VyprVPN Prvé prihlásenie

Po zadaní prihlasovacích údajov sa vám zobrazí hlavná obrazovka pripojenia (zobrazená ako odpojená), ktorá je zobrazená vľavo dole. Kliknutím na modré tlačidlo pripojenia „1“ sa pripojíte k aktuálne vybranému serveru VPN; USA – Austin v tomto prípade. Stredná obrazovka zobrazuje klienta, keď je pripojený k serveru VPN. Výberom červeného tlačidla na odpojenie „2“ na tejto obrazovke sa odpojí aktuálne pripojený server, výsledkom čoho je obrazovka vpravo, ktorá zobrazuje prebiehajúce odpojenie „3“. Toto ilustruje, aké ľahké je pripojenie alebo odpojenie od servera VPN pomocou klienta VyprVPN pre Windows.

Pripojenie k serveru VyperVPN

Hlavná stránka pripojenia obsahuje nasledujúce ovládacie prvky a informácie začínajúce v hornej časti obrazovky (nižšie je zväčšená snímka obrazovky v hornej časti hlavnej obrazovky pripojenia s vybratou ikonou ozubeného kolieska a možnosťami).

Ovládacie prvky pripojenia VyprVPN

 • Pripojenie / odpojenie gombík, 1 – Prepína aktuálne pripojenie k serveru VPN.
 • Ikona polohy gombík, 2 – Predstavuje zoznam možností na výber servera, ku ktorému sa chcete pripojiť.
 • Minimalizovať na panel úloh, 3 – ”-” minimalizuje klienta na panel úloh.
 • Minimalizuje sa zásobník, 4 – „x“ minimalizuje počet klientov v priečinku.
 • Ikona ozubeného kolieska gombík, 5 – Otvorí zoznam, ktorý sa pripojí k odkazu na obrazovku hlavných možností.
 • možnosti, 6 – Odkaz na hlavnú obrazovku možností.
 • graf rýchlosti nahrávania a rýchlosti sťahovania v priebehu času.
 • Stav pripojenia – pripojené / odpojené alebo v procese
 • IP adresa (Verejná / VyprVPN)
 • Čas je pripojený na aktuálny server VPN.
 • Protokol VPN a šifrovanie používa sa
 • Stav brány firewall NAT (Aktivované deaktivované)

Výber tlačidla s ikonou polohy, 1 na obrázku nižšie otvorí zoznam možností pripojenia k serveru zobrazených nižšie. Ako vidíte, môžete sa rýchlo pripojiť k aktuálne vybranému serveru, zvoliť obľúbený server, ku ktorému sa chcete pripojiť, ak ho máte, pripojiť sa k najrýchlejšiemu serveru na základe času ping alebo otvoriť stránku so zoznamom serverov, ako som si vybral nižšie, 2.

Výber servera VyprVPN

klikanie Zobraziť všetky umiestnenia servera… otvorí obrazovku umiestnenia servera zobrazenú na dvoch obrázkoch nižšie. Miesto je možné zoradiť podľa všetkého, regiónu alebo obľúbených položiek. Môžete tiež vyhľadať konkrétnu krajinu. Prvý obrázok nižšie zobrazuje ukážkovú obrazovku, keď sú zobrazené všetky servery. Všimnite si, že sú uvedené v abecednom poradí a potom podľa najkratšieho času pingu. K prvému sa pripojí aj prvý výber najrýchlejší server uľahčenie pre používateľa. Druhý obrázok zobrazuje miesta zoradené podľa regiónov s vybranými iba oblasťami Oceánia a Južná Amerika. Servery zobrazené v tej istej krajine sú zoradené podľa najnižšieho času pingu, čo užívateľovi vo všeobecnosti uľahčuje výber najrýchlejšieho servera pre túto oblasť..

Umiestnenie servera VyprVPN

Servery môžete zmeniť bez pripojenia jediným kliknutím na umiestnenie servera. Dvojité kliknutie na miesto zmení servery a pripojí vás.

Okrem výberu servera vám VyprVPN ponúka mnoho ďalších možností na riadenie pripojenia. Prístup k nim je možný cez ikonu ozubeného kolieska 5 čo následne vyvolá možnosti výberu 6 ako som už vysvetlil pri diskusii o ovládacích prvkoch hlavnej obrazovky vyššie. Hlavná obrazovka možností má päť kariet: pripojenie, protokoly, DNS, všeobecné a účet. Má tiež tlačidlá na aplikovanie a zrušenie zmien.

prípojka Karta, ktorá je zobrazená nižšie, vám umožní:

 • Automatické pripojenie – Zrušte začiarknutie políčka na automatické opätovné pripojenie v prípade odpojenia VPN
 • Pripojte sa na začiatku
  • Začiarknutím políčka sa pri spustení systému Windows pripojíte k službe VyprVPN
  • Začiarknutím políčka sa pripojíte k serveru VyprVPN pri spustení klienta.
 • Hlavný vypínač
  • Prepnutím začiarkavacieho políčka zastavíte všetku internetovú komunikáciu, keď sa odpojí program VyprVPN
   • app – Prepínač kill bude fungovať, keď ste prihlásení do služby VyprVPN a máte spustenú aplikáciu. Ak je VyprVPN odpojený, prepínač kill automaticky zablokuje vaše internetové pripojenie. Ak aplikácia nie je aktívna, vypínač je deaktivovaný.
   • systém – Prepínač kill bude fungovať, keď ste prihlásení do služby VyprVPN. Nebudete mať prístup na internet, kým sa nepripojíte k službe VyprVPN.
  • Ak je prepínač zabíjania aktívny, začiarknutím políčka zastavíte komunikáciu v sieti LAN
 • Pripojte sa na nedôveryhodné Wi-Fi
  • Prepnite na automatické pripojenie k serveru VyprVPN pri použití nedôveryhodných sietí wi-fi.
   • Kliknutím na tlačidlá Pridať / Odobrať zistíte nedôveryhodné siete Wi-Fi

Možnosti pripojenia VyprVPN

Protokol Karta zobrazená nižšie vám umožní zvoliť protokol, ktorý chcete použiť pre vaše pripojenie VPN. Možnosti protokolov zahŕňajú chameleón, OpenVPN, L2TP / IPSec, a PPTP. Teraz sa pozrime, ako program VyprVPN implementuje každý z týchto protokolov podrobnejšie.

Možnosti protokolu VyprVPN

Umožňuje začať s revíziou protokolov VyprVPN s ich vlastníctvom chameleón protokol. Toto je interný protokol, ktorý používa 256-bitový protokol OpenVPN na maskovanie prenosu používateľov, takže ho nemožno rozpoznať (prostredníctvom hĺbkovej kontroly paketov) ako pripojenie VPN. Tým sa zabráni zablokovaniu spojenia krajinami ako Čína. Tento protokol je užitočný aj vtedy, ak máte problémy s obmedzením šírky pásma od poskytovateľa internetových služieb. Má dobrý výkon, je rýchly na dlhé vzdialenosti a je bezpečnejší, pretože používa najvyššie šifrovanie OpenVPN. Umožňuje nakonfigurovať port, ktorý pripojenie používa, automaticky alebo ručne, ako je to znázornené nižšie. Rozsahy výberu portov zahŕňajú predvolené, Port 443 (štandardný port SSL webovej stránky používaný na prenos HTTPS) a rozsah prístavy od 15001-20000.

VyprVPN Chameleonský prístav

Druhá voľba protokolu je OpenVPN. Protokol OpenVPN je najlepším protokolom z hľadiska ochrany súkromia a rýchlosti pre väčšinu aplikácií. Funguje dobre pre pripojenia s vysokou latenciou alebo spojmi na veľké vzdialenosti. OpenVPN je tiež najstabilnejší a najspoľahlivejší zo všetkých protokolov, vďaka čomu je vhodný pre menej spoľahlivé siete, ako sú Wi-Fi hotspoty. Je to odporúčaný protokol pre stolné počítače vrátane Windows a Mac OS X. Spravidla má najvyšší výkon zo všetkých protokolov, pretože je bezpečný, rýchly a spoľahlivý. VyprVPN vám umožňuje konfigurovať nielen port, ale aj silu šifrovania protokolu OpenVPN, ako je uvedené nižšie.

VyprVPN OpenVPN šifrovanie

Ako vidíte vyššie, VyprVPN vám umožňuje zvoliť si 256-bitovú alebo 160-bitovú pre silu šifrovania pripojenia. Vyššia úroveň šifrovania zabezpečí bezpečnejšie pripojenie, ale môže ho mierne spomaliť. Obe sily šifrovania vám umožňujú nakonfigurovať port, ktorý pripojenie používa, automaticky alebo manuálne, ako je to znázornené nižšie. Rozsahy výberu portov pre 256-bitové šifrovanie zahŕňajú predvolené, Port 443 a rozsah prístavy od 15001-20000. Rozsahy výberu portov pre 160-bitové šifrovanie zahŕňajú predvolené, Port 1194 a rozsah porty od 25001 do 30000.

L2TP / IPSec protokol je implementovaný s 256-bitové šifrovanie čo znamená, že je tiež veľmi bezpečný. Je stabilný na mobilných zariadeniach a je vynikajúcim protokolom na použitie, ak vaše zariadenie nepodporuje OpenVPN. Je natívne podporovaná väčšinou stolových počítačov, mobilných zariadení a operačných systémov pre tablety. Poslednou voľbou protokolu je protokol PPTP, ktorý používa 128-bitové šifrovanie a mal by sa používať najmä v prípade, že zabezpečenie nie je vašim primárnym záujmom alebo ak vaše zariadenie nepodporuje iné dostupné protokoly..

Tretia karta ponuky možností je karta DNS. VyprDNS je služba DNS spoločnosti Golden Frog, ktorá je k dispozícii výlučne pre používateľov. Je to predvolený DNS na preklad názvu hostiteľa, keď ste pripojení k ich službe. Je to služba s nulovými znalosťami, čo znamená, že nezaznamenáva žiadne informácie. VyprDNS poskytuje svojim používateľom tieto výhody:

 • Žiadna služba protokolu DNS na rozdiel od mnohých služieb DNS, ako je Google a ďalšie, ktoré zaznamenávajú adresu IP, navštívené názvy hostiteľov, údaje o geografickej polohe a ďalšie informácie.
 • Pomáha poraziť cenzúru, pretože vaše požiadavky na DNS prechádzajú šifrovaným tunelom a nemôžu byť zachytené alebo preskúmané.
 • Poskytuje otvorený a bezplatný internet bez filtrovania, pretože neobmedzuje žiadne webové stránky, pretože niektoré servery DNS tretej strany v niektorých krajinách.
 • Zabraňuje chybám geografického umiestnenia, pretože poskytuje službu DNS v krajine, v ktorej je váš server VPN, na preklad DNS, kde mnoho služieb DNS nepoužíva.
 • Nevkladá reklamy ani iný obsah do vašej požiadavky DNS, pretože ide o službu bez vedomostí.

Okrem služby VyprDNS tiež dávajú používateľovi možnosť zvoliť si vlastný DNS zadaním primárnej a sekundárnej adresy IP DNS. A konečne, VyprVPN umožňuje užívateľovi zvoliť, aby sa zabránilo úniku DNS z aplikácií, ktoré by mohli pri pripojení k svojej službe používať iný DNS.

VyprVPN DNS Možnosti

Štvrtá karta na obrazovke možností je všeobecný tab. Ako už názov napovedá, umožňuje zmeniť všeobecné nastavenia aplikácie VyprVPN. Tieto nastavenia sú uvedené nižšie. Všeobecné možnosti zahŕňajú:

 • Upozornenia na pracovnej ploche – Toto nastavenie vám umožňuje rozhodnúť sa, aké upozornenia na pracovnej ploche chcete zo služby. Možnosti zahŕňajú:
  • Všetky aktivity pripojenia
  • Iba zlyhania pripojenia
  • nikdy
 • zvuk – Vyberte zvuk, ktorý chcete prehrať (súbor .wav systému Windows). Možnosti zahŕňajú:
  • Pri pripojení
  • Po odpojení
 • Jazyk – Táto voľba vyberie preferovaný jazyk pre VyprVPN.
 • Začiatok – Táto možnosť vám umožní automaticky spustiť aplikáciu VyprVPN po prihlásení do systému Windows.
 • Pokročilé – Toto má možnosti protokolovania, ak ich chcete povoliť. Možnosti zahŕňajú:
  • Odosielajte do aplikácie VyprVPN údaje aplikácie, ktoré neumožňujú identifikáciu osôb, ako sú kliknutia na tlačidlá a zobrazené obrazovky aplikácií, aby mohli vylepšiť službu.
  • Automaticky posielajte správy o zlyhaní na server VyprVPN, aby ste ho vylepšili.
  • Povoľte protokol pripojenia na lokálnom počítači, aby ste pomohli vyriešiť chyby služby. Môžete to kedykoľvek vyčistiť.

VyprVPN Všeobecné možnosti

Posledná karta na obrazovke možností je účet tab. Táto karta je zobrazená nižšie. Táto karta možností vám umožňuje zobraziť informácie o vašom účte, dostávať oznámenia o vydaní verzie beta, kontrolovať aktualizácie a odhlásiť sa z protokolu VyprVPN.. Možnosti účtu VyprVPN

Obsahuje tiež odkaz, Spravujte nastavenia účtu ktorý vás zavedie na Zlatú žabu Ovládací panel čo je znázornené na obrázku nižšie.

Ovládací panel VyprVPN

Ovládací panel vám umožní ovládať všetky aspekty vášho účtu VyprVPN. Na tomto mieste povolíte podporu služby Firewall NAT. Umožní vám tiež ovládať všetky ďalšie služby, ktoré ponúka Golden Frog, ako sú sklápače a Cyphr. VyprVPN má okrem svojho vlastného klienta VPN tiež sprievodcov na manuálnu konfiguráciu Windows pre protokoly OpenVPN, L2TP / IPsec a PPTP. Protokol Chameleon nie je možné nastaviť manuálne.

Navštívte VyprVPN

Spojte sa s klientom Mac

Klient VyprVPN pre Mac OS X je veľmi podobný svojmu náprotivku v systéme Windows. Vďaka tomu je pomerne ľahké prepínať medzi operačnými systémami bez toho, aby vám chýbala úder. Najnovšiu verziu aplikácie Mac si môžete znova stiahnuť priamo z webovej stránky VyprVPN. Používatelia počítačov Mac ocenia pozornosť venovanú podrobnostiam, ktoré tím aplikácie Golden Frog dal do aplikácie. Pre začiatočníkov podporuje displeje sietnice. Technici sa tiež budú páčiť, že na prispôsobenie služby svojmu štýlu môžete použiť AppleScripty. Máte tiež možnosť manuálne nakonfigurovať svoj Mac pre OpenVPN, L2TP / IPSec a PPTP pomocou užitočných sprievodcov z ich stránok. Protokol Chameleon je opäť k dispozícii iba v aplikácii.

Pripojte sa z iPhone alebo iPad

VyprVPN má tiež aplikáciu pre iOS, ktorá vám umožní pripojiť sa k ich VPN službám. Ich aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu iTunes. VyprVPN pre iOS automatizuje a zjednodušuje proces nastavenia VPN, takže sa môžete pripojiť bez konfigurácie nastavení iOS. Vyžaduje sa iba jednorazová inštalácia počas počiatočného nastavenia. Aplikácia má mnoho rovnakých funkcií ako klient pre stolné počítače, ako napríklad:

 • automatické znovupripojenie – Automaticky sa znova pripojiť k serveru, ak dôjde k strate spojenia.
 • Jedno ťahanie serverom – Aplikácia vám umožní jednoducho prejsť prstom na pripojenie k serveru podľa vášho výberu.
  • Môžete sa okamžite pripojiť k internetu najrýchlejší server.
  • Môžeš ping test zoznam serverov VyprVPN, aby ste našli najrýchlejší server.
  • Vyberte položku Obľúbené – Do obľúbených položiek môžete pridať servery, aby ste ich neskôr mohli ľahko vybrať.
  • filter & druh – Môžete filtrovať a triediť zoznam serverov VyprVPN, aby ste ľahšie našli server, ktorý potrebujete.
   • Zoznam môžete zoradiť a filtrovať podľa krajiny alebo regiónu.
   • Vyhľadávanie – Môžete tiež vyhľadať konkrétne miesto.
 • VyprDNS – Používa proprietárnu sieť serverov DNS s nulovým záznamom DNS spoločnosti Golden Frog.
 • automatické aktualizácie – Automaticky pridá nové servery do zoznamu aplikačných serverov.

Nižšie uvedený obrázok zobrazuje niekoľko obrazoviek aplikácie VyprVPN spustených v telefóne iPhone. Ľavý obrázok zobrazuje aplikáciu bez pripojenia, stredný zobrazuje aplikáciu v pripojenom stave a pravý zobrazuje obrazovku výberu servera..

VyprVPN iPhone App

VyprVPN pre iOS bol tiež navrhnutý s ohľadom na aplikáciu iOS pre iPad. Má interaktívne zobrazenie mapy (zobrazené nižšie) pre váš iPad, ktoré vám umožní:

 • Prehliadajte servery rýchlo – Ak chcete prehľadávať umiestnenia servera, môžete prejsť prstom priamo na interaktívnu mapu.
 • Zobraziť časy ping servera – Klepnite na server, ku ktorému sa chcete pripojiť, a aplikácia automaticky zobrazí čas pingu na mape.
 • Pripojiť sa prostredníctvom domovskej obrazovky – Vyberte server a pripojte sa bez opustenia domovskej obrazovky.

VyprVPN iPad App

Aplikácia vyžaduje systém iOS 6.0 alebo novší. Je kompatibilný s iPhone, iPad a iPod touch a je optimalizovaný pre iPhone 5. Aplikácia používa protokol L2TP / IPsec s 256-bitovým šifrovaním pre súkromné ​​a bezpečné pripojenie. VyprVPN má okrem svojho vlastného klienta VPN tiež sprievodcov na manuálnu konfiguráciu zariadení iOS pre protokoly PPTP a L2TP / IPsec..

Navštívte VyprVPN

Pripojte sa k zariadeniam Android

VyprVPN má aplikáciu, ktorá umožňuje zariadeniam Android používať ich služby. Prejdite do obchodu Google Play a stiahnite si a nainštalujte aplikáciu alebo si môžete stiahnuť najnovšiu .apk priamo z nej Aplikácie VPN->Android str. VyprVPN automatizuje a zjednodušuje nastavenie VPN pre proces Android, aby ste mohli rýchlo začať využívať ich služby. Aplikácia má mnoho rovnakých funkcií ako desktopový klient plus niektoré jedinečné:

 • Viaceré spôsoby pripojenia na VyprVPN
  • Pripojte sa jedným dotykom – Môžete sa spojiť jediným kliknutím.
   • Môžete sa okamžite pripojiť k internetu najrýchlejší server.
   • Môžeš ping test zoznam serverov VyprVPN, aby ste našli najrýchlejší server.
   • Vyberte položku Obľúbené – Do obľúbených položiek môžete pridať servery, aby ste ich neskôr mohli ľahko vybrať.
   • filter & druh – Môžete filtrovať a triediť zoznam serverov VyprVPN, aby ste ľahšie našli server, ktorý potrebujete.
    • Zoznam môžete zoradiť a filtrovať podľa krajiny alebo regiónu.
    • Vyhľadávanie – Môžete tiež vyhľadať konkrétne miesto.
  • Pripojiť sa prostredníctvom upozornenia odtieň – Umožňuje vám rýchle pripojenie bez toho, aby ste aplikáciu otvorili.
  • Widgety pre rýchle pripojenie – Môžete sa pripojiť priamo z domovskej obrazovky alebo obrazovky uzamknutia.
 • Auto-connect
  • Do neznámych wi-fi sietí.
  • Do celulárnych sietí.
 • automatická voľba – Automaticky sa znova pripojiť k serveru, ak dôjde k strate spojenia.
 • Prispôsobte správanie pripojenia VPN v jednej aplikácii
  • štandardné – Aplikácia použije pripojenie VPN, keď je pripojené zariadenie VyprVPN.
  • Automatické pripojenie – VyprVPN sa automaticky pripojí pri spustení aplikácie.
  • Vynechať VPN – Aplikácie nepoužijú pripojenie VPN, aj keď je pripojené zariadenie VyprVPN.
 • Graf rýchlosti – Môžete ľahko monitorovať rýchlosť pripojenia a zobrazovať rýchlosť nahrávania alebo sťahovania.
 • Karty VPN – jednoduchým pohybom v zozname kariet VyprVPN získate rýchly prístup k rýchlostnému grafu, mape servera a denníku pripojení.
 • Viacnásobné protokoly
  • chameleón – Prispôsobený 256-bitový šifrovací protokol OpenVPN, ktorý maskuje podpis VPN.
  • OpenVPN – Bezpečný a rýchly spoľahlivý protokol.
   • 160-bitové šifrovanie
   • 256 bitové šifrovanie
  • L2TP / IPSec – Zabezpečený protokol, ale nie taký rýchly ako OpenVPN.
  • PPTP – Menej bezpečný protokol, ktorý používa 128-bitové šifrovanie.
 • Výber portu – Umožňuje nájsť ďalšie dostupné otvorené porty na blokovanie cenzúry a obmedzovania šírky pásma.

VyprVPN pre Android vyžaduje Android 4.0 a novší. VyprVPN má okrem svojho vlastného klienta VPN tiež sprievodcov, ako manuálne nakonfigurovať zariadenia Android pre OpenVPN, L2TP / IPsec a PPTP a umožniť im prístup k ich sieťam VPN..

Navštívte VyprVPN

VyprVPN rýchlostný test

VyprVPN sa v našom rýchlostnom teste darilo dobre. Rýchlosť ich servera v Austine v štáte TX bola vynikajúca. Na základe našich testov by ste mali byť spokojní s rýchlosťou ich siete. Tento test sa uskutočnil pomocou klienta VyprVPN s protokolom OpenVPN (UDP) na serveri pomocou 256-bitového šifrovania.

VyprVPN rýchlostný testAko vidíte, bol tu asi 16% rozdiel v rýchlosti medzi pripojením priamo k môjmu ISP a pripojením k serveru v Austine v štáte TX. Ako sa očakávalo, došlo k určitej strate rýchlosti pripojenia, ale kvôli zvýšenej bezpečnosti poskytovanej 256 bitovým šifrovaním je to viac ako spravodlivý kompromis. S rýchlosťou takmer 49 Mb / s by služba mala byť dostatočne rýchla pre všetky vaše internetové potreby. Ich služba by vám mala umožniť sledovať váš obľúbený obsah odkiaľkoľvek na svete.

VyprVPN recenzia: Záver

VyprVPN je v súkromnom priestore od roku 2009 a vybudoval si dobré meno pre služby, ktoré ponúkajú. Majú celosvetovú sieť, ktorá má viac ako 700 serverov v 64 krajinách. Nemajú pravidlá zdieľania, ale zaznamenávajú niektoré všeobecné osobné informácie, ako som už vysvetlil v časti o ochrane osobných údajov skôr v tejto recenzii. Ďalej sú registrované vo Švajčiarsku, ktorého ústava chráni práva na súkromie. VyprVPN je služba úrovne 1, čo znamená, že prevádzkujú a pripravujú všetku svoju globálnu infraštruktúru vrátane serverových klastrov, vlastných kódov a všetkých hostiteľských zariadení. Poskytujú tiež svojim používateľom prístup k vlastným serverom VyprDNS s nulovou znalosťou (bez protokolu). To im dáva absolútnu kontrolu nad vašimi údajmi. Ich zásady nezdieľania zaisťujú, že žiadne subjekty tretích strán nemajú prístup k žiadnym z vašich informácií bez právnych prostriedkov. To im umožňuje poskytnúť vám úplné súkromie a bezpečnosť.

VyprVPN podporuje protokoly Chameleon, OpenVPN (UDP), L2TP / IPsec a PPTP, vďaka ktorým je ich služba kompatibilná s väčšinou zariadení. Majú vlastný softvér pre smerovače Windows, Mac OS X, iOS, Android a Tomato. Majú tiež množstvo podrobných návodov na manuálnu inštaláciu, ktoré vám pomôžu nakonfigurovať ich služby so zariadeniami. Golden Frog tiež poskytuje používateľom prístup k ich šifrovanej službe zasielania správ pri registrácii na účet VyprVPN.

Čo sa mi na službe najviac páčilo:

 • Ľahko použiteľný softvér pre Windows a Mac OS X
 • Aplikácie pre smerovače iOS, Android a Tomato
 • Podpora mnohých protokolov vrátane Chameleon, OpenVPN (UDP), L2TP / IPsec, PPTP
 • Protokol Chameleon na obchádzanie brán firewall
 • Cyphr bezpečné správy
 • Zvýhodnená cena za termínované plány VyprVPN

Nápady na zlepšenie služby:

 • Implementujte protokol OpenVPN (TCP)
 • Poskytnite platbu bitcoínom alebo inou kryptomenou
 • Zaznamenajte menej osobných informácií na fakturáciu

VyprVPN vám umožní vychutnať si svoje obľúbené streamingové kanály, zachovať svoje údaje v bezpečí pri používaní verejných wi-fi, zabrániť poskytovateľovi internetových služieb v monitorovaní návykov prehliadača a prekonať cenzúru. Sú neutrálne voči aplikáciám, ktoré používate a podporujú bezplatný a otvorený internet. Vyskúšajte ich a vyskúšajte, čo si myslíte. Nezabudnite využiť našu zľavu a ušetriť ďalších 80%. Môžete si vychutnať neobmedzený prístup k sieti VPN už od 2,50 $ mesačne.

Navštívte VyprVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map